1

@Kgorecki2500 co za kurła debile

0

Ale meczycho widzę xD
Jak wrócę, to muszę z odtworzenia obejrzeć.
Jak gramy tak ogólnie?

0

@gaucho104 Madero ujdzie. Kielecki top

0

@BojanKriKicz Turkom, bo oni od lat mają spinę. Turcja, gdyby wkroczyła do gry, to byłby game changer. Oby Erdogan zaczął rozgrywać tutaj karty i się przyłączył do Iranu.

0

@Kgorecki2500 mówię. Ja tylko czekam, aż Turcja wkroczy do akcji. Przecież nie mogą sobie pozwolić na utworzenie wielkiego Izraela...

0

@DariaFCB a co to ja wolny od kręcenia? :D

Wszyscy jesteśmy na to podatni :) skoro nie mam dzieci, nie mam nawet partnerki i wolę być singlem, niż dążyć do związku i posiadania dzieci, to:
1. Świat (czyt. Ludzie) się zmienił na tyle, że człowiek woli pozostać samemu niż próbować.
2. Wmówiono podświadomie, że tak ma być.

Któryś, lub oba scenariusze muszą występować :)

1

@Safrani mnie też już przestaje to dziwić.

2

@RosjaninBut ja myślę, że większość nawet nie wie, kiedy i jak mamy dostać te pieniądze.
Wojna plemienna na całego. Myślę, że dość optymistycznie stwierdzasz, że to tylko 80% xD

1

@RoberDzik no dlatego tym bardziej dziwi mnie debata w tym temacie xD w sensie, że ktoś doszukuje się plusów w tym pseudo projekcie

2

@GeneralXavi dokładnie. To działanie w sprawie SAFE też to pokazuje. Jednym i drugim jest na rękę ta debata "który SAFE lepszy", a nie czy to Polsce potrzebne. Jeśli wyszłoby, że potrzebne i opłacalne, to trzeba brać. A jak nie, to trzeba odmówić.

Zadziwiające jest to, że faktycznie mówi się jak to super armii nie mamy, a przychodzi co do czego i jest rozkład armii xDDD

Ja się jednak pytam na co do cholery idzie te 35% naszych dochodów? 200 miliardów z 900, które zamierzamy wydać?

1

@Azazel_Pazuzu no jednak mimo wszystko wentyl bezpieczeństwa też jest potrzebny. Aczkolwiek ja na Nawrota nie głosowałem.
To nie jest takie zero-jedynkowe, że kto głosował na Nawrockiego, to teraz jest za jego propozycja. Aczkolwiek korelacja jakaś jest

1

@Mow_mi_Douglas no tak to wygląda.

0

@Ryoumen no ok, ale są gdzieś granice przyzwoitości, a Pawłowski to już wielokrotnie przekraczał

5



Jak kurła Safe0% w ogóle miało tutaj więcej niż 10%? A tutaj praktycznie 50/50 wyszło xD masakra jaka jest niewiedza w tym temacie. Ok - ja też nie wiadomo jak bardzo nie zgłębiałem tego tematu. Możemy dyskutować i debatować, czy SAFE (unijny) jest dla nas dobry, czy nie, czy jest potrzebny, czy nie. Są argumenty za i przeciw. No, ale ja autentycznie nie znam żadnego argumentu poważnego, by wybrać propozycję Glapińskiego. To jest tak na szybko skrojony projekt, że to się w głowie nie mieści. Nikt poważny nie powinien tego rozważać. Raz, że dajemy niebezpieczny mechanizm politykom, dwa - pozbywamy się rezerw, trzy - dużo niejasności jest - cztery - to jest w fazie koncepcji, a SAFE już mamy dogadane kontrakty, umowy, etc. Zupelnie inny etap prac jest w ogóle, a tutaj każdy dzień się przecież powinien liczyć...

Nie wiem, czy SAFE to złoty strzał. Pewnie nie. Ma wady. Natomiast w porównaniu do tej pseudopropozycji PiSu, to jest to jakkolwiek poważny projekt i warty rozważenia...

@Safrani @Kgorecki2500 @tomek8756 @draxidox @gumaz @Aragorn33

3

@draxidox jest teoria spiskowa, że Izrael robi to celowo, że INNE KRAJE mają zaburzoną tę piramidę. Czyt. "Kręcą korbą". Faktem jest, że problem z dzietnością jest głównie problemem kulturowym. Izrael steruje wszystkim z boku. A to przez Hollywood, a to przez przemysł muzyczny, a to przez media i socjal media.
Gigantyczne pieniądze tam idą na to.
Nie wiem po co mieliby to robić, ale logicznie się to spina. Czy prawdą jest, to oczywiście nie wiem. Jest to tylko teoria spiskowa. Ale jak ciekawa! No, a w obliczu obecnej wojny...tym bardziej!

2



Palade widzę, że nie cacka się z Pawłowskim xDDD

Faktycznie zdaje się, że jego sondażownia (OGB) ma 2 kursy - w okresie ogórkowym robić sensacyjne wyniki, by się sprzedawało, klikało.
W okresie tuż przed wyborczym - robić najbardziej dokładny sondaż, by budować wiarygodność.

Oglądam właśnie Sherlocka i padło tam takie zdanie - "by kłamstwo było wiarygodne, musisz przeplatać je z prawdą". Dokładnie to robi Pawłowski.

@Safrani @GeneralXavi @gumaz @Kgorecki2500 @tomek8756

1

@Safrani swoją drogą, gdyby nie afera wokół SAFE, to np. Nie dowiedziałbym się, że 1/4 wydatków idzie na zbrojenia! Aż 35% dochodów.

Niesamowite. A to niespełna 5% PKB.

Nie wiedziałem, że jest aż taka dysproporcja. W sensie - jest to logiczne oczywiście, ale na co dzień człowiek tego nie spostrzega.

1

@Safrani to jest logiczne. SAFE musi wejść i dobrze, że wejdzie. Szkoda tylko, że taka wojenka wokół tego się zrobiła.

5

@JanuszKorwinMikke przecież Doku to jest kocur

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

City w całym tym dwumeczu fatalna skuteczność. Stwarzają sytuacje, ale nic to im nie daje

1

Szkoda tego minimalnego spalonego

0

@mekston no myślę, że dalej jednak mają kim grać...

4

@mekston na cud.
Mnie i tak pociesza fakt, że Real na swojej drodze ma jeszcze Bayern, a potem PSG

0

No jak City z tego wyjdzie, to szacun

1

@norbi77 nie no. Nie wierzę w to. Aczkolwiek szansa jest...
Bardziej typuje Liverpool

0

No i dlaczego przy tym zagraniu Rayi nie było VARu? Ewidentnie zagrał poza polem karnym ręką.

4

City i Chelsea w papę. Arsenal mordęgi z Bayerem (swoją drogą ciekawe ile Niemcy wytrzymają...)

Jutro Tottenham też odpada i oby Newcastle.

0

@Roobo no a ja Ci mówię, że by była bramka i nawet by słupka nie dotknęło. Widać to było z ostatniej powtórki.

0

@Roobo jak nie leciała. Normalnie gol by był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?