michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W tym momencie gra Sevilla z Gijon. Jest 60 minuta a Andaluzyjczycy remisują bezbramkowo z gośćmi z Gijon! Jeśli taki wynik utrzyma się do końcowego gwizdka, to wówczas Sevilla zrówna się punktowo z Atletico. No no! A niedawno mówione było, że są kandydatami do mistrza Hiszpanii. Niestety spuchli jak widać. Choć z drugiej strony jeden rywal mniej dla Barcy :)
4
"Helena, mam zawał"
0
Popieram w 100%. Szkoda. Jednak, jak się nie myśli za wczasu, to potem tak jest. Do dzisiaj nie mogę pojąć, dlaczego nasz Zarząd czasem zachowuje się, jakby dopiero co zaczęli pracę po praktykach...No, ale mniejsza. Cieszmy się tym co mamy. Żadna inna drużyna nie ma takiego Trio w ataku, jaki mamy my...Za to chwała zarządowi, bo za stworzenie takiego monstrum należy im się wieczna gloria.
Lecz nawiasem mówiąc. Skoro Thiago i Verratti nie, to kto? Taka drużyna, jak Barcelona MUSI mieć topowego rozgrywającego.
0
zdarza się :P
1
My się niby rozumiemy, ale chyba tak nie do końca haha :D
Napiszę w punktach, by lepiej wyjaśnić.
1. Coutinho to piłkarz świetny, bardzo perspektywiczny, lecz drogi. Ok. 60 mln wydaje mi się, że to takie minimum.
2. Bardzo chciałbym, żeby do nas dołączył
3. Idealnie spisałby się, jako podstawowy gracz w formacji 3-4-3
4. Jest to uniwersalny zawodnik. Najlepiej spisze/spisuje się, na skrzydle, lecz może też być takim ŚPO.
5. Nie dla Coutinho, jeśli będzie On przeszkodą w pozyskaniu światowej klasy rozgrywającego.
6. Marzeniem byłoby, aby zarówno On, jak i ten światowy ŚP do nas dołączył
Tyle. Pozdrawiam!
20
Monaco jeszcze gra w Pucharze Francji. Dzisiaj to był Puchar Ligi Francuskiej :)
1
Może to głupi przykład. Nie oceniam oczywiście tej osoby i nie wiem, czy Jego intencje są szczerze.
Chodzi o Mehmeta Ali Agce. W wieku 23 lat dokonał zamachu na Jana Pawła II. Teraz rzekomo się nawrócił. No i generalnie większość Mu nie wierzy, twierdzi, że robi to pod publikę. Odsiedział swoje, dostał przebaczenie od samego Papieża, twierdzi, że się nawrócił, etc. No, ale jakoś "na prostą" ciężko Mu wyjść i w ogóle z takim ciężarem, to wątpię, by kiedyś Mu się to udało.
Nie wiem, czy o takie coś Ci chodziło :P
0
Aż takich cudów nie ma. Ten gol Cavaniego zamknął mecz..
0
Przecież powiedziałem, że chciałbym Go w naszej drużynie. Uważam też, że jest to wielki piłkarz i na pewno byłby znacznym wzmocnieniem. Z pewnością grałby dużo lepiej od Gomesa, czy też innych Digniów i Denisów Suarezów :P Bez urazy, bo moim zdaniem i tak swoją rolę, jako tako spełniają :) Lepiej ich mieć, niż nie mieć.
Ale wracając do tematu. Może. Mogę się mylić. CHCIAŁBYM się mylić. Jednak rozsądek mi podpowiada, że 100% Jego możliwości uzyskamy, stawiając Go notorycznie na skrzydle i od biedy na ŚPO. Sam wspomniałeś, że to bardzo wszechstronny piłkarz. Pełna zgoda. Dlatego w sezonie spokojnie zagra takie 35-40 spotkań. W jednym meczu zastąpi Neymara, w innym Messiego, w innym zaś zagra za Iniestę :) Uważam jednak, że jest to transfer bardzo drogi, a co za tym idzie, mógłby stanąć na przeszkodzie w pozyskaniu światowej klasy ROZGRYWAJĄCEGO, którego Barcelona potrzebuje jak tlenu..
0
Chcąc nie chcąc, dynamika i drybling, to typowa cecha skrzydłowego, jakim jest Coutinho. Dzisiaj futbol jest grą tak szybką, tak dynamiczną, że każdy ofensywny piłkarz, a poniekąd też i piłkarz defensywny, MUSZĄ być w stopniu co najmniej dobrym, jeśli chodzi o te atrybuty, aby być na europejskich, czy światowym poziomie. Iniesta dla przykładu jest takim piłkarzem, ale i Umtiti, który jest dość dynamiczny, ale i posiada drybling. To nie jest taki drewniany obrońca.
