michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja go nie lubię...tak samo jak Nadala. Wkurzają mnie ich "ryje" (za przeproszeniem)... Po za tym Murray to maminsynek jest...
0
Wypożyczmy Messiego (ironia)...
0
hierarchia ataku.
jak powinno być -Messi>Neymar>Alexis>Villa>Tello>Afellay>Deulofeu>Pedro
jak jest-
Messi>Neymar>Pedro...Pedro...Pedro>reszta zawodników
0
trudno się z Tobą nie zgodzić... Niestety, ale mamy taką chorą rzeczywistość. Prawda jest taka, że od 5-6 lat mamy taką dziwną politykę transferową. O ile nie można przyczepić się do kupionych piłkarzy (Ibra też nieźle grał, tylko po prostu nie za te pieniądze) tyle do tych sprzedawanych...jeśli teraz sprzedamy Thiago, to będzie największe frajerstwo w dziejach Barcy. Piłkarz, który za 2 lata będzie na poziomie Xaviego i Iniesty odejdzie do MU (pewnie za 20 mln). Tymczasem trzymamy Affelaya, Cuencę i Bojana...NA SIŁĘ! 15 mln spokojnie da się wyciągnąć, a być może i 20 mln ! Za te pieniądze można by kupić perspektywicznego środkowego obrońcę!
0
ani strona Barcy, ani strona Machesteru (oficjalne strony) tego nie potwierdziły...
0
Villa moim zdaniem powinien zostać. Podobnie jak Thiago czy też Alexis. Jedynym, który powinien tego lata opuścić szeregi Barcelony winien być Pedro...Jest on najbardziej bezproduktywnym zawodnikiem Blaugrany...
0
ale bezsens...tak jak napisano wcześniej...nie chce być rezerwowym, więc chce przejść do Barcelony, gdzie w ataku grają Messi, Neymar, Alexis, Villa, Pedro, Tello, Deulofeu i od czasu do czasu Iniesta oraz Fabregas...łącznie 9 zawodników na 3 pozycje...Nam już atak nie jest potrzebny (w sensie dokupywanie zawodników)...pomoc mamy gotową od kilku lat (apelacja do Tito...nie sprzedawaj Thiago!!! Będzie bardzo potrzebny, mimo, że ostatni sezon nie był rewelacyjny...). Potrzebny nam obrońca, a najlepiej 2 obrońców i to pokroju D. Luiza czy T. Silvy :) Tak na prawdę potrzebujemy jedynie 3 zawodników tylko. 2 obrońców światowej klasy (ewentualnie 1 światowej, a drugi perspektywiczny, ale już nieco chociaż ograny w Europie, typu ten gościu z Romy). oraz bramkarz, który jest na poziomie De Gea czy też Courtua :)
0
ponoć Bryant zapowiedział kiedyś, że przeniesie się do Barcy po wygaśnięciu kontraktu z Lakersami :)
0
@nightwishygt
no i nie zapominajmy, że będzie "aj Fabregas!!! A nie to 'Szabi', przepraszam państwa" :D
0
przetłumaczy ktoś?
0
po ciul nam Isco?...mamy tylu młodych i zdolnych p[iłkarzy. Potrzebujemy jeszcze 2 obrońców, w tym jednego światowej klasy, a drugiego młodego i perspektywicznego :)
0
no ja oglądam :)
0
dzięki :) ale mam pytanie do redakcji, czy pojawi się jakiś news o tym na stronie? :)
0
przepraszam...mój błąd...za 20 minut ;)
0
przecież Miami za godzine gra nie?
0
dzisiaj Barca przegrała w kosza z Realem Madryt. Jako kibic Barcy, chciałbym poznać na tej stronie szczegóły tej porażki...z góry dziękuje.
0
A Pietrasiak? Sądzę, że to idealny kandydat. Zagrał już kilka razy w europejskich pucharach, a więc ograny, dodatkowo ma takie atuty jak siła...siła i jeszcze raz siła...Boże co ja gadam...jest 2 w nocy, powinienem spać, a ja się w sarkazmy bawie...
0
Uważam, że tacy David Luiz i Marquinhos są w stanie do wyciągniecia. 50 mln Euro za obu i są nasi. Pytanie tylko skąd później wziąć kasę na bramkarza?
0
a tak już abstrahując od słynnego transferu Ibry do nas...Teraz pora wydać pozostałe 46 mln Euro (o ile ten 100mln budżet był prawdziwą informacją) na 2 porządnych obrońców i jakiegoś świetnego bramkarza :)
0
Boże...Ibra...ech. Jak tak patrzę na ten nasz "najlepszy" transfer w historii...zapisał się on chyba w annałach transferowych całego świata...Na równi z transferem Torresa do Chelsea chyba...To taka pamiątka po Laporcie :P
0
są urocze dzieci i są te no...nieurocze :D To akurat do tej grupy należy :P Mam podobne zdanie jak kolega wyżej, ale brzydkie to chyba za mocne słowo ;) W końcu to jeszcze dzidziuś ;)
0
50 mln Euro za 100% czy za te 55%, bo nie rozumiem tego...
0
kurde...dłuższy czas obserwuje Twoje komentarze...powiem Ci, że dzięki Tobie mam jeszcze wiarę to, że można kibicować drużynie rywala i nie obrażać jej! Szkoda, że takich kibiców jak Ty jest dosłownie garstka po obu stronach barykady ;)
0
bynajmniej umiesz używać słowa bynajmniej
0
co nie zmienia faktu, że kapitalny wynik! ;)
0
taki wynik jest dosłownie nieosiągalny w polskiej lidze :D a tak na poważnie...Bayernowi także niewiele brakowało, a mają tylko 34 kolejki, czyli 12 punktów do zdobycia mniej ;)
0
ale zarąbiste :D
0
ech..obrona spoko, ale po co ten Pedro i Xavi? Przecież oni mają taki dół...nie lepiej Alexisa i Thiago dać?
0
a jakie są inne kategorie wiekowe? Czy może to są wszystkie? ;)
Fajnie jakby redakcja zestawiła w tabeli najlepiej tegoroczne osiągnięcia wszystkich sekcji sportowych w każdej kategorii wiekowej :D Wiem, wiem...masę roboty, ale byłoby to przejrzyste i na prawdę ciekawe :)
0
Neymar ma faktycznie silną psychikę co pokazał w finale MŚ z Barcą...