michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sportowcy w ogóle nie powinni pić! Mają prowadzić zdrowy tryb życia i być wzorem dla innych! Popieram w 100% ten projekt! Za to, że są "profesjonalistami" dostają nie małe pieniądze...
0
50 mln to jest on w 100% wart a nie w 55% :D Tamci (te 45% co mają)...im jest to wsio ryba moim zdaniem...nawet 10 mln ich zadowoli ;) I tak kase z reklam mają :)
0
Alexis MUSI zostać!!!!!!!!
0
przegrywamy 1:0 Tito wpuszcza Busquetsa...no comment
0
Najmocniejszy skład jak na ten moment...
0
Campeones!!!!!!!!!!!!!!!
0
ironia losu "do kwadratu" dzisiaj będzie...Espanyol - nasz lokalny rywal, może zapewnić mistrzostwo Barcelonie (w Barcelonie) z naszym największym rywalem, czyli Realem Madryt, a jutro Barcelona zagra w Madrycie z tamtejszym Atletico, by otrzymać szpaler od lokalnego rywala Realu Madryt :D Upokorzyć Real Madryt like a boss :D
0
Szczerze...zawsze byłem przeciwny jego transferu, lecz z bólem muszę stwierdzić, że może być on naszym lekiem na całe zło...Potrzebna jest nam ta iskra w ataku! Ta magia, za którą odpowiadał kiedyś Ronaldinho...Wydaje mi się, że Neymar, mimo, że młody, mógłby się stać naszym nowym Ronaldinho! Owszem...atak to jedna sprawa a obrona to druga, lecz moim zdaniem nie powinniśmy sprzedawać NIKOGO z formacji ataku...w ogóle jeśli mam być szczery to nie sprzedawałbym NIKOGO...mamy strasznie wąską kadrę a z tego co słyszę to Pinto ma niedługo odejść na emeryturę, więc będzie jeszcze węższa...Moim zdaniem potrzebujemy 4 transferów. Neymar, 2 obrońców i bramkarz i mamy gotowy skład na sezon 2013/14 :)
0
@BLASK007
komentarz roku :D
0
Drodzy Cules...pragnę stworzyć stronę piłkarską o tematyce sportowej...Mam do Was prośbę. Czy wypełniliście by ankietę? bardzo by mi pomogła w jej tworzeniu. Z góry dziękuje...
http://www.ankietka.pl/ankieta/114411/czego-oczekujesz-od-portalu-pilkarskiego.html
0
No przecież za 3-5 lat będziemy mieli całkiem nową linię obrony... Puyol już karierę zakończy, Bartra może zacznie grać na światowym poziomie (i tak gra bardzo dobrze moim zdaniem), Pique będzie naszym najlepszym obrońcą, dojdzie jakiś młodziak i pewnie 2 obrońców zostanie jeszcze kupionych, więc Javier! Za co najmniej 3-4 lata ok...Argentyno Welcome to, ale dopiero wtedy :P
0
Quo Vadis Barcelono!
0
Wiem, że to głupie pytanie, ale czemu Abidal nie może dzisiaj zagrać? Niezgłoszony do rozgrywek czy kontuzja, czy coś innego?
0
Bramkrz, dwóch obrońców, pomocnik i 2 napastników! My obrony nie mamy, a pomoc i tak jest na bardzo wysokim poziomie!
0
Barcelonie będzie znacznie ciężej awansować niż Realowi, ale obie ekipy mają jeszcze iluzoryczne szanse na awans...kogo ja oszukuje...
0
finał już chyba znany, bo Real obesrany...Barca i Real g.wno grają, w finale Bayern i Borussia zagrają!
0
Caballero chyba nie zdobędzie Zamora :D Obstawiam, że Courtois zdobędzie to trofeum, ale po cichu liczę na skreślonego na samym początku sezonu Victora Valdesa :P
0
to pokazuje tylko, jak bogaci chcą być jeszcze bogatsi... to jest smutne. Barca i Real mają tyle kasy, że w głowie mi się nie mieści, a mimo to, są tak pazerni, że nie chcą oddać kasy za prawa do transmisji klubom, które ledwo co wiążą koniec z końcem...Ech.. Dobrze, że chociaż w Polsce nie ma takiego problemu (z wiadomych przyczyn) :D
0
@Przemko78
zbyt piękny i nierealny sen. Oczywiście marzy mi się taki wynik, ale pozostańmy na rzeczywistości :D
nawet w fifie byłoby to nierealne :DD
0
a Abi fryzurki nie zmienił :D
0
poprzeczka!!!!!!!
0
http://www.rojadirecta.me/goto/vetosp.blogspot.com.es/
ale po hiszpańsku, ale TAKA jakość
0
@Miki_Messi2001
fajnie, że Iniesta na ławce jest... pomyśl czasem zanim coś napiszesz...
0
nie ma co się oszukiwać. Ten dwumecz pod względem zaciętości będzie podobny do zeszłorocznego "hiszpańsko-niemieckiego" półfinału LM.
To i tak cud, że Barca 5-6 rok z rzędu utrzymuje tak wysoką formę. Nie licząc początków futbolu i "ery Gierka i Gomułki" to nie widziałem chyba drużyny, która utrzymuje się tak długo na topie. Kiedy zacząłem kibicować Barcy (2003/04) nie spodziewałem się, że tak to się potoczy. Najpierw Frank
Rijkaard, potem Josep Guardiola, i w końcu Tito Villanova. Ci trzej panowie sprawili (pomijam prezesów), że każdy kto przyjeżdża na CN ma pełne gacie. A prawda jest taka, że Barca liczy się w Europie już od sezonu 2005/06, kiedy to po raz drugi wygrali LM. Od tego momentu ciągle jest na topie i nie licząc "wpadki" z sezonu 2006/07, gdy odpadli w 1/8 finału to można powiedzieć, że ciągle dochodzą do "final-four"
Zobaczcie jak wielka zasługa w tym wszystkim naszej szkółki. La Masia pokazała jak wiele znaczy wychować sobie zespół.
0
@fcbcule
przecież "grać na pół gwizdka" oznacza, że dana osoba nie daje z siebie wszystkiego, nie stara się tak jaby mogła a co za tym idzie gra nie na swoim potencjalnym poziomie, czyli krótko mówiąc... gra po prostu słabiej
0
@fcbcule
jakim trzeba być nie ogarem, żeby napisać, że Alba gra na "pół gwizdka"...ludzie złoci...przecież Alba miażdży na tej obronie a i w ataku daje niezły popis. Alves jest bardzo nieprzewidywalny. Potrafi zagrać fenomenalnie oraz potrafi dać tyłka jak z PSG. Mankament to środek obrony. Mamy WSZYSTKO oprócz właśnie środka obrony.
VV- Alves, Pique (bez formy), ??? - Alba
taki blok obrony nie zatrzyma Bayernu, ale to raczej nie wina Alby... bardziej bym obwiniał środek. W razie czego jest Busi jeszcze :) Pomoc i atak mamy kompletny ;)
0
najważniejsze, że rewanż gramy PO Realu. Będziemy wiedzieli, czy awansował czy nie, a dla Barcelony jest to bardzo ważna informacja.
0
coś Tottenhamowi nie idzie :) PL w ostatnich latach prezentuje DNO! Nie uznaję wygranej w zeszłym sezonie, bo powinni już w 1/8 LM odpaść... nie wiem jakim cudem to wygrali...
0
"Pedro, Pedro, Pedro, Pedrito x20" hahaha nie mogę z tych komentatorów hiszpańskich :D
0
Roura wygląda jak ten aktor z Crackovii co gra m.in. Carlesa Puyola :D