michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Laminedependencia tak? A to wszyscy muszą mieć casus Sergiego Roberto?
To jest bardzo uniwersalny piłkarz i będzie grał tam, gdzie jest potrzeba i powiem więcej - różnicy jakości nie będzie, chyba że na korzyść Erica.
No bo jaką ma pozycję teraz? PO, ŚPD, ŚO?
0
@Chimera ale mi tego nie mów. Wolę Oshimena i za nim jestem. Jak Vlaho miałby przyjść, to tylko do rotacji z Lewym i Oshimenem.
Silva jako ten, co w słabszych meczach odciąży Pedriego. Olmo to zmiennik, ale Fermina. Obiektywnie brakuje nam zmiennika bezpośrednio dla Pedriego.
Napisałem Ci też wariant, że Bastoni finalnie przyjdzie, to nie wiem o jakim jeszcze lewonożnym piszesz.
3
Jezu. Jak ja uwielbiam ten ostatni konkurs w Planicy.
Często wiatr pod narty (bo poranny).
Sędziowie dają normalne noty i pozwalają lecieć daleko wszystkim (chyba w myśl zasady, że jak ktoś się połamie, to do jesieni się zdąży wykurować xD).
Super zawody już na tym etapie, a Japońce, Słoweńce - przed nami
0
@Laminedependencia akurat jakiś PŚO jest jeszcze potrzebny przy odejściu Christensena. Araujo jedyny zmiennik? Chyba, że Eric Garcia będzie tym, co będzie zapchaj dziurą.
0
@Chimera bo nas nie stać na innych?
Mówimy o scenariuszu, że "spełniają swoje marzenia, więc gracie za pół darmo".
Już widzę, jak przy wydaniu 80 baniek nasi wydadzą 120 na wzmocnienie ataku i 60 boków obrony
0
@Luciano99 sens jest taki, że Pedriego by zastąpił pod kątem charakterystyki. I tylko taki. Grałby jako rezerwowy i to taki co może 1500 minut rozegra max.
I tak. Nasi są takimi plackami
1
Wieje tak mocno pod narty, że raczej nikt tutaj nie skończy poniżej punktu K...
1
@Bykunn dokładnie.
Absurd goni absurd
1
@NeroTFP1 @Luciano99 @Laminedependencia ja Wam pisze, jak to się pewnie zakończy.
0
@VegetaPolska nie ma siły mentalnie już skakać.
0
https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege
Barcelona zgarnia Bernardo Silvę, Konate, Vlahovica, bo za darmo. Przyjdą, bo wyjątkowo zgodzą się obniżyć wynagrodzenia swoje.
Do tego cała kampania, by pozyskać Bastoniego i się uda za jakieś 80 mln euro i tyle transferów.
Wykupimy po ciężkich negocjacjach (jakby żądania 12 mln euro za takiego grajka, to było dużo xD) Cancelo.
Odejdzie pewnie Christensen, Casado, Ferran i to za jakieś 50 milionów euro razem. I to o ile!
Rashforda finalnie wykupimy, bo wiadomo - wiara!!!
Wrócimy do zasady 1:1 pod koniec sierpnia z cyrkiem z rejestracjami, a może i nie wrócimy, bo Tebas.
Lewy finalnie zgadza się na obniżkę kontraktu o 50%. De Jong zostanie najlepiej opłacanym piłkarzem.
Zapomnimy wzmocnić ŚPD na sezon, a LS dmuchanie i chuchanie, by Raphinha był zdrowy.
Przyjmujecie taki scenariusz?
@Arkon @mekston @barcelonaLM @Kgorecki2500 @July_6_BcN @clyde @Safrani @tbas
1
@Bykunn łap ziomuś:
I ok. Colapinto inaczej mógł się zachować. No, ale tutaj chłopy powinni jechać tą samą prędkością...no do cholery to nie jest normalne.
0
@Arkon Byku:
https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege
To jest niebywałe jak świetny jest ten portal haha xD
Powiem tak. Pewnie z 2 zawodników weźmiemy z tego grona. Z ciekawszych nazwisk, to np. Vlahović, Konate, Bernardo Silva. Nie pogardziłbym, gdybyśmy finalnie pozyskali całą tę trójkę.
Za darmo, to uczciwa cena xD
Do tego Bastoni, Grimaldo, Oshimen.
