0

Arda Turan w kosmos...

0

Tiago! aj aj ajaj ....

0

i sędzia...ech. Nie było spalonego!

0

ależ ma jaja ze stali :D

0

GOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ pięknie!

0

Go go Atletico!

0

ta świnia mnie rozwala hahaha

0

ale w końcu powiedział coś mądrego :)

0

właśnie zobaczyłem tą sytuację z karnym dla Realu. Załamałem się. Owszem. Czasem można popełnić błąd. Nie zauważyć spalonego. Zdarza się. Lecz to jest już skandalem! To SKANDAL w czystej postaci! Jak można na takim poziomie TAK sędziować? Pepe powinien jeszcze kartkę dostać za ten faul. Coś nieprawdopodobnego. LFP powinno wyciągnać konsekwencje i chyba wprowadzić te powtórki, żeby sędzia mógł się odnieść...no to jest porażka po prostu. Nie obwiniajcie też Realu! Czym zawinili, że sędzia ślepy jest? Mimo iż ich nie lubię to jeszcze nie powód, by na nich najeżdżać.
Sędziowanie w Hiszpanii to dno dna i metr mułu...

0

to nie do końca prawda. Owszem "FC" to skrót od Football Club, ale "FC Barcelona" to jeden klub, który posiada kilka sekcji. Piłkarską, koszykarską, piłka ręczna itp. Zazwyczaj w stosunku do piłki koszykowej stosuje się przedrostek "Regal". Jednak Nazwanie tej sekcji FC Barceloną, zamiast Regal Barceloną nie jest błędem.

0

no a Atletico nerwówkę gra!

0

a ja wciąż czekam na Kobe Bryanta :D W końcu coś obiecał :)

0

heh..nawet go nie dotknął. Czerwona z du..y

0

@MVP

po części masz rację, lecz jeśli w każdym z tych meczów będzie walka jak równy z równym (co jest raczej niemożliwe, ale tak samo realne jak 114 pkt) to Barca pokaże wówczas pełną dominację, ale nie będzie to równoznaczne z tym, że liga jest słaba. Warunek? Koniec kryzysu finansowego i godne reprezentowanie La Liga na arenie międzynarodowej.

0

no i super :) Bardzo się cieszę :) Brakuje właśnie tego :)

0

Ja bym z miłą chęcią pomógł, bo interesuje się trochę ligą ACB, lecz 90% oglądania koszykówki to "niestety" NBA. Dodatkowo sam prowadzę portal i zwyczajnie nie miałbym czasu. A szkoda...bardzo fajna inicjatywa! Oby tak dalej! Im więcej newsów tym lepiej. Im więcej oczywiście rzetelnych! Rozszerzenie działu koszykówki to pójście w dobrą stronę. Pozostaje jeszcze rozszerzyć piłkę ręczną, futsal, czy też inne sekcje sportowe :)

0

co do CR7 to bym się wstrzymał :)
Messi na pewno przegoni Hiszpana, ale czy to samo można powiedzieć o Portugalczyku? Prawda jest taka, że Cristiano ma przed sobą jeszcze maksimum 4-5 lat gry na najwyższym światowym poziomie. Jeżeli Real nie pogubi formy i rok w rok dochodzić będzie do półfinałów co najmniej to faktyznie ten rekord pobije. Jeśli natomiast odpadać będzie wcześniej a i Ronaldo błyszczeć nie będzie...wniosek nasuwa się sam.
Messi zaś już w tym sezonie pobije rekord. Co to jest 9 goli? :D

0

Messi ma 35 goli. Przyjmując, że pogra jeszcze z 10 lat dla reprezentacji...no to może pokona Aliego?

0

Rasiak > Pele...dalej mamy żartować czy już starczy?

0

Chryste Panie...Za przeproszeniem. Czy my jesteśmy jakimś 5 ligowcem z Kazachstanu, by martwić się oto, czy wydamy za dużo 1 milion wte czy wewte? No bądźmy poważni. Barca ma ogromne problemy w obronie. Do tej pory myślałem, że problem leży w "braku chętnych", co i tak wydawało mi się dziwne. Później ktoś oznajmił, że trener oraz sztab szkoleniowy i zarząd uznali, że NIE potrzebujemy obrońcy, co wydawało mi się kolejnym absurdem. Teraz to już absurd nad absurdami! Rozumiem, że trzeba oszczędzać, ale na Boga! Nie kupić nikogo na obronę, bo kosztowałby za dużo? To kogo wy chcieliście sprowadzić? Glika? Logicznym jest, że obrońca światowej klasy MUSI kosztować trochę więcej, zwłaszcza, że do końca kontraktu pozostaje mu jeszcze trochę. Powinniśmy kupić dwóch światowej, powtarzam ŚWIATOWEJ klasy obrońców, za łączną kwotę nawet tych 70-80 mln euro i nie martwić się oto, że Pique czy Masche doznają kontuzji itp. ..

0

Dos Santos bardzo dobrze spisał się z Valencią, więc f*ck off od niego :D

0

powiem więcej. Bale nie sprawdzi się w Realu! Będzie to kolejny niewypał, podobnie jak ten obrońca Illaramendi czy jakoś tak. Zobaczycie, że to 3 największe błędy transferowe tego lata w hiszpańskiej piłce. Sprzedaż Ozila, kupno Bale'a i kupno tego Baska!

0

słuchajcie, ale jak to jest? Oni muszą ogłosić publicznie transfer do 23:59 czy wystarczy, że podpiszą umowę do tej godziny?

0

Jezusicku, ale emocje! Jeszcze godzina i 10 minut!

0

podaj tylko źródło stary i Cie ozłoce :)

0

niby, że Oficjalnie Ozil w Arsenalu!

0

powiedziałbym nawet, że 80-20 na to, że przechodzi :)

0

gdyby ktoś chciał śledzić Deadline to zapraszam na skysports :)
http://tykestv.eu/streams/skysports/skysportsnews/

0

pierdu pierdu będzie wiosna. Czytałem tą informację na stronie Realu i wydaje się być zwykłą plotką wyssaną z palca...niemieckie gazety sobie mogą pisać...Transfer jest już w takiej fazie, że go raczej zatrzymać się nie da! Ozil odejdzie o 23:59 i tyle będzie tego całego zamieszania.

0

pytanko. Czemu redakcja fcbarca.com nie robi relacji live z ostatniego dnia transferowego? To świetna sprawa jest...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?