2

@Herato no, ale mów co chcesz. Mężczyźni, a zwłaszcza "samce alfa" jakim często są piłkarze - ostatnie co będą robić, to słuchać się kobiety. Zwłaszcza w piłce nożnej. To nie tenis, biathlon czy jakiś inny sport, gdzie kobiety coś tam osiągają w porównaniu do mężczyzn.

Także IMO - to nie wypali. Po prostu. Życzę jej powodzenia, bo byłaby pionierką, ale męskie ego jest nie do pokonania.

0

Mecz w Zabrzu idealny, by padł z dupy gol dla Korony w 92 minucie na 0:1..

Ale rzuciłem klątwę haha

0

Przypominam, że Bogdanka Luk Lublin walczy o finał PlusLigi z Projektem Warszawa. Faworytem drużyna Leona.

0

Widzew to jest taki mem, że naprawdę nie mam słów na to hahahaha

0

@FcPortoFan1999 typ w ogóle nie powinien grać. Dziwię się trenerowi Widzewa, że nie zmienia go

0

@FcPortoFan1999 no i obok Piastu i Arki

0

Fornalczyk jest tak tragiczny, że to szok. Chłop literalnie nie ma nic poza szybkością. I jeszcze mały jest, to mu to gówno daje.

0

@FcPortoFan1999 no jak dzisiaj wygrają, to nie spadną.

1

@FcPortoFan1999 typowy Widzew w tym sezonie. Niemniej walczą o utrzymanie i na moje się utrzymają.

1

Ale interwencja Drągowskiego to interwencja sezonu póki co.
Nie było na moje spalonego. Uratował Widzewiaków
@Safrani

0

@malypuzon a Wisła Płock? XD
Dwa antyfutbole haha

1

@malypuzon no jeśli Raków wygra i nie będzie w top5, to ok. Na moje w top5 będzie finalnie:
Lech, Jaga, Górnik, Raków i GKS Katowice. Dokładnie w takiej kolejności. Chociaż wolałbym Jagę na pierwszym

0

@malypuzon przecież łącznie musi być 5 drużyn. Wystarczy, że 6 i 7 będzie miała 51 i 50 pkt, co jest realne przecież.

Zacznijmy od tego, że Legia po prostu musi wygrać te mecze. Pokonać Lecha i przynajmniej wygrac te mecze i siebie, a wyjazdy pozostałe min. Zremisować. Aczkolwiek Termalikę powinni pyknąć

1

@mrboom nikt by nie wyprzedził, bo ten tor miał jedną pieprzoną ścieżkę. Zresztą Czewa też się nie popisała. Woryna, który aktualnie top5 rajderów na świecie - nie mógł wyprzedzić Miśkowiaka, bo jedna linia dosłownie jest.

To jest w ogóle patologią żużla, by robić betony ponad wszystko i w dupie mieć widowisko. Autentycznie niech wprowadzą kary finansowe dla klubów, na torach których jest mijanek poniżej limitu xD inaczej tej leśne Dziady się nie nauczą niczego.

3

@macio_944 Szumowski to najlepszy stand uper w Polsce i nie ma co z tym handlować.

0

@Criss18Barca jak zdobędą komplet punktów, to mając 52 pkt, to oni mają praktycznie GWARANTOWANE europejskie puchary.
Kwestia czy zdobędą te 12 pkt, czy też nie. Na moje i tak kluczowe to jest wygrać z Lechem na wyjeździe. Od tego wyjdźmy. Jak wygrają, to możemy rozmawiać. Jak nie wygrają, to liczyć na 4/4 w kolejnych meczach...no może być różnie.
Na pewno będzie ich boleć ten remis z Górnikiem Zabrze. Gdyby tam wygrali, a mieli to na widelcu, to by naprawdę realne były europejskie puchary. A tak, to na dwoje babka wróżyła.

0

@Criss18Barca żeby wygrać ligę, to trzeba dominować u siebie i to pokazał Toruń.
Sparta u siebie jest niełapalna dla wszystkich poza może Lublinem. Z nimi powalczą i wynik może w dwie strony być.

Kwestia jak wysoko będą u siebie wygrywać. Sparta wiadomo, że top4 ma. Tak samo Toruń i Lublin. Walka jest i czwarte miejsce i tutaj faktycznie - biją się aż 4 drużyny o to. Za cholerę nie wiadomo kto będzie. Falubaz stracił na cały praktycznie zasadniczy Ratajczaka. W dodatku teraz bez Madsena prawdopodobnie pojadą.
Gorzów mocniejszy niż się wydawało, a Grudziądz prawdopodobnie słabszy u siebie, ale mocniejszy pewnie na wyjeździe (dla nich to na minus). Leszno będzie raczej stabilne, a Czewa ze wszystkimi sromotnie przegra. I to...naprawdę wyraźnie. Te mecze więc nie będą się kompletnie liczyć.

