michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i co z tego, że Real przegrywa z Deportivo? Oni chociaż w LM potrafili zremisować (i tak twierdzę, że przegrają z MU w rewanżu, ale jednak)...Teraz my musimy z Sevillą zagrać jak najlepiej, by odbudować morale, a w rewanżu na CN z Milanem musimy pokazać, że jesteśmy najlepszą drużyną na swiecie!
0
"Co ciekawe, chociaż Real jest bardzo krytykowany w tej kwestii, to zajmuje pozycję w pierwszej dziesiątce, mając w pierwszym zespole siedmiu ukształtowanych przez siebie piłkarzy"... I tylko 1 z nich gra... mianowicie Iker Casillas, reszta ciągle grzeje ławę, a nawet na nią nie wchodzi... taka jest prawda i nie ma się co oszukiwać. My byśmy byli w stanie zbudować pełny 18- osobowy skład + kilku dalszych rezerwowych, zbudowany z samych wychowanków... co więcej! Ten skład warty byłby ponad 500 mln EURO :)
Dowód?
VV- Alba, Pique, Puyol, Montoya - Busquets, Xavi, Fabregas - Iniesta, Messi, Pedro
ławka. Oier- Bartra, Muniesa, Planas, Lobato - Thiago, Sergi Roberto, Johnathan Dos Santos, Rafinha - Tello, Deulofeu,
Łącznie 22 graczy (możliwość 2 jedenastek).
Łączna wartość pierwszej "11" to ok. 500 mln Euro. (sam Messi wg Transfermarkt.de warty jest 120 mln)
drugiej "11" to ok. 75 mln Euro
Więc co tu porównywać?
0
czy we frekwencji nie można ująć tego procentowo? Lepiej oddawało by rzeczywistość... ;)
0
po co bulwersować się o te 2 minuty? Jakoś Sociedad potrafił strzelić bramkę w tak krótkim czasie a my nie... Po drugie. Sami jesteśmy sobie winni. Powinniśmy ten mecz wygrać 4-5:1 a jak się skończył dobrze wiemy... W pełni zasłużone zwycięstwo baskijskiej drużyny!!!
0
hahahahahaa wiedziałem... nawet nie będę komentował tego... no cóż. Pierwsza porażka...
0
powinno być 5:0... jest 2:1. Chociaż dobre i to :)
0
dzięki ;)
0
Messi ma już 28 goli?
0
Jeśli dobrze liczę, to 16 zespołem, który pozwoli nam wyrównać ten rekord jest Getafe, z którym gramy u siebie :) Zatem do tego meczu najtrudniejszym wydaje się nasz 15 rywal... czyli Valencia. U siebie pieruńsko mocna, zwłaszcza w tym sezonie!
Jeśli pokonamy Valencię to kolejnym groźnym rywalem będzie Real Madryt (Sevilla na wyjazdach słabo strasznie gra)
0
mamy 3 równych siebie środkowych obrońców, więc bynajmniej nie jest to osłabienie "najmocniejszej jedenastki Barcy", lecz jego urozmaicenie :)
0
kiedyś tam przegra, to pewne, ale nie dziś :) Dzisiaj wygra! Do boju BARCELONO!!!!
0
15 punktów przewagi i mecz do przodu !!!!!!!!!!!
0
co do składu La Liga... Marcelo powinien ustąpić miejsca Albie... takie moje zdanie :) Co do PL... gdzie Rooney?
0
i dostaną taki wpierdziel, że będą srać przez dobry rok... Każdy wie, że czołówka Premier League pod względem poziomu jest słabsza od czołówki La Liga. PL jest uważana za lepszą, bo jest najzwyczajniej w świecie więcej ciekawych meczy z bogatą historią. No i walka do końca (chociaż w ubiegłych latach i z tym krucho :P)
0
ale trójka Navarro :O
0
teraz tak bardzo żałuję, że GD nie jest w maju, bo byłby szpaler na SB :) No ale cóż. Ważne, że Real dzisiaj znów traci punkty :)
0
patrzeć jak Real walczy, by mieć 15 punktów straty do Barcelony... BEZCENNE!
0
jaki błąd obrony... ale szkoda! 2 farciarskie gole Realu...
0
3:1!!!!!!! MALAGA czyni cuda! Piękny mecz!
0
Do boju Malago! Jesteś dzisiaj sto razy lepsza od Realu!!!
0
Spokój! Malaga to wygra jeszcze! Gra o niebo lepiej od Realu!
0
ja tylko zachodzę w głowę, jak mogliśmy zremisować z takim Realem...
0
Barcelona póki co 16 punktów przewagi nad Realem i 9 nad Atletico Madryt :)
0
*a do tego strzeliła 118 goli, tracąc tylko i wyłącznie 39!
0
Może co niektórzy tego nie wiedzą, ale Barca w 2012 roku zdobyła w lidze, w 38 spotkaniach, uwaga, 100 PUNKTÓW!
0
najlepszy mecz tego sezonu w lidze hiszpańskiej! Lepszy od GD!!! W ogóle ten mecz, póki co może być w TOP 5 najlepszych meczów 2012 roku!!!
0
No i 10 punktów plus nasz mecz :)
0
no... minuta! Ostatnia MINUTA!
0
no i brawo! Zobaczcie jak w tyle zostawili drużynę z Madrytu (Real Madryt B) ;D
0
ooo szacun dla kibiców! Jak Celtic :P