2

Fuhrer. Teraz zmiana? O 20 minut za późno..

0

@Barca_bwo Balde większość meczów mimo wszystko grał..

0

@Technik nie neguję tego. Balde dramatyczna forma w tym sezonie.

Bardziej mi chodzi o to, że taka była intencja. Dać konkurencję bocznym obrońcom i to robi naprawdę dobrze.

0

@Arkon inaczej.
Jak będzie kasa - Oshimen.
Jak nie będzie TYLE kasy, to ci dwaj podani przeze mnie

0

@Kgorecki2500 jak będę jechał do Budapesztu (może latem), to Ciebie mogę zgarnąć. Autem to jest chyba 6h drogi, jak dobrze pamiętam. 2 razy już tam byłem. Super jest.

3

Cancelo został sprowadzony po to, by grać 90 minut w takich meczach jak ten dzisiejszy i dzięki temu odciążać Gerarda i Balde.

Super transfer.
Dzisiaj naprawdę bardzo dobry mecz. Już ze 3 asysty mógł mieć. Przy pierwszej bramce chyba 2 stopnia asysta

4

@Arkon ale Vlaho to jest piłkarz regularny jak Ferran. W jednym meczu dostanie note 9/10, by potem zanotować zjazd i 4 mecze zagrać na poziomie 4/10.

No po prostu "no nie". Nie kupuję go.
Zostańmy przy Oshimenie już..

0

@Criss18Barca a Pani Ewa, żona Stocha, zna się na czymś oprócz byciu żoną Stocha?

1

@Arkon ale ja NIE KWESTIONUJE JAKOŚCI OSHIMENA.

Chciałbym go nawet tutaj, ale obawiam się, że "tanio Galata skóry nie sprzeda" xD

Po prostu myślę, że za drogo to dla nas będzie.

Oshimen, jak zresztą napisałem - jest najlepszy z tych, którzy byli dzisiaj wymieniani. I albo on, albo ci dwaj co wymieniłem.

Tamci do wzięcia za 50-70 milionów. Nigeryjczyk zaś za 80-100.

Jak mamy brać Dusana, który ostatni naprawdę bardzo dobry sezon rozegrał we Violi jeszcze, to zapłaćmy ten hajs i wydajmy na któregoś z tych trzech: Oshimen (jak mamy hajs, to brać), Thiago (Brentford), Panichelli (jeśli realny będzie ten transfer).

0

@Arkon no mi Vlaho nie odpowiada jakoś. Taki kurde...nie umiem Ci powiedzieć. Wg mnie by się nie odnalazł tutaj. Jakoś tak podskórnie to czuję.
Wg mnie jest przereklamowany troche.
Raz, że kontuzje łapie. Dwa - no właśnie ja uważam, że tych dobrych liczb to nie ma. Odejmij karne, które strzela i nagle się okaże, że tak średnio w sumie

0

@Criss18Barca chyba jakoś 2 lata temu wprowadzili. Pierwsze igrzyska z tą odległością dla kobiet.
Równouprawnienie w końcu :)

0

@Criss18Barca jaka Ewa?

4

@bartulek98 adekwatne do klubu hehe

0

@NeroTFP1 dajcie Justynie szefostwo i narciarstwo wróci na dobre tory

0

@Arkon a ten o którym pisze, to chyba nawet Jagiellonii gola strzelił ;)

0

@Arkon no to jak Argentyńczyk, to gitarka chyba nie? Lubimy Argentyńczyków.

No tak. Może tak być, że najpierw trafi tam. Kwestia ceny chyba i tego, co sam piłkarz wybierze.

Natomiast wolę jego niż te pozostałe wynalazki typu Guirassy, czy za jakieś 80 baniek Oshimen xD
Vlahović to jest dramat. Gorszy chyba tylko ten Darwin xD

Nie wiem. Najlepszy z nich jest ten o którym pisałem+ Oshimen, ale ten to na humorki + naprawdę sporo kosztuje..

Jest też Igor Thiago z Brendford
Ma liczby, ma świetny wiek, super warunki fizyczne (kawał chłopa, ponad 1,90). Dynamika powiedzmy akceptowalna. Ale tam to trzeba 65 milionów euro wyłożyć za takiego grajka. Chłop jednak nie odmówi

1

@Arkon zanim odpowiem, to musimy uściślic jedną rzecz.

Czy przyjmujemy, że osiągniemy 1:1, czy nie? Bo jeśli nie, to naszym wzmocnieniem będzie jakiś chłopak z La Masii i Lewy z obniżką pensji do 6 milionów euro netto rocznie.

Jeśli zaś osiągniemy 1:1, to sky is the limit, bo my hajs mamy, tylko nie możemy go wydawać xD (podziękowania do debila Tebasa)

Z racji tego, że o pierwszym nie ma co pisać, to napiszę o drugim.
Wcale bym się nie zdziwił, jakbyśmy sięgnęli po Panichellego ze Strasborga. Naprawdę dobry talent, młody i charakterystyką - pasujący w sumie. W sensie brakuje nam takiego piłkarza.

1

@joloskyy no, ale jednak ma znaczenie ilu narkomanów masz w Polsce. Chodzi także o kulturę korzystania.
Kiedyś jak brano narkotyki, czy pito wódę, to po to, by się nawalić. Dzisiaj? By się dobrze bawić. Nie mówię oczywiście, że jest to zero-jedynkowe. Chodzi mi ogólnie o trend i typ dominujący.
Tak samo masz z ziołem. Głównie palą to ludzie, by się wyluzować, a nie dlatego, bo są bardzo uzależnieni i nie są w stanie bez tego żyć.
Koks na imprezach (czy zamienniki) nie dlatego, bo ktoś uzależniony totalnie, ale dlatego, bo fajnie się przy tym bawi.

Dla mnie wszystko to, to jest badziewie i się nie powinno tego tykać. Nigdy w życiu nie brałem żadnego "białego proszku" i osobiście nie kumam fenomenu.

0

@tbas ja na TVP Sport oglądam i tutaj normalnie gadaja

0

@tbas gdzie oglądasz? TVP czy Eurosport?

0

@Xxxbarca4ever wg mnie każda tam praktycznie się potyka

1

@Stinger_ @Xxxbarca4ever Gdzie ona wg Was przestała odrabiać? Już dobiegła do peletonu

0

@Xxxbarca4ever nie znam się aż tak, by to stwierdzić.

2

@Seledynowy my mamy 33 pkt na 11 meczów. U siebie jesteśmy nie do pokonania

1

@joloskyy jak będę miał chwilę, to znajdę Ci te badania. Powinno być ich sporo.

0

@Xxxbarca4ever przewaga gigantyczna w tempie. Już prawie 10 sekund na każdy km.

0

No! Polka dobiegła już praktycznie do tej grupki walczącej o brąz! Niebywałe!

0

@Stinger_ no zobaczymy na finiszu jak będzie.

Ale niesamowite tempo ma Polka

0

Polka nadrabia ok. 5 sekund na kilometr.
Do medalu 27 sekund.
Zostało 7 km.

Matematykę zostawiam Wam xD
@Stinger_

Korekta. Zostało 15 sekund! Tamten czas to miała na 9km do mety!

1

@Stinger_ czyli wiarozol w podobnym stadium co u mnie? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?