0

1000 goli w karierze? Myślę, że w to właśnie poluje Messi.
Hipotetycznie! Karierę zakończy powiedzmy w wieku 35 lat. Policzmy. Będzie strzelał przez te 10 lat co mu zostaną jakieś średnio 70 goli do "trzydziestki" i 35 goli po "trzydziestce". To nam daje 525 goli! Jeśli utrzyma taką średnią to w wieku 35 lat będzie miał ok. 825 goli :) Zauważcie, że jeśli Barca utrzyma obecną dominacje to tych goli może paść jeszcze więcej :)

0

slawek.fcb
nie do końca... zauważ, że Puyol i Abidal nie są już pierwszej młodości i będą potrzebować więcej odpoczynku. Tu chodzi o to, że potrzebujemy młodego ale ogranego już środkowego obrońcę typu Sakho ;) Taki, który będzie mógł wejść do pierwszego składu kiedy będzie to potrzebne. Taki zawodnik będzie potrzebny w takich właśnie sytuacjach. Owszem. Mamy 3 światowej klasy środkowych obrońców. Dodatkowo Song i Busquets, którzy są bardzo uniwersalni i także potrafią "wejść" na obronę gdy najdzie taka potrzeba. Dodatkowo młody Bartra i Muniesa. Lecz czasem przychodzą takie dni jak te, kiedy brakuje nam tego JEDNEGO! Już w zeszłym sezonie było widać brak obrońcy, a teraz widać to jak na dłoni.

0

ale gra ;) Jakby nie patrzeć to nasz główny rywal w walce o mistrzostwo ;) Jeśli wygra dzisiaj to będzie mieć podobnie jak my 22 punkty ;) Po 8 kolejkach to bardzo dużo ;)

0

My tu gadu gadu, a tymczasem nasz największy tegoroczny rywal z Madrytu gra w San Sebastian!

0

Messi i Fabregas powinni po raz pierwszy w historii tego serwisu dostać od redakcji Exe equo pierwsze miejsce. Zawsze był tylko 1 gracz meczu. W tym przypadku powinien nastąpić wyjątek :)

0

Akurat VV był dzisiaj bardzo niepewny... czemu? Nikt nie wie. Coś się dzieje z naszym Portero i oby przestało, bo jeśli chcemy walczyć o najwyższe cele, to musimy pamiętać też, że mamy grać fenomenalnie zarówno w ataku jak i OBRONIE!

0

Dzisiaj mam mało do powiedzenia.
Powiem krótko. TAKIMI MECZAMI WYGRYWA SIĘ LIGĘ!

0

gdyby nie karny, którego nie było to by był spokój i prawdopodobnie dalej 3 gole przewagi... Najgorsze jest to, że media widzą tylko to, że sędziowie pomagają wyłącznie Barcelonie, a o tym błędzie, a raczej wielbłądzie nic nie będzie się mówiło. Ten karny zadecydował o losach meczu. 3:0 zmiażdżyło Deportivo, zresztą każdego by zmiażdżyło. Karny niezasłużony, bramka i Depor nabiera wiatru w żagle. Potem świetny strzał i błąd VV (który nota bene zasługuje max na ławkę Barcelony, ale to tylko moje zdanie) i gol kontaktowy... potem sytuacja na po 3:3, lecz na szczęście nie zakończona strzałem. I ku naszej sprawiedliwości Messi uciszył stadion strzelając na 4:2,
Powtarzam! Gdyby nie karny byłoby 4-5:0!

0

czy was też wkurza, że Song gra na obronie a nie w pomocy?

0

takie maratony to ja kocham :D Oglądać mecz Barcy co 3 dni, to tak jakby dostać snickersa za darmo. Niby nic a cieszy :)

0

jak dominacja Barcy i Realu jak ex aequo z Barceloną na pierwszym miejscu jest Atletico Madryt, które prezentuje futbol nie gorszy od lokalnego rywala i od rywala z Katalonii!

