michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jezus Maria. Balde. 2 katastrofalne błędy w ciągu 30 sekund i jeszcze nabity w rękę. Oby tego nie cofnęli i karnego nie dali, bo to Hiszpania xD
1
Prawda to, że Izrael przy pomocy USA zabił przywódcę Iranu? W jeden dzień?
4
@RosjaninBut Chiny tylko będą patrzyć, jak na nie swoim terenie testowane są ich "cuda zbrojeniowe"
6
@Kgorecki2500 a mówiłem Ci, byś mi tego placka zabrał! Wyraźnie naliczyłem 7 kawałków pizzy, a nie 8. Nie wystarczy z powrotem do kółka złożyć!
Konsekwencje!
1
@LAMC_10 skoczył tyle co Kamil, ale mniej punktów za wiatr dostał.
1
@July_6_BcN padło na Norwega xD
4
Lindvik się zesrał i cud się stał. Kamil w drugiej serii xD
Btw. Do dzisiaj żałuję, że Adam skończył karierę tak wcześnie. Gdyby poczekał do 2014 roku...to myślę, że byśmy się bili o znacznie lepszy wynik w druzynówce.
2
Bez Polaków w 2 serii xD grubo
1
@LAMC_10 sukinsyny i tyle. Jak ja nienawidzę tego sztucznego tworu...z tym Netanjahu na czele.
1
Wracamy do właściwej rzeczywistosci w skokach xD
IO były wypadkiem przy pracy haha
0
@APTAPT Mitrut dzisiaj dowalił w Meczykach, że Lech Poznań jest głównym faworytem do wygrania Ekstraklasy xD
0
@tadzik447 no myślę, że jednak 10 lat temu było spokojniej xD w sensie takie 2005-2014 to był spoko względny. Tylko na Bliskim Wschodzie się tłukli, ale oni to robią od kilkudziesięciu lat
2
@Xaviball wybitnie wręcz xD
2
@Kgorecki2500 wojna na Ukrainie i do tego eksterminacja narodu palestyńskiego.
0
@BojanKriKicz zaspałem zdecydowanie
0
A więc wojna..
0
@APTAPT no i najwięcej masz tam, gdzie kary śmierci wykonać nie można. USA ma za duży współczynnik czarnej społeczności i Latynosów, byś nie miał morderstw. Taka prawda.
4
@vangoor jeszcze ten zwyrol oblizał tą siekierę xD
Nie no. Mówcie co chcecie, ale dla takich typów jak ten tutaj, czy ten typ, co zabił babkę na uniwersytecie Warszawskim, to jest stryczek i tyle. Zaczęliśmy bronić przestępców. Przecież tutaj dowody zbrodni są tak oczywiste. Materiały wideo, jak się przyznaje do morderstwa i jak morduje. Czarno na białym. Jakie ma to znaczenie, czy normalny, czy nie? W więzieniu większość ma coś pod strzechą nie tak.
Żeby się nie skończyło jak z tamtym, że do psychiatryka wsadzą.
Gardzę takim prawem. W ogóle nie chroni się obywateli
0
Ale kartoflisko w tej Gdyni xDDD
0
@Gall ale nadal czerpie.
0
@FcPortoFan1999 aczkolwiek myślę, że tutaj z 2 lata pogra
0
@gumaz no, ale wiesz. Zawsze tych 2-3% się znajdzie. Tak samo jak ci o lewicowych poglądach głosujący na Konfe xD
Ale swoją drogą jaki policzek dla PSLu
7
Tylko ściągnęli Pietuszewskiego i już to słabo wygląda xD
5
Pietuszewski pozazrościł chyba Mazurkowi, bo dzisiaj mecz na mocne 9/10.
Gol, teraz prawie asysta, na początku meczu jeszcze świetne wypuszczenie piłki, groźny strzał i ze 3 odbiory.
10
Gol Pietuszewskiego! Wow! Ale wjazd chłopaka do drużyny!
1
@Azi nie ma znaczenia na wiosenną rundę
0
No to niezłe rozpoczęcie meczu...
1
@FcPortoFan1999 nie wiem właśnie czemu go nie zgłoszono. Głupota IMO.
7
@FcPortoFan1999 Oski! Jedziemy z tematem. Zaraz odpalamy Ilewena
1
@LOPEZ16 obiektywnie ten rok dobry mają. Serio. Póki co bez większych kompromitacji. Zeszły rok był dramatyczny w ich wykonaniu, ale mieli farta, bo w międzyczasie Lewica też się kompromitowała, a Trzecia Droga na dobre rozpadła xD