michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bernal. Cofam opinie o Tobie z początku sezonu xD nie znam się na tym sporcie.
Aaaaaj. Spalony chyba
0
@tbas no Rapha, to Rapha jednak. Ja bym chyba zaryzykował i Balde ściągnął. Raphinha z Cancelo wahadłowi
0
Bramkarz dzisiaj mecz życia ma...
1
Ale to Musso wybronił! Strzał naprawdę dobry był.
0
@Murazor no tak wynika to stąd:
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
33
17 milionów euro xDDDDDDDD normalnie, jak jakieś Podbeskidzie xD
A co do Barcy - aktualnie mamy 302 miliony euro kontrakty. Na pewno też obniżymy, bo De Jong ma mieć obniżone no i kontrakt Lewego w jakiejś formie, ale odejdzie.
14
@Roobo ale wygląda młodo, dzięki czemu ludzie myślą, że ma tylko 100 lat.
1
@Cochise oczywiście, że patrzyłem. Zresztą. Nie musiałem, bo akurat z geografii jestem dobry ;)
0
@Cochise *jeśli zneutralizują Iran. Śmiem wątpić, że im się to uda.
0
@Cochise dopiero co Erdogan wygłosił wsparcie dla Iranu.
Btw -
Dubaj znowu oberwał.
0
@Cochise powiem tak. Inaczej odbieram to, co się aktualnie dzieje. Widzę ostatnie podrygi USA i Chiny, które kontrolują wszystko nie marnując swojego potencjału.
Rosja jest zaangażowana w wojnę i umówmy się - również upadające mocarstwo.
Zobaczymy co czas pokaże. Nie daje wyroków, bo na razie za mało wiemy i przede wszystkim sprzeczne informacje do nas dochodzą.
Póki co Iran się broni, Chiny i Turcja po stronie Iranu, ale nic nie robią, tylko gadają. USA zaatakowało, bo Izrael sam by zaatakował (to akurat Rubio się wysprzęglił już). Także...nie wygląda to "dobrze" z amerykańskiej perspektywy. Faktem jest jednak to, że pewne cele osiągnęli. Zobaczymy co pokaże marzec. Jeśli do kwietnia będą się strzelać, to raczej będzie trzeba nazwać to błędem.
0
@Cochise tak bezużyteczny, że wspierają ich chociażby informacyjnie.
0
@Cochise zobacz ile lat się męczyli z Irakiem i w sumie... przegrali chyba finalnie. Iran to jest poważniejszy gracz. Poza tym Iraku nie wspierały Chiny, a Iran to wsparcie już dostaje.
0
@Cochise no jak nie popełnił, jak popełnił. Skoro USA każe się ewakuować z 12 krajów ich obywatelom, skoro Iran codziennie bombarduje wszystko na zachód. Izrael, ZEA, Kuwejt, to wszystko dostaje rakietami z Iranu. I parę innych krajów. Zachwiano bezpieczeństwem. Całe interesy stoją na włosku
2
@adi7adi8 no nie wiem na co dokładnie liczył, ale myślę, że nie spodziewał się, że zacznie się to rozlewać tak, jak teraz zaczyna to mieć miejsce. Na razie w taki ZEA świetnie działa osłona, ale ponoć im się kończą pociski manewrujące. Iran zaś ma hipersonicznych w pytę pocisków (własna technologia), wszelkiej maści drony i od cholery rakiet. Może i nie mają najlepszego sprzętu ciężkiego, ale tą artylerią mogą postraszyć
3
@LAMC_10 myślę, że liczył na powtórkę z pierwszej kadencji. Atak, zabicie przywódcy tej bojówki irańskiej całej, jakaś odpowiedź i tyle. Pokaz siły to miał być. A tu zonk, bo Irań chce normalnie walczyć xD
@Kgorecki2500 reagują, reagują. Tam ciepło będzie, bo Iran nie zamierza się poddać. To wcale nie będzie 2 tygodniowy konflikt (tak myślę. Oczywiście czas pokaże.)
@kaamil1910 daj Boże!
12
Pomarańczowy grubo się przeliczył. IMO popełnił największy błąd obu kadencji. To było polecenie Netanjahu, którego nie należało wykonywać.
@Kgorecki2500 @JimMorrisonFCB @Cochise @tbas @Safrani @Criss18Barca
6
I pomyśleć, że gdyby sędziowanie było nie wiem...choćby jak w Portugalii (jedna z najlepszych lig pod kątem poziomu sędziowania), to byśmy mieli z 10 pkt przewagi nad Realem i już praktycznie mistrza zagwarantowanego. A tak? Trzeba do końca grać jeszcze.
2
Ale dzban z tego Liso xD najbardziej kretyńskie czerwo xD
3
Hahahaha te mierdy nie potrafią przegrywać. Klub i zawodnicy bez honoru xD
Jeszcze dawaj czerwo dla Rudigera i Viniciusa za te mordy, które krzywią
0
I gitara. 5 minut to uczciwy czas. Dadzą radę te 4 minuty jeszcze wytrzymać.
3
Wytrzymali 81 minut. Dobrze się bronią. Może się uda. Ważne, by sędziowie nie przekręcili Getafe.
Pytanie ile doliczy. Oby max 5 minut. Nie było przerw za dużo.
0
@Dankho94isback mimo wszystko my większe szanse na mistrza.
1
@Szicek10 no prowadzą. Jest 72 minuta. Szansa zawsze jest, ale też wiemy, jak to się może skończyć...nie żyjemy od wczoraj.
2
Obleśny ten Real Madryt.
0
Jakby się ten mecz nie skończył. Sam fakt, że Real u siebie się tak męczy z Getafe - o czymś świadczy. My u siebie na 13 meczów mamy 13 wygranych.
0
@clyde bingo będzie odhaczone
0
@Piotrek1993 Polskie Bodo
2
@macio_944 Maciej. Ja muszem, bo się uduszem. W razie czego wal. Zasłużę sobie xD
0
@Trojanek23 tam grube rzeczy muszą być na niego, bo ta wojna jest absurdalna.