michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem pod wrażeniem nie tyle gry, co wyników Atletico... Na 12 meczy 10 zwycięstw, remis i porażka? No rewelacyjny bilans. Marzeniem oczywiście by było, żeby za 2 kolejki (?) urwali Realowi punkty, a nam dali zdobyć pełną pulę :) Może marzenia się spełnią?
0
ten człowiek pobije wszelakie możliwe rekordy... Pele! Poczuj się zagrożony!!!
0
@SeBaS PrO FCB
ludzie złoci... Czy historia was niczego nie nauczyła? Czy wy na prawdę wierzycie w to, że Atletico utrzyma taką świetną dyspozycję? Za chwilę będą derby Madrytu a na zakończenie rundy jesiennej mecz z Barcą. Te 2 mecze wystarczą by spowrotem Real wrócił na pozycje vice lidera. Mimo to mam nadzieję, że Atletico chociaż powalczy o to, by być vice mistrzem. Jeśli włożą w to całe serce to kto wie... jeśli tak się stanie to zwrócę wam honor. Jednakże natenczas... nie róbmy se jaj bo to nie kurnik :P
0
@SeBaS PrO FCB
bądźmy poważni...
0
Nawiasem mówiąc...
Real 26 strzałów z czego 17 celnych, a Bilbao 4 strzały z czego tylko 1 celny. O czym w ogóle mowa... Baskowie to cień drużyny z zeszłego sezonu...
0
no i co z tego, że to forum Barcy... mnie jako kibica Barcy ciekawią również mecze Realu bo jakby na to nie patrzeć to nasz największy rywal na terenie Hiszpanii...
0
Mam taką ciekawą informację, dla tych, którzy liczą na cud w Madrycie.
Mianowicie liczba strzałów oddanych na bramkę rywala i ich celność.
Real 14 oddanych/ 10 celnych. Bilbao zaś 2 strzały aż oddało z czego 1 był celny...
0
@Orłoś
z tych spotkań, kóre wymieniłeś, tylko Levante wydaje się potencjalnie groźne. Atletico do tego czasu zgubi formę ;)
0
taa.. nadzieja. Jak strzelą na 3:2 to zacznę ją mieć, bo póki co marnie to wygląda. Meczu nie oglądam ale mam statystyki na live-sports...
0
no ... jego mać!!!
0
do wykonania ;) Saragossa myśle, że nie będzie problemem. Bilbao raczej teżnie stanowi zapory, ale Levante może spokojnie powalczyć jak równy z równym z Barceloną ;)
0
@Eric_Abidal_22
Jeszcze dopowiem tylko, że Atletico jak traci w meczu z Barcą 3 punkty, to równocześnie Barca zyskuje te 3 punkty, ale nie oznacza to, że Barca powiększa przewagę o 6 punktów ;) Proste i logiczne ;)
0
@Eric_Abidal_22
Moment. A to nie jest tak, że w tych 4 meczach Atletico NIE ZDOBYWA punktu a Real i Barca zdobywają po 12??? (po 6 z Atletico, i 6 z innymi drużynami)???
0
@Eric_Abidal_22
Jak ty liczysz?
Jeśli stracą 12 punktów to bd mieli 7 punktów straty do Realu i 15 do Barcy...
0
Real jeszcze nie raz zgubi punkty ;) Ważne byśmy my ich nie gubili ;)
0
no i ... 1:0 :(
0
Di Maria hahahahaha
0
co nie zmienia faktu, że jest rudy:P
dobra... koniec chamskich żartów.
tak na poważnie... szacunek dla Celticu, bo mimo strasznie defensywnego futbolu pokazali jak się gra w piłkę... niestety, ale Barca nie nauczyła się jeszcze grać przeciwko takim zespołom i oby ten mecz to odmienił!
0
powiem tak... w przeciwieństwie do tych "niebieskich" z Londynu oni (Celtowie) pokazali charakter, serce do walki, etc. The Blues przy takim potencjale jaki posiadają zagrali jak ... (wiadomo co). 3 strzały celne oddali w dwumeczu. Celtic oddał ich 6, a dodatkowo nie można mówić o tym, że mieli dużo szczęścia, bo zagrali fenomenalnie w defensywie. Chelsea miała po prostu farta, że Barca nie była w formie strzeleckiej, bo sytuacji stworzyła sobie multum. Tutaj co prawda 17 strzałów, z czego jakieś 8/9 godnych uwagi. Brawo dla Celtów. ZASŁUŻYLI a my daliśmy, kulturalnie mówiąc, ciała... Tyle! VeB!!! Dumnie po zwycięstwie! Wierni po porażce!!!
0
Pedro --------> Villa i możemy grać :)
0
Ibrahimović 4 asysty z Dinamem Zagrzeb :D
0
konrado6
jakie miażdży? wygrywają po 2:1 i to nazywasz miażdżeniem?
miazga to jest w potyczkach hiszpańsko-angielskich. Jeśli nie w samym wyniku to w grze. Moim zdaniem liga angielska przeżywa od mniej więcej 3-4 lat kryzys i to widać gołym okiem! Grają na prawdę KATASTROFALNIE! Jeszcze 3 lata temu nie miałem wątpliwości, która liga jest najlepsza... teraz? Aż 3 ligi walczą o to miano. Jednak opinia publiczna wygrywa nad realnym stanem jaki ówcześnie panuje. Jak dla mnie to LL jest najlepsza, minimalnie przed PL i Bundesligą!
0
przy obecnych wynikach w grupie śmierci następuje:
-pewny awans Borussii do 1/8 finału
-City żegna się z LM
-mecz Realu z Ajaxem zadecyduje, która z tych ekip wystąpi w dalszych edycjach obu pucharów :)
0
a ile nasza Barca ma meczów z rzędu bez porażki w lidze ?
0
a ja myślę, że wniósłby trochę finezji i magii do Barcy. W niektórych meczach tego brakuje nam. Jeszcze rok temu byłem sceptyczny co do jego transferu. Jednak teraz skłaniam się ku temu, by go zakupić. On, jakiś środkowy obrońca i bramkarz (na rezerwę). Tylko 3 piłkarzy nam brakuje, by bez przeszkód przyznać, że mamy DREAM TEAM!
0
do meczu z Bilbao nie powinniśmy stracić punktów. Potem zaczynamy drogę przez mękę...
0
a mnie już nawet oglądanie Messiego w szklanym ekranie czyni szczęśliwym... :D
0
rozumiem, ze część głosujących w ankiecie kierowała się tym, że wygrali 3:0 i, że to Barca, ale! Ta gra była delikatnie mówiąc... taka sobie. Jeszcze "4" to rozumiem, ale 5 i 6? Bez przesady. Wynik świetny, ale gra już nie! 3-4 to najbardziej sprawiedliwa ocena
0
hahahahaha no to trenerzyna ma niezły humor hahaha
0
on strzeli z 90 goli w tym roku... a w przyszłym pęknie setka... on z roku na rok jest jeszcze lepszy!