michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bernard777 mają wyeliminować AZ Alkmaar. Jest to w żywotnym interesie Ekstraklasy. Potem niech odpadają.
0
@mekston nie przejdzie IMO
0
@fcb__fan walić Rashforda. Ćwierćfinały już pokazały, że to nie ma sensu najmniejszego.
Ten człowiek jest dobry, by wejść w drugiej połowie na jakieś Levante. My potrzebujemy kogoś takiego jak Roony, tylko do cholery ten też za mało gra...
Pomocników jest w sam raz. Powtarzam. Jak sezon długi, a przecież walczymy co sezon o tryplet, to musi być szeroka kadra. Musimy mieć: 8-9 pomocników, 6-7 napastników, 10 obrońców i 3 bramkarzy. Mniej więcej tylu.
0
@fcb__fan nie no. Potrzebujemy zmiennika na LS, potrzebujemy zastępstwo dla Pedriego (chociaż namiastkę tego, co on daje - Bilva by mógł przyjść, ale za niską pensję), oczywiście środkowy napastnik z prawdziwego zdarzenia (Lewy co najwyżej na rezerwę) no i przede wszystkim pół obrony do wymiany. Do tego mamy zwyczajnie za wąską kadrę. Brakuje nam jakości na ławce, poza pomocą
0
@Ostatnikrwawygang no to tutaj się nie zgadzamy
1
@Safrani ale jednak takiej afery wokół nich, to nigdy nie było
3
@BillyButcher o tym też pisałem. W pierwszym wątku.
Kaczyński wręcz błaga o te wpłaty.
3
@mmaciass no to było do przewidzenia akurat. Polityka Węgier niewiele się zmieni. W sensie ta zewnętrzna.
Bardziej to jest zmiana wewnątrz, czyli pozbycie się oligarchii, oczyszczenie mediów, etc.
0
@gumaz mówiłeś :)
No i gitarka, że idą na dno. Każda taka wodzowska partia powinna tak kończyć.
@Safrani
No PiS Kaczyńskiego/Czarnka/Jakiego/Tarczyńskiego - to jakieś 15% będą mieć.
Konfa coś koło tego
Potem pewnie KKP Brauna lub Rozwój+ Morawieckiego. Obie partie więcej niż 5% i mniej niż 10%
Typuje, że obie partie lewicowe (Razem i NL) będą bujać się koło progu.
PL2050, Partia Centrum, PSL - wszystko to pod progiem będzie..
Inni na subwencje się nie załapią.
A bym zapomniał. KO to zmiażdży wszystkich. 35% spokojnie mieć będą. Zdziwie się, jak tak nie będzie
16
PiS się rozpada mili Państwo!
Do tego dzisiejsza konferencja Kaczyńskiego, gdzie wręcz błaga o wpłaty, bo finansowo nie dają rady xD
Super info. W końcu może ta partia pójdzie w niebyt. Sto razy bardziej wolę ten nowy twór "Rozwój Plus", aniżeli wodzowską partię wielkiego guru, jakim jest Kaczyński. Ale co Czarnek został kandydatem na premiera PiSu - to jego xD
@Aragorn33 @Safrani @GeneralXavi @Kgorecki2500 @tomek8756 @gumaz @JimMorrisonFCB @Cochise
0
@fcb__fan a kurde faktycznie napisałem Fermina. Przepraszam. Słownik musiał mi zmienić. Chodziło naturalnie o FERRANA TORRESA.
Zresztą tak wynikało z kontekstu. No, ale napisałem, co napisałem :)
0
@fcb__fan napisałem, że nie xD w sensie ja jestem kapitalista. Każdy jest do kupienia. Natomiast mówimy o realnym świecie i realnych pieniędzach, ofertach. Nikt nie da za Fermina 400 milionów euro. Jak dadzą, to 100, a to za mało moim zdaniem, by tak wartościowego gracza się pozbyć, ergo - jest nie do ruszenia.
Fermin musi pozostać.
0
@FCB24 no to przekonamy się jeszcze w kwietniu. Ja myślę, że GSW nawet nie będzie miało okazji grać z OKC, a znowu OKC, to naprawdę wybitna drużyna.
0
@Lordzi @FCB24 Już koledze wyżej odpisałem - bardziej nie wierzę w Minnesotę, aniżeli wierzę w Nuggets. Aczkolwiek Joker robi tutaj robotę. To jest wybitny koszykarz.
