michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mastin
czyli wówczas nie wliczać się będzie bramek z niemcami tak? No to Holandia ma BARDZO poważny problem, gdyż musi wygrać z Portugalią na prawdę wysoko!
0
Co jeśli Portugalia, Dania i Holandia będzie mieć po 3 pkt, wszystkie drużyny bilans bramkowy np. po 3:4
Hol 1:0 Por
Nie 1:0 Dan
kartek czerwonych brak we wszystkich 3 ekipach a żółtych kartek wszyscy mają po 7 na ten przykład? No to jest IDEALNY REMIS! To co wtedy? Dogrywki jakieś?
0
Holandia nie wyjdzie z grupy jeśli przegra ten mecz ;) To jest już niemal pewne :) Cudu by musieli dokonać. Jeśli dzisiaj przegrają to zostaje im 1 mecz, z Portugalią, a jak wiemy ona walczy podobnie jak Holandia i Dania o AWANS! Nikt z nich nie odpuści! na 95% Oranje odpadają po dzisiejszym meczu ;)
0
udało się NAM - POLAKOM! Brawo! Do boju biało - czerwoni! Nasi dziadkowie pokazali już jak się walczy, gdy nie jest się faworytem, dzisiaj WY - PIŁKARZE RP pokazaliście jak walczyć z faworytem! Jak tak będziemy grać jak dzisiaj mamy szanse nie dość, że na ćwierćfinał to i na FINAŁ ME!
0
lalalalalalalalalalala Kapitalny mecz Polaków, KAPITALNY!
0
ależ BAJECZNY gol MESSIEGO!
0
bez urazy, ale to przywitanie to tak wiocha trochę :D Każdy wysiadający z autobusu myślał sobie "Co jest K***a" (oczywiście po hiszpańsku :P), potem VV i Iniesta śmiali się prawdopodobnie z "A viva Espana" itp.
0
Polska 3-2 Brazylia!!!!
0
proponuję by ligę hiszpańską również rozgrywać w Chinach. Myślę, że z pewnością podreperowało by to fundusze RFEF ...
0
z jednej strony... jest już "wiekowy", nie jest tak dobry jak reszta pomocników zespole, jednak z drugiej strony, nosz kurde, ile on ważnych bramek strzelił! Zawsze się przyda w druzynie taki zawodnik. Wiadomo, "Yayuś" był lepszy, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Szkoda, że Oriol Romeu odszedł do Chelsea. Jakby był, to by można było się pozbyć Keity, a w jego miejsce wszedłby Oriol ;) A tak to, uważam, że powinien zostać.
0
Jak Pinto miał przy nodze piłkę to za każdym razem modliłem się o to, by ją wykopał (mówiąc grzecznie) byle dalej!
0
zamiast Cazorli - Thiago być powinien!
0
Messi powinien dostać "10". Nie interesuje mnie to, że redakcja wystawia bardzo rzadko "dyszki". 4 gole w jednym meczu strzela się bardzo rzadko, a co więcej gra jego była fantastyczna i jakby na to nie patrzeć zdobył w tym meczu 50 bramkę w ligowym sezonie!!
Więc albo niech redakcja wprowadzi połówki do not, albo niech powiększy skalę, np. do 15, bo czasami nawet 10 nie wystarczy i nie przekaże odpowiednio tego co się wydarzyło.
0
Boże, czy Ty to widzisz?
0
dokładnie. Najbardziej niezasłużony zwycięzca LM w historii. Jeszcze nikt nie grał takiego ANTY FUTBOLU jaki gra Chelsea. Jest to jedna z brzydziej grających drużyn w Premiership
0
oni chcę 12 mln EURO? Kurde brać a nie marudzić! Dopiero była mowa o 25 mln! a teraz już TYLKO 12!
0
kto jest na tyle głupi by wierzyć w to, że dzisiaj CR7 strzeli 6 goli? On nawet hat-tricka dzisiaj nie strzeli. No może jak się postara, ale nie podwójny hat-trick. Ogarnijcie...
