michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hmm, może dlatego, że mamy idiotów w zarządzie? Ale nie wiem, nie jestem pewien...
0
coś czuje, że Ozil odejdzie. Bogu dzięki, bo to aktualnie 3 piłkarz w Realu zaraz po CR7 i Bale'u. Mam nadzieję, że jeszcze Di Maria odejdzie :)
0
i to JAKIE 10 minut! Świetna kontrola nad piłką!
0
przecież to chore jest! Jak tak można! Zażartować mogę i zapytać się "Kim ja do cholery w fifie będę grał?"...to już nawet zabawne nie jest.
0
a ja się pytam co z obroną? Czy szanowny Pan Sandro Rossell planuje jakieś transfery?
0
hahahaha :D
Chyba śnisz :P
Po pierwsze już nie raz udowodniono, że to kolektyw się liczy a nie indywidualne umiejętności, a po drugie. Jeśli już chcemy (na siłe) porównywać to raczej powinno wyglądać to tak:
Casillas(Lopez) > VV
Carvajal < Alves
Ramos = Pique
Pepe = Mascherano
Khedira < Busquets
Modrić < Cesc (jak można w ogóle dać znak równości tutaj...)
Isco < Iniesta (no chyba śnisz, że Isco jest równie dobry co Iniesta)
Bale > Alexis
Ronaldo > Neymar
Benzema < Messi
ławkę też mam porównać ? Gdzie tu widzisz przewagę Realu? Real jedyne co ma lepsze to skrzydła. CR7 i Bale są niewątpliwie najlepszymi skrzydłowymi świata, ale Real prócz bramkarza i właśnie tych skrzydłowych nie ma nic lepszego od Barcy!
Teraz są to 2 równe siebie ekipy z tym, że Barca ma problem z obroną (a konkretnie brak zmienników...)
Tak więc. Nie ośmieszaj się.
0
Dodajmy, że są jeszcze młodzi z Barcy B jak Dongou, Bagnack, Rafinha, Oier etc. :) Ale ewidentnie brakuje nam drugiego klasowego bramkarza i dwóch światowej klasy środkowych obrońców. Na upartego brakuje nam też rasowej "9", ale z atakiem problemu mieć nie będziemy... Sakho przeleciał nam koło nosa, Marqiunhos także, a Silva i Luiz (chyba najsłabszy kandydat z tej czwórki dla nas) na pewno nie odejdą w tym sezonie z klubów...Oj Panie Rossell! Dałeś Pan ciała! Neymar nam obrony nie zapewni!
0
przepraszam, że zapytam się akurat w tym temacie, ale czy ktoś wie czy Barca w tym okienku pozyska jakiegoś obrońcę? Rozumiem, że mamy też młodych, ale wybaczcie. Bartra nie jest godnym zastępcom (JESZCZE!) Pique czy Mascherano. Puyol ciągle łapie kontuzję, a nie możemy polegać ciągle na tym, że Busiego można cofnąć, albo Adriano na środek dać...My jesteśmy Barcą i powinniśmy mieć 4 równych środkowych obrońców! Każdy piłkarz powinien mieć swojego nominalnego zastępcę, który w razie czego będzie go w stanie spokojnie zastąpić bez obaw o utratę wartości! Pomijam kwestię bramkarza, bo tutaj jest ewidentny kryzys, bo VV nie ma konkurencji...
W tym miejscu chciałbym dodać jaką głupotę popełnił zarząd sprzedając Thiago...To jest piłkarz, który za 2 lata osiągnie poziom Xaviego, Iniesty i Fabregasa i był bezdyskusyjnym rywalem o miejsce w składzie. Sergi Roberto to jeszcze nie ten poziom co Alcantara...Busi ma swojego rywala, który w mojej opinii jest na równym poziomie - Song.
Alves ma Montoyę, Alba ma Adriano (ten akurat jest też konkurentem dla Alvesa). Xavi/Iniesta/Fabregas są sami dla siebie konkurencją i walczą jak lwy o tą pozycję (2 z nich może tylko grać w wyjściowej). A w ataku? Messi/Neymar/Sanchez to piłkarze, którzy nominalnie są w wyjściowej, ale po piętach depczą mu i Tello i Pedro (ten akurat powinien odejść, bo wyczerpał swoje możliwości - to on a nie Villa powinien odejść).
