0

@tbas zacznijmy od tego, że Mercedes pozostałym przygotował gorsze silniki.

0

@UriBoyka no nie wiem. Nie znam się aż tak na murawach. Nie wiem, co powinni zrobić, ale nie wierzę w to, że nie ma sposobu, by przed zimnem nie zabezpieczyć.

1

@Arkon dzisiaj zagłosowałbym tak samo. X przy obu kandydatach.

2

@Kgorecki2500 no Chiny tylko się zbroją i rozwijają technologie. Trzeba przyznać, że mimo wszystko amerykańska armia sama z siebie się nie skompromitowała. Zniszczyli sporo celów w Iranie. Naloty swoje zrobiły. Zyskali totalną dominację w powietrzu. Rosja nie była w stanie tego zrobić.

1

@Bykunn no dramat. Jeszcze to oszukiwanie w realizacji? Stop klatki wyświetlacza cyfrowego na halo, żeby nie było widać, że spada prędkość?

Żenada. Plus jest taki, że widzą i wiedzą, że to jest ŻENADA. Nie udają, że tak powinno być. I dobrze.

0

@tbas 4 ekipy. Na pewno nie 7, bo dużo ekip korzysta z innych silników
Redbulle mają Forda (więc 2 zespoły)
Mercedes, to te 4 co wymieniłes.
Haas, Cadillac i Ferrari korzystają z silnika Ferrari.

Zostały 2 zespoły. Audi i Aston Martin. Aston korzysta z Hondy , a Audi chyba swój silnik mają. Na pewno nie Mercedesa

Ogólnie są 3 dominujące silniki - Ferrari, Mercedes i właśnie Ford. Tyle, że ten ostatni...działa jak działa. Honda DRAMAT. Ogólnie bardzo nawalili w sezonie przygotowawczym. Tam 30% załogi tylko pracowało na co Aston był wściekły.

5

Murawa w Białymstoku wzór. Czyli da się. Taka murawa powinna być wymogiem w każdym meczu do cholery.

@Arkon @gumaz @FcPortoFan1999

1

@tbas jakie 7 ekip korzysta...

1

No co za parówa. Szkoda wielka, że nie pozostał na tym 10 miejscu.

Redbulle wolniejsze od Alpine. Niebywałe, jaką taczkę mają. Jeszcze gorszy bolid, niż na początku poprzedniego sezonu.

Mercedes, potem Ferrari, potem McLaren i potem na równi Alpine, RedBull, Audi, Hass.

1

@tbas bo to jest naplet, który skarży się na wszystko, rywalizował z naszym Robercikiem. Już pomijam, że jeździ dla Mercedesa, który teraz jest faworyzowany i korzystają z nielegalnego silnika.

2

@MichuZ44 miód na moje serduszko

1

Russell z problemami hahahhahahahahha

0

No to Bortoletto też jakieś dziwne zachowanie, jakby mu koła tylne zablokowało...

0

@Safrani ja myślałem, że to się gotowe rolki trawy kupuje...tak przecież jest na zachodzie. Np. w Anglii.
Kupują gotowe rulony. Na stadionie nic Ci nie rośnie. Znaczy później rośnie, ale kupujesz już gotowy trawnik

6

Pięknie się oglądało w sprincie w F1, jak realizator magicznie zmieniał ustawienia kamer i zaprzestawał pokazywania prędkości, jak Hamilton z Russellem znajdowali się na końcu tej długiej prostej. Tylko po to, by nie pokazać, że to nie jest wyprzedzanie, tylko już prawie omijanie xD

1

@Encore ona tak się już od dawna zachowuje.

0

@FcPortoFan1999 no dzisiaj wybitnie słaby mecz Rajovica

2

@Peciak ale ja nie pisze, że to źle, że weszło. Bardzo dobrze, że weszło.

3

Nsane wszedł. To może być game changer Legii na wiosnę. On ma wpływ na Legię, jak Pululu na Jagę

2

@Peciak Sejm ponad podziałami w sprawach błahych i nieistotnych. Piękny kraj

1

@Kgorecki2500 zaraz będzie, że 50000 xD

1

@FcPortoFan1999 ktoś tam poszedł po rozum do głowy

1

Super ten Adamski jest. Najlepszy transfer Legii xD

0

@Gall nieśmiertelni xD

1

@mordini123 a mogliby zrobić jakieś GP Niemiec czy coś.

0

@Hosh nie no. Jakie -30 stopni. Takie murawy są co roku, a dopiero w tym roku koło -20 w nocy było. A tak to większość kraju ma dobre warunki.
Poza tym przypomnę, że chyba jest obowiązek grzania murawy, więc zawsze też można jakoś osłonić zimą tę murawę. Są sposoby, ale to musieliby chcieć..

0

@Arkon przecież widziałeś jak przed chwilą Kun dośrodkował. Piłka skoczyła mu przed samym kopnięciem...

Także..no wymagajmy od siebie. Szkolenie to jedno, ale do cholery na czymś porządnym też musimy grać. Gigantyczne pieniądze i nie wierzę w to, że nie stać ich na częstsze wymiany murawy

0

@gumaz ja przeczytałem "ale oznacz jednego" i ja kompletnie zgłupiałem kogo miałbym jeszcze oznaczyć xD

0

@Hosh no to się przerzućmy na system wiosna-jesień. Cokolwiek, bo te murawy to jest dramat.

2

@tbas no dokładnie. USA musiałaby wysłać 1 milion żołnierzy, by to miało sens...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?