michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No zadłużenie. Bernardo odcięło prąd xD
0
@wyrek to prawda. Tamto to jest błąd. Powinien tam też być karny. Tyle, że błędu błędem się nie naprawia
0
Jak nie było spalonego, to karny
1
@Roobo tam był kopnięty. To był faul
0
@Kgorecki2500 tyle, że też obiektywnie USA zyskały w pierwszym tygodniu całkowitą dominację w powietrzu. Gdyby to była wojna na pełnej, to też inaczej by to wyglądało.
Inna kwestia, że Trump się skompromitował tą wojną.
1
@takisobiektos tylko, że trochę tak jest, że się robi zero jedynkowy problem, jak to u nas w kraju. My, jako Polacy, chyba to po prostu lubimy.
Oskarżenie, że jest 8 stopni Celsjusza przy kasach, gdzie kasy w Dino są przy wejściu. Gdyby nie moje doświadczenie, to pewnie rzuciłbym oskarżeniem, że "gdzie są dmuchawy?" Etc. Tylko, że one często ci nic nie dadzą. Sklepy też są tak zbudowane, że przepuszczają temperatury i idę o zakład, że jakby wszystkie sklepy zbadać dokładnie, to wyjdzie, że ludzie pracują w niższych temperaturach zimą przy mrozach na dworze, niż nam się wszystkim wydaje
2
@marcin62 ale swoją drogą ciekawi mnie to, gdzie sprawdzano jaka jest temperatura. Akurat w Dino ciężko, by przy kasach przy -15 na dworze, bylo nie wiem...15 stopni. Zwłaszcza, że tam było 8 stopni, a nie ujemna temperatura, czy +2.
Ja koedys, jak pracowałem na ochronie, to byłem przydzielony do marketu. No i tam stałem przed kasami na tzw. "pasażu". I zimą było +4 stopnie. PLUS CZTERY. I to pomimo dmuchaw przy wejściu i podwójnych drzwi.
To tak, jakby mieć pretensje, że osoby, które wykładają nabiał na półki pracują w 6 stopniach. No, a w ilu mają pracować, jak dookoła są lodówki?
4
No i czego nie rozumiecie?
@Kgorecki2500 @tomek8756
0
@TR3YWAY mocne sformułowanie swoją drogą xD
W sensie nie, że "42% mężczyzn uważa, że ich aktualne życie to pasmo porażek", tylko już na grubo "42% uważa SIEBIE za porażkę". Mocne
0
@mekston a kto jak nie Iga może wrzucić to jej własnego Insta, jak z tego co wiadomo - tylko ona go prowadzi. Z tego co kiedyś przynajmniej mówiła. Może coś się zmieniło.
Jedno zdjęcie wrzuca ona, drugie podesłała mama Igi komuś tam.
0
@tbas no, ale tego powodu nie znamy.
Iga sama wrzuciła to zdjęcie, a z jakiegoś powodu też oryginalne zdjęcie trafiło do sieci ;) jedno wrzuciła Iga, drugie - matka.
I o ile zgadzam się z tezą, że życie prywatne, to życie prywatne. Nie mam nic do tego kto z kim jest, czy kto jakie ma z kim relacje. Natomiast tutaj chodzi o ciągłość. Iga ma jakiś problem ze sobą i po ludzku nas - jej fanów - to martwi. A tam Daria siedzi i kręci jej korbą we łbie tak, jak Ance Lewandowskiej jej psycholożka kręci we łbie
0
@Barcanajlepszyteam ok, ale czym innym jest nie utrzymywać kontaktu, a czym innym jest usuwać ją z całego swojego dotychczasowego życia. To jest chora relacja. Nie wiem jaki wpływ ma Daria w tym, ale lubię teorie, w tym także tą, że Daria ta kręci korbą we łbie Idze. Pewnie matka była przeciwna związkowi z Darią, to ta zrobiła swoje xD
0
Super kanał na Twitterze:
Typ kręci teorie spiskowe z Igą Świątek i co rusz wrzuca jakieś ciekawe posty xD
@tbas @Encore @mekston
1
@Safrani PiS ci nie wyjdzie. Już prędzej Brauniarze i Mentzeniarze pójdą i powiedzą, że trzeba zlikwidować kopalnie
1
@lithotripter myślę, że mamy bardzo podobne podejście. Różnimy się w szczegółach tylko :)
Z tym samorządem chyba nawet kiedyś wrzuciłem tutaj i w sumie się większości bardzo spodobał.
Wiesz. Gmina ma dostęp do tego, jakie mieszkania są wolne, jakie nie. Można to sprawdzić. Nie jest problemem stworzenie cyfrowego systemu do zarządzania.
Gmina mogłaby wziąć na siebie ewentualne eksmisje, etc. Wynajmujący miałby niższą kwotę, ale gwarantowaną. Oczywiście gmina by narzucała powiedzmy 10-15% do najmu, ale dzięki temu nie będzie to kosztem dla gminy, a ludzie otrzymają więcej mieszkań i taniej dostaną. Choćby spadło o 20-30%, to już będzie coś.
0
@Kgorecki2500 no nie? XD
@ProMILs w mojej opinii Brauniarzom sporo odejdzie tuż przed wyborami (miesiąc, dwa przed). Ale to zobaczymy. Tak nakazuje logika.
@Dynak ale też doliczają wg ustalonych zasad. Często sondażownie właśnie nie robią tego proporcjonalnie. Patrz CBOS
0
@Safrani no jak pisałem. Wszystko zależy, czy powstanie partia w centrum jeszcze jakaś i jakie będą mieć notowania.
