michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas zapytaj się Choleckiej. Ona jest bezkręgowcem
0
@RoberDzik nie na moją głowę to. Ja tam jestem za cieńki na takie systemy haha xD
4
@Karol145 no było sporo w necie tego. Próbowano tak budować narrację. Też miałem obawy, że to nastąpi i bezpodstawne nie były. A tu proszę. Zachował się na koniec z honorem.
Chyba jedyny jego plus xD
2
@macio_944 ja też mam nadzieję, że Konfederacja zachowa się z Rigczem i nie pójdzie w koalicję z Kaczyńskim.
Jeśli w PiS byłby podział - spoko.
Pokemony od Brauna, to kolejny temat, ale na nich, to ja już siły nie mam xD
Liczę, że Konfa zrobi Rejtana i z nikim nie pójdzie w koalicję. Sławek to wytrzyma pewnie, ale Krzysiek to nie wiem xD
Tak czy siak. Cieszy dzisiejsza kompromitacja PiSu. Liczę, że po tych wszystkich ostatnich ich porażkach tegorocznych, to będzie im pikowało w dół.
4
@Roobo też w sumie mnie to śmieszy.
Tylko pamiętaj, że w sumie taką partią był AWS, a później PO do 2007 roku :) w sensie za taką uchodzili xD
Wypisz wymaluj te poglądy.
Natomiast dziwi zachwyt Z DZISIEJSZEJ perspektywy.
Nie ukrywamy też, że nowy premier będzie łatwiejszy w dialogu dla Tuska i Sikorskiego, aniżeli Orban...
Trochę więc rozumiem. Obiektywnie jest to dobra informacja dla Polaków. Bardzo dobra nawet. Nie rozumiem, czemu mieliby się nie cieszyć?
Faktem jest, że nie są nie wiadomo jak liberalni, ale jak piszesz - takie Konfederacko - centrowo - Polsko2050.
Nie ma u nas chyba takiej partii. Aż tak nie śledzę tamtejszej polityki.
Natomiast wiem jedno. Porażka Orbana jest nie na rękę tylko JEDNEJ partii - PiSowi
0
@turhiay no, ale jednak mówiono, że później, niż prędzej. W sensie, że za betonuje system, że idzie fala prawicy, że nie odda pokojowo władzy. Ci, którzy tak twierdzili, na szczęście się pomylili. Oby wyzbyli się oligarchów, korupcji przy jednoczesnym bronieniu interesów węgierskim i sprzeciwie polityki migracyjnej UE. Tylko tego oczekuje.
No może jeszcze, by zacieśnić współpracę z nami. Wszak Polak i Węgier, to dwa bratanki.
Marzy mi się rozwijanie unii wyszehradzkiej
0
@Aragorn33 ale dalej nieproporcjonalnie duża różnica. W JOWach to deklasacja. Zaś w krajowej liście...jakieś w ogóle dla mnie niepojęte małe różnice.
Mówię. Kretyński system. To już na pierwszy rzut oka, bez jakiejś większej analizy widać.
@RoberDzik
1
@Karol145 no wiadomo. Nie będziemy się zgadzać w wielu kwestiach.
Z Orbanem w niewielu kwestiach się zgadzam. Natomiast to, jak zarządza gospodarką, to jak postępował w kwestii Ukrainy, to jak dalej broni Trumpa i Izraela, a także to jak wyprowadza państwowe pieniądze do własnej kieszeni i kieszeni oligarchów - no brzydzi mnie.
2
@Kgorecki2500 ja ogólnie jestem przeciwnikiem JOWów. Betonuje to strasznie system...
UK i nasz Senat to wybitny dowód. Węgry chyba także.
Ja tego systemu węgierskiego nie kumam. Najprostszy to jest Amerykański dla mnie. Jest proste liczenie, wszyscy wiedzą o co chodzi.
Polski też nie jest jakiś mega skomplikowany.
Niemieckiego też cholernie długo analizowałem i powiedzmy, że "jakoś tam rozumiem" xD
Ale tutaj to jest jakaś abstrakcja xD
19
Przyznam się szczerze, że kompletnie nie ogarniam tego systemu wyborczego na Węgrzech i nawet nie próbuje go zrozumieć. Jest absurdalny xD
Niemniej cieszy wysoka porażka Orbana. Pycha krąży przed upadkiem.
