michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
może jestem debilem, ale o co chodzi? :P Potrzebuję wyjaśnienia, jak krowie na rowie. Od 5 minut kombinuję i totalnie nic mi nie przychodzi do głowy :)
4
co to za gościu? Można Mu ufać? Skąd ma takie informacje?
14
Szpaq przynajmniej robi klimat. Co by nie mówić, to Jego głos, to istny majstersztyk. Niezwykle charakterystyczny i dobrze brzmiący. Jak Laskowskiego. Mylił się a teraz jeszcze więcej, ale wszyscy się mylą. Z Eleven, z Polsatu...taka natura tego sportu.
2
Nie wiem, jak Was, ale mnie to rozwala na łopaty :D Dawno się tak nie uśmiałem, jak po obejrzeniu tych filmików (zwłaszcza tego drugiego)
http://www.sadistic.pl/portret-pamieciowy-przestepcy-vt26044.htm?highlight=
http://www.sadistic.pl/portret-pamieciowy-vt392360.htm
haha jeśli to autentyki, to ja cie nie mogę :D haha
1
No ja pamiętam o tym, że takie wydarzenie miało miejsce. Tak samo w obozach koncentracyjnych, etc. Wiadomo. Nie z imienia i nazwiska. Pamięta się jednak to, że takie smutne wydarzenie miało miejsce, pomodli się za nich, itp.
7
gadasz głupoty. Tutaj rozmawiamy o WSZYSTKIM. Musi to mieć tylko ręce i nogi, być składne i nikogo nie obrażać. BarcaInfo nikogo nie obraził, składnie napisał i cała wypowiedź wnosi cokolwiek pożytecznego i pozytywnego do dyskusji...Tym bardziej nie jest to "denny ruch patriotyczny". Trzeba rozróżnić "pieprzenie o Szopenie" w tematyce Smoleńska, a uczczenie pamięcią tegoż tragicznego wydarzenia!
1
Jesteś tego pewny? Bo ja mam pewne wątpliwości co do naszego zaangażowania
5
Dzięki, że piszesz, bo przecież w ogóle nie ma artykułu o tym na stronie... ;)
2
Świetna informacja! Na tak ważne spotkania musi być wyznaczony sędzia tej klasy!
2
Piszę do tych, którzy usilnie bronią Neymara w tej sytuacji.
Po pierwsze sędzia był fatalny, ale mylił się w obie strony. Nie uznał bramki na 2:0...później ten wolny zamiast karnego..ale w sytuacji z czerwem dla Neya się NIE pomylił. Zasłużone drugie żółtko. Brazylijczyk zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie. Dodatkowo to klaskanie na koniec. Dobrze wie co za to grozi w tej pseudo sprawiedliwej lidze a mimo to klaskał. Tym sposobem oddaje się na własne życzenie mistrza! Od takich piłkarzy wymaga się chłodnej głowy. Już widzę jak Messi czy zwłaszcza Iniesta, odwalają taką manianę jak Neymar. Niestety chłopakowi od kasiory przewraca się tu i ówdzie...
2
"Mam tak samoo jak Tyyy" xD
0
No czy Mans najlepszy to bym się kłócił. Moim zdaniem Coutinho robi największą robotę. No, ale to kwestia gustu zapewne. Aczkolwiek Mane bez wątpienia wielki gracz!!
0
NIE!
