michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jest po prostu śmiech! Redakcjo! Na Boga! Zmieńcie tą liczbę strzelonych bramek przez Messiego! Przecież każdy wie, że strzelił on 23!
0
@Bisz
nie no... bez jaj... przecież wiadomo, że każdy z tych rekordów zostanie pobity przez Messiego w ciągu najbliższych GÓRA 3 sezonach! Żaden z nich nie będzie należał do tych z gatunku "nie do pobicia". W dodatku Messi porządnie je wyśrubuje, bo w LM ma szanse przekroczyć barierę 100 goli, w lidze nawet 350-400, w Argentynie może 100 nie będzie, ale 75 owszem, a w Barcelonie magiczne 500 może i pyknąć :) Przecież on (przy takiej formie) będzie strzelał po 75 goli na sezon! I to co najmniej przez 4-5 sezonów. Łatwo obliczyć ile bramek może strzelić. Według mnie powinien gonić Pelego i strzelić tą historyczną tysięczną bramkę!!!
0
przecież Messi ma 61 bramek w LM...
0
@Bingoo
a dziwisz się im? Bo ja nie... jakiś szwedzki grajek, który pokazał w Barcelonie jak się nie gra w futbol komentuje wyczyn Messiego, który, umówmy się, jest bardzo trudny do pobicia i wątpię, że w najbliższych 20-30 latach znajdzie się ktoś kto go pobije! Uważam nawet, że Messi w 2013 roku podbije poprzeczkę jeszcze wyżej, bo widzę w jakiej formie jest Barca
0
Ibra! To strzel 78 goli, bo Messi strzelił ich (z karnych) 12. Dziękuje, dobranoc!
0
@destro
no nie powiedziałbym... akurat tutaj podali prawidłowe informacje ;)
0
@barca12321
no i cieszmy się z tego...
To tylko świadczy o potędze Barcelony :)
Tak w ogóle patrzcie na to (i podziwiajcie :P)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lionel_Messi
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cristiano_Ronaldo
W obu przypadkach zjedźcie na tabelę z golami i asystami!
Messi ma o 7 bramek mniej od Ronaldo i o 19 więcej asyst od niego, mimo że zagrał od niego o 138 mniej meczy (w dodatku jest młodszy o 2,5 roku) :D
Nic tylko podziwiać :)
0
jak można w ogóle stwierdzić, że w dzisiejszych czasach dużo łatwiej zdobyć bramki niż w latach 70-tych? Przecież to absurd! Dzisiaj gra się (zwłaszcza w Europie) formacjami typu 4-3-3, 4-4-2 czy też 4-5-1! Wówczas, w latach 70-tych a zwłaszcza u ich początku, czyli właśnie wtedy gdy Gerd Muller wyśrubował tenże rekord, popularne były formacje 3-4-3,, 4-2-4 czy podobnie jak dzisiaj 4-3-3 (formacją tą grał przeważnie Bayern Monachium - dzisiaj gra nią najczęściej Barcelona). Ja jestem ciekaw ile asyst w 1972 roku miał Gerd Muller, bo wydaje mi się, że nawet nie miał połowy tego co ma w 2012 Messi... Czy ktoś jest w stanie podać mi tą statystykę? Bardzo byłbym wdzięczny :)
Reasumując. Obrona w latach 70-tych była zbliżona do obecnej, jeśli nie słabsza. Mam ogromny szacunek do Mullera (mimo tego, że to Niemiec:P), ale z tą obroną to przegiął pałkę :P
0
przekazał pałeczkę :)
0
Posiadanie piłki!
91-39 % hahahahaha
0
Niech wróci piłkarski bóg! Messi wracaj do zdrowia!
0
a ja stworzę swoją gazetę i w ogóle nie będę uznawał w niej goli piłkarzy Realu Madryt...
0
no najbardziej obawiam się paradoksalnie Espanyolu... Oni mogą pozostałe 18 meczów przegrać a zepną się na ten jeden zakichany mecz i urwą nam punkty... Taki to jest niestety zespól... Ale skoro taki Real wygrywa derby z potencjalnie słabszym. Sevilla też no to co dopiero my :)
Jak dla mnie... pierwszym zespołem który urwie nam punkty jest ten sam, który dokonał już tego w tym sezonie. Jest nim Real Madryt. Ja osobiście typuje, że do tego meczu Barca nie straci ANI JEDNEGO PUNKTU!
0
Messi po 100 goli w 2012 roku :)
0
Według mnie frekwencje powinno się podawać również w procentach i to właśnie ten argument powinien być dominujący.
Jak takie Rayo Valleecano może rywalizować z Barcą, kiedy ma 10 razy mniejszy stadion... no pomyślcie tylko. A tak to widać, kto i jak wspiera drużynę :)
0
Coś czuje, że w tym roku Barca zdobędzie znowu 6 trofeów a do tego pobije wszelkie możliwe rekordy bramkowe i punktowe (no może prócz tego z najmniejszą ilością bramek straconych w lidze :P)
0
Dokładnie. W tym roku walczymy już tylko z Atletico! Dzisiejszy mecz trzeba wygrać. Uważam, że spokojnie do 19 kolejki jesteśmy w stanie wygrać wszystkie mecze. Nawet bym powiedział, że do meczu rewanżowego z Realem jesteśmy w stanie wszystko wygrać :)
0
Jak dziś Atletico i Barca wygrają to mistrzostwo w kolorze bieli chyba nie wystąpi :P
0
NO! Miami WYGRYWA!!! Ale emocje! Piękny mecz i jakież wahania nastrojów!
0
ja pierdyle, ale końcówka się zapowiada!
0
no dokładnie... dobra, przełączam się spowrotem na Miami :P
0
po meczu Oklahomy i Philadephi... Miazga w dogrywce..
0
no właśnie ten link jest z Canal + :P
A ja się sram z amerykańskimi stacjami :P
0
Blaugrana!
tu se obejrzyj ten meczyk (Oklahomy i Philadelphi)
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
0
79-77 dla Cavaliers i cała 4 kwarta nam pozostała :)
0
Lebron się k...a przebudził!
0
u mnie po 75 ;)
0
polecam ten link:
http://www.drhtv.com.pl/drhtv6.html
0
znalazłem inną, ostatnią działającą transmisję... uff
po 71 ;)
0
no i remis w obu meczach!