michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pressinho powiem tak. Jeśli procesy karne przy karze śmierci mają trwać kilkanaście lat, to jest to bez sensu. Idea kary śmierci jest taka, że jest proces i potem szybki wyrok i tyle.
Jak ktoś niewinny umrze, to trudno. Wielu niewinnych ginie, a ja też wolałbym KS jako niewinny, aniżeli siedzieć dożywocia.
Tylko należy zrozumieć, że to nie ma być wyrok korzystniejszy, lub mniej korzystny dla sprawcy. On ma po prostu otrzymać należytą karę i PRZEDE WSZYSTKIM społeczeństwo powinno się go trwale pozbyć. To jest niemożliwe przy dożywociu. Zagrożone jest życie współwięźniów, czy strażników.
1
@Safrani no a uważasz, że to nastąpi w naszym kraju? XD
Na razie, to się prokuratorzy moim zdaniem kompromitują. Najgorszy możliwy scenariusz się spełnia.
Poprzez kompromitację mam na myśli to, że te rozprawy sądowe, które się odbywają, totalnie nie idą po ich myśli, a przynajmniej taki przekaz idzie.
1
@Safrani no będę się kłócił, że dalej można stworzyć jakiś algorytm. Nie musi to być 30 dni. Może to być 7 dni. Ale jakiś mechanizm być musi.
0
@Azazel_Pazuzu efekt będzie dokładnie taki sam. Tak po prostu działa mechanizm syndromu oblężonej twierdzy
0
@macio_944 no ja się z tym Macieju zgadzam. Dla mnie taka polityka, gdzie buduje się wszystko na kontrowersji i populizmie, a także na takim radykalizmie, to do niczego dobrego nie prowadzi. Znosiłem go w Konfie, ale cholernie mi wadziło to. Na zasadzie "no najważniejsze, że niewielu posłów mają.."
Jak czytam te sondaże, gdzie jego formacja ma mieć 50 posłów...ludzie złoci. No nie. Po prostu no nie.
Taki ktoś i taka formacja powinna mieć marginalną rolę w polityce. Lokalnie - ok. Niech sobie działają. No, ale nie na szczeblu krajowym, lub o zgrozo - międzynarodowym.
Wyobrażasz sobie Brauna, jako Ministra Spraw Zagranicznych i jego negocjacje z Brukselą?
12
Nie no gdzie za Maldiniego. Jeden z najniższych kontraktów w drużynie. Cena do jakości nieporównywalna.
Wytransferować możemy tylko kogoś z tego grona:
Ter Stegen (XD), Balde, Araujo, Kounde, De Jong, Casado, Ferran, ewentualnie Rashford, jak typa najpierw wykupimy.
Nikt więcej nie powinien być brany pod uwagę.
4
@macio_944 ja przestrzegam przed tym, że jak się go będzie ciągać po sądach, a finalnie nie skaże, to Gaśniczaki będą miały 12% na jesieni za rok i wszyscy będziemy w dupie wtedy
2
@Safrani AjaTrumpollah
1
@Safrani ale można zrobić względem ceny średniej surowca np. z ostatnich 30 dni.
Wszystko jest do zrobienia. To jest kwestia algorytmu odpowiedniego
0
@Pressinho no nie. Po prostu. 2 lata w ciężkiej celi, by miał tę karę na sobie, a potem dla dobra ludzkości - eliminacja ze świata żywych. Po co mamy takie coś utrzymywać?
3
@GeneralXavi zacznijmy od tego, że choć ostatnio Kanał Zero u mnie jest na cenzurowanym, to gdyby nie oni, to znowu główny temat by przepadł. Kłodzko, wcześniej kwestia tych psich schronisk, etc.
I gdzie tutaj są niezależne media? Gdzie jest mainstream ja się pytam? To jest temat, którym powinna żyć cała Polska, a zakończyć się powinna gruntowną reformą prawa karnego.
Śmieszy mnie też milczenie Pani Gozdyry. Obleśna przedstawicielka dualizmu politycznego i hipokrytka dziennikarska. Milczy w tej sprawie i udaje, że nic się nie dzieje.
1
@Antimadridista_WR policjant (śledzczy), potem prokurator, być może adwokaci, no i na końcu sędzia.
Wiele rzeczy w życiu widziałem, ale takie coś to by mi chyba zryło banię do końca.
1
@Kinginiesta wiesz. Każdy może zbłądzić. Serio. Są różne sytuacje w życiu. Do tego oczywiście niewinne osoby skazywane, których dalej jest pewnie sporo.
Ja to wszystko rozumiem. Niemniej resocjalizacja może być, kiedy ktoś nie wiem...pobił kogoś, ukradł coś komuś, wyłudził coś. No nie wiem..realnie, że typ ogarnie, że "to nie jest tego warte, nigdy więcej" i rzeczywiście tak będzie.
