michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mówicie, co ciebie obchodzi mecz Realu. Otóż bardzo obchodzi. Zależy mi na tym, by strata Barcy była jak najmniejsza, a bilans bramkowy w miarę na naszą przewagę. Dla mnie się liczy to, że kiedy spojrze za 10 lat na tabelę z tego sezonu stwierdzę. Kurcze, Barca przegrała, załóżmy tylko o 4 punkty, a nie np. o 11. O a i bramek miała o 2 mniej strzelonych a aż o 6 mniej straconych! Za kilka lat nie będę pamiętał, że to wszystko zdarzyło się w 37 i 38 kolejce!
0
raz na jakiś czas strzeli, ale i tak częściej od CR7 :)
0
Leo ponoć "nie umie" strzelać wolnych :D
0
wyścig "lajf" pierwszy w tym sezonie, pomiędzy dwoma geniuszami futbolu - Leo Messim oraz Cristiano Ronaldo. My trzymajmy kciuki za tego pierwszego. VeB! Do boju Messi, Do boju Barcelono!
0
Jejku, wydaje się, jakby Guardiola dopiero co przybył do Barcy o to już 4 lata! R.I.P. DreamPepTeam R.I.P. [*]
0
zacytuje klasyk: "Panu już dziękujemy"
0
Dokładnie! Liczę na wielkie popis piłkarzy Guardioli! Pewien jestem, że Barca wygra, bo w historii trenerskiej Pepa jeszcze żadna z drużyn w lidze nie odebrała Barcy 2 krotnie punktów w jednym sezonie!
0
bardzo chętnie bym go u nas widział. Alaba, Alba i możemy nowy sezon zaczynać :)
0
no Pinto raczej nie należy do "najlepszych". Jego gra nogami powala...
0
no był jeszcze Mascherano, Fabregas czy Pinto ;)
0
uuu, jak play off to ciężko będzie
0
oj tam oj tam, ale najlepsi byliśmy w lidze ;) Pytanie do znawców. Czy już teraz jesteśmy mistrzami, czy jeszcze Play off będzie?
0
Ole Ole Ole Ole Barca jest mistrzem, każdy to wie!!!
0
Campeones!
0
We wszystkich sekcjach byliśmy najlepsi, tylko nie w nodze! To i tak dobry sezon dla Barcy!
0
Jezusieńku! Trzeba to wygrać! I będziemy mieli mistrza!
0
Napisz komentarz...1 kwarta na korzyść Realu - bezapelacyjnie. Druga i Trzecia wyrównane, a ta to miazga naszych. Zobaczymy jak się skończy!
0
86-83!!!
0
prowadzimy 84-83! Trzeba obronić się i 1 kontatak przeprowadzić!
0
spokojnie~! 2 minuty do końca, a my mamy przewagę psychologiczną!
0
aj remis po 82!
0
Ależ kapitalna kwarta. Sorry za lekki "trolling"
0
oglądam relacje live, a trzęse się jakby to GD w noge było w 38 kolejce decydujące o wygranej w lidze :)
0
aj, my to samo :(
0
mieli osobiste i jeden spudłowany, nasza piła!!
0
2 PUNKTY prowadzenie teraz i 4 minuty do końca!
0
trzeba grać na milion procent! Nie wolno odpuszczać! To TYLKO, albo i aż 5 minut!
0
PROWADZIMY! Coś niesamowitego!
0
no kurcze, trudno. Regal Barca będzie musiała zasuwać ostro w 4 kwarcie!
0
już 4 pkt ;)