michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo to Ty chyba nie oglądałeś meczów Termaliki, czy Wisły Płock.
Oczywiście, że jak spadną, to przez siebie samych. Co to jednak ma do rzeczy? Powinien być karny dla Widzewa i tyle.
0
@Sulimo dalej. Powinien być karny dla Widzewa. Nie jestem ich kibicem. Mam gdzieś to, jak ten mecz się zakończy, ale to jest skandaliczna decyzja, wypaczająca wynik.
0
@Sulimo no przecież widać było nawet i z tej kamery, że ręką nie jest oderwana od ciała a zagrał zaraz przy barku. Nie było zagrania łokciem, czy dłonią, czy przedramieniem.
1
Fran Alvarez!!!!
Btw - komentator 3 sekundy przed golem "umówmy się. Strzelec gola w tym meczu, z automatu zostaje piłkarzem meczu" xD
@Safrani
0
@Sulimo no, ale czy Ty rozumiesz, że mieli mieć teraz karnego i prawdopodobnie gola? Wcześniej groźna akcja i brak faulu w wykonaniu Jean Carlosa.
0
@Sulimo no, ale ja oglądam ten mecz. Nie ma mowy tam o ręce. Tutaj jest ewidentny karny i min. Żółta kartka dla piłkarza Rakowa.
@Safrani zaczynam wierzyć w teorię spiskową..to się w pale nie mieści jak karcony jest Widzew ostatnio. Dzisiaj bardzo skarcony tym karnym. To jest walka o 2 pkt różnicy...
0
@Sulimo hit. Wymyślił rękę na środku boiska, gdzie ewidentnie zagrał barkiem. Wystarczyło na wprost pokazać.
Szukał, szukał i znalazł.
Widzew tego meczu ma nie wygrać. Po prostu. Obrzydliwe to
0
@Safrani no nie wygląda lepiej. Sam byłem wielokrotnie świadkiem problemów z tym związanych. Posłuchaj pracowników, co mówią.
0
@Prorokk np. można było stworzyć system, który przyjmuje wszystkie butelki + mapa pokazująca gdzie są dane punkty przyjmowania butelek i jaki jest % zapełnienia. Taka prosta rzecz. Łatwe do zrobienia, a już na pewno w skali kraju.
No, ale to trzeba myśleć i nie być urzędnikiem, by na to wpaść
5
Sędzia z Warszawy. Wszystko w temacie.
Skandaliczna decyzja sędziego @Safrani
0
@Safrani no, ale ja jestem za tymi automatami, tylko nie w taki sposób
1
@FcPortoFan1999 ewidentny faul był
0
Komentator C+ jest ślepy. Widzew krzywdzony jest co chwila w drugiej połowie, a ten pro Raków komentarz.
Ewidentny karny, chyba że przed polem karnym był ten faul (na linii był wg mnie)
0
@Safrani no to zwyczajnie ktoś to posprzątał.
1
@FcPortoFan1999 no pójdą. Nie mają wyjścia. To spotkanie muszą wygrać.
1
@Safrani czerwo dla Arsenica. Macie okazję w końcu ważny mecz wygrać.
3
@Safrani aż tak ludzie ze wsi śmiecili?...
W sensie IMO masz psychologiczny efekt. Oczekujesz, że będzie widoczna zmiana i to widzisz.
A na moje PiSiory nam przygotowały horror, podobnie z KSeF. Pretensje mam do PO, że tego nie zatrzymali...
0
@Prorokk ja literalnie tydzień temu widziałem jak chłop z dwoma dużymi workami butelek do Aldiego poszedł i butelkomat się wysrał i przestał przyjmować butelki
11
@Safrani ja tam nie widzę różnicy. Mieliśmy jako Polska jeden z najwyższych współczynników recyklingu. Ponad 90% butelek zwrotnych trafiało do obiegu z powrotem.
Ogólnie było naprawdę dobrze.
