0

mówicie, co ciebie obchodzi mecz Realu. Otóż bardzo obchodzi. Zależy mi na tym, by strata Barcy była jak najmniejsza, a bilans bramkowy w miarę na naszą przewagę. Dla mnie się liczy to, że kiedy spojrze za 10 lat na tabelę z tego sezonu stwierdzę. Kurcze, Barca przegrała, załóżmy tylko o 4 punkty, a nie np. o 11. O a i bramek miała o 2 mniej strzelonych a aż o 6 mniej straconych! Za kilka lat nie będę pamiętał, że to wszystko zdarzyło się w 37 i 38 kolejce!

0

raz na jakiś czas strzeli, ale i tak częściej od CR7 :)

0

Leo ponoć "nie umie" strzelać wolnych :D

0

wyścig "lajf" pierwszy w tym sezonie, pomiędzy dwoma geniuszami futbolu - Leo Messim oraz Cristiano Ronaldo. My trzymajmy kciuki za tego pierwszego. VeB! Do boju Messi, Do boju Barcelono!

0

Jejku, wydaje się, jakby Guardiola dopiero co przybył do Barcy o to już 4 lata! R.I.P. DreamPepTeam R.I.P. [*]

0

zacytuje klasyk: "Panu już dziękujemy"

0

Dokładnie! Liczę na wielkie popis piłkarzy Guardioli! Pewien jestem, że Barca wygra, bo w historii trenerskiej Pepa jeszcze żadna z drużyn w lidze nie odebrała Barcy 2 krotnie punktów w jednym sezonie!

0

bardzo chętnie bym go u nas widział. Alaba, Alba i możemy nowy sezon zaczynać :)

0

no Pinto raczej nie należy do "najlepszych". Jego gra nogami powala...

0

no był jeszcze Mascherano, Fabregas czy Pinto ;)

0

uuu, jak play off to ciężko będzie

0

oj tam oj tam, ale najlepsi byliśmy w lidze ;) Pytanie do znawców. Czy już teraz jesteśmy mistrzami, czy jeszcze Play off będzie?

0

Ole Ole Ole Ole Barca jest mistrzem, każdy to wie!!!

0

Campeones!

0

We wszystkich sekcjach byliśmy najlepsi, tylko nie w nodze! To i tak dobry sezon dla Barcy!

0

Jezusieńku! Trzeba to wygrać! I będziemy mieli mistrza!

0

Napisz komentarz...1 kwarta na korzyść Realu - bezapelacyjnie. Druga i Trzecia wyrównane, a ta to miazga naszych. Zobaczymy jak się skończy!

0

86-83!!!

0

prowadzimy 84-83! Trzeba obronić się i 1 kontatak przeprowadzić!

0

spokojnie~! 2 minuty do końca, a my mamy przewagę psychologiczną!

0

aj remis po 82!

0

Ależ kapitalna kwarta. Sorry za lekki "trolling"

0

oglądam relacje live, a trzęse się jakby to GD w noge było w 38 kolejce decydujące o wygranej w lidze :)

0

aj, my to samo :(

0

mieli osobiste i jeden spudłowany, nasza piła!!

0

2 PUNKTY prowadzenie teraz i 4 minuty do końca!

0

trzeba grać na milion procent! Nie wolno odpuszczać! To TYLKO, albo i aż 5 minut!

0

PROWADZIMY! Coś niesamowitego!

0

no kurcze, trudno. Regal Barca będzie musiała zasuwać ostro w 4 kwarcie!

0

już 4 pkt ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?