michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BojanKriKicz no właśnie mam wrażenie, że nie aż tak źle. Dzisiaj od 1 minuty gra vs. Lecce.
@FcPortoFan1999 Nowak gra wybitnie. Na pewno zasłużył na powołanie. Nie wiem, czy na wyjściowy skład. Może i za Modera. A jakiś defensywny pomocnik? No Nowak to taki bardziej rozgrywający ala Zieliński
2
@tomek8756 no debil xD
4
Co powiecie na taką wyjściową jedenastkę Polski na mecze barażowe (które za miesiąc):
Grabara - Kiwior, Bednarek, Ziółkowski, Cash - Zieliński, Moder - Pietuszewski, Zalewski, Kamiński - Lewy
Formacja 4-2-3-1
Kombinacja młodości i doświadczenia. Co prawda nikt z polskiej ligi, ale jest jak jest...
Dość ofensywne ustawienie.
Coś byście zmienili? Kogoś Wam tutaj brakuje?
@Stinger_ @mekston @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Safrani @Arkon
1
@FcPortoFan1999 tu byłaby setka, gdyby nie dotknął piłki Jean Carlos. Tutaj karny i żółta kartka. Jeszcze perfidnie ruch ręką...
0
@Grzegorz_Klich nie da rady
0
@mrboom mi się bardzo podobał ten strzał. Wielu napastników miałoby tutaj problem strzelić. Zwłaszcza po długim słupku
2
https://x.com/dymidiuk/status/2025219402803687773
Jak to nie jest karny, to ja nie wiem, co jest karnym.
No do cholery jasnej! Niech zrobią coś z tym przepisem ręki w polu karnym, bo to już nie jest śmieszne.
0
@FcPortoFan1999 jak szczęśliwy? Super technika legendy Rakowa
1
Ależ super gol Iviego Lopeza
1
@FcPortoFan1999 przepisy to jest żart.
Uważam, że przepis dotyczący ręki to jest absurd.
Powinno być tak, że zagranie piłki ręką powinno zawsze się odgwizdywać. Można się jedynie zastanawiać, czy powinien być karny, czy np. zrobić osobny przepis (np. strzał z 16 metra bez muru). I jedynie jak umyślne zagranie, to wtedy 11. Ale odgwizdywane za KAŻDY kontakt i tyle. A nie ta paranoja, która teraz jest. Wkurza mnie to nieludzko
0
@takisobiektos niby dlaczego? W Europie potrzebujemy takiego Rakowa. Wolę to, niż Płocki czy inne Lubiny
0
No to jest karny dla Termaliki moim zdaniem. Ewidentna ręka i ruch tą ręką
0
@Stinger_ no ja to samo xD
Ale z nas eksperty hahaha
Lepszym tylko Hajto
0
Dawaj Raków...musicie to dzisiaj wygrać. Dla dobra Polski w Europie..
2
@zadafcb no fatalnie to rozegrał
1
Władek już poza finałem. Także tyle by było z medalu dzisiaj xD @Stinger_
0
@tbas wiesz. Takie mistrzynie, czy medalistki olimpijskie, to dla nich 13, czy 15 miejsce to różnicy nie robi, ale dla tych, co nigdy w 10 nie były? To już ma znaczenie.
0
@Stinger_ no ok, ale mimo wszystko - fajnie, że ten biathlon zaczyna jakoś wygląda. Dziewczyny wcale nie tak stare. Chyba żadna nie ma 30 jeszcze. Także może coś się rozwinie jak za złotych czasów Nowakowskiej, Pałki, etc.
1
@takisobiektos może strzelała nie do tej tarczy...
Szczerze? To jest fatalne strzelanie. To jest tak, jakby dwa pierwsze strzelania miała bezbłędne, a dwa stojąc - ominęła i pojechała dalej. Na tym by skorzystała, bo by miała zaoszczędzone jakieś 1,5 minuty
1
@Stinger_ totalnie dominują. Niesamowicie biegną przede wszystkim
2
11 miejsce Jakieły!
No tego się nie spodziewałem, że akurat ona da radę. Sidorowicz super też. 15 miejsce.
Szkoda tej Żuk..
0
@Stinger_ no nawet na pewno
7
Kamila Żuk oficjalnie 10 karnych rund dzisiaj. 1,5km dodatkowego biegu na trasie 12,5 km xDDD
Oczywiście ostatnie miejsce. Prawie ją zdublowali
0
Ale bym się cieszył, jakby Dorothea Wierer medal zdobyła
0
@Stinger_ ona, jakby strzelała, jak karabin maszynowy, to by była top5.
Nie rozumiem tego, bo strzelanie w teorii jest najłatwiejsze i najprościej jest trenować. Wystarczy nawet bieżnia na strzelnicy i podbiegasz na zmęczeniu
4
Kamila Żuk 8 karnych rund po 3 strzelaniach. Jezus Maria. Idzie na rekord. Ona dzisiaj gotowa jest dorzucić 1,5km do biegu, który ma 12,5km xD
2
@FcPortoFan1999 tego nie kwestionuje xD
1
@Stinger_ wiadomo - Norwegia ma bardzo wielu sportowców zimowych na poziomie, ale na tle tych świetnych - wybijają się w biathlonie i w biegach.
Trochę inna skala. My byśmy chcieli mieć takich "tylko bardzo dobrych" w narciarstwie alpejskim, co oni :)
Także nie zrozum mnie źle tutaj. Broń Boże nie sugeruje, że Norwegia w innych sportach nie istnieje.
Zaś USA i Włochy nie mają takiej dyscypliny, gdzie powiesz "no...tutaj to dominują nad resztą". O Holandii i łyżwiarstwie szybkim to możesz powiedzieć. O Norwegach w biegach narciarskich też tak możesz powiedzieć. Nawet ta Japonia i łyżwiarstwo figurowe. Szwajcarzy jak gdzieś są świetni, to właśnie w narciarstwie alpejskim
1
@adi7adi8 powinny więcej strzelać. Po prostu. Za mało trenują. Znając życie, znając nasz związek - nie stać nas na odpowiednie naboje
1
@FcPortoFan1999 tak. To jest, jak na Polskę, epickie osiągnięcie. Zwłaszcza uwzględniając mizerię PRZED igrzyskami.