michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto Konfa stara się przemilczeć. Mam wrażenie, że wiedzą i znają swój elektorat i chcą lawirować. Takie mam wrażenie. Nie wiem czy to dobre..
1
O. Lakers wybitna ławka w nocy przeciwko Bulls. Wygrali mecz. Rzucili 142 pkt, z czego rezerwowi...5 pkt zdobyli xD
Ja nie wiem, czy to nie jest jakiś rekord punktowy wyjściowej 5 xD
Edit. Ta. Jest rekord xD
@fart @Encore @takisobiektos
1
@Popitek12 powinien pójść do Mercedesa i dziwię się jemu, że tego nie zrobił. Dominowałby ponad sekundę nad resztą, bo gdzie on, a gdzie Russell...
0
@clyde rzeczywiście są zwolnieni. Nie wiedziałem o tym.
No ja bronić ich nie zamierzam. Nie chodzę do Kościoła, nie jestem zbyt wierzący aktualnie. Nie zmienia to faktu, że mam wrażenie, że Konfa jest w tej materii mniej radykalna od Brauna i od PiSu
1
@Toretto nie no Safe Nawrockiego to jest "XD". Tam się kupy dupy nic nie trzyma.
Dzięki za tak szeroki opis. Pomaga mi to zrozumieć temat (ciągle dla mnie zawiły)
0
@Safrani Mentzen jest za rozdziałem Państwa od Kościoła, jak i cała Nowa Nadzieja. Ruch Narodowy ok - tutaj ciężej. Z tego co pamiętam, to też chcieliby religii w kościele a nie w szkole.
Co do reszty - ok.
1
@Toretto no to jest wręcz żenujące
0
@clyde KK płaci podatki. Rozumiem, że chodzi o zmianę opodatkowania, tak?
Pytam serio, bo nie do końca wiem o co kaman.
Natomiast - nie dziw się też, że partia wolnościowa, liberalna gospodarczo - nie chce jakiegokolwiek zwiększenia opodatkowania kogokolwiek xD
0
@Safrani Kaczyński musi w końcu umrzeć...ile on ma? 80 lat już? Coś takiego.
1
@Toretto na pewno nie odzwierciedla. Dlatego piszę, że jeszcze pewnie pogorszy się PiSowi. Za dużo osób było za Safe. Nawet wśród wyborców PiSu. Także IMO - skompromitowali się tym wetem (po namyśle).
To nie wstrzymuje przecież samego projektu, a tylko szkodzi nam xD idiotyczna decyzja. W sensie rozumiem obawy względem samego SAFE (sam mam z powodu niezrozumienia tematu), ale no tutaj akurat sprawa była dość prosta. Tusk ładnie rozegrał Nawrockiego
3
@fart no Kaczyński tak kocha władzę i sprawczość, że tak może być. I tak pewnie zrobiłby, ale nie mam takiej pewności.
PiS + KKP Brauna, to jest mieszanka wybuchowa. Sami radykałowie, populiści i skandaliści. Przy nich serio Konfa to łagodny baranek i przynajmniej sprawiający wrażenie poważnych polityków (poza Berkowiczem xDDD)
0
@clyde no z Berkowiczem to ja się zgodzę. Nie trawie typa. Taki głupszy Korwin xD
Korwin to chociaż był inteligenty i błyskotliwy. Ten zaś wydurnia się.
Konfa jest za rozdziałem państwa od kościoła, więc ja tam akurat jestem za tym pomysłem. W sensie rozumiem, że Ty uważasz, że nie powinno być rozdziału, czy jak?
Podejście do zwierząt i aborcja - ok. Tutaj rozumiem Ciebie. Masz prawo. Aczkolwiek ja w kwestii aborcji, jak wielokrotnie pisałem - nie jestem obiektywny (lekarz chciał aborcji, twierdził, że "to tylko żółta plamka". Rodzice się postawili i oto jestem). Także rozumiem doskonale chęć zakazania powszechnej aborcji, ale też rozumiem drugą stronę (z naciskiem na kobiety).
1
@RoberDzik dokładnie tak! Też mam takie wrażenie. Zobacz, co przy SAFE się dzieje. Jak ktoś się zagłębi w temat, to dojdzie do merytoryki. A jak ktoś tylko pobocznie patrzy, coś tam przejrzy, to natyka się na wzajemne wyzwiska. No tak się nie da budować czegokolwiek
3
@Tomason znaczy wiesz. Jeśli przesłanki w sprawie SAFE są prawdziwe...no to nie ma się co dziwić, że im rośnie poparcie. Aczkolwiek też nie rozumiem, jak można głosować na KO.
