2

Anglicy 6 drużyn w 1/8 i prawdopodobnie ani jednego zwycięstwa xD no to już naprawdę trzeba się postarać xD

0

@Toretto jeśli 80% trafi do polskich firm, jest jakaś strategia wydatków, a także dla mnie istotne - te pozostałe 20% nie było rozdysponowane w jakiejś części na jakieś wydatki na Ukrainę, to uważam, że należy brać to

1

@Safrani to jest bankomat w placówce ING. Wewnątrz budynku. Nie ma praktycznie możliwości, by ktoś tam grzebal.

Diabeł mnie podkusił.

0

@Szklaner tam się włącza automat i wirtualny doradca. Powinno się tego zakazać, bo jak chce zgłosić oszustwo czy coś, to ja muszę się użerać z robotem. No na głowę upadli.

1

@RoberDzik @Safrani @mekston @wyrek @Epean @gumaz Wy mi Panowie powiedzcie jedno. Rozumiem, że nie "przepadną" te pieniądze i zwyczajnie trzeba poczekać tak?

3

Dzisiaj wpłacałem w bankomacie/wpłatomacie ING 500 zł przez BLIKA. Wszystko ok, było napisane, że wpłacono, zaksięgowano.
No i 1,5h mija a hajsu nie ma. Awaria drukarki chyba była, bo nie wydało potwierdzenia.
Musiałem zgłaszać przez ING reklamacje. Ktoś miał podobny temat i wie jak się skończyło? Ile się czeka? Bo termin, to 31.03 mi wskazało, ale to raczej szybciej powinni załatwić chyba...

1

@NeroTFP1 no nic tylko przegrywać

1

@Safrani w Polsce w przerwie zimowej nie ma klubu, któremu nie grozi spadek hehe

3

@robsesh dużo filmików krąży. Ja też widziałem parę takich. Ogólnie zasada na Twitterze. Unikaj tych, co mają gaśnicę przy nicku, lub emblemat gwiazdy Dawida. Uniknie się propagandy w dwie strony. Dr Szewko - jego polecam śledzić.

1

@Kgorecki2500 listopadzie, ale chyba 28 roku xD

3

@barcelonaLM to jest jedyne rozwiązanie dla USA. Oni tej wojny nie wygrają. Po prostu. Na miejscu Iranu, to normalnie bombardowałbym Izrael jak leci i zagroził ZEA, Katarowi, Arabii, Kuwejtowi, że jak strącą jakąkolwiek ich rakietę, to zbombardują im miasta tak, by Amerykanie ich nie wybronili.

Iran ma zdewastowane lotnictwo, słabo już funkcjonującą OPL, ale! Rakiety i drony zawsze mieli dobre i choć trochę im poniszczyli, to dalej mają czym strzelać. W przeciwieństwie do Izraela, który ponoć już się wystrzelał i kopuła już przepuszcza co raz częściej.

1

@Ojciec5tkidzieci jeszcze Gliwice są przypominam.

2

@Safrani tylko 5 pkt nad strefą spadkową. Obok Zabrza najgorsza forma. No jest taka opcja. Ale różnice między Widzewem a Jagą są śmieszne. 11 pkt xD na tym etapie. Mówimy o 2 i 17 druzynie. LM vs. Spadek z ligi. Tam w każdą stronę może pójść.

4

@Safrani o. I temat dla mnie.

1. Jaga (najwięcej meczów domowych przed sobą i zaległy mecz z Gieksą)
2. Lech
3. Raków
4. Lubin
5. Legia
6. Widzew
7. Zabrze

Dodam jeszcze, że PP wygra Raków.

W obecnej sytuacji bym brał w ciemno taki rezultat.

Spadek: Nieciecza, Piast, Arka

1

@Safrani ciekawostka - kiedyś brukselka była cholernie gorzka. Dzisiaj już tak gorzkich nie ma :) kiedyś - 30 lat temu mniej więcej.

0

@Gary o Paella. Hmm. Mam w zamrażalniku krewetki...może może...

Kurczak curry, to jest top.

Cukinia sama w sobie ma tyle smaku co ogórek. No umówmy się...szału nie ma. Trzeba po prostu wiedzieć, jak go zjeść. Robotę robi to, że się podsmaża tę cukinię. I tak. Jest to zapychacz. Mało kalorii, ale daje dużo składników odżywczych, jakieś witaminy.

0

@draxidox rozszerz myśl

0

@Safrani a. No i jeszcze jedno. Oczywiście, że nie może powiedzieć, że liczy na 20-25%

Może natomiast powiedzieć "liczymy na jak najlepszy wynik. Do wyborów 1,5 roku i dokonamy wszystkiego, co możliwe, by jak najwięcej ludzi wybrało właśnie naszą wizję państwa" czy coś w ten deseń.