Co do Lakers - no jak pisałem bez Luki będą na 100%, więc...
@FCB24 bardzo wyrównaną 1 rundę przewidujesz. Praktycznie tylko 2 potencjalne mecze z 4:0. No ja myśle, że jednak więcej sweepów będzie ;)
1
@kamyk_23 no pamiętam. Wielki kibic Clippers! :)
Ja kibicuję Lakersom głownie przez pryzmat Luki i LeBrona.
0
@Encore no bardziej brak wiary w Wilki. Uważam, że zwyczajnie Minnesota nie jest w stanie wejść na taki poziom, by pokonać Denver ze zdrowym Jokicem. Oczywiście jakakolwiek kontuzja może trochę zmienić rozkład. No, ale póki co tak - 4:0
0
@Bogan nie rozważyłbym, bo Rapha jest kluczowy w aspekcie mentalu. Ośmielę się stwierdzić, że jest to nasz najważniejszy strategicznie piłkarz. Zdrowy Rapha i w formie = wygrywanie meczów.
Fermin tak samo.
Dla mnie absolutnie nie do ruszenia pod katem cena/jakość (czyli wysokość pensji, to co piłkarz wnosi, etc.) są:
Raphinha, Yamal, Pedri, Gavi, Fermin, Roony, Cancelo, Joan Garcia, Eric Garcia, Bernal.
No i tyle. Nie mówimy oczywiście o kwestiach typu, jak City da 400 milionów za Raphinhę, czy coś. Rozmawiamy o realnych ofertach. Tak samo miliard za Yamala, etc. Mówimy o sytuacji, kiedy ktoś ma dać rynkowe ceny, albo wyższe niż rynkowe, ale dalej "realne".
Pozostali oczywiście rozważyć oferty. Jak ktoś da 80 baniek za Olmo - sprzedawać. Jak ktoś da 60 milionów za Ferrana - sprzedawać. Natomiast - udawajmy, że nam bardzo zależy, by pozostali.
Natomiast pewna rewolucja powinna nastąpić.
Marzeniem jest sprzedaż: Araujo, Fatiego, Ter Stegena, Fermina, Balde. Może też Kounde? Natomiast tutaj zawsze się pojawia - co zamiast? Musi być realna alternatywa, byśmy bez wakatu nie pozostali..
6
Trochę koszykówki. Zaraz zaczynają się play-offy. Wszystko już praktycznie wiemy.
Zostały 2 mecze play-inów, ale zwycięzcy trafiają na OKC i na Pistons, więc...
Moje typy na serie są następujące.
Zachód:
OKC - Suns/Warriors - 4:0 i to takie mocarne
Spurs - Portland - 4:0
Nuggets - Minnesota 4:0
Lakers - Rockets - 1:4 (i to z dobroci serca daję tą jedną wygraną Lakersom...wyczuwam także 4:0...)
Wschód:
Pistons - Magic/Hornets. Jeśli z Magic, to 4:0. Jeśli z Hornets, to 4:2
Boston - Phila 4:1
Knicks - Hawks 4:1
Cleveland - Toronto 4:2
Ogólnie zachód jest mniej wyrównany niż wschód. Tak wynika z moich obserwacji. Spurs i OKC, to są najlepsze drużyny w lidze. Pistons tuż za nimi. Lakers bez Luki i Reavesa na pierwszą rundę play-off = bez szans na awans. To będzie demolka wręcz.
@takisobiektos @fart @Encore @mekston @adi7adi8 @kamyk_23 i nie wiem kto tam jeszcze kosza ogląda.
8
@Bogan czyli ot tak Raphinha, Fermin mają robić ewentualny out z klubu?
1
@Ostatnikrwawygang Syria i Egipt. Rzeczywiście Turcja nie. Nie wiem czemu sobie uzbduralem, że Turcja graniczy z Izraelem, lub Libanem.
Międzynarodowe prawo. Uchodźcy wojenni mają prawo ubiegać się o azyl i sąsiadujący kraj ma obowiązek ich przyjąć.
A co do Berkowicza. No nie. Pobudki nie są podłe. Chęć ugrania popularności, zwłaszcza kosztem PiSu i Brauna - nie jest czymś złym. W sensie...normalna rozgrywka polityczna, bo uwaga, zdradzę sekret - Berkowicz jest politykiem. Populistycznym, cynicznym, radykalnym, ale nadal politykiem.
