michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani ale nie wiem po co go wzywał. A że wezwał...no to wiemy też jaki ma poklask. Główny uznał, że wg Marciniaka tutaj faulu nie było.
4
Cancelo mocno się przyczynił do tej bramki. Kolejny świetny mecz w jego wykonaniu się zapowiada.
0
@Azi jest Roony. Będzie git
0
@Safrani karnego Wam zabrali. Marciniak.
0
@Nieznajomy Audi przejęło przecież Saubera...
A jakie szanse ma teraz Cadillac?
I mówię. Można zmienić regulamin. Ja nie mam nic przeciwko temu, ale tym silnikiem elektrycznym zwalili temat po całości.
6
Super skład. Idealny, by w razie czego zareagować w drugiej połowie, ale też by nie utracić mocno na jakości.
4
@Laminedependencia śpię, bo co?
3
@gumaz nie śpię, bo katowałem się tym gównem, co jeżdżą kosiarkami w kółko przez 56 okrążeń
0
@Nieznajomy a ja uważam, że te zmiany były kretyńskie. Można było zmniejszyć pojazdy, a także zachować DRS. Było dobrze. Po co to zmieniać? Sensem jest robienie rewolucji co 5-6 lat? Chyba nie.
0
@Nieznajomy no i co w związku z tym? To powód, by to zmieniać? Nie rozumiem zarzutu
0
@Chaoss oglądam ten sport od 25 lat. Takich problemów jak teraz - nie było.
7
Max out xD
Nie no. Kończmy ten sezon. Mistrzowie świata konstruktorów nie są w stanie nawet wyjechać na tor, najlepszy kierowca w stawce jeździ w taczce, Cadillac robi sobie kolejną sesję treningową, a Aston Martin liczy, że chociaż więcej niż 20 okrążeń któryś kierowca przejedzie.
Odpadam chyba i ja. Żenada ten sezon. Totalne gówno, a nie królowa sportów motorowych.
0
@Azi ja ciągle liczę na 5 miejsce Maxa i na to, że Dżordż nie dopadnie młodziaka
4
@mekston "czemu nie lubicie Russella?" XD
2
Bearman ma naprawdę dobre tempo
0
@mekston no byłby 10, a nie 14..
No, ale tak. Bolid jest fatalny. Serio.
1
@mekston ale ogólnie ciężko się to ogląda. Naprawdę. Pomijam, że Max jeździ taczką. Mam wrażenie, że bolid gorszy nawet od RB mają...
No, ale w ogóle co to kurła jest. 4 kierowców nie było w stanie nawet wystartować. Jakiś żart..
0
Gdyby Max zjechał okrążenie później...
0
@APTAPT bo nie wszyscy oglądają mecz? Niektórzy mogą np. śledzić wynik na Flashscore?
0
@Hosh no kiedyś ich w CdR wywalili.
Jeśli faktycznie jednocześnie nie może przebywać 4 zawodników spoza pierwszej drużyny, to walkower.
I czemu oni do cholery 6 zmian mogli zrobić?
0
Czyli co? Real walkower? Jak to jest z tymi zmianami i zawodnikami pierwszej drużyny?
1
To Elche ma przebłyski...
0
@Arkon gdzie Kosiniak prezydentem...Hołownia już prędzej.
3
@Arkon znaczy dzisiaj bym na niego nie zagłosował, bo wspiera bardzo mocno Izrael. Mówimy o tamtym okresie i myślę, że miałby szansę.
Zresztą. Ogólnie w KO ciężko szukać kogoś konkretnego. Mają delikatnie pisząc - niezbyt dobre osoby...
2
@Arkon zacznijmy od tego, że jakby był Sikorski, to bym głosował na Radka. Trzaskowski był fatalnym wyborem i taka jest prawda. W sensie z mojego punktu widzenia. Obiektywnie pewnie jest lepszy niż w moich oczach
11
Jagiellonia sama sobie winna. Oni już spokojnie powinni cisnąć na mistrza. Powalona ta ekstraklasa wyjątkowo w tym sezonie
0
@Arkon nie wiem ilu. Faktem jest, że do ostatniej chwili się zastanawiałem. Dosłownie. Jeszcze nad kartką się wahałem...mieliśmy słaby wybór w zeszłym roku.
6
Ten ekspert na mikrofonie w trybie Mutant. Właśnie powiedział o symulce Pululu:
"No nie nie nie Panie Pululu. Jakbyśmy nie widzieli jak wyciskasz 140kg na ławce na siłowni, a przewróciłes się jak 3 letnia dziewczynka, to może byśmy Ci uwierzyli" xDDDDDDDD
2
@Arkon nie. Raz w życiu głosowałem na przedstawiciela PiSu i był to Duda w drugiej turze w 2015. Oczywiście zrobiłem to z czystej niechęci do Komorowskiego a nie sympatii do Dudy.
A tak? Drugie tury to były dwukrotnie głosy nieważne.
Na PiS jako partie nigdy nie głosowałem i nie będę głosował. Nie ma takiej opcji. Nienawidzę tej partii..
0
Ale brama Drachala.
Edit..spalony. i to wyraźny. Co ten sędzia boczny...