No, ale nie w przypadku gwałcicieli i pedofili, zoofili i to takiego kalibru, jak ten typ
2
@clyde ponoć córka się wstawia za nią, ale na moje zwyczajnie psychikę ma tak zrytą i dlatego lgnie do tego łagodniejszego rodzica. Niemniej kobieta przygotowywała córkę do stosunków z własnym ojcem, w tym kwestie, nazwijmy to łagodnie..."krocza".
0
@Ryoumen nie oglądam TVNu.
Obejrzę sobie chyba ten materiał na Kanale Zero, bo ponoć bardzo dobrze zrobiony jest.
0
@AlexDark00 prokurator zażądał 18. Możliwe, że będzie apelacja, bo wyrok nieprawomocny.
2
@Safrani swoją drogą. Co sądzisz o tym, by ustawowo nakazać maksymalny narzut na paliwie?
Skoro ustawowo nie można sprzedawać "taniej niż", to co, jakby zrobić analogiczny przepis, ale w drugiej stronie?
1
@Safrani no i super! To bardzo dobra wiadomość.
3
@Kgorecki2500 no dokładnie. Tam robiono większą skalę.
Natomiast tutaj? Czytam o szczegółach. Masakra co robiono temu dziecku i...psu. piekło na ziemi to jest.
Niezła matka swoją drogą. Przygotowywała dziecko do wszystkich czynności.
Przypomnę. Sąd musiał obejrzeć 600GB nagrań. To wszystko jest nagrane. Strach pomyśleć, co nie jest nagrywane...
Że ta kobieta (ta córka, bo dzisiaj dorosła już) jest w stanie jakkolwiek funkcjonować...masakra. strasznie jej współczuję.
0
@D10SLEO dokładnie. Miejsce śmieci jest w śmieciarce.
No, ale serio. Polskie prawo jest chore. Nawet nie wiem, jak napisać, by nie dostać bana.
Chłop po prostu powinien być skazany na śmierć i tyle. To, co jest teraz nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością, z prawem i jakąkolwiek cywilizacją.
Że też są ludzie na tym świecie, którzy wierzą w magię resocjalizacji...
32
Czytam teraz o tej aferze z działaczami Platformy Obywatelskiej z Kłodzka. Niezłe małżeństwo...
25 lat dla chłopa i 6 lat dla niej, to jest łagodny wyrok.
Za wielokrotne gwałty na własnym dziecku (miała 3-9 lat, bo 6 lat trwała ta gehenna), kamerowanie, sprzedawanie jej ciała innym pedofilom.
Ona powinna dostać 25 lat, a on stryczek i nawet nie próbujcie mi wmawiać, że za takie coś nie powinno być kary śmierci.
2 lata w najgorszej celi z samymi gitami a potem normalnie szubienica i tyle. O ile przeżyje do tego czasu. A tak? Będzie chroniony w więzieniu. Znając życie wyjdzie wcześniej za dobre sprawowanie, albo jakiś Żurek skróci wyrok, bo uzna, że wyrok wydał neosędzia (swoją drogą skandaliczna decyzja, ale to inny temat, nie na teraz).
@Kgorecki2500 @tomek8756 @July_6_BcN @JimMorrisonFCB @clyde @GeneralXavi @gumaz
2
@Safrani możliwe, że Szachy 5D xD
Swoją drogą. Dzisiaj w nocy w teorii powinien nastąpić atak USA na tę wyspę irańską
6
@Safrani albo to już jest poważnie chory psychicznie człowiek, albo celowo pali głupa, bo takie dostał zadanie. Innych wyjść nie ma. Któreś z nich jest prawdziwe.
1
@July_6_BcN dokładnie. Też tak uważam..zakazać belek
1
@VanBarca sprzedaż + % od dalszej sprzedaży, ewentualnie jeszcze pierwokup
0
@fcb__fan dlaczego w cenie 0 euro?
Jeśli prawdą jest, że w czerwcu wchodzimy do zasady 1:1 (trochę analizowałem to i rzeczywiście zwiększamy ciągle przychody, a pensje maleją), to możemy przecież kupić np. Grimaldo.
1
Ja bym Balde chyba sprzedał na miejscu Laporty. Tak samo Araujo.
1
@July_6_BcN ten sport spada na psy. Rozumiem bezpieczeństwo, ale to już jest wypaczanie wyników i zero przyjemności z oglądania tego sportu. Zaraz nikt tego oglądać nie będzie. I zostaną z tymi belkami jak Himilsbach z angielskim
2
O nie. 1 m/s pod narty w niektórych miejscach. Ja proponuję 4 belki w dół DLA BEZPIECZEŃSTWA.
0
Nie no żart z tymi skokami. Praktycznie nie wieje, a ci gamonie nie puszczają go xD ten sport to się robi już naprawdę parodia.