Zrobił to w taki a nie inny sposób, bo jest właśnie bezkompromisowy, radykalny, ma pogardę do nazistów. Po prostu. A że Izrael teraz jest jaki jest...
1
@Safrani mówią mówią. Śledzę Twittera. Zagraniczne gazety, jak La Parisien relacjonowało to (po czym po 24h usunęli post xD).
Także poszło w świat całość. Wiadomo - finalnie zostanie tylko flaga, ale raczej z przekazem - Izrael to nowa 3 rzesza.
No, ale mówię tylko Twitterze. Nie wiem, jak jest na innych portalach, jak w telewizjach krajowych (innych państw), etc.
0
@Ostatnikrwawygang no, ale czego Ty po nim oczekujesz? To jest cynik i jak widać, że aż tak głupi jest, jak dotychczas sądziłem xD
Wiadomo, że to zagrywka polityczna, ale też taka, którą należy popierać, bo ma dobre strony. Głosi prawdę. Mówi coś, co nikt nie chce w polskiej przestrzeni publicznej głośno powiedzieć, a ludzie "z układu" bronią się przed tym strasznie. Cały POPiS, Lewica a nawet dawna Trzecia Droga - rzucili się na Berkowicza za głoszenie prawdy. No Bareja normalnie...
Na świat też poszło. Gdyby nie flaga, to by nie poszło. Tylko brakuje tutaj konkretnych czynów. My też za dużo tutaj zrobić nie możemy.
O ile w przypadku Ukrainy wiadomo - musimy przyjąć uchodźców, o tyle tutaj nie za bardzo. Prędzej Turcja powinna.
0
Luis Diaaaaazzzzzz! Tak jest!
2
@Vegeta88 bo u nas jest wieczny płacz na sędziów. Nie można nic powiedzieć, bo zawsze to sędzia winny. Nikt inny. Tylko sędzia.
2
@FCB24 Szwed tylko udowodnił, że powinien grać częściej. Znacznie częściej.
1
@takisobiektos ale rozumiesz, że to ten, co został zabity rzucił się na strzelca, a nie odwrotnie?
Taka "delikatna" różnica. Poza tym, to że wrócił do domu i wziął karabin, to wiadomo tylko od tych patusów dwóch pozostałych. Ich zeznania swoją drogą się nie zgadzają, bo na nagraniu widać psa, a gościu gadał, że poszedł psa zostawić do domu i zabrał karabin
1
@BillyButcher luzik. Starałem się też w miarę obiektywnie odpowiedzieć. Delikatnie pisząc nie przepadam za Berkowiczem xD
4
@takisobiektos ale gościu. Rozumiesz, że dał strzał ostrzegawczy, a oni i tak się na niego rzucili? Gdyby się nie rzucili, to do niczego zapewne by nie doszło.
Pomijam już kwestie terroryzowania społeczeństwa.
Naprawmy może najpierw prawo w Polsce i służby. Potem miejmy pretensje do ludzi, że reagują, jak reagują.
Oby gościa uniewinnili i tyle w temacie. Jednego śmiecia mniej na świecie. Całe osiedle musialo teraz głęboko odetchnąć.
4
@BillyButcher odpowiedzi jest kilka. Skłaniałbym się jednak ku temu, że wobec Izraela kraje zwyczajnie nie robią protestów, nie domagają się ceł. Panuje obojętność, więc naturalnie protest jest zrozumiały. Tam już protest był.
Rosja mimo wszystko, wiem jak to zabrzmi, ale w porównaniu do tego co robi Izrael, to naprawdę zachowują się...względnie przyzwoicie. Ich zbrodnie wojenne są w mniejszej skali niż to co robi Izrael.
Do tego dołóż kwestie elektoratu Berkowicza...on też wie, że elektorat Konfy jest bardzo, ale to bardzo antyIzraelski.
To było cyniczne z jego strony, ale jednak zgodne z prawdą.
4
@takisobiektos tam Policja wielokrotnie nie reagowała. Czytałem i słuchałem wypowiedzi mieszkańców.
Bardzo dobrze zrobił. Szkoda, że tylko ten jeden oberwał.
Dla mnie to jest definicja wyrwania chwasta.