0

@Safrani ale po cholerę o tym mówi w ogóle?
Wiadomo - jak jest kampania, są debaty, to też zmienia się punkt widzenia i przymyka się na takie rzeczy oko. Ale i tak, jak Zandberg, czy Hołownia, czy wcześniej Bosak mówili, że biją się o wygraną, to było zażenowanie w sumie.
Jeszcze ten Mentzen w pewnym momencie był do tego, powiedzmy..."uprawniony". W sensie i tak miał małe szanse, ale nie miał zerowych/bliskich zeru. Hołownia w 2020, czy Kukiz w 2015 też mógł tak mówić, bo MIELI POPARCIE.
Natomiast mówienie, że walczysz o samodzielną władzę, to jest absurd. Zwłaszcza, że poruszasz ten temat na 1,5 roku do wyborów.
PiS już nigdy nie przekroczy 35%. Do 30% może się doczłapać. O 25% będzie ciężko im obecnie, a skończy się pewnie na 20%, choć biorąc pod uwagę, jak siedzą w amerykańsko-izraelskej kieszeni, to ja typuje 17-19%.

1

@Ryoumen dokładnie tak. Jeszcze partia Razem będzie zyskiwać.

0

@Safrani nie. To nie jest normalne. Naraża się na śmieszność. Polityk ma wierzyć w sukces, ale musi myśleć realnie, a nie, że oni 45% będą mieli na jesieni 27. To jest absurd, co on wygaduje. To tak, jakby PSL mówił, że wygra wybory. Podobna abstrakcja

1

@Safrani ja tak reaguje na szczawiową, a także na lane kluski xD
Nie do zjedzenia za bardzo dla mnie.

1

@July_6_BcN no słuchaj. Te 136kg nie wzięło się z przypadku xD

2

@Gary tak. To cukinia. Usmażona na oliwie z oliwek, czosnku. Posypana solą, papryką słodką i pieprzem, a także ziołami prowansalskimi.

Jajko sadzone - tutaj filozofii nie ma xD

Szparagi usmażone na masełku.
Ryż już wyżej opisałem

6



No delikatnie mówiąc - peron odjechał ostro. Przypominam - Czarnek - osoba wyznaczona przez NADPREZESA na przyszłego Premiera.
Oni naprawdę w PiS wierzą w samodzielne rządy..
Przypomnę, że średnia sondażowa jest taka, że PiS ma mniej poparcia od Konfederacji i Korony Brauna (licząc ich razem). Trend jest taki, że Braun się utrzymuje na +-10%, a Konfa odbiła i teraz ma rosnące poparcie (+-15%)

Przypomnę - Trump się kompromituje, Netanjahu to zbrodniarz wojenny jeszcze większy od Trumpa, a w społeczeństwie dalej postępuje niechęć do UKRAINY. PiS jest partią, która się skompromitowała poparciem Izraela i USA, a w dodatku są na smyczy Ukraińców, bo Afera Podkarpacka. Do tego dwie frakcje się tam żrą.
Serio oni są bliżej 15% niż 45% i samodzielnych rządów...

@Safrani @Aragorn33 @draxidox @Kgorecki2500 @tomek8756 @GeneralXavi

0

@karci0 i fetę trzeba mieć. W lodówce mam jeszcze 1 cebulę, czosnek, mleko, 2 awokado, śmietanę 30% i masło. No i pół papryczki chilli i natką pietruszki. Sorry, ale albo by mi tutaj wleciał makaron aglio e olio, albo właśnie to, co powyżej.
No ewentualnie awokado z jajkami i też ryżem. Ale to ostatnie planuje na jutro

1

@karci0 na cały dzień praktycznie nic nie jadłem. Ssało mnie strasznie, a zapewne koło 2-3 zasnę.

Powiem szczerze, że za bardzo nie miałem z czego zrobić sosu do tego ryżu, więc tylko wrzuciłem na patelnię po szparach, by trochę "omasty" było. I tyle.

100g ryżu tutaj tylko jest. Bierz też pod uwagę moje gabaryty. Ja na bilansie zero, to muszę 3200 kcal mniej więcej przyjmować dziennie. Mam prawie 2 metry wzrostu i słuszną wagę.

@July_6_BcN no ja po prostu wziąłem to, co było. Normalnie na pewno jakiś sos by był do tego. Inna kwestia, że ja jestem dosłownie wszystkożerny xDDD

0

@karci0 polubiłem bardzo szparagi. Jajka w każdej postaci lubię. Ryż to ryż. Cukinię też lubię.

Poza tym nie mam nic innego w lodówce xD (żeby schudnąć robię naprawdę małe zakupy, które w teorii pozwalają przeżyć 2 dni. Czasami uda mi się wydłużyć do 3-4 dni).

1

@Kgorecki2500 dalej będę się upierał, że z tych warzyw mrożonych, to zielony groszek z Kauflanda, to jest absolutny top

0

@July_6_BcN nie lubisz szparagów? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?