1

Dobra. Po meczu.

Tak się odpada z LM. Wylew w defensywie z idiotyczną czerwoną kartką (oczywiście słuszną) na czele, totalny brak skuteczności w ataku (z bezpłciowym Rashfordem i niecelnym Yamalem).
Atletico nas rozpracowało. Dało nam pograć i zwyczajnie nastawili się na kontry.
Brawa dla Simeone, bo po tylu latach dalej potrafi zaskoczyć. Zasadniczo Atletico nie dopuściło do ani jednej setki, a to sztuka.

Sędzia? Moim zdaniem naprawdę spoko. Mógł więcej kartek żółtych dawać Atletico, ale ci, co uważają, że wypaczył wynik - niech się walą na cyce. Syndrom oblęzonej twierdzy i małego przyrodzenia.
Wszyscy winni, tylko nie my!

Trudno. Cały sezon to zapowiadał. Łudzilismy, ale jak mawia Pismo - Ga 6,7 - "Nie łudźcie się".

Z taką obroną nie da się wygrać LM. Z tak nieskutecznym atakiem - nie da się wygrać LM. To wszystko doświadczaliśmy w tym sezonie. Rażąca nieskuteczność i wylewy w obronie.

Brawa dla Atletico. W rewanżu będzie cholernie ciężko. Awans jeszcze możliwy, ale musimy powtórzyć mecz z rewanżu w półfinale CdR

0

@Sulimo hahahahhahahahahaha xD

Tak. Sędzia zawalił xD nie no. Niepoważny jesteś (i ci, co Ci lajkują).

Miejcie honor.

5

My klasycznie, jak przegrywamy, to płakanie o karnego. Leżą w polu karnym i płaczą. To jest żenujące.

1

@Encore a mamy wyjście? Gerard Martin musi na LŚO i Eric Garcia na PŚO

1

Balde za Cancelo. Trzymajcie mnie.

8

Wincyj dryblingu. Mniej strzałów.

0

@AduŚ07 to jest nastolatek. Nie jego wina, że dostał rolę filaru defensywy w wieku 18 lat..

1

@Bykunn szkoda wielka.

0

@Katalończyk 99 wszystkie zasłużone.

1

I jeszcze tej Yamal płaczący o karnego...

8

Niepopularna opinia - Cancelo powinien wyjść na LS na rewanż.

0

@Michael24 ta..gdyby kartkowal to by było 5:2 dla nas

0

@Matheu12 @mmaciass pełna zgoda.

0

Jeszcze kibice Atletico śpiewają "Ole, Ole" xD no zaraz mnie zczyści xD

3

Atletico nas rozgrywa jak chce. Najpierw dają wejść na swoją połowę. Wymęczają nas. Potem kontra i gol. Ten sam schemat. Zabójcza skuteczność. Możemy się od nich uczyć tego. A my? Pierdyliard sytuacji i zero goli, za to wylewy w obronie.

0

@turhiay nie no. Moim zdaniem naprawdę dobrze sędziuje.

0

No. I po meczu. Po dwumeczu. Dziękuję bardzo xD

Zwyczajnie nie ten sezon dla nas. Za dużo problemów mamy.

0

@Kuczek pamiętaj. Jak dostanie, to tylko sędzia winny!!

1

@turhiay no pełna zgoda. Ciągnie grę, ale w ostatnim momencie dostaje wylewu xD

3

Ale pretensje miejmy do sędziego xD

My sami nie potrafimy strzelić bramki. Żenująca jest nasza skuteczność. Jeszcze, żeby ten bramkarz to bronił...a my zwyczajnie gubimy się pod polem karnym. Brakuje tutaj Raphinhi bardzo i Lewego w formie

1

@kuz Cubarsi dostał wylewu i zahaczył bodaj Simeone wychodzącego sam na sam. Ewidentna czerwona

2

@macio_944 o! Dokładnie tak.

Dodajmy do tego, że sami odpowiadamy za ten wynik. Brakuje nam skuteczności i pomysłu w ataku. Do tego klasycznie w obronie wylew. Dzisiaj padło na Cubarsiego

0

@Toretto no tak. Nie od dzisiaj przecież xD może nie tyle przepisy, co interpretacja tychże przepisów. Czy same przepisy, to nie wiem

0

@parpe @Aragorn33 płaczcie dalej. Dla mnie to jest żenujące co uprawiacie i tyle.

Atletico taka jest drużyną. Obrona i kontra. I tak zdobyli w sumie pierwszą bramkę. Cubarsi frajerstwo po całości. No, ale ok. To nastolatek. Nie mam pretensji. Nie jego wina, że ta drużyna nie potrafi zapewnić normalnego, doświadczonego obrońcy xD

Płaku płaku, sędzia znowu krzywdzi :)

0

@Toretto w lidze a w LM są inne interpretacje

2

@Aragorn33 no ok, ale dalej - to my jesteśmy winni temu, że przegrywamy

0

Do tych, co zarzucają, że nas przekręcają w tym meczu.

Śmieszni jesteście. Czerwona? Mógł pokazać i pokazał. Koke, że nie dostał czerwca? Nie żartujmy. Mógł dać, ale też nie musiał
Piękny gol Alvareza. Nie do obrony. Ponawiam jak mantrę - my nie mamy obrońców na odpowiednim poziomie. Potrzeba kogoś doświadczonego, szefa, który wprowadzi zarządzanie defensywą.

Przegrywamy, bo jesteśmy słabsi. Ktoś bronił Rashfordowi, czy Yamalowi nie strzelić bramki? A może nakazał im niecelnie podawać?

Atletico nas rozgrywa jak chce. Taka jest prawda. Ten mecz można jeszcze wygrać. Ba! Ten dwumecz można jeszcze wygrać, ale do cholery muszą się ogarnąć.

0

@Toretto pretensje do Cubarsiego

4

Kolejny raz Cubarsi nawala w kluczowym momencie. On potrzebuje obok siebie naprawdę doświadczonego piłkarza.
No, ale tak. Udawajmy, że my nie potrzebujemy nowych 2 ŚO

14

@Aragorn33 Ja nie wiem czemu oni to sobie robią xD
Swoją drogą. Polska i Lotniskowce. Gdzie tu sens i gdzie logika? Były minister MON to mówi. Masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?