michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker on ma tylko szybkość i umiejętność wrzucenia piłki. No i te wolne powiedzmy. Nic ponad to. To ja się z tym zgadzam. Chłop przy tym wzroście, to w polu karnym powinien być przy różnych..
1
Pedri i Yamal. Nie mam pytań.
0
@July_6_BcN Bogucki to ten z kancelarii Prezydenta, co rypał posłów odnoście CPK czy tak czegoś
0
@partymaker przeczytaj jeszcze raz, co napisałeś. Przecież dobrze ułożona noga, to jest właśnie definicja umiejętności
1
@Safrani nowy trener i brak Drągowskiego na bramce i są efekty. Pokonujecie mistrza Polski i uczestnika 1/8 finału LKE obecnej edycji :) brawo!
0
@partymaker no mam wypominać wszystkie asysty? Nikt tak dobrze nie wrzuca u nas, jak właśnie Rashord. Może Yamal jeszcze. Ale to po wrzutkach Anglika najwięcej goli zdobywamy. W sensie, jak weźmiesz wszystkie gole po wrzutkach, to Anglik tam ma największy udział
1
Nie hejtersko, a czysto konstruktywnie - Rashord to taki typ piłkarza, który potrafi zagrać genialnie, na nos, a także tak, jakby mu się gałka w analogu w złą stronę skierowała...
0
@Kozinho. No u siebie Barca jednak jest mocarna. W lidze same zwycięstwa. W LM chyba tylko z PSG przegraliśmy a tak same wygrane. W CdR też same wygrane
0
@priest9999 Olmo akurat coś tam gra
1
@macio_944 dokładnie. Zawsze to odpoczynek jakiś.
1
@mekston no jak ma wyglądać? 330 km/h i potem w 4 sekundy zjazd do 260 km/h.
Żenada totalna
0
@July_6_BcN albo jakiś Bogucki
2
@tbas przecież w Konfie nie lubią Czarnka. To jest chłop, który jest symbolem tamtego butnego PiSu
1
@mekston to się samo KURŁA komentuje
0
@Safrani okazuje się, że...nie mają GPSu w ogóle. Masakra
7
Super, że są rotacje. Cieszy mnie to, bo ważniejsze spotkanie mamy w tygodniu z Newcastle.
Aczkolwiek bez Pedriego, Raphinhi, Lewego i Fermina...może być ciężko.
Wierzę w Ciebie Fuhrer. Wiesz co robisz
2
@mekston tego się oglądać nie da. Widziałeś jak bolidy się zachowują w T6 i T9?
To jakiś kurła absurd. Żenada, wstyd. Najgorsze bolidy w XXIw.
1
@mekston ja się zastanawiam, czy oglądać tę patologię
0
@Safrani @LAMC_10
Dzisiaj zaatakowano lotnisko w Dubaju...
0
@Kgorecki2500 wiesz. Kwestia wynajęcia auta, to z 1k wydadzą, ale to są grosze. Kwestia dotarcia do miejsca, gdzie normalnie będzie można dostać się do Egiptu.
0
@LAMC_10 no z tego co ja wiem od nich, to nie sposób stamtąd wylecieć.
Dostali dwie "oferty". Obie ok. 40k dolców od osoby. Nie wiem dokładnie o co chodzi, bo tego nie zrozumiałem. Wiem, że nie mogą się stamtąd wydostać.
2
Moi znajomi (konkretnie dwójka, bo to narzeczeni są) utknęli w Dubaju. Ma ktoś pomysł, jak można ich stamtąd wydostać?
Ambasada odpada. Olewają temat, nie można się dodzwonić. Samoloty zabrały tylko "elitę". Także na pomoc naszego państwa nie ma co liczyć. Inne sposoby są potrzebne.
Na ten moment wymyśliłem, by wynajęli auto i do Rijadu dojechali. Tam auto odstawią do tamtejszego oddziału.
Stamtąd samolotem do Kairu a potem już do Polski.
Kolega musi leki przyjmować i kończą mu się powoli...
Nie wiem. Szukam sposobu, jak im pomóc.
@Safrani @GeneralXavi @JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 @Arkon @Aragorn33 @Ojciec5tkidzieci
20
To jest skandal. Po prostu skandal. Tak się nie da wygrywać ligi
6
Przecież tam był faul wcześniej. Ewidentnie
0
@A4ron @Nieznajomy chyba w snach. Ewidentny faul najpierw był
3
Brawo sędzia! Jezus! Czyżby się zmieniło w tej lidze?
Ewidentnie najpierw był faul. Te dwa dzbany na mikrofonie nawet tego nie zauważyły xD
3
Hahaha drukowanko
0
Ciekawe, czy tutaj wymyśli im karnego xD
1
@Karol145 Lechia, gdyby nie kara - miałaby 36 pkt i 4 miejsce. To nie jest pyrdek
3
Sędzia już swoje robi. Dwóch ewidentnych faulow nie zauważył. Pod nosem to miał. Co za gamoń