0
i wreszcie niech do Estadisticas de la Liga będzie aktualizowane! KURDE!
0
http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/
pomóżcie naszej drużynie. Taka mała prośba ;) Fajna zabawa, darmowa rejestracja :) Jak dzisiaj Barca przegra z Lechem Poznań (w tej grze oczywiście) to nie ma szansy na wygranie ligi a tak to zobaczymy ;)
0
http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/#shoutbox
dawajcie głosujcie na Juve, wtedy wygramy ligę mistrzów kibiców ;)
0
wiem, że CdR ale jak sam stwierdziłeś za 2 TYGODNIE! nie tydzień, zatem dzisiaj mogą się wyszaleć!
0
Lewy hat-trick! Cieszy dobra forma przed EURO!
0
Nie, raczej w drugiej wejdą Tello, Cesc i Iniesta. Tak, żeby DOBIĆ rywala. Mam przynajmniej taką nadzieję.
0
ponoć Soldado już w PSG!
0
nie chcecie to nie, zawsze to jakiś sposób na darmową rozrywkę w necie ;P
0
http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/liga/1
Pomóżmy Barcelonie wygrać bitwę kibiców! Pokażmy, że nas jest najwięcej. Rejestracja jest w pełni darmowa! Vamos!
0
Avada Kedavra
nie pisałem o umiejętnościach ;) To po pierwsze, a po drugie napisałem, że De Gea jest DROŻSZY od Szczęsnego, a nie lepszy!
0
http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/liga/1
na prawdę fajna zabawa. Ta strona (konkretnie ta zakładka) poświęcona jest kibicom europejskich drużyn. Polecam! Można wesprzeć naszą ukochaną Barcę. Na razie przegrywa w meczu z Bayernem 100 "golami" czyli głosami. Pomóżmy naszym.
W pucharze "Beki" w finale przegrywamy z Arsenalem. Tam również oddajmy swój głos! Żeby nie było, że spamuje, sponsorami tej strony jest także strona Barcy ;)
0
10 mln za niego, 20 mln za Albę i 70 mln zostanie w budżecie, no no... fajnie by było ;) W sumie nie potrzebujemy Bóg wie kogo na tą obronę, bo mamy 3 najlepszych środkowych obrońców świata, zatem potrzebujemy tylko takiego bardzo dobrego zawodnika, a nie znakomitego. Według mnie, można go kupić, ale pod warunkiem, że do zespołu dołączy (obok Montoi i Tello) Marc Bartra! Mamy na tyle dobrych zawodników, że nie potrzeba nam już klasowego napastnika! MAMY MESSIEGO KUR*A! Mówicie, że nam brakuje właśnie takiego V Persiego czy też Neymara. "A Merde" (z franc. a g*wno). MAMY MESSIEGO! To, że Barca nie miała na wiosne tridente to nie znaczy, że
w ogóle go nie ma! Otóż zaskoczę was. MAMY! Sanchez - Messi - Villa. Na rezerwach mamy jeszcze Tello, Cuencę i Pedro! No i Afellaya, który grywa też na tej pozycji ;)
Jeśli już szukamy wzmocnień to na pozycji bramkarza! Potrzebujemy światowej klasy młodego bramkarza. Wówczas VV miałby konkurencję, a nie (bez urazy dla Pinto) to co teraz... Neuer, De Gea, Szczęsny, Diego Alves czy też Thibaut Courtois! Każdy kosztowałby kolejno: 50,40,30,25,25 mln Euro! Chyba warto??? W ataku na prawdę nikogo nam nie brakuje! Lepiej wychowanków wprowadzać, a kupić kogoś klasowego i młodego na bramkę.
Transfery w lecie:
Alba - 15-20 mln Euro
Vertonghen - 10-12 mln Euro
klasowy bramkarz: 25-50 mln Euro
Montoya, Bartra, Tello - FREE!!!
ewentualnie, jeśli nie kupimy bramkarza to niech chociaż Oier wejdzie do pierwszej drużyny! A nie Pinto! Jose Manuel ma już prawie 38 lat!
0
radwańska odpadła :(