0

@TridenteMSN nie zgodzę się. Kounde przed kontuzją coś tam grał. Natomiast Cancelo w defensywie też błędów wielu nie robi. To jest wahadłowy. Uważam, że gdyby nie Yamal, to moglibyśmy grać spokojnie 3-4-2-1.

No, albo 3-2-4-1

2

@norbi77 Stany Zjednoczone Korei Północnej czy jakoś tak się nazywa ten kraj w którym Trump rządzi.

1

@norbi77 no skompromitował się. Nawet nie pytam z jakiej opcji, bo chłopski rozum już jasno wskazuje xD

Sprawdziłem. Ajak. Peace

1

@adi7adi8 to prawda. To też jest problem. Niemniej zawsze lepiej mieć te ekipy w LM i zgarnąć hajs. My takiego boosta możemy doświadczyć za 2-3 sezony. W kolejnym jeszcze nie

4

Trochę rankingowo, ale od nietypowej strony.

Mianowicie - La Liga. Ponoć w największym kryzysie od lat, a wiele wskazuje na to, że jako kraj skończą w top2 tego sezonu, co da dodatkowe miejsce w LM. Mają najwięcej drużyn w grze, bo aż 6, gdzie konkurenci mają 2-3 drużyny.

Oprócz tego oczywiście mogą powalczyć w LE. Betis i Celta Vigo mogą spotkać się w ćwierćfinale.

Przy dobrych wiatrach zatem aż 6 drużyn może zagrać w LM.
Do tego 2 w LE i 1 w LKE.

9 drużyn by zagrało w Europie już tej jesieni. Podreperowałoby to trochę budżet tym klubom, bo wiemy, jak to u nas jest z tym...Tebas ostro zajeżdża kluby.

@Danny Gaucho @adi7adi8 @mekston @barcelonaLM @Safrani

1

@Safrani a drugą Kamiński? Wtedy ma to sens.

0

@TridenteMSN
Nie Balde, tylko Cancelo. Portugalczyk jest w formie gigant i na moje to jest poziom lewej obrony Arsenalu
Bramkarza mamy niewiele, ale lepszego.

Arsenal ma zdecydowanie lepszych 2xŚO, 1xŚPD, 1xŚN
My minimalnie BR, ŚPO, ale zaś zdecydowanie lepszy ŚP, LS i PS i na równi boki obrony.

Mamy lepszy pierwszy skład, ale Arsenal ma lepszą kadrę tak ogólnie. Bardziej zbilansowany zespół

8

Super meczycho na Florydzie.

Doncić 60 pkt, 7 zbiórek i 3 asysty, a także 5 przechwytów.
LeBron z triple double - 19 pkt, 15 zbiórek, 10 asyst.
Trzeba powiedzieć wprost - wybitny występ Słoweńca. Niesamowita skuteczność i spektakularność zagrań.
Luka Magic.

Lakers pokonują Miami Heat 134 do 126

@Encore @takisobiektos @fart @zadafcb @adi7adi8 @mekston

0

Luka Doncić luźne 50 pkt na niespełna 4 minuty do końca xD
Forma mutant xD
@Encore

0

@TridenteMSN mówimy o pierwszej jedenastce. Newcastle naprawdę nie ma aż tak wybitnego pierwszego składu. Wiadomo. Ściągają za gigantyczne pieniądze. No, ale to nie wszystko.

Tak samo Arsenal - wybitny skład, ale pierwsza 11 gorsza od Barcy, czy Realu. Oni mają po prostu głębię składu. I dlatego właśnie większość angielskich drużyn ma teraz takie problemy

2

@verdant no akurat tamta decyzja była dobra. Posypało to się po IO w Paryżu. Potem tak naprawdę wygrane 3 turnieje, w tym Wimbledon.

Szczerze? To jest jej życie, jej kariera. No, ale kurcze boli, że tak marnuje sobie ten czas...

1

@adi7adi8 no ona musi jeszcze odpaść w sposób kompromitujący. Jakieś 1:6, 2:6 z jakimś WTA 132 miejsca.

0

@Cochise no ja takowego nie znam.

3

@daniel32778 no musi. Ona oprócz Wimbledonu (giga sukces), to nie wygrała nic chyba z tym trenerem. Marnuje swój gigantyczny potencjał.

13

Stało się. Magda Linette pokonuje Igę Świątek. Nie wiem czy to nie jest pierwszy turniej od 2020 roku, gdy Iga odpadła w pierwszym swoim meczu turniejowym.
Totalny dramat. Musi zmienić sztab.

