0

@FcPortoFan1999 jak mnie ta drużyna wnerwia. Nienawidzę tak grających drużyn.

0

@Rifek gramy 4 obrońcami, więc potrzebujemy 10 obrońców w kadrze. Po prostu. W tym 4 na poziomie światowym.
Idąc Twoim tokiem rozumowania powinniśmy mieć 22 piłkarzy w kadrze, a tak nie jest.
Powinno być tak, że na każdą pozycję masz dublera (często, by mógł wejść w meczu), a także powiedzmy 2-3 zawodników na daną formację dodatkowo..przeważnie jakiś młodziak, albo właśnie piłkarz z bardzo dużym doświadczeniem. No, albo po prostu przeciętny piłkarz, który mało dostaje hajsu, ale w razie czego wejdzie.

1

@Sulimo klątwa rzucona niestety:(

1

Jaki to jest bezsens, by w biegach w lekkiej atletyce były 2 osobne FINAŁY. Przecież każdy bieg jest inny. Skandaliczna zmiana...

0

@Rifek i brak rezerwowych?
Maldini to jest ten piłkarz, który ma wyjść np. na ćwierćfinał, lub półfinał LM i ma być tym gwarantem?

0

Co ta Jaga odwala...mieli ten mecz pod kontrolą i dwie bramki przez błędy w kryciu

1

@FCBMati10 też myślałem nad Vuskovicem. Młody, niezwykle pewny. Bundesliga. Ma to sens. No, ale może kosztować miliony monet. Bastoni zaś oczywiście pewniaczek i są plotki o nim już.

0

@Rifek no, ale wyobraź sobie scenariusz - Pau łapie kontuzje i jeszcze np..Christensen.
Do tego jakieś zawieszenie Erica Garcii. Co wtedy?

0

@FcPortoFan1999 może i robię xD

0

@Sulimo no ja jestem mocno przekonany, że będzie to 1. Jaga, 2. Lech, 3. Raków.
W dodatku Raków z PP.

Kto dalej, to mniejsze znaczenie, aczkolwiek ja serio wyczuwam rajd Legii do 4/5 miejsca. Tam różnica jest minimalna, a mają tego Papszuna + Nsane wraca.

0

No i Jaga leci na mistrza! Brawo Baždar!

1

@Luciano99 jest w sumie Stones. Mniej już gra w City. U nas by trochę więcej pograł, a zawsze go ceniłem. BARDZO doświadczony

1

@Luciano99 na Reisa się nie upieram. Aczkolwiek z takich naprawdę młodych, to tylko Cubarsi w sumie

0

@tbas no jakbyśmy tych dwóch grajków wyrwali, to jest sztos totalny. Nawet na 3 obrońców i 2 wahadłowych możnaby od biedy przejść.

Co raz bardziej podoba mi się formacja 3-4-2-1 i my taki zespół pod to mamy w sumie też.

Wyobrażam sobie taki skład:

Joan Garcia - Bastoni, Christensen, Cubarsi/Kounde - Grimaldo/Raphinha, Pedri, Bernal/Gavi, Cancelo - Raphinha/Fermin, Yamal - Lewy/ nowa #9

Ogólnie będziemy mieli wszechstronnych zawodników. Oczywiście glówna formacja pewnie 4-2-3-1

0

@Rifek nie no kurła jak. Christensen jest kapitalny, ale szklany. Cubarsi MUSI mieć doświadczonego LŚO obok siebie. Kogoś, kto dyryguje drużyną. Wiadomo. Jest Eric. Potrzebujemy tam jednak WZROSTU.
Do tego przecież mogą być kontuzje, zawieszenia, cokolwiek. Araujo musi iść out i naprawdę w przeciągu sezonu jesteśmy w tyłku. Jedyny lewonożny ŚO to Maldini.

Nasza obrona gra tak, jak gra, bo nie mamy tutaj jakości.

