michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Irmscher10 byłem wtedy, co graliśmy z Realem Madryt, co się skończyło 4:3 dla nas. Chyba to kwiecień, albo maj był, ale na pewno 2025.
Wiesz. Ja oceniam to, co widziałem. Było super zrobione. Nawet ten "zapach" wagonów kolejowych bydlęcych...człowiek się poczuł, jak 85 lat temu i że mniej więcej tak to mogło wyglądać
1
@lithotripter zobacz sobie co zrobiono z systemem kaucyjnym. Nawet w tak prostej sprawie potrafili ograbić Polaków, a co dopiero przy mieszkalnictwie będzie xD
Nikt nie ufa politykom - ok - dajmy im władze jeszcze w mieszkalnictwie, by mogli rozdawać w przetargach i na tym jeszcze zarabiać xD
Wszystko byłoby spoko, gdyby świat był idealny, a politycy nie kradli.
Tutaj w 100% zgadzam się z @Azi
1
@Kgorecki2500 wszystko spoko, ale dalej problem leży gdzie indziej i Lewica udaje, że tego nie widzi xD
Ostatnio Zandberg uderzał w te tony i klasycznie chce dowalić Wynajmującym kolejnych zobowiązań, zamiast uwolnić tyle mieszkań.
Tutaj poseł Wilk z Konfy złożył projekt ustawy, która ma liberalizować prawo lokatorskie.
8
Czyli podsumujmy. Na baraże zabiera 4 bramkarzy, gdzie i tak realnie będzie grał 1. Drugi może może, a trzeci jedzie tam TYLKO asekuracyjnie.
Najważniejsze, że wybrał Drągowskiego, który nadaje się do tarcia chrzanu. Nie jest nawet w top5 polskich bramkarzy w Ekstraklasie, a co dopiero miałby jechać do kadry. No, ale wiadomo. Agent to Mariusz Kulesza (nazwisko nieprzypadkowe).
Urban będzie miał przewalone w kraju, jak nie dostaniemy się na turniej. Tylko wyniki go mogą obronić, a pamiętamy, że takiego Michniewicza nie były w stanie obronić.
3 bramkarzy, to ustawowo powinno się wprowadzić xDDDDDDDD
Ja jestem ciekawy ilu młodych pojedzie na baraże i przede wszystkim, czy pojadą atmosferowicze. Niebawem się przekonamy.
@Arkon @Safrani @Kgorecki2500 @mekston
6
@LAMC_10 swoją drogą bardzo dobrze zrobione muzeum. Byłem rok temu. Powiem tak. Naprawdę robi wrażenie scenografia. Momentami czujesz się jak w tamtych czasach. Filmy też zrobione tak, że łzy same płyną. Poprzednio, to ja tak w muzeum w Oświęcimiu miałem..
1
@norbi77 kwintesencją filmu była ta czarna w ciąży strzelająca z karabinu.
1
@norbi77 ja w ogóle nie wiedziałem co się dzieje. Wszystko rozkręcało się tak powoli, było TAKIM ABSURDEM i brakiem logiki, że to szok
1
@Comentateiro w ciemno to bym wziął mistrza kraju i superpuchar + półfinał LM i Portugalia max w 1/8 odpada..to biorę w ciemno, ale z zaznaczeniem, że Real odpada w ćwierćfinale z Bayernem
1
@norbi77 ja to samo. Dobrze, że mnie do kibla przypiliło po coli zero, to wyszedłem pół godziny przed końcem. Myślałem, że usnę
1
@Safrani serio podziwiam:)
2
@Comentateiro dodajmy, że naprawdę w tym wariancie jest wybrane: 1 super rzecz dla nas i 2 fatalne.
W tej chwili mamy jakieś 80-85% szans na mistrza kraju i biorąc pod uwagę drabinkę w LM - 20% szans na wygranie LM.
Zaś CR7 ma może 5% szans na wygranie Mundialu.
Po prostu tutaj nie ma równowagi sił :)
1
@LeoMessiiBarcaPepa no to kibicuje Messiemu. Wolę, by Argentyna wygrała MS, lub Hiszpania, a najbardziej Polska.
Portugalii nienawidzę bardziej niż Niemiec. Na równi z Francją i Anglią. Może nawet bardziej..
@NeroTFP1 pytanie było czy bym podpisał w ciemno. Odpowiedź brzmi - nie. Podpisałbym ten scenariusz, który napisałem. My LM, Real ligę, a CR7 max finał mundialu. I tyle.
Mówimy o prawdopodobieństwie. To, że wygramy LM jest więcej prawdopodobne, niż to, że CR7 wygra mundial. I to jeszcze przy stracie ligi?
Nie podpisze się pod scenariuszem mniej prawdopodobnym i mniej korzystnym dla nas. Po prostu xD
LM tak czy siak możemy wygrać. W lidze jesteśmy mocnymi faworytami (4 pkt przewagi nad Realem i rewanż na Camp Nou. Jak wygramy 2 lub więcej bramkami, to mamy mistrza).