Zresztą. Ustawianie Coutinho na ŚP (tego bardziej ofensywnego), to marnowanie Jego potencjału. Owszem. Będzie całkiem dobrze się spisywał (choć to wróżbiarstwo, bo nigdy nie wiadomo, jak dany piłkarz będzie grał), ale idąc tym tropem, to możemy przecież na tą samą pozycję ustawić Neymara...Też jest dynamiczny, też posiada świetny drybling. Potrafi utrzymać się przy piłce, ma kapitalne podania, jest kreatywny. Dlaczego tego nie robimy? Ponieważ NAJLEPSZY jest na SKRZYDLE i to JEGO pozycja ;) To naturalnie moje zdanie tylko ;)
1
Dodam jednakże, że cieszyłbym się, gdyby taki piłkarz zasiliłby naszą kadrę. Jednak nie za kwotę wyższą niż 50-60 milionów i na pewno nie kosztem kolejnego sezonu bez wzmocnienia sensownego środka pola. Nam jest potrzebny ktoś a'la Verratti, czy też Thiago. Brazylijczyka można by wykorzystać jako zmiennika na pozycję Neymara, czy też Messiego w układzie 4-3-3, bądź jako podstawowego gracza, na prawym skrzydle w formacji 3-4-3. Bądź, w takim samym układzie na pozycji Messiego, czyli "10" (a Messi na skrzydle).
3
Nie.
To nie jest piłkarz na pozycję Iniesty. Owszem. Chcielibyśmy, żeby to był piłkarz na tą pozycję. Prawda jest jednak taka, że Coutinho to typowa 7 i 11, czyli krótko mówiąc lewe i prawe skrzydło. Czasem też jako taka 10, czyli ŚPO. Na innych pozycjach to taki Arda Turan na ŚP ;)
3
To tak, jakby porównywać Neymara i Thiago. No generalnie jeden lepszy od drugiego, ale co z tego, jak grają na zupełnie różnych pozycjach?
24
Ja, gdybym nawet "trójkę" trafił, to bym sobie inaczej życie ułożył... :P
2
ja przyrzekłem sobie niedawno, że ruszę z "Grą o Tron". No i w tydzień obrobiłem całe 6 sezonów :P Najlepsza decyzja ever :D Powiem tak. Ten serial wymiata. Takiego serialu, na taką skalę, z takim rozmachem...nie było i długo nie będzie. Przynajmniej mocno się zdziwię, jak pojawi się lepszy. Wiadomo, wszystko kwestią gustu, ale mimo wszystko ciężko jest mi wyobrazić sobie lepszy serial. Zrobiony jest jak pełnometrażowe filmy...
Teraz pozostaje czekać do lipca na start 7 sezonu! Zapowiada się wspaniale :)
0
mea culpa. Nie spojrzałem ile kosztuje obecnie. W necie można po 1000 zł znaleźć, no ale to i tak 3 stówy ponad budżet.
Fakt faktem ja kupiłem w ramach abonamentu za niecałe 500 zł ;)
Jedynie co mogę w takim razie doradzić, to kupno P8. Kumpel ma i zachwala ;)
0
ja mam HTC one m9 prime camera edition i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony. Bateria trzyma różnie. Jak mocno eksploatuje (FB+YT) to wytrzymuje max 12h ciągłego użytkowania. No, ale jak używam z rzadka (max pół godziny, godzinę dziennie wyświetlacz "zapalony"), to do 3 dni dochodzi ;) Ale najczęściej dzień, półtora ;) Jeśli chodzi o samo w sobie funkcjonowanie, to przyjemny interfejs, nie zacina się i moim zdaniem bardzo dobre parametry ma. Robi świetne zdjęcia i jest niesamowita jakość dźwięku, jak na tą cenę produktu!
4
Szczerze? Żeby kupić porządną BMW e36, to trochę więcej niż 4,5k trzeba wydać. Moim zdaniem założyć trzeba sobie budżet w granicach 8, może nawet 10 tysięcy. Inną kwestią jest, co oferuje rynek w kwestii BMW e36. Umówmy się. Jest to bardzo popularny model wśród "Sebixów" różnego gatunku. Część na pewno jest zajechana, część poobijana, lecz jest też na pewno kilka ładnych i zadbanych egzemplarzy. Prawda jest taka, że nigdy nie wiadomo na co trafisz. Pierwszym wyznacznikiem jest opis. Jak gościu szczerze pisze "co świszczy i co stuka", to czasem warto pojechać i sprawdzić takie auto, wziąć na stacje diagnostyczną, podpiąć pod kompa i zbadać też lakier miernikiem. "Igła stany" przeważnie mają poukrywane mase wad! :)
Ale tak, jak mówię...za podaną przez Ciebie kwotę kupisz co najwyżej szrota a nie auto, które ma zdrową budę i na dodatek bez wypadku. Taka jest moja opinia.