System ten został stworzony po to, by odpowiednie osoby zarobiły i tyle. Tutaj nie ma filozofii
0
@jaras121 nie no Polonia ma największą jak dotychczas przewagę nad resztą.
2 najlepszych juniorów ligi jest właśnie w Bydgoszczy (Pawełczak i Przyjemski).
Do tego Woźniak, Buczkowski, Łoktajew, Huckenbeck.
Nie ma opcji, by nie awansowali w tym roku
0
@Criss18Barca
1. Bydgoszcz
2. Ostrów
3. Krosno
4. Rzeszów
5. Poznań
6. Rybnik
7. Piła
8. Łódź
1
@FcPortoFan1999 no nie ma szans..OKC i Spurs nie do pokonania. Lakers potrzebują kogoś więcej do rotacji
1
@BojanKriKicz ścięgno dwójki chyba.
9
Pięknie pokazany absurd aktualnego systemu kaucyjnego xD
Niech oni w pizdu zamkną ten system i postawią od nowa.
@Kgorecki2500 @Safrani @tomek8756 @gumaz
3
@Aragorn33 znając nasz klub, to za 3 lata xD
Kwestia ile urośnie
0
@APTAPT tak zupełnie szczerze, to taka Euroliga powinna powstać też w siatkówce.
20 ekip. Absolutny top. W siatkówce pewnie się zacznie od 16. Dużo bardziej wyrównane to jest i sprawiedliwe i pewnie więcej hajsu im daje.
W piłce nożnej w sumie też może byłbym za tym, ale obecny format jest super i szkoda byłoby to niszczyć.
0
@Fake69 Byle nie The Pitt. To jest takie badziewie, że daj spokój.
No to klasykiem polecę - Sherlock :)
2
@Azazel_Pazuzu dokładnie tak. Najbardziej wnerwia to, że większość w ogóle nie wie o co chodzi...
Pomijam już nazywanie każdej umowy innej niż UoP - umową śmieciową. To jest jakiś żart chyba. Śmieciówki, to były w Polsce w latach 90 i 00. Skończyło się już w 10, a obecnie praktycznie się ich nie widuje.
Często też osoby na B2B mają normalnie kontrakty podpisywane, gdzie mają uzgodnione urlopy, czy w razie czego chorobowe. Mają szereg benefitow. Tylko z moich znajomych, to mogę 4-5 osób takich wspomnieć.
No, ale to trzeba szerzej spojrzeć, a nie tylko nienawidzić każdego pracodawcy, czy właśnie libków, którzy dbają o rynek.
1
@tomek8756 Przeczytajcie sobie tę ustawę. W tym momencie będzie tak, że oberwą rykoszetem (a być może i głównie o nich chodziło..) ci, którzy wcale na UoP nie chcą być, bo im finansowo się to nie opłacało. Dla Lewicy ta ustawa jest idealna. Oberwą Januszexy (super!), ale i ci, którzy razem się dogadali, bo tak im wygodniej, a na UoP najwięcej hajsu idzie do budżetu.
Mogę się też mylić, ale akurat Mentzen sporo osób u siebie zatrudnia na UoP. To nie jest tak, że przeciwnicy tej ustawy z góry nie zatrudniają, lub są przeciwnikami UoPu.
Ta ustawa daje kolejne kompetencje urzędnikom, szkodzi TAKŻE tym stronom, które wzajemnie się dogadały.
No, ale spokojnie. Żyjemy w Polsce. Zaraz znajdzie się obejście przepisu :)
Za dużo osób pracuje na B2B, czy zleceniu, bo im się to opłaca. Zacznie się kombinowanie.
1
@Encore @FcPortoFan1999
No to oficjalnie II stopień uszkodzenia ścięgna w udzie.
Przerwa od 4 do 8 tygodni.
Playoffy zaczynają się pod koniec kwietnia.
Cudem będzie, jak wróci w pierwszej rundzie. Zapewne dopiero na drugą, ale wtedy już Lakers nie będzie xD