0

nie od zeszłorocznego GD bo u nich na SB w 2011 roku w grudniu nie strzelił ;) Wówczas bramkę zdobył jedynie Benzema ;) Pierwszy gol do serii padł u nas na SB w Copa Del Rey (i w rewanżu). Potem ligowy u nas, SPH i tu i na SB :) Wczoraj to był jego 6 gol z bramką ;) Pragnę tylko przypomnieć, że Messi strzelił Realowi uwaga! 6 goli w ostatnich 10 meczach z Realem co też zasługuje na owacje! Owszem Ronaldo w tych meczach strzelił 7 goli, ale! Ile miał asyst? no właśnie! Asyst miał zdecydowanie więcej Messi i według mnie to on lepiej spisywał się w ostatnich 10 GD!

0

Niestety przez 60 minut szukałem transmisji i miałem przyjemność obejrzeć jedynie końcowe 5 minut pierwszej połowy i pierwsze pół godziny drugiej... zatem meczu nie mogę ocenić, a to co oglądałem... no cóż... widziałem lepsze GD :P

0

koniec i git majonez! Lepszy remis niż porażka, a w Madrycie dalej zimno :)

0

czy wam też po wpisaniu dowolnej z poniższych linków wyskakuje strona crackovia.pl ???

0

wszsystko zależy od dwóch piłkarzy: Xaviego i Messiego. Jeśli oni zagrają świetny mecz to tylko zwycięstwo wchodzi w rachubę!

0

jak będzie 7 z rzędu zwycięstwo to potem posypią się kolejne zwycięstwa! Dlatego trzeba wygrać ten mecz i dokonać niemożliwego! Zdobyć 6 punktów w dwóch arcyważnych meczach! Z Sevillą już daliśmy radę... teraz czas na Real. "Impossible no hi ha" - "Niemożliwe nie istnieje"!!!

0

Szpaku najlepiej jak odniósł się do Jordiego Alby...
Barcelona wydała tak niewiele na transfer "Żordy Albiego" hahahaha myślałem, że walnę przed tym telewizorem...

0

była jedna fajna transmisja ale niestety po 15 minutach out bo limit... a transmisja była genialna!

0

ma ktoś ruską transmisje na SopCasta? Chodzi mi o tą z tym zielonym prostokącikiem w lewym dolnym rogu ;)

0

Alves i Alexis niech się przebudzą, bo to nie żarty są!

0

1,5 dla Alexisa? Bez przesady... coś tam w tym ataku robił, więc wydaje mi się, że 2,5/3 powinno być. Najsłabszy był Alves... najgorszy mecz w Barcelonie chyba... Villa 9? No nie... nie popadajmy ze skrajności w skrajność! Max 8! Owszem strzelił bramkę, ale co takiego więcej zrobił? Fabregas strzelił 2 a ma niższą ocenę i to o cały punkt! Co do reszty mogę się zgodzić. Świetny mecz Fabsa i Mascherano!

0

Barca ostrzega: Wygraliśmy już na Camp Nou...

0

w sumie... jedynym takim meczem "na poziomie" to nasz wczorajszy mecz :) Żaden inny w tej kolejce nie przyniósł podobnych emocji :) no chyba, że atletico coś pokaże z Espanyolem :)

0

Ludzie... to Deportivo jest jakieś żałosne!!! Oddali 1 strzał na bramkę... co z tego, że ten jeden strzał to gol... Już wolałem takie Rayo, które nie bało się rywala i zaatakowali go jak gepard antylope!

0

za tydzień będzie spokój :) Hejterzy z RM będą cichuteńko spać w swoich łóżeczkach :D

0

przecież Ronaldo ma 4 gole nie?

0

A Real się z nimi męczył i Atletcio to samo :)

0

Jestem ciekaw czy to Pep był tak wspaniałym trenerem czy jednak Tito tak wspaniałym asystentem? Zauważcie, że sam Pep powiedział, że bez Tito byłby nikim, a każdą swoją decyzje konsultował z Vilanovą!

0

*10 lub 11 punktami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?