5

@adi7adi8 hahaha xD nie no to jest cyrk. Serio.

Ja wiem, że niektórzy narzekają na to, że tak wszyscy o tym mówią, ale to wynika w sumie z troski o Igę. Widać, że dziewczyna mentalnie sobie nie radzi. No i powiem tak. Jak auto ciągle wraca zepsute od mechanika, to zmieniam mechanika, albo auto.

3

Magda 5:2 z Igą w decydującym secie. 1 gem od pokonania najlepszej polskiej tenisistki w historii.

Szkoda, że nie można było zobaczyć tego punktu na gem, bo C+ postanowił wywalić transmisje XDDD

1

@Kgorecki2500 Walaszkowane by było?

1

Magda przełamuje Ige i mamy 4:2 w decydującym secie i serwis Magdy

6

@adi7adi8 tak. Zauważ, że 70% komunikatów to Daria. Nie Ryszczuk, nie Fissett. Królowa jest tylko jedna xD

"Tyle razy było Ci to mówione!" XD jak matka do nastoletniej córki, która wraca za późno z imprezy hahahaha

0

@FCB_dimiC oba ugrupowania warte swoich elektoratów :D

9

@Kgorecki2500 jak dla mnie może nazywać się nawet "laserowa dzida". Ważne, by niszczył rosyjskie czołgi.

6

"Iga przestań pokazywać, jak Ci źle, graj dalej!" XDDD
Genialne są te mikrofony w boksie przy tym turnieju xD

Nawet sztab widzi, że Iga nie radzi sobie.

Szkoda wielka, że przegrywa w głowie. Wybitna tenisistka o największym w tourze potencjale.

@Encore @tbas @mekston @adi7adi8

10



Zupełnie nieironicznie i szczerze - mimo, że nie pasuje mi miałkość przekazu tego polityka i uważam, że zwyczajnie nie moja bajka, to Kosiniak-Kamysz jest moim zdaniem najlepszym Ministrem Obrony Narodowej w III RP. Owszem - trafiły mu się czasy z największymi wydatkami na obronność, a także z unijnymi projektami jak SAFE + wojna za pasem.
No, ale przynajmniej jakieś konkrety się pojawiają. Dostał też po PiS armię w katastrofalnym stanie i próbuje to łatać.

@Safrani @Kgorecki2500 @adi7adi8 @JimMorrisonFCB @GeneralXavi @Aragorn33 @Cochise

2

@mekston nie no raczej nie. Za mało goli strzela. To inny typ piłkarza. Taki Neymarowaty, tylko że lewonożny.

Życzę mu przebicia chociaż 1000 G+A w całej karierze, ale...chyba nawet on nie da rady. Messi jest cholernie długowieczny. Omijały go kontuzje ciężkie. Sam ten fakt wielu piłkarzom nie wychodzi.

Mówię. Oby! Życzę tego sobie, Tobie i nam wszystkim, ale wątpię.

0

@Zoker a to chyba 1:1 gol. To co Eric Garcia się wywrócił potem?

5

No to "panuje optymizm" pierwszy raz uzasadniony xD

0

@Gall Casado dobrze wygląda. On po prostu jest solidny.
Chodzi Ci o ŚPD a nie o ŚP, nie?
W sensie jeden z tych 2 (obok Pedriego co gra, bardziej defensywny).

W sumie jest Gavi, ale nic nie wiemy. On od początku bardziej defensywnie mi wyglądał...taki trochę Kimmich w charakterystyce. I Gavi i Casado.
Bernal to jest bardziej taki Goretzka.

W tej całej układance faktycznie De Jong jest zbędny. Potrzeba bardziej konkretnego piłkarza obok Pedriego

0

@Zoker przecież gol na 2:2, to na konto Yamala xD nie rozumiem o co chodzi.

Nie no. Robert pierwsza połowa była mocno średnia. Miał momenty bardzo dobre, ale i mocno mocno średnie.
Druga jednak wybitna, która jednak zmienia postać rzeczy. Gdyby było 7:2, a on by zagrał w drugiej połowie, jak w pierwszej, to dałbym mu 5,5-6. Na pewno nie więcej. A jednak druga połowa to 2 bramki i ważne odciągnięcie rywala przy 4:2. Za samo to ocena +3 do góry, a przynajmniej +2

0

@TridenteMSN znaczy chodzi mi o to, że w takim meczu decyduje Once de Gala. Jak porównamy pierwsze jedenastki, to Inter ma lepszą od Newcastle. Atletico w sumie też.
Borussia, Milan, Juve porównywalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?