Sparta tą wygraną w Gorzowie sobie zapewniła półfinał, a za tydzień jadą przyklepać to. U siebie wszystko wygraja, więc przy 3 wyjazdowych wygranych mają TOP3, a nawet top2, a być może wygrają jeszcze w Zielonce i Lesznie.

0

@Criss18Barca jak oni pykną Lecha na wyjeździe, to jestem skłonny uwierzyć w europejskie puchary dla nich. Serio.
Aż naprawdę szkoda tego remisu z Zabrzem, bo należała im się wygrana. 4 pkt by było od europejskich pucharów.

0

@Criss18Barca @mrboom w zeszłym sezonie bilans w zasadniczym 4:3. Wygrali aż 4 wyjazdy. Przegrali pamiętny skandaliczny w Częstochowie. Oprócz tego porażka z Motorem i Apatorem, więc całkowicie zrozumiała.

Dla porównania - mistrzowie Polski - Toruń - 3-1-3 na wyjazdach
Lublin poza skalą oczywiście 6:1

0

@Criss18Barca niewiele brakło.
@mrboom no mnie mimo wszystko dziwią, bo Sparta na wyjazdach akurat zła nie jest, jak na żużlowe realia. Porównaj to do innych klubów. Wiadomo. Na wyjeździe najlepszy Motor. No, ale zaraz za nimi jest właśnie Sparta.

0

@Chaoss tydzień temu mnie wyśmiano za te tezę xD tabela jest tak ściśnięta i wyrównana, że Legia, jak wygra powiedzmy ten i jakieś jeszcze 3 mecze, to będzie grać w Europie

0

@Kgorecki2500 ja tam patrzę na europejskie puchary. Legia ma większe możliwości po prostu

3

Jak Legia utrzyma wynik, to będzie klasyka. Ci co na górze tracą na rzecz tych na dole i spłaszczanie ligi ciąg dalszy xD
Zresztą Legia dużo lepsza na ten moment.

Szkoda też tego remisu z Górnikiem. Legia by miała już 39 pkt i 8 miejsce i tylko 4 pkt od europejskich pucharów.

1

@mekston @tbas mówiłem, że Iga przegra z Andreevą xD
Iga obecnie to zawodniczka spoza top10, jak nie spoza top20.
Wincyj Darii

1

@Safrani może zgoda jest tutaj niefortunnym określeniem. Bardziej chodzi mi o to, by "pozwolili, by to płynęło samo". Przemilczą temat i tyle.
W ich interesie jest to, by PiS był tym wrogiem. Dzięki temu będą rządzić. Jak im Konfa wyrośnie, czy ktoś inny, to mogą mieć problemy

1

@tbas @Safrani jeśli Kaczyński to zrobi i tak im to wyjdzie, to jest to masterplan. Jeśli KO o tym wie i się zgodzili, to też będziemy mieli dowód na to, że duopol rządzi i dzieli

1

@Kgorecki2500 oczywiście, że starzy wymierają. Ci co wchodzą w ten wiek, to mają ugruntowane poglądy. To widać po Konfederacji, jak mocno zyskali w przedziale 30-39. Kiedyś nie do pomyślenia. Zyskują też w 40-49.

1

@Safrani oczywiście, że nie wolno lekceważyć Kaczyńskiego. To wytrawny gracz. Niemniej wrogów mu przybyło. Siła złego na jednego może być.

1

@Safrani dzisiaj poszło info, że ok. 50 posłów (!!) PiSu przechodzi do frakcji Morawieckiego. To potężny cios byłby dla Kaczyńskiego.

4

PiSowski "Absolute Cinema" dzisiaj xD



Albo to są szachy 5D Kaczyńskiego, albo mamy do czynienia z chwilami przełomowymi xD

Ziobro i Gowin nie dali rozwalić PiSu od środka. Czy da radę Morawiecki? Kibicuję mu. O tyle sytuacja jest ciekawa, że PiS pierwszy raz w historii jest w takim położeniu, gdzie:
1. Jest tendencja spadkowa, wydaje się, że nieodwracalnie
2. Ma na prawo od siebie dwie partie, które razem mają 25% poparcia (mniej więcej oczywiście)
3. Są 2 lata po fatalnych 8-letnich rządach
4. Demografia jest nieubłagana. Młodzi mają alternatywę w postaci Razem i Konfederacji, a starzy wymierają.
5. Wewnątrz są potężne ruchu separatystyczne na czele których stoi mocny gracz, bo wieloletni premier - Mateusz Morawiecki.
6. Problemy finansowe i członkowie, którzy nie chcą wpłacać pieniądzy.
7. Jednoczesne afery i kompromitacje mimo iż nie rządzą.

Te 7 punktów jest istotnych, bo uderza w PiS bardzo mocno. Blokują manewry działań i w sumie jakbym był Kaczyńskim, to nie wiem, co bym w obecnej sytuacji zrobił..

@Kgorecki2500 @tomek8756 @gumaz @Safrani @JimMorrisonFCB @GeneralXavi @Bykunn @macio_944

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?