1
@macio_944 staram się nie śledzić prywatnie tych osób, by mi nie popsuto tej przyjemności.
Tak samo, jak Al Pacino ponoć był na wyspie Epsteina...ech
1
@Ilka to ja tak mam, że jak sobie postanowię to wytrzymam. W Wielkim Poście nie jem słodyczy, nie pije energoli i alko i bez problemu wytrzymuje. Fakt - piję kakao raz na jakiś czas.
3
@Comentateiro w życiu. Nie ma takiej możliwości.
Na układ: my LM, Real ligę i CR7 odpada w finale MŚ - bym poszedł. Ale nie chcę kolejnej debaty kto lepszy - Messi czy CR7. Teraz 95% ludzkości jest zgodna, że Messi goat.
To raz. Dwa - ligę jakoś zdzierżę, ale LM super by było wygrać.
1
@BorzyKrzys ja nie lubię jego filmów, jak mam być szczery. Nie kupuje tej wersji reżyserskiej. Ja jestem bardziej team Tarantino ( @macio_944 pozdr), a także Nolan.
1
@BorzyKrzys i się potem ludzie dziwią, jak mówię, że ten film to dno xD
1
@Safrani sobie wejdź w program Konfederacji. Nic się nie zmieniło w tej kwestii. Opisowo, a także w formie tabeli zrobili.
75 strona ;)
Wg mnie bardzo rozsądne podejście i akurat w tej kwestii 1:1 praktycznie tak, jak ja uważam. Całkowicie od węgla nie możemy tu i teraz odejść. Możemy jednak to optymalizować i to postulują.
0
@Arkon naturalnie. Aczkolwiek myślę, że bardziej Konfa jest za prywatyzacją spółek węglowych, a także by nas nie obciążano za korzystanie z tego źródła energii.
Transformacja powinna następować, ale musi to być stopniowe, a nie że nas dojeżdżają tylko za to..
0
@Kozinho. No dokładnie. Po prostu chory człowiek z niego. Oderwany od rzeczywistości. Nikt nie przypuszczał też, że Netanjahu ma go na taśmach, jak ten gwałci dzieci xD
0
@tbas pamiętam pamiętam. Debatowaliśmy sobie i w 2020 i 2024. Pamiętam też swoje sformułowanie "Trump to niewiadoma. Nic nie wiemy. Może być pokój szybko, a może być i jeszcze większy dramat". Dałem też tezę, że pod tym kątem chyba lepszy niż Kamala, bo ona na pewno będzie słabym prezydentem.
No i się okazało, że Trump jest fatalnym prezydentem, bo jest, jak piszesz, chorym człowiekiem xD tam już naprawdę odjechał peron.
Paradoksalnie dla Polski nie jest aż tak tragicznym Prezydentem, ale dla świata i USA bardzo słabym. Myślałem, że ryzyko większe będzie, że dla Polski okaże się tragiczny, ale dla USA i świata lepszy niż Biden xD
0
@Kozinho. No niektórzy przewidzieli. Myśmy się upierali, że niewiadoma jest lepsza niż pewność, że będzie słabo. Okazało się, że Trump II kadencji jest sto razy gorszy niż ten z pierwszej xD
10
@Arkon zacznijmy od tego, że Konfa Mentzena i Bosaka jest za atomem.
11
Sam Bóg rządzi obecnie USA. Wszystko przewidział xD
@Kgorecki2500 @tbas @Aragorn33
5
Jedynie uwaga do młodziaka grającego na PO. Trochę jednak zawalił tego pierwszego gola. Niemniej - to już serio czepianie się na siłę. Straciliśmy po jednej bramce w doliczonym czasie obu połów. Można wybaczyć dekoncentrację.
0
@Beztroskii nie podobał, to jest mało powiedziane...
0
@tbas w porównaniu do Jednej Bitwy po Drugiej, to był wybitny spektakl
3
@VamoSBarca88 śmiech na sali. Żenujący wybór. Już ci Grzesznicy byli po stokroć lepsi.
Najgorszy film został wybrany najlepszym xD
2
@Kgorecki2500 ja tylko czekam, aż Izrael zacznie operację lądową w Libanie. Turcy wtedy przecież będą musieli wkroczyć w jakiejkolwiek formie...
Nie mogą pozwolić sobie na to, że Izrael urośnie w potęgę w tamtym rejonie, bo to zagraża im bezpośrednio.
Tego Izrael i USA nie wygrają. Turcja ma potężną armię. Drugą w NATO. Do tego Iran ze świetnym systemem rakietowym.
1
@LOPEZ16 to samo mówię. Ja z kina wyszedłem. Pierwszy raz w życiu.
Nie dało się tego badziewia oglądać, a dzisiaj pewnie kilka statuetek zgarną xD dramat film. Dla koneserów