0

@Safrani ale nie wiem po co go wzywał. A że wezwał...no to wiemy też jaki ma poklask. Główny uznał, że wg Marciniaka tutaj faulu nie było.

4

Cancelo mocno się przyczynił do tej bramki. Kolejny świetny mecz w jego wykonaniu się zapowiada.

0

@Azi jest Roony. Będzie git

0

@Safrani karnego Wam zabrali. Marciniak.

0

@Nieznajomy Audi przejęło przecież Saubera...
A jakie szanse ma teraz Cadillac?
I mówię. Można zmienić regulamin. Ja nie mam nic przeciwko temu, ale tym silnikiem elektrycznym zwalili temat po całości.

6

Super skład. Idealny, by w razie czego zareagować w drugiej połowie, ale też by nie utracić mocno na jakości.

4

@Laminedependencia śpię, bo co?

3

@gumaz nie śpię, bo katowałem się tym gównem, co jeżdżą kosiarkami w kółko przez 56 okrążeń

0

@Nieznajomy a ja uważam, że te zmiany były kretyńskie. Można było zmniejszyć pojazdy, a także zachować DRS. Było dobrze. Po co to zmieniać? Sensem jest robienie rewolucji co 5-6 lat? Chyba nie.

0

@Nieznajomy no i co w związku z tym? To powód, by to zmieniać? Nie rozumiem zarzutu

0

@Chaoss oglądam ten sport od 25 lat. Takich problemów jak teraz - nie było.

7

Max out xD

Nie no. Kończmy ten sezon. Mistrzowie świata konstruktorów nie są w stanie nawet wyjechać na tor, najlepszy kierowca w stawce jeździ w taczce, Cadillac robi sobie kolejną sesję treningową, a Aston Martin liczy, że chociaż więcej niż 20 okrążeń któryś kierowca przejedzie.

Odpadam chyba i ja. Żenada ten sezon. Totalne gówno, a nie królowa sportów motorowych.

0

@Azi ja ciągle liczę na 5 miejsce Maxa i na to, że Dżordż nie dopadnie młodziaka

4

@mekston "czemu nie lubicie Russella?" XD

2

Bearman ma naprawdę dobre tempo

0

@mekston no byłby 10, a nie 14..
No, ale tak. Bolid jest fatalny. Serio.

1

@mekston ale ogólnie ciężko się to ogląda. Naprawdę. Pomijam, że Max jeździ taczką. Mam wrażenie, że bolid gorszy nawet od RB mają...

No, ale w ogóle co to kurła jest. 4 kierowców nie było w stanie nawet wystartować. Jakiś żart..

0

Gdyby Max zjechał okrążenie później...

0

@APTAPT bo nie wszyscy oglądają mecz? Niektórzy mogą np. śledzić wynik na Flashscore?

0

@Hosh no kiedyś ich w CdR wywalili.
Jeśli faktycznie jednocześnie nie może przebywać 4 zawodników spoza pierwszej drużyny, to walkower.

I czemu oni do cholery 6 zmian mogli zrobić?

0

Czyli co? Real walkower? Jak to jest z tymi zmianami i zawodnikami pierwszej drużyny?

1

To Elche ma przebłyski...

0

@Arkon gdzie Kosiniak prezydentem...Hołownia już prędzej.

3

@Arkon znaczy dzisiaj bym na niego nie zagłosował, bo wspiera bardzo mocno Izrael. Mówimy o tamtym okresie i myślę, że miałby szansę.

Zresztą. Ogólnie w KO ciężko szukać kogoś konkretnego. Mają delikatnie pisząc - niezbyt dobre osoby...

2

@Arkon zacznijmy od tego, że jakby był Sikorski, to bym głosował na Radka. Trzaskowski był fatalnym wyborem i taka jest prawda. W sensie z mojego punktu widzenia. Obiektywnie pewnie jest lepszy niż w moich oczach

11

Jagiellonia sama sobie winna. Oni już spokojnie powinni cisnąć na mistrza. Powalona ta ekstraklasa wyjątkowo w tym sezonie

0

@Arkon nie wiem ilu. Faktem jest, że do ostatniej chwili się zastanawiałem. Dosłownie. Jeszcze nad kartką się wahałem...mieliśmy słaby wybór w zeszłym roku.

6

Ten ekspert na mikrofonie w trybie Mutant. Właśnie powiedział o symulce Pululu:
"No nie nie nie Panie Pululu. Jakbyśmy nie widzieli jak wyciskasz 140kg na ławce na siłowni, a przewróciłes się jak 3 letnia dziewczynka, to może byśmy Ci uwierzyli" xDDDDDDDD

2

@Arkon nie. Raz w życiu głosowałem na przedstawiciela PiSu i był to Duda w drugiej turze w 2015. Oczywiście zrobiłem to z czystej niechęci do Komorowskiego a nie sympatii do Dudy.

A tak? Drugie tury to były dwukrotnie głosy nieważne.
Na PiS jako partie nigdy nie głosowałem i nie będę głosował. Nie ma takiej opcji. Nienawidzę tej partii..

0

Ale brama Drachala.

Edit..spalony. i to wyraźny. Co ten sędzia boczny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?