0

AL FCB
dokładnie, stali jak zamurowani.
Tej pierwszej sytuacji nie widziałem, mówiłem o tej ręce bodajże Pepe i sytuacji z Gomezem.

Tak czy inaczej, nie ma co gdybać. Przed nami mecz z Chelsea i arcyciekawe GD i rewanże!!!

0

jutro koniecznie trzeba wygrać!!! Trzeba mieć przewagę nad Realem w postaci PSYCHIKI. I tak wiemy, że im pierwsza siądzie podczas meczu, ale tak to może im siąść z zdwojoną siłą :) Mam nadzieję, że wiecie o czym mówię!
Trochę kicha, że mamy mniej czasu na przygotowania do GD i rewanżowego spotkania, ale za to do tego pierwszego mamy więcej ;) Zatem jutro po 2:0 i w GD po 2:1 (nie obrażę się, jeśli będzie wyższe zwycięstwo :P). Wówczas rewanż będzie formalnością!

0

nacho
a co miał powiedzieć? Przecież to WIELKI JOSE!!! On nie zmienia swojej prostackiej taktyki!

0

Wynik 2:1 nie odzwierciedla gry obu drużyn. Zwycięstwo Bayernu niepodważalnie zasłużone. Jak dla mnie min. 3:1 powinno być.

Al FCB. Ok masz rację, trochę mnie emocje poniosły. Karny za faul na Gomezie był ale co ważniejsze byłaby wtedy też czerwona kartka (za drugie żółtko) dla Ramosa!!. Zresztą, jak Bayern awansuje to wsio ryba mi komu sędzia sprzyjał. Oby w drugim meczu sędzia nie zawiódł! To jest najważniejsze!

0

ciekawe na kogo WIELKI MOU zwali tą porażkę. Dzisiaj Bayern był wyraźnie lepszy. O 2 klasy bym rzekł. Webb oczywiście nie mógł podyktować dwóch słusznych karnych dla Bayernu i zasłużonej czerwonej kartki dla Marcelo, bo byłoby gadane. A mnie za przeproszeniem G*wno obchodzi co by ludzie mówili. Powinno być kurde 4:1 w tym meczu (pod warunkiem, że oba karne byłyby strzelone)

0

i czerwona powinna być dla Marcelo! ŻAL!

0

Tak jest. Na wyjeździe po zwycięstwo! Najwyżej remis będzie!!! NA SB NIE WOLNO SIĘ BRONIĆ!!! Niech Bayern zagra tak jak dziś i Real bezbronny będzie. Dzisiaj Los Blancos zostali w grze zmiażdżeni!

0

brawo sędzia!! Karny jak nic dla Bayernu powinien być. DRUGI JUŻ!

0

dokładnie. Jeszcze 2 połowa. Rewanż i nasz dwumecz. Zatem jeszcze wszystko otwarte. Lecz nie ukrywam, że takiż finał bym pragnął. Bayern - Barca ahhhh.To byłoby coś pięknego!

0

jak taki wynik się utrzyma to będą emocje w rewanżu!

0

gol Ribery "pom pom pom pom"- Darek Szpakowski

0

już wolę Ivana Muniaina! (chyba tak się pisze :D) W każdym razie wiadomo o kogo chodzi :P

0

według fcbarca.com Messi ma 15 goli przewagi w lidze nad CR7. Uzupełnijcie do cholery te Estadisticas de la Liga!!!!! KURDE!!!

0

Czy ktoś widzi problem w tym, żeby to się zmieniło??? :)

0

Tom30
Villa i Sanchez. Wystarczy Ci graczy, którzy są obok Messiego w stanie przekroczyć 20 goli na sezon (oczywiście w lidze). Taki Villa jakby zagrał koło 25 meczy w sezonie (to samo Sanchez) to na bank przy obecnej formie Barcy strzelił by 20-25 goli. No a Messi wiadomo. Chyba nic nie trzeba pisać.
Najważniejsze by znów odrodziło się Tridente, oraz obrona nie do przejścia.

Mi się marzy sezon w którym Barca strzeli ponad 120 goli, a straci poniżej 20 (tak by był bilans bramkowy +100). Dodatkowo sezon zakończony bez porażki. (najlepiej oczywiście 38-0-0, ale mnie zadowoli nawet 30-8-0, byle by Barca wygrała). Oraz oczywiście wysokie wygrane oba GD i 6 pucharów. Mam nadzieję, że to nie tylko marzenia!

0

kurcze, mimo wszystko brakuje Villi właśnie w takich momentach jak ten! Tello i Cuenca? Za młodzi i za słabi fizycznie jak na taki mecz z taką drużyną. Pedro? Wraca do formy dopiero. Afellay zaraz po kontuzji. Jedynie Messi i Sanchez są gwarancją poziomu ataku. Brakuje TEGO TRZECIEGO.

0

raczej Puyol walecznością nie ustępuje Masche! Javier jest mistrzem w swoim fachu. Nie ma bardziej walecznego piłkarza obecnie od Mascherano!

0

ma szanse i to bardzo duże. Zasadniczo pozostało im tylko faza Play off ;)

Co do Barcy B. No cóż. Niech chłopaki grają jak najdłużej w Barcy B. Gwarantuje im to coraz wyższy poziom, oraz coraz większe doświadczenie ;)

0

fajfer. No i Espanyol! To bardzo dobra drużyna, którą będzie bardzo ciężko pokonać, mimo, że gramy u siebie.
Do El Guaje 7. My też u siebie wygraliśmy 3-1 i to w niemal identycznym przebiegu meczu. Remis przez pół spotkania i w końcówce 2 gole dające 3 punkty ;)

0

po co napastnik??? Villa i Afellay wrócą i będzie dobrze. Potrzebny lewy i środkowy obrońca!

0

*63 bramki oczywiście :D (a co za tym idzie * "63-70")

0

64 goli w sezonie?? Chyba tak. Zatem może jakaś ankietka by się przydała. Ile goli strzeli Messi w tym sezonie (bo wiadomo, że więcej od CR7). 64-70, 71-75, 76-80, czy może 80< ??

0

Leo do strzelonej bramki (tej pierwszej jego autorstwa) grał baardzo słabo, dopiero od 64 minuty na prawdę się ożywił, a jego rajdy były miodem dla oczu!

0

Undertaker87
komentarz w stylu: "Po co mi spacja, niech się inni pomęczą".

0

*"FC Drukarki" sorry za literówkę ;)

0

1:1 w kontrowersyjnych sytuacjach. Oba karne, które podyktowane zostałyby przez 5/10 sędziów.
A na rm.pl szał d..y :) Już przezywają nas "FC UEFALONA", "FC Drukaki", "4-3-3-3" :D Mam ubaw po pachy!!!

0

może jakiś wolny w doliczonym czasie gry (może karny :P). Prawda jest taka. Real w tym meczu w ogóle nie powinien się męczyć, a się dosłownie wymęczył. Dla nas to git bo Bayern też ich "przetrzepie" i będą padnięci na GD :)

0

Ronaldo strzelił

0

Panie i Panowie. Spróbujmy pomyśleć w ten sposób: Real to wielka drużyna i na pewno wygra ten mecz. (to nie znaczy, że mamy przestać się modlić!). Wówczas będzie nam łatwiej pogodzić się z ewentualnym wynikiem korzystnym dla Realu, a radość po ewentualnej "wtopie" Los Blancos będzie jeszcze większa!

0

Boże, proszę Cię o to by Real stracił dziś punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?