0
co prawda to prawda. Może to i dobrze? Nie gramy teraz rewelacyjnie, ale to pewnie przez mocnych przeciwników. Potem przyjdzie nam się zmierzyć z "ogórkami" i wróci forma. Oby!
0
potem Sevilla...hura. Nie ma to jak mieć łatwych przeciwników na start...Nie licząc Levante to mamy niezły zapierdziel. Od Atletico aż do Sevilli. 5 meczy na których trzeba się skupić na maksimum...Dobrze, że 3 za nami już.
0
suprise?...jak chcą go kupić to minimum 40 mln euro. Wątpię, by do nas przeszedł za mniej...
0
25 mln euro...bądźmy poważni
0
nie byłbym taki pewien pogromu. Owszem. Prawdopodobnie wygramy, ale z pogromem apeluje, by się wstrzymać. Pamiętacie co miało być z Lechią?
Azjaci to bardzo trudni przeciwnicy. Dodatkowo tamtejszy klimat jest zupełnie inny, niż ten w Barcelonie. Mogą nas zwyczajnie zabiegać. Aczkolwiek mimo to wygramy, ale góra 3 bramkami różnicy, a nie jak tu wcześniej pisano, Bóg wie jakim pogromem.
0
za przeproszeniem...pieprzysz jak opętany...Masche jest jednym z najlepszych ŚO świata. Każdemu zdarzają się błędy, ale akurat od Pique i od Macherano to Ty się odpierdziel.
Oczywiście...taki Thiago Silva byłby lepszym rozwiązaniem na naszą obronę, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, albo co ma się okazje mieć...o Silvie możemy zapomnieć, a tutaj mamy szanse..
0
Wynegocjować 40 mln i brać! Nie ma co się oglądać! A najlepiej, gdyby obaj do nas przeszli...to "tylko" 55 mln euro...ponoć miałobyć 100 mln na transfery? Ech...super by było, gdyby obaj przyszli...
0
a ja nadal czekam na Kobe Bryanta :) Obiecał nam coś :)
0
Neymar - Messi - Ronaldinho
No nie chce nic mówić, ale byłoby to moje marzenie :)
0
PES jedyne co ma lepsze to twarze...tutaj miażdżą fife, ale w fifę i tak dużo lepiej się gra. Nie to co kiedyś...
0
Nie sprzedamy go...
Swoją drogą...ale mamy skład!
VV- Alba, Pique, Mascherano, Alves- Busi, Xavi, Fabregas - Iniesta, Messi, Neymar :D
Trzeba tylko wzmocnić (poszerzyć) ławkę rezerwowych! 2 obrońców jeszcze i 1 pomocnik i możemy grać :D
0
hahahahahahahaha
0
no i super :0 Dobrze, że nie Szpaq :) Uwielbiam Laskowskiego :) Na zawsze w pamięci po La Manicie :)
0
dołączam się z prośbą :)
0
hahahahah dokładnie :D
Zamiast takiego Neymara po brzuchu smyrać to jakąś fajną piłkarkę :D Widzę, że mamy podobne marzenia :D
0
1 mecz w sezonie. Mascherano to nasz najlepszy obrońca ;) Pique i Mascherano to nasz duet, niepodważalny i niezastąpiony ;)
0
no Martino :D
0
kto to w ogóle jest?...
0
nie zmienię zdania. "Panie Rosell, idź Pan w ch.."
0
zostaniemy z niczym...ja pierdyle...mamy Neymara, który Bóg wie jak zagra...jeszcze nie daj Boże jakaś kontuzja i...eghm. Panie Rosell! Idź pan w ch..
0
ech...płakać się mi chce :(
0
dokładnie. Mam to samo :) Bardzo spodobała mi się gra Del Potro. Uwielbiam graczy grających "mocny" tenis. Uwielbiam też graczy grających finezyjnie, tak jak Federer. Coś pięknego jak on gra. Potrafi zagrać i potężnie i przepięknie.