1

Nie dało się tego mniejszym wydatkiem sił wygrać...

0

@Arkon a ok.
No to zrozumiałe.

Serio. Zupełnie obiektywnie. Zupełnie inny STYL gry. Romańczuk w środku pola totalny Kozak. WSZYSTKO przecinał.
Pululu zaś świetnie, jak to on, przetrzymywał piłkę.
To oni byli game changerem dzisiaj. Oczywiście Mazurek jako trzeci muszkieter

1

@FcPortoFan1999 no niech się ogarną, bo to jaja jakieś

0

Bologna prowadzi, Celta prowadzi, Lech także.
Szkoda tego Nottingham i przede wszystkim Luzanny...
Może ci ostatni się jeszcze nawrócą..

1

@FcPortoFan1999 to śmierdzi wynikiem 0:1 i horrorem w końcówce

0

@Arkon no. 2 asysty miał Pululu. Ogladałeś mecz?
Przecież zupełnie inaczej Jaga gra, jak ma te 2 filary. Chodzi o styl gry, pewność gry i jakość.

2

Między Lechem a Jagiellonią jest przepaść w kulturze piłki...Poznaniacy to grają, jakby się bali tej piłki xD totalny chaos momentami. I to nie tylko w tym meczu..

0

@Arkon mimo wszystko w pierwszym meczu nie było Pululu i Romańczuka

1

@FcPortoFan1999 no dlatego lepiej, by dostali Rijekę, a Lech dostał Ukraińców. I robimy ten ćwierćfinał obu zespołów.

2

@FcPortoFan1999 no dokładnie. Dzisiaj musi być wygrana.

A swoją drogą. Oby Raków uniknął tej Fiorentiny...Rijeka do wyboru...no to szanujmy się

2

@FcPortoFan1999 no nie lekceważ Lecha. 35 minut słabe BARDZO jak na takiego rywala

3

Panatinaikos wywalił Viktorię Pilzno po karnych! Więc super.
Do tego Lusanna strzeliła gola na 1:1 z Sigmą Ołomuniec. Super super

1

Żeby teraz tylko ten Lech się nie sfrajerzyl. Lubią to robić ostatnio

0

Bez sensu Vital. Po co to było?

4

Imaaaaaz!
Walczymy dalej!
Jak oni z tego wyjdą, to ja pitolę xD

0

No to po temacie. Już utrzymać to 2:3...

5

Wszystko co Abramowicz, to złe dla Polski xD jedna niszczy Igę, drugi niweczy cały wisiłek Jagi xD

2

Boże Abramowicz...

1

@FcPortoFan1999 no tam to nawet na remis nie liczę. Pisze tylko, co technicznie dla nas jest najlepsze. Póki co super wyniki pod nas. Ciężko było oczekiwać o lepsze. Chociaż z drugiej strony najważniejsze POD TYM KĄTEM, dopiero o 21 się zaczęły

0

Oprócz oczywistych wygranych i awansów Lecha i Jagi, to dla nas, rankingowców, najlepsze będzie to, jak wygra Bologna, Celta Vigo, Nottingham, Lusanna, Noah

1

@adi7adi8 musi zejść Imaz chyba, bo totalnie bez sił. Pululu to samo.

0

A fajny był ten Solomon...taki Żymiański

2

Jaga już osiągnęła więcej, niż wtedy Lech.

Co by nie mówić, to doprowadzili do dogrywki. Lech tanio wtedy skóry nie sprzedał, ale Jaga to dzisiaj cenę zaporową postawiła xD

1

@Hosh Imaz do zmiany. Wygląda, jakby z urazem grał..

24

Oczami wyobraźni widzę, jak Jaga awansuje, a Siemieniec wychodzi na konferencję prasową i do włoskich dziennikarzy mówi, głosem Waltera White'a "Say My Name!"

Po czym Włosi mówią "Siemieniec".

"You're Goddamn right" xD

0

@Sulimo bezapelacyjnie

0

No Wojtuszka to będzie brakowało.

Z drugiej strony i tak te boki obrony się wymienia. Oby nic poważnego!

0

@FcPortoFan1999 dokładnie. I mają lepszą kulturę piłki niż tamtej Lech

3

3:0 i Jaga ciśnie po 4:0 xD

1

@FcPortoFan1999 oby nie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?