1

@tbas Nico super gracz. Też lewy półśrodkowy. Jak nie Bastoni, to on. Albo obu ich xD tylko wtedy mamy aż 3 na tę pozycję. Wtedy na PŚO by poszedł Cubarsi z Christensenem i Ericem Garcią. Jakiś sens to by miało. Zamiast kupować PŚO, to wzmocnić LŚO podwójnie, bo na tym PŚO może grać Kounde też przecież od biedy

2

@MessiForeverTheBest bardziej chodzi mi o to, że Chelsea raczej go nie puści.

@tbas @Luciano99 @FCBMati10 @Kubix93

No to dodam swoje.
Uważam, że Bastoni, to powinien być priorytet transferowy. Potrzebujemy w miarę doświadczonego LŚO, lewonożnego.
Do tego Grimaldo. Doświadczony LO. Do tego wychowanek.

Drugi ŚO, to ja bym postawił na Vitora Reisa z Girony. Młody, perspektywiczny, i z klubu, gdzie nie powinno być problemu z transferem.

PO bym wziął z rezerw naszego Esparta i tyle.

Takie transfery do obrony bym zrobił.
Sprzedałbym zaś Araujo i Balde

0

@tbas dobra cena, czyli jaka? 80 milionów?

Który z BVB?

0

@MessiForeverTheBest myślisz, że tych 4 byłoby realne? James raczej nie do wzięcia.

0

@Luciano99 chodziło mi stricte o obrońców, więc De Jong średnio tutaj pasuje :D
No, ale Balde i Araujo. Ok.

Thuram? Ten z Interu? Jak miałby naszą obronę uzdrowić? :)

Senesi bardzo ciekawa propozycja

1

@Kubix93 ok. Czyli sprowadził byś Bastoniego i Cucurellę. Kogoś jeszcze?
@FCBMati10 super propozycje :)

4

Kogo byście widzieli na wzmocnienie obrony naszej kochanej FC Barcelony?

Założenia:
1. Wracamy do zasady 1:1 i możemy wydawać już normalnie pieniądze.
2. Z grubsza tylko realne cele.
3. Propozycja 4 obrońców. Jeden lewy obrońca, jeden lewonożny środkowy obrońca, jeden prawonożny środkowy obrońca i jako ten czwarty - prawy obrońca (wiemy, że największe deficyty mamy na środku).

4. Wzmocnienie to nie tylko transfery IN, ale i OUT. Min. 2 obrońców należy podać, kogo chcecie pozbyć się z naszego klubu.
5. Cancelo finalnie zostanie wykupiony i jest NIETYKALNY.

Tyle.

Zapraszam do zabawy. Jak się rozkręci, to ja podam swoje typy (teraz nie będę Wam sugerował nic)

@mekston @Arkon @Safrani @adi7adi8 @Kgorecki2500 @tbas

2

@AduŚ07 dziwne? Mocniej wiało mu w plecy i jeszcze mu belkę obniżali. Skandaliczne decyzje

4

Znowu Domenowi popsuli zawody. Takie praktyki dyrekcji skoków powinny być zakazane...
Nie rozumiem jak można tak krzywdzić zawodnika. Od tego obniżania belki też jest trener w razie czego

0

@tadzik447 oby skoczył za 250 metr. Dzisiaj to możliwe.

0

@Safrani nie rozumiem po prostu o co chodzi. Nie raz tam skakano wcześniej.

1

No dobra. Stabilne warunki wietrzne + nie kombinują tak z belką. Super loty w drugiej serii!

2

@norbi77 wszystkie stadiony. Ultrasi się BraunizoKonfederanizują. Nawrocki mocno ich zawiódł.

0

@Safrani no i co w związku z tym?

1

Nie kumam czemu w Vikersund nie są loty koło 13-14?

Wiadomo, że wiatr tutaj się odkręca właśnie późnym popołudniem i wieje niemal zawsze w plecy. Debilizm czystej postaci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?