1
Myślę, że na wyjeździe ciężko będzie o goleadę :) Bardziej bym się skłaniał ku takiemu 2/3:0 (choć z naszą obroną, to niewykluczony brak czystego konta). Barcelona na wyjazdach jest bardzo nieprzewidywalna. Potrafi rozgromić Eibar, czy też Alaves, a potrafi też zagrać piach jak z Deportivo, Betisem, czy Atletico (choć wygrali, lecz rzutem na taśmę). Tak, jak mówię. Na Twoim miejscu, jak już chcesz ryzykować, to postawiłbym +3.5 gola w meczu.
0
0
brawo dla zarządu Valencii :D jego nie kupić, a kupić Hummelsa i będzie spoko :)
0
czyli wymiana kosztowała nas 38,5 mln euro, ale sam Suarez kosztował nas 81 mln euro i tego się NIE ZMIENI...przecież to jest logiczne...
0
Ja nie rozumiem w czym jest problem? Można przecież sprowadzić Hummelsa i Mathieu (żeby jakiś rezerwowy był) oraz Cuardado i Suareza do ataku oczywiście :) Marzeniem jest, by Alexis został, ale to chyba nierealne...
Jeśli Barca kupi Suareza za 70 mln euro (promocyjna cena chyba) to naprawdę brawa. Myślałem, że za mniej niż 80 mln go nie wyciągną...
0
dobra dobra...mów co chcesz. Ja mam po prostu dosyć tej całej Brazylii. Rzygam nią na tych mistrzostwach. Panów "za mikrofonem" i w studio po prostu nie dało się słuchać. Byłem ciekaw co powiedzą...cóż. Pan Szczepłek pokazał swoją "klasę" i tradycyjnie się kompromitował...
Tak jak wspomniałem wcześniej. Brawa dla Niemców! Wciąż liczę na zwycięstwo Argentyny, ale jeśli mam być szczery, to Czarne Orły zasłużyły na nie...
A co do Brazylii...adios :D
0
co nas to obchodzi? Trzeba było Mistrzostw nie organizować...Sprawiedliwość MUSI BYĆ. Brazylia nie zasłużyła nawet na wyjście z grupy. W tym miejscu pragnę podziękować niemieckim piłkarzom, za przejechanie się walcem drogowym po Brazylijczykach. Dziś znów uwierzyłem w sprawiedliwość w sporcie. Modliłem się o taki pogrom i wymodliłem :) Brawa też dla sędziego, aczkolwiek mógł jeszcze upokorzyć Canarinhos żółtymi kartkami za próbę "nabrania sędziego" w polu karnym...ale tego nie zrobił.
Żałuję też tego przestrzelonego "gola" Ozila w 89 minucie. Byłoby 8:0, a jest 7:1. Dobre i to :)
Niemców nie lubię, ale powtarzam jeszcze raz. Sprawiedliwość musi za królować!
2
a jak można Brazylii kibicować??? Nie lubię Niemców, ale w tym meczu byłem całym sercem za nimi. Tu chodzi o sprawiedliwość! Na bok trzeba odłożyć wszelkie sporty, kiedy imię sprawiedliwości jest zagrożone! Brazylia NIE zasłużyła nawet na wyjście z grupy, a była holowana przez sędziów, jak Koreańce w 2002...
23
wolałbym, by Suarez miał #7 na koszulce...if you know what I mean :P
0
nie obraziłbym się, gdyby jednak zamiast Sancheza sprzedano Pedro (za 30 mln euro) :) wtedy niemal dokładnie pozostałby nam w rozrachunku transfer Suareza a mielibyśmy 4 fantastycznych piłkarzy w napadzie (+ |młody i zarazem ogromny talent - Deulofeu) :)
0
czy aby na pewno z Chorwacją? :)
3
Tak. To jest sprawiedliwość. Suarez zasłużył na karę (fakt, że zbyt ostra jest i powinna tyczyć jedynie meczów reprezentacyjnych a nie klubowych), natomiast Zuniga na jakiej podstawie miałby być ukarany? Bo co? Bo Neymar kontuzjowany? Trudno...zdarza się...taki jes sport. Piłka nożna sportem kontaktowym...to nie siatkówka :) Gdyby każdego karać za spowodowanie kontuzji (nawet groźnej), to by była paranoja na boisku...pomijając fakt, że jak sam stwierdziłeś/aś - Zuniga NIESPECJALNIE spowodował kontuzję Neymara...dlaczego więc ma być ukarany za coś, czego zdecydowanie nie chciał?