Tisza wygrywa widzę tak grubo, że spokojnie bierze konstytucyjną większość. (Wymagane 133. Aktualnie mają 138, ale tam z JOWów blisko jest by +2 jeszcze było. 140/199 to by była turbo dominacja)
Aż kusi by włączyć Republikę i się trochę pośmiać xD
@Kgorecki2500 @tomek8756 @RoberDzik @Safrani @gumaz @GeneralXavi @Cochise
1
@RoberDzik ok jak Micek ostatnio xD jeden kompromituje się w kwestiach wojny, a drugi w kwestii sondaży xD
1
@RoberDzik swoją drogą Palade się już skompromitował przy okazji prezydenckich, jak cisnął po Pawłowskim z OGB xD
0
@RoberDzik znaczy dla mnie dobrze, że się skompromitował, bo ja nie chciałem Orbana. Uważam, że Węgry bardzo upadają gospodarczo pod jego rządami. Teraz właśnie można powoli reaktywować Wyszehrad
0
@RoberDzik taki statystyk PiSowski, że od roku nie robi nic innego, tylko jedzie po PiSie.
Poza tym - wg jego predykcji minimalnie wygra Tisza
12
@urbipl strasznie żeśmy to sfrajerzyli w pierwszym meczu...
0
@FcPortoFan1999 no jest spora szansa, ale z drugiej strony - jeszcze el Clasico. Idealny scenariusz to 12 pkt przewagi przed Klasykiem
1
Wygramy dzisiaj z Espanyolem i praktycznie mamy mistrza Hiszpanii.
3
Jest Widzew!!! Brawo! Super!
0
@FcPortoFan1999 no 4 pkt na wyjazdach. Rzeczywiście lubią
1
Trzecia setka w 5 minut xD
0
@FcPortoFan1999 jak Arka Gdynia huehue
0
@FcPortoFan1999 no popsuł by sobie urlop xD
2
Jakim cudem @Safrani Wy jeszcze gola nie strzeliliscie? Dwie setki w 2 minuty xD
0
@tomek8756 co było? Usunięty post
0
@mrboom podziwiam Cię, że wierzysz w Grudziądz. Na moje mają najsłabszą po Częstochowie kadrę.
0
@mrboom pytanie jak tam Kowalski z Janowskim finalnie...bo jak złapią formę i utrzymają do końca sezonu, to będą mistrzem.
0
@Criss18Barca ja mam dziwne przeczucie, że Stal będzie miała dobry sezon. U siebie będą mocni. Tam dobrze jeździ Paluch. Do tego wybitny ostatnie sezony Jackie Holder. Thomsen, to Thomsen. Oprócz niego mają Przedpełskiego, który POTRAFI jeździć na technicznych torach.
Toruń, Wrocław, Lublin, Zielona, Leszno, Gorzów, Grudziądz, Czewa.
Pewny jestem tylko ostatniego miejsca xD
0
@Prorokk stopa stopa. No i tutaj było serio na styk. W sensie za bardzo na styk, by jednocześnie stwierdzić przewinienie piłkarza. To jest ten problem. Na zbliżeniu widać, że w momencie kontaktu z piłką przez Brunesa ten jeszcze delikatnie ma stopę w powietrzu...ale to na zasadzie, że ułamek sekundy później już ma na murawie...
0
@Tasde zobacz sobie ile pieniędzy wydawali i jak wydawali. To nie jest tak, że nie było transferów wcale. My od kilku lat nie wydajemy praktycznie nic. Jakieś grosze jak na piłkarski świat. Mamy farta z takimi Pedrimi, Yamalami, Ferminami, czy Cubarsiami.
Każdy zespół, który wygrał LM, w danym sezonie, lub w dwóch poprzedzających, wydawali kupę hajsu na wzmocnienia. Stać ich było i to robili.
2
@derus tylko Ty zastosowałeś tutaj błędną logikę.
Kolega wyraźnie napisał, że do finału docierają już tylko ci, co mają pieniądze. Ty zaś dałeś twierdzenie, że jak masz pieniądze, to docierasz do finału. W sensie tak odebrałeś jego wpis, a nie taki był wydźwięk.
Zresztą się zgadzam. Nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś klub awansował do finału LM, a nie miał Bóg wie jakiego budżetu...
Może BVB ostatnio?