michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie dało się tego mniejszym wydatkiem sił wygrać...
0
@Arkon a ok.
No to zrozumiałe.
Serio. Zupełnie obiektywnie. Zupełnie inny STYL gry. Romańczuk w środku pola totalny Kozak. WSZYSTKO przecinał.
Pululu zaś świetnie, jak to on, przetrzymywał piłkę.
To oni byli game changerem dzisiaj. Oczywiście Mazurek jako trzeci muszkieter
1
@FcPortoFan1999 no niech się ogarną, bo to jaja jakieś
0
Bologna prowadzi, Celta prowadzi, Lech także.
Szkoda tego Nottingham i przede wszystkim Luzanny...
Może ci ostatni się jeszcze nawrócą..
1
@FcPortoFan1999 to śmierdzi wynikiem 0:1 i horrorem w końcówce
0
@Arkon no. 2 asysty miał Pululu. Ogladałeś mecz?
Przecież zupełnie inaczej Jaga gra, jak ma te 2 filary. Chodzi o styl gry, pewność gry i jakość.
2
Między Lechem a Jagiellonią jest przepaść w kulturze piłki...Poznaniacy to grają, jakby się bali tej piłki xD totalny chaos momentami. I to nie tylko w tym meczu..
0
@Arkon mimo wszystko w pierwszym meczu nie było Pululu i Romańczuka
1
@FcPortoFan1999 no dlatego lepiej, by dostali Rijekę, a Lech dostał Ukraińców. I robimy ten ćwierćfinał obu zespołów.
2
@FcPortoFan1999 no dokładnie. Dzisiaj musi być wygrana.
A swoją drogą. Oby Raków uniknął tej Fiorentiny...Rijeka do wyboru...no to szanujmy się
2
@FcPortoFan1999 no nie lekceważ Lecha. 35 minut słabe BARDZO jak na takiego rywala
3
Panatinaikos wywalił Viktorię Pilzno po karnych! Więc super.
Do tego Lusanna strzeliła gola na 1:1 z Sigmą Ołomuniec. Super super
1
Żeby teraz tylko ten Lech się nie sfrajerzyl. Lubią to robić ostatnio
0
Bez sensu Vital. Po co to było?
4
Imaaaaaz!
Walczymy dalej!
Jak oni z tego wyjdą, to ja pitolę xD
0
No to po temacie. Już utrzymać to 2:3...
5
Wszystko co Abramowicz, to złe dla Polski xD jedna niszczy Igę, drugi niweczy cały wisiłek Jagi xD
2
Boże Abramowicz...
1
@FcPortoFan1999 no tam to nawet na remis nie liczę. Pisze tylko, co technicznie dla nas jest najlepsze. Póki co super wyniki pod nas. Ciężko było oczekiwać o lepsze. Chociaż z drugiej strony najważniejsze POD TYM KĄTEM, dopiero o 21 się zaczęły
0
Oprócz oczywistych wygranych i awansów Lecha i Jagi, to dla nas, rankingowców, najlepsze będzie to, jak wygra Bologna, Celta Vigo, Nottingham, Lusanna, Noah
1
@adi7adi8 musi zejść Imaz chyba, bo totalnie bez sił. Pululu to samo.
0
A fajny był ten Solomon...taki Żymiański
2
Jaga już osiągnęła więcej, niż wtedy Lech.
Co by nie mówić, to doprowadzili do dogrywki. Lech tanio wtedy skóry nie sprzedał, ale Jaga to dzisiaj cenę zaporową postawiła xD
1
@Hosh Imaz do zmiany. Wygląda, jakby z urazem grał..
24
Oczami wyobraźni widzę, jak Jaga awansuje, a Siemieniec wychodzi na konferencję prasową i do włoskich dziennikarzy mówi, głosem Waltera White'a "Say My Name!"
Po czym Włosi mówią "Siemieniec".
"You're Goddamn right" xD
0
@Sulimo bezapelacyjnie
0
No Wojtuszka to będzie brakowało.
Z drugiej strony i tak te boki obrony się wymienia. Oby nic poważnego!
0
@FcPortoFan1999 dokładnie. I mają lepszą kulturę piłki niż tamtej Lech
3
3:0 i Jaga ciśnie po 4:0 xD
1
@FcPortoFan1999 oby nie xd