0
Panie. Wszystko jest dobre. Rewelacyjne. Niesamowite. Ciężko powiedzieć co lepsze xD
1
Taką rzecz odkryłem w przerwie meczu. Lider polskiej I Ligi, MKS Chojniczanka, zanotował niezwykłą serię. 7 remisów z rzędu xD Po 24 kolejkach są liderem z dorobkiem 41 pkt i mają 1 pkt przewagi nad drugim GKS Katowice :)
10
Prędkość Busquetsa podważa wiarygodność tego badania :P
0
Jezusicku :P No to faktycznie pech :P
0
No będzie Im bardzo ciężko ;) Ja tam bym chciał, by jednak udało Im się wygrać te kilka meczy, co pozwoliłoby osiągnąć 50 pkt ;) Swoją drogą groteskowa sytuacja. Jak tylko odszedł Ranieri, to zaczęli lepiej grać...aż nachodzi myśl, że celowo tak słabo grali, by Go zwolnić :P
0
A tymczasem Leicester pewnie kroczy po 5 zwycięstwo z rzędu. No no! Kto by się tego spodziewał jeszcze miesiąc temu? Ciekaw jestem czy uda im się chociaż te 50 punktów na koniec sezonu zgromadzić :)
0
ja należę niestety do "Ty, jeden mecz mi nie wszedł". Tylko 2 razy mi się udało wygrać :P I to kwoty naprawdę niewielkie :P Czasami się zastanawiam, czy to ja się na futbolu nie znam, czy może mam pecha ;)
0
Musimy chyba uzgodnić typy na przyszłotygodniową LM :P Tym razem chciałbym, byś obstawił, że Bayern przegra :D
1
Właśnie obejrzałem prawdopodobnie najlepszy filmik o tej historycznej Remontadzie. Pojawiły się łzy. Polecam obejrzeć. Oto on:
1
a o co innego? Tylko bukmacherka wchodzi w rachubę...ewentualnie zakłady mafijne, ale wszystko się do tego sprowadza...Przecież Barca na 95% by ten mecz wygrała. Kupowanie meczów jest bardzo ryzykowne. Tym bardziej tak wysoko wygranych. Rodzi podejrzenia a co za tym idzie, może wypłynąć na światło dzienne. Jeśli miało coś miejsce, to tylko mogło chodzić o zakład ;) Żadne "wygranie, by awansować" itp. było nieopłacalne ;)
0
Jak mogę nie rozumieć ataków przy użyciu argumentów :P To jest tak zwana "krytyka konstruktywna". Jak kłócić się, to tylko na argumenty. Sensowne dodajmy. Więc jestem jak najbardziej za ;) Natomiast wstawianie takich memów, to żadna krytyka. Czysty debilizm i chęć publicznego wyśmiania osoby. Jeśli ktoś krytykuje kogoś, to raczej po to, by coś zmienić na lepsze, dać do zrozumienia, dążyć do sprawiedliwości...
No i Natanek w sumie. Też o Nim było w miarę głośno. No dobrze. To jest dwóch. Może się znajdzie jeszcze kilku. W przestrzeni medialnej jest jednak dużo więcej kapłanów, którzy mówią, to co kapłan mówić powinien ;)
Pragnę tylko przestrzec przed tym, że jak media o czymś piszą, to nie znaczy, że jest to historia prawdziwa ;) Akurat my, kibice sportowi, powinniśmy o tym wiedzieć najlepiej ;) Plotki transferowe, skandale, etc. Czasami wyssane z palca. Gazety, telewizje, radio..ludzie tam pracujący robią wszystko, by produkt się sprzedał. Skandal z udziałem Papieża z pewnością jest chodliwy ;)
Co nie zmienia faktu, że coś może być na rzeczy ;) Jednak wciąż IMO są to doniesienia prasowe a nie informacja :)
0
Nie zrozumieliśmy się. Bardziej mi chodziło o to DLACZEGO JP II może być dla kogoś wzorem. Umówmy się. Z tej strony, z której nam się pokazywał, można wywnioskować, że był człowiekiem pełnym miłości do drugiego człowieka, dobrym, uczciwym, życzliwym, mądrym, etc. Naprawdę miał mało tych negatywów. Dlatego uważam, że tym wzorem może być. Żebyśmy w tej kwestii jasno się zrozumieli, bo to, że ktoś jest wzorem dla kogoś, nie czyni z tego wzorca świętego ;) To rzecz jasna i zrozumiała :)
Co do pierwszego akapitu Twojej wypowiedzi.
