0

@Encore no teraz ma okazję się wykazać.

0

@Faro to jest w sumie jego jedyny minus. Jeszcze to ustawienie linii obrony rozumiem. Po prostu dzięki temu tak gramy w ataku - tak trzeba. Wykonawcy są zwyczajnie zbyt przeciętni i brakuje lidera defensywy.
Jednak nie pojmuję tego zajeżdżania piłkarzy. To jest to, co ja cały czas piszę tutaj i wielu debatowało długo