No i oczywiście kluczowe kwestie:
1. Wykup Cancelo
2. Brak wykupu Rashforda
3. Sprzedaż Araujo, Balde, De Jonga (Casado finalnie do rotacji bym zostawił), Ferrana
4. Próba pozbycia się kontraktów Fatiego i Ter Stegena i pozostałych darmozjadów
5
@Laminedependencia Bastoni to jest TOP3 LŚO na świecie. Żaden piłkarz tej klasy nie powinien mieć problemu z takim przeskokiem.
0
@Arkon nie no. Tyle hajsu nie mamy.
Nie wiem co prawda kto byłby za darmo z tych wymienionych. Brzmi jednak drogo. Nie wydamy nagle 500mln euro
3
Długo musieliśmy czekać, by doszło do wypadku w wyścigu z powodu nowych GENIALNYCH regulacji. Bearman padł pierwszą ofiarą, bo Colapinto nagle bez prędkości (brak energii z silnika elektrycznego) i jak jechali mniej więcej tą samą prędkością, tak w kilka sekund -60 km/h. Efekt? Oli musiał unikać kolizji jadąc za nim.
Jak nic nie zmienią przez ten miesiąc, to ja sobie podziękuję za F1. Parodia sportu. Wygrywa ten, kto lepiej zarządza baterią. Kurła, co to jest? Bear Grylls i próba przetrwania z 20% w telefonie i 24h na przeżycie?
Ten sport zatracił swój sens. Nie wygrywa ten, kto jest lepszy, kto więcej wyciska z tego auta, kto bardziej ryzykuje, jeździ na limicie, kto lepiej panuje nad bolidem. Wygrywa ten, kto lepiej zarządza baterią w aucie.
@mekston @Bykunn
1
@Arkon w sumie dokładnie takie, jak Twoje. Aczkolwiek liczę w cud, że zakolak niemiecki odejdzie od nas...
Bastoni, Oshimen, Grimaldo, to są te transfery, które oczekuje. Do tego Bernardo, jeśli się zgodzi na niską pensję. Do tego wykupienie Cancelo, ale brak wykupienia Rashforda.
Wówczas potrzebujemy jakiegoś LS. Nie wiem kogo...
8
Oddajcie mi kurła F1 w której się zakochałem. Nie wszystko może wrócić, ale do cholery w tym sezonie, to już przegięliście totalnie.
Nie wiem ilu jeszcze kierowców musi się w taki sposób wypowiedzieć, by FIA poszła po rozum do głowy.
@mekston @Bykunn @adi7adi8
1
@mekston ja naprawdę ciągle próbuje dać im szansę, ale się nie da. Albo oni zmienią proporcje mocy silnika spalinowego do elektrycznego, albo to już kompletnie przestanie mieć sens.
To nie jest formuła, którą chcemy oglądać. Wyprzedzasz głównie dlatego, że temu z przodu brakuje mocy w baterii...
1
@Encore to się zrobił pseudosport. Paranoja. To tak, jakby siatkarzom ustawiać górny limit wyskoku, albo koszykarzom zakazać rzutu o tablicę
0
@tomek8756 jak to było? Nie donosimy do UE? Coś takiego
2
Nie no coś nie tak mają też z tymi nartami. Prędkość 1-2 km/h gorzej niż czołówka...
0
Kubacki hahahahaha xD
Chłop nawet nie miał 99 km/u na progu xD
0
@FcPortoFan1999 a jak był zadowolony, to cofam
0
Piotrek znowu wywalone jajca w drużynówce. Lądowanie bez telemarku i pora na CSa
2
Oni tym obniżaniem belki potrafią obrzydzić nawet tak wybitne zawody, jak te dzisiejsze.
Po to jest "coach request", jeśli trener uważa lepiej.
Jury psuje to jak może.
3
Dobrze, że Amerykanie nie skaczą, bo byśmy do 2 serii nie weszli xD
Przecież takie warunki, to dla Tate Franza, czy innego Bicknera aż się prosi xd
3
Japończycy to mają niesamowitych lotników. 4 wybitnych lotników..
@July_6_BcN @gumaz
0
Jeszcze wiaterek pod narty, słoneczko, tłum ludzi i Koro z Błachutem na komentatorce. Czego chcieć więcej?
2
@gumaz nie pije w Wielkim Poście :D trzeźwy jestem od 2 miesięcy prawie xD