michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10 tam było więcej niż 180k żołnierzy
0
@gumaz dobra już wiem xD
0
@gumaz ale o co chodzi? XD
0
@FcPortoFan1999 nie wcale xD nie pamiętam meczu Ekstraklasy, gdzie była wzorowa murawa. Gdynia, Poznań, Radom...w Warszawie też super nie było.
Białystok to samo. Nie żartujmy sobie. Oni nie potrafią tej trasy utrzymywać w dobrej jakości.
1
@A4ron no, ale to zimą się skończyła miesiąc temu. Mamy połowę marca do cholery.
2
@Arkon jakie to ma znaczenie? Wiesz ile osób mnie tutaj obraża, ile osób wyzywa, a ilu chamsko się w stosunku do mnie odzywa? A i tak dyskutuje i (poza małymi wyjątkowymi, gdzie już naprawdę nie wytrzymałem) wydaje mi się, że jakiś poziom mimo wszystko tutaj zachowuję. Nie wiem. Dla mnie to wyznacznik klasy i kultury
0
@Arkon ja też nie wierzę. Ale powoli go odbudowuje..
2
@Kgorecki2500 dobrze dobrze. Niech wysyłają. A mi się marzy, by Turcy wypłynęli na morze śródziemne, a Chiny na Ocean Indyjski. I się skończy Amerykańska supremacja pomarańczowego egocentryka i narcyza.
7
Jak patrzę na te murawy w Ekstraklasie, to mam tylko jedno przemyślenie.
W Ekstralidze żużlowej są bardzo duże restrykcje co do toru. Jest komisarz. Przyjeżdża na 8h przed meczem. Jak tor nie spełnia wymagań, to grozi walkower.
Efekt? Zawody odbywają się regularnie. Jest też najlepsza Liga na świecie.
Tak samo powinno być w Ekstraklasie. Wiadomo. Nie sprawi to, że nagle będziemy najlepsi na świecie, ale do cholery przynajmniej będziemy grać na względnie jakimś poziomie. Jak my mamy grać w Europie na poziomie, jak w lidze gramy na takich pastwiskach? I to w najwyższej klasie rozgrywkowej...
@Safrani @Arkon @FcPortoFan1999
0
@Arkon no i Rajović.
Wystarczyło bramkarza zmienić i Kapuadiego wywalić hehe
1
Piękny mecz w Radomiu
0
@Arkon obie strony zachowują się jak zwykłe buraki i prostaki. Nie bez przyczyny ten układ się tyle lat utrzymuje.
0
@Sulimo w ogóle. Ominąć. Wyciszyć. Nie jest to nam potrzebne. Dokładnie tak, jak teraz zrobił rzecznik MSZ w Kanale Zero. Wytłumaczył co się dzieje, etc.
W ogóle aż zdziwiony jestem jak rzetelnie starają się to w Kanale Zero przedstawić...nie pomagają Nawrockiemu xD
1
@Arkon Papszun nie ironicznie mi imponuje swoją odwagą i konsekwencją
2
Maciej Wewiór (rzecznik MSZ) teraz w Kanale Zero. Bardzo merytorycznie, spokojnie, bez żadnych niepotrzebnych epitetów. Czyli da się.
Pierwszy raz tego gościa słyszę, ale mega na plus
0
@Sulimo no ma rację, ale co z tego? To jest ten czas i miejsce na to, by dolewać oliwy do ognia?
1
@tomek8756 ale pamiętaj. Tylko jedna strona polaryzuje. Nie wolno Ci pisać inaczej xD
1
@Pedri16Future za każdym razem mnie śmieszy ten fragment, jak wchodzi oktawę wyżej xD
1
@Kgorecki2500 ciężko się nie zgodzić.
0
@Matheu12 no też się zgadzam. To co mówi Mentzen można tak czy siak wprowadzić.
2
@robsesh nie no. Na siłach zbrojnych i ogólnie na bezpieczeństwie, się nie oszczędza. Tnijmy wydatki gdzie indziej, jeśli trzeba. W samym wojsku też oczywiście należy racjonalnie wydawać pieniądze, z głową, ciąć niepotrzebne wydatki. No, ale na zbrojenia jak najbardziej możemy się zadłużać.
2
@RosjaninBut podpisuje się obiema rękoma.
2
@Fog_W_1899 przeczytałem ten artykuł. Dalej podtrzymuję to, co napisałem.
Laporta kręci. Jest populistą. Zakłamany do szpiku kości.
0
@Safrani przepraszam. Pomyłka niezamierzona. Chodziło mi o 15%
0
@tbas nie no. Wygląda tragicznie..mam kontakt z wojskowymi. Tak źle jak teraz, to dawno nie było. Wina PiSu oczywiście. Totalnie zaniedbali wojsko i działali na hurra
0
@Safrani jeśli teraz mają 20% przy tak silnym Braunie, to przed wyborami te kilka % mogą jeszcze mieć.
0
@tbas no trochę tak xD
0
@Toretto no to akurat już jest argument.
Nie zmienia faktu, że i tak należałby jakiś audyt zrobić i ograniczyć niepotrzebne wydatki...
0
@Matheu12 ale budowanie fabryki z dronami, czy amunicją, czy rakietami - już nie jest takie ciężkie.
Skoro musielibyśmy wydać z SAFE, to i z własnych oszczędności też bylibyśmy w stanie. W sensie to nie jest argument.
Tak samo możemy zakupić przecież od innych krajów sprzęt. Na pewno lotnictwo i czołgi, to wręcz musimy, bo tego nie mamy i mieć nie będziemy.
0
@Irmscher10 naturalnie. Chodzi mi o samo pojęcie kwot.
W dalszym ciągu chodzi o sens. Na modernizację sprzętu mamy wydać tylko w tym roku 46,3 mld złotych. Czyli uczciwie - 1/4 pożyczki z SAFE.
Uważam, że właśnie jako przedsiębiorca dobrze rozumiem kwestie optymalizacji. Na pewno da się to mądrzej i lepiej wydać i to wcale nie byłoby ciężkie. Potrzeba jednak dobrej woli, a jej nie ma. Ważne, by wydać. To politycy przecież.