Umówmy się. Wszyscy nienawidzimy polityków i nie bez przyczyny xD
0
@fart no ja się zgadzam. Ale chyba lepiej, by miał wieczne 5-10% i nic ponad to? Nikt z nim i tak w koalicję nie wejdzie, a więcej mieć nie będzie. Zawsze wywali coś przed wyborami. Skończy się na 6-7% na jesieni 27. Reszta pójdzie z powrotem do Konfy
0
@Natenczas to jest właśnie najbardziej istotne.
1
@clyde no mi została tylko Konfa. Najmniej się z nimi nie zgadzam xD plus nie rządzili, co też jest argumentem za. Na Brauna na pewno nie zagłosuje. Wariat i zwyczajnie niepoważny polityk..nie da się budować tak czegokolwiek.
POPiS wiadomo - nigdy. Na Nawrockiego też nie głosowałem. Oddałem nieważny głos.
Razem dla mnie zbyt skrajne na lewo. Nowa Lewica to układ.
PL2050 i PSL, to partie żenady. Nie potrafiłbym się przełamać. Aczkolwiek najbardziej centrowe, co też ma swój plus.
0
@fart wolisz te 8% w PiSie?
5
@RoberDzik Hydrauliiiikaaaa xD
Też mnie to przeraża.
0
@tbas od samego początku tego roku wyzywają się z PiSowcami. Kompletnie zanikła w przestrzeni publicznej merytoryka. O to mam pretensje. Nie tak to powinno wyglądać. I oczywiście Premier z Prezydentem dalej się wyzywają na Twitterze.
I jak mówię. Być może było tak, że PiS zaczął. No, ale ja będę jak ta nauczycielka. Nie interesuje mnie kto zaczął. Mają przestać, bo to jest zbyt poważna sprawa.
Żaden z nich nie zaciąga hamulca, a wręcz przeciwnie. Dodają gazu. Zobacz sobie wczorajszego Twittera i tych najbardziej znamienitych polityków i PiS i KO. Rzygać mi się tym chce
0
@Toretto masz może jakiś filmik, choćby godzinny, który w sposób neutralny tłumaczy SAFE? Chciałbym szerzej zagłębić się w temat.
Super, jakby gdzieś była lista tych podmiotów, choć domyślam się, że ich jest w pytę.
Mówię. Jedyne obawy, które na ten moment widzę, to to, że my te pieniądze przepieprzymy, wydamy na spółki z zagranicznym kapitałem, a my zostaniemy z zobowiązaniem :/
Chciałbym do tego tematu naprawdę podejść BEZ emocji, a tych jest za dużo w internecie. Zresztą cały ten post o tym.
4
@capoN no, ale w 1 turze się sprawdziło. Nawrocki nie miał 30%
4
@draxidox wincyyyyyj Darii
21
Ciekawe ile jeszcze PiS straci po wczoraj.
Tak, jak KO miała swój naprawdę ciężko okres w pierwszej połowie 2025, tak PiS ma teraz. Fatalnie weszli w 2026 rok i BARDZO KURŁA DOBRZE.
Biorę w ciemno takie wyniki.
Aczkolwiek myślę, że PiS na dobre uruchomił zjazd w okolice 20%. W półtora roku jeszcze trochę elektoratu im wymrze. Pewnie część pójdzie do Konfy, część do Brauna, część w ogóle nie pójdzie głosować.
@Safrani @GeneralXavi @gumaz @Toretto @Kgorecki2500
2
@Tomason no silnik. Konkretnie sprężenie. Wyciulali całą stawkę i o tym było wiadomo kwartał przed rozpoczęciem sezonu
0
@Matheu12 no ponoć tak. Mają to zakazać...w połowie sezonu. No super xD
4
@Eklerek no ja serio myślę, że to jest ostatni jego sezon. On sobie elegancko pojedzie w LeMans. Znajdzie sobie zastępstwo w sportach, gdzie ściganie MA sens. Tutaj ściganie jest absurdem.
Wygrywa ten, co ma bolid zdominowany, bo lepiej się przygotowali do rewolucji. Odcina ci energię na prostej i masz -50 km/h. KURŁA
1
@fart Jaga i Raków? To są potencjalni pucharowicze. Lech też da radę coś tam punktować. Realnie będziemy mieli 2xLE i 2-3x LKE. Na więcej nie ma co liczyć.
Nie wiadomo tylko kto będzie oprócz nich. Pewnie Legia i Zagłębie Lubin
1
@Safrani odjęte punkty z sezonu 2021/22. My z top15 mamy najmniej odejmowane.
Na start będzie u w okolicy 10 miejsca i będziemy musieli bronić go.
6
To zarządzenie energią to jest wypaczenie idei motorsportu. Nie rozumiem czemu oni idą w tym kierunku..