No ja generalnie mam styczność zarówno z ateistami, ludźmi którzy są bardzo przeciwni wierze, takimi "półwierzącymi", czyli wierzący niepraktykujący, jak i z tymi gorliwie wierzącymi. 4 różnie środowiska. Co ciekawe, nie spotkałem się z osobami, które mają totalnie wyrypane na to i "nie zabierają zdania". Albo przynajmniej nie przypominam sobie ;) Zawsze ktoś miał co do powiedzenia w tym temacie. Tak czy siak. Problem polega na tym, że ja np. nie znam księdza, który miesza z błotem jakiś ateistów :P Stwierdza tylko to, co KKK, czy Pismo Św. naucza ;) Znam osobiście może z 15 księży. A tak z widzenia i na "szczęść Boże" może i kolejnych 30 ;) I są różni. Jedni to pobożni, dobrzy ludzie, drudzy szorscy, z nałogami, etc. Jednak żadnemu nie zdarzyło się coś (nawet w prywatnej rozmowie) powiedzieć coś w stylu "ale ci ateiści powinni się smażyć w piekle. Jak można być takim człowiekiem? To w ogóle jest człowiek?". Mam nadzieję, że rozumiesz przekaz :) Jeśli już, to potępiali ich czyny, zachęcali by się modlić za nich, etc. ;)
Mówię. Może po prostu trafiłem na takich ;) Ale zarówno ci "dobrzy", jak ci z ewidentnymi wadami, no raczej nie rzucali hejtów. Co innego dewoci, których w Kościele sporo jest. Tutaj do kościoła chodzi, a tutaj wyzywa kogoś, etc. ;) O to to tak! :) I takie zachowania należy tępić, kwestionować, krytykować!
Naturalnie nie jestem za tym, by nie żartować z tematów religijnych i nie krytykować (krytyka to też pozytywna opinia. nie tylko negatywna). Natomiast jeżeli ktoś odwala coś takiego, jak było w Warszawskim Teatrze (ta sztuka Chorwackiego bodaj reżysera), czy też mówi mi w twarz, że moja religia jest śmieszna, że jestem idiotą, że w to wierzę, czy też po prostu ktoś sobie robi jaja, jak w tym memie z początku tego wątku...no mnie osobiście takie coś boli. Dlaczego mam ja obrywać za czyjeś błędy? Ja jestem otwartym na drugiego człowieka Katolikiem, staram się podchodzić z miłością i serdecznością do drugiego, nie staram się czynić drugiemu, co mi nie miłe i nie potępiam nikogo za to kim jest i jak żyje. Tego nauczył mnie Bóg, tego też nauczyli mnie księża (poprzez lekcje religii, kazania), to wpajali mi całe życie Rodzice. Nie rozumiem tych ataków, całkowicie bez argumentów, na osobę JP II.
0
No z tego co czytam, to głównie brytyjski The Times tutaj mocno się angażował. Nie wiem na ile im ufać. Jak dla mnie do tego trzeba podchodzić z dystansem.
Pytanie brzmi: Skąd wiadomo, które źródło jest wiarygodne? Nie od dzisiaj wiadomo, że od co najmniej wieku walczy się z Kościołem. Gloryfikuje się ateizm a tępi na niemiłosierną skalę Chrześcijaństwo. Bardzo ciężko połapać się w tym wszystkim. Jeśli faktycznie Papież krył pedofilię w Kościele, zamiatał sprawy pod dywan...no to rzuca inne światło na sprawę. Wszystko to jednak doniesienia, plotki. Nie ma za bardzo twardych, niepodważalnych dowodów.
Mówię...naprawdę ciężko zaufać którejkolwiek ze stron w tej sprawie, bo nie wiadomo, która strona podaje prawdziwą informację, a która fałszywą.
0
Mimo wszystko dzięki ;) Z chęcią przeczytam ;)
0
To była ironia...
Tak czy siak. Czy było jakieś publiczne wystąpienie Jana Pawła II, które mogło świadczyć o tym, że ukrywał kwestię pedofilii? Czy są jakieś dokumenty na piśmie, wideo, które potwierdzają tą hipotezę?
17
Kabaret, to eufemistyczne określenie. To był Komediodramat...niestety. Każdy następny dzień przynosi coraz mniej argumentów "za" a coraz więcej "przeciw".
0
Zamiatał pod dywan sprawę pedofilii? O proszę. Jakiś dowód. Jakieś wystąpienie publiczne Papieża, w którym mówi coś w stylu "No niby Biskup zgwałcił trójkę dzieciaków, ale nie do końca. Nie ukarze Go"?