1
@LAMC_10 uważam, że taki wynik = rząd mniejszościowy LUB powtórzone wybory.
Trzeba by przeliczyć ile mandatów będzie mieć PiS + Braun + RN.
148+39 = 187, więc aż 43 by musiało być z RN. Z tego co się orientuję, to raczej NN będzie miała więcej miejsc biorących, więc raczej to będzie w ich przypadku (przy 73 mandatach) mniej więcej 39 do 34 dla NN. Także...raczej wątpię, by powstała nawet koalicja PiS + Braun + RN.
1
@jacobFCB no to by musiała powstać partia w centrum jakaś, jak w 2023 TD. Wtedy ok, ale tak? Raczej więcej niż mniej będą mieć, bo właśnie klasycznie już nie będzie. Nie mają Korwina, Brauna i oszołomów wokół nich. Tylko kilku im zostało, a i tak mniej niż w PiSie, czy KO xD
1
@Safrani no w jakiejś tam kopalni czytałem, że 23 związki zawodowe są xD
No w pierwszej kolejności trzeba to zlikwidować, ale kto się odważy? To jest jak ruszanie 800+ w tym momencie.
Na miejscu takiej Konfy, to raczej bym unikał tematu i jedynie pitolił o atomie, zdrowych zasadach OFE, etc.
0
@lithotripter znaczy mówię. Jeśli chcemy wprowadzić katastrat, to w ostateczności.
Wyobraź sobie sytuację, że masz mieszkanie, które chcesz wynająć. Nie jakoś po kosmicznej cenie. W sumie nawet po niższej niż rynkowa. No, ale trafiasz na gościa, co Ci nie płaci. No i co robisz? Mało takich dramatów jest? A tu byłby jeszcze zonk i gigantyczny podatek raz do roku do zapłacenia xD.
Także na uważam w ten sposób, że:
1. Dużo dobrego dało ujawnienie cen mieszkań, a także PEŁNA HISTORIA.
2. Kredyty zero, czy tam 2% to była totalna klapa
3. Należy zliberalizować prawo lokatorskie. Po prostu.
4. Poluzować trochę prawo budowlane, przynajmniej ludziom chcącym budować na własne potrzeby. Chociaż tyle.
5. Dopiero jak to nie zadziała, to możemy ingerować w to Państwo, albo narzucić podatek.
Kiedyś wymyśliłem takie coś, by samorząd mógł wynająć mieszkanie od ludzi. Mają przecież ewidencję gdzie są mieszkania. Czemu w ten sposób tego nie zrobić?
0
@LeoMessiiBarcaPepa no nie powiesz mi, że Portugalia ma większe szanse na wygranie Mundialu, niż my OBECNIE na LM
1
@Safrani biorąc pod uwagę, gdzie Widzew się znajduje...
Wg mnie Illić jest lepszym bramkarzem
3
@Cochise szkoda tylko, że oprócz tego jest chorym już psychicznie człowiekiem xD
No, ale z drugiej strony zachowuje się tak irracjonalnie, jak z reguły zachowują się osoby szantażowane xD także łączmy kropki xD
3
Najnowszy sondaż.
Myślę, że oprócz PSLu, to tak mniej więcej to wygląda aktualnie. Dużo osób przeszło z PiSu do Brauna.
Wg kalkulatora z którego korzystam (on uwzględnia sytuację w okręgach, etc.), to w mandatach wygląda to trochę inaczej, niż wyżej jest wspomniane.
Mianowicie:
KO - 177
PiS - 148
Konfederacja - 73
KKP - 39
Nowa Lewica - 15
PSL - 8
Myślę, że przed wyborami samymi, to zacznie spadać Brauniarzom. Siłą rzeczy, jak będzie się pokazywać listy i kto na nich jest...to samo miały ruchu Korwina wcześniej.
Wg tego sondażu zatem to Koalicja Rządząca na tylko 200 mandatów. Bardzo słaby wynik
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Safrani @gumaz
1
@Safrani no to się zamknie te kopalnie i tyle. Ważne, byśmy jako Polska do tego nie dopłacali?
Przede wszystkim, to trzeba związki zawodowe zdelegalizować. Kurła to jest taki relikt komunizmu, że szok
1
@Bykunn no właśnie mnie to ciekawi. Jak dobrze kojarzę, to 23 chłopa będzie w składzie. I co? 3 rezerwowych to bramkarze i tylko 9 z pola? Czy coś się zmieniło?
0
@Safrani on nawet nie jest najlepszym bramkarzem Widzewa w tym momencie...
To jest jakieś nieporozumienie
0
@mekston hahaha no to prawda xD
0
@LeoMessiiBarcaPepa najmocniejsza kadra i CR7 w pierwszym składzie. Wybierz jedno.
Nie. Nie mają najsilniejszej kadry w historii. Na pewno mają mocniejszy niż 2016 rok, ale i tak Hiszpania, czy Francja będzie większym faworytem.
Do tego masz turniejową Argentynę, Niemcy...jest Brazylia przecież też. Naprawdę dużo krajów, które mogą popsuć te statystyki.
Natomiast w LM jestesmy już na innym etapie. Nie mamy fazy grupowej. Jesteśmy już po pierwszych meczach 1/8. Potem mamy Atletico i Arsenal/Bodo. Finał jest powiedzmy w 40% nasz. No to prosta matematyka, nie?