0

dziękujemy Keita za twoje lata w Barcelonie. Świetnie się spisywałeś, lecz przyszedł już kres twoich dni w barwach Blaugrana. Życzę ci udanej kariery.

W takiej sytuacji koniecznie trzeba sprowadzić defensywnego pomocnika. Może Oriol Romeu? Na zasadzie pierwokupu mamy pół darmo. A jak nie on to kto? Javi Martinez? Po drugie. W zeszłym sezonie było widać i to nie raz krótką ławkę. Nie pamiętacie już jak do któregoś z meczów ligowych mogło przystąpić tylko 13 zawodników pierwszej drużyny? Taka sytuacja nie może się powtórzyć!!! Oczywiście. Są młodzi i trzeba ich wdrażać, ale bez przesady. Jak już to przerzućmy Tello, Montoyę i np. Bartrę na stałe. Wypróbujmy też Muniesę, Oiera, Rafinhę oraz np. Deulofeu. Wówczas mamy potencjalnie 29 zawodników! Przy czym tak na prawdę 25 zarejestrowanych! Trzeba wykorzystać to, że mamy taką młodzież. Co nie zmienia faktu, że bardzo, ale to bardzo chciałbym zobaczyć Oriola Romeu w tych nowiutkich koszulkach Azulgrany :) Uważam, że Barca powinna mieć co najmniej 25 zawodników. Na tą chwilę jest to 20 jeśli dobrze kojarzę... Nie liczę tutaj zawodników typu Tello czy też Montoya, bo nie byli zarezerwowani w poprzednim sezonie.
Także Visca el Barca i niech zadecyduje zarząd. Do tej pory Rosell mnie nie zawiódł. Świetne transfery były... Jeszcze raz VeB!!!

0

dobra, jeśli tak zarząd stawia sprawę to trzeba jasno i chamsko powiedzieć " Adios Keita"

0

Wydaje mi się, że przy takim natłoku pomocników jaki jest w Barcelonie, Keita zwyczajnie nie będzie łapał się na ławkę rezerwowych. Po za tym są też gracze Barcy B, których trzeba powoli włączać do gry pierwszego zespołu. To po primo. Secundo Keita swoje lata już ma... nie jest wychowankiem, dodatkowo gra na pozycji środkowego pomocnika ustawionego bardziej defensywnie. Sorry, ale Thiago gra na tej samej pozycji, co więcej gra na niej także Xavi. 2 pomocników NIE DO RUSZENIA! Busquets ma też pewne miejsce jako def pomocnik zatem jedyna szansa by pozostał w Barcelonie to pogodzenie się z losem wiecznego rezerwowego. O podwyżce nie ma nawet mowy, a wręcz przeciwnie. Obniżyłbym trochę, bo w końcu nie gra tyle...
Marzy mi się powrót wspomnianego we wcześniejszych komentarzach Oriola Romeu. Świetny pomocnik w dodatku bardzo młody i co więcej, może grać na środku obrony! (taki drugi Busquets). Przyda nam się z powrotem, zwłaszcza że obył się z twardą angielską piłką ;) Wydaje mi się nawet, że to powinien być priorytet w przyszłym letnim oknie transferowym. Tj. wykorzystać klauzulę pierwokupu. Romeu jest w tym momencie wyceniany na 8 mln EURO! A to już coś znaczy ;)


0

Alba pewnie nr 18 weźmie ;)

0

hahahahahahahahahahahahaha

0

off topic
Radwańska w półfinale Wimbledonu!!! w czwartek połfinał ;) W czwartek zagraja też w siatkę Polacy z Brazylią ;)

0

transfer IDEALNY! Jeju, jak on pasuje do Barcelony... nawet nie potrafię tego ując w słowa!

0

ale nasz Generał jest inteligentny ;) Nie spodziewałem się tak trafnych odpowiedzi. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :)

0

a z tyłu nasz Seydou ;)

0

Pep nie pierdziel! Euro 2008 - Torres, Villa MŚ 2010 - Villa, Euro 2012 - ???
Jak dla mnie tylko Llorente może przyczynić się do wygrania Euro! Żaden Negredo czy tam inne Torresy! Włosi mają taką obronę, że 6 pomocnikami to Hiszpanie będą walić niczym głową w mur! Na czym polega różnica pomiędzy Hiszpanią a Włochami? Atak! Obrona świetna, bramkarz też, pomoc równie świetna, lecz ataku brak w reprezentacji Hiszpanii! Baloteli i Cassano mogą zrobić różnice. Na dzisiejszy mecz wystawiłbym taki o to skład. Casillas - Pique, Ramos, Arbeloa, Alba - Alonso, Busquets, Xavi, Fabregas, Iniesta - Llorente. W zależności od wyniku. Jeśli remis lub przegrywanie - Pedro, Navas, Silva. Jeśli wygrywanie to: Martinez, Silva, i jedna zmiana na czarną godzinę

0

dokładnie! Można by Lucio zakontraktować. Jest Bartra i Fontas, więc przyszłość mamy już zapewnioną, a taki Lucio, jest doświadczony i praktycznie nie do przejścia ;) Puyol z Pique i Masche z Lucio. To byłyby 2 idealne duety obrońców :) Po drugie, Lucio z tego co kojarze gra podobnie do Pique, zwłaszcza pod względem wyprowadzenia piłki ;) Jest miesiąc młodszy od naszego Carlesa "waleczne serce" Puyola. Na dwa latka można by go sprowadzić ;)

0

Portugalczyk? No comment... oby nie wypaczył wyniku!

0

dzisiejszy mecz też miał być taktyczny, a nie był... znaczy się taktyka oczywiście - była, ale był niezwykle ofensywny! w 90 minut padło 1,5 razy więcej strzałów niż w pierwszym półfinale, w 120 minutach ;) 27-17

0

ależ pojedynek! Xavi - Pirlo, Buffon - Casillas, Marchisio- Xabi Alonso, Chiellini - Ramos, Diamanti - Iniesta. Cóż to będzie za mecz! Chyba jeden z lepszych w historii. Oby był równie emocjonujący co oba te półfinały :)

0

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!

0

Albo Alba Albo po Albie Albo zamiast Alby Alaba :D

0

to pokazuje jak silna jest Barca Regal i cała Europejska koszykówka! Skoro z drużynami z NBA walczą jak równy z równym to o czymś to świadczy ;)

0

zaraz Alba strzeli 2 gole z Portugalią i dorzuci gola w finale i będzie trzeba 25 mln dać!

0

@dantorres
posrało?

0

w jakiej grze? Jak dzisiaj CR7 nie "zabłyszczy" w meczu z Hiszpanią to może już powoli zapominać o tej nierównej z góry walce. Ta przysłowiowa "gra" od 4 lat toczy się między Messim i Ronaldo. Taka prawda...Cristiano mimo tego, że gra takie sobie mistrzostwa, to wszyscy sztucznie naganiają jego gwiazdorstwo. Fatalny mecz z Danią, słaby z Niemcami, niezły z Holandią, z Czechami średni. 3 gole, owszem to dużo, ale na tych mistrzostwach w mojej opinii jest co najmniej kilku graczy grających znacznie lepiej od niego. Mam tu na myśli konkretnie - Lahm, Iniesta, Ramos czy też Pirlo. Umówmy się, że Cristiano gra całkiem, całkiem, ale stać go na o wiele więcej :) Messi moim zdaniem w 95% ma już ZP. Udowodnił, że potrafi świetnie grać zarówno w Barcelonie jak i w Argentynie :) Vamos Messi!

0

finał Hiszpania - Włochy ;) Pojedynek 2 ajlepszych bramkarzy pierwszej dekady XXI wieku ;) Coś pięknego będzie ;) Obie ekipy bardzo ofensywne. Vamos Espania!

0

zauważcie, że ma niesamowite przyspieszenie, a nie ma tak "wyprofilowanego" brzucha! To jest jakiś fenomen! Mówię całkiem poważnie.

0

aj pamiętam ten mecz (ze zdjęcia). Oglądałem ten finał na wycieczce ;)Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com

0

Llorente ----> Busquets. Bez urazy dla Sergio, ale nie zachwyca na tych mistrzostwach, a potrzeba jest Hiszpanii napastnika!
fajnie jakby zagrali formacją 4-1-4-1. Iniesta i Silva na skrzydłach. Fabregas z Xavim na środku a Xabi jako jedyny defensywny pomocnik. Obrona to wiadomo ;)

0

a ja twierdzę, że 12 mln Euro. Uważam też, że jestem bardziej wiarygodny niż ta gazeta... Co za bezsens. Takie ploty...

0

Messi dziś genialny, wkrótce wybitny :)

0

nie ma to jak wycinać siatkę w koszu na własnej hali :)

0

@Mastin
czyli wówczas nie wliczać się będzie bramek z niemcami tak? No to Holandia ma BARDZO poważny problem, gdyż musi wygrać z Portugalią na prawdę wysoko!

0

Co jeśli Portugalia, Dania i Holandia będzie mieć po 3 pkt, wszystkie drużyny bilans bramkowy np. po 3:4

Hol 1:0 Por
Nie 1:0 Dan

kartek czerwonych brak we wszystkich 3 ekipach a żółtych kartek wszyscy mają po 7 na ten przykład? No to jest IDEALNY REMIS! To co wtedy? Dogrywki jakieś?

0

Holandia nie wyjdzie z grupy jeśli przegra ten mecz ;) To jest już niemal pewne :) Cudu by musieli dokonać. Jeśli dzisiaj przegrają to zostaje im 1 mecz, z Portugalią, a jak wiemy ona walczy podobnie jak Holandia i Dania o AWANS! Nikt z nich nie odpuści! na 95% Oranje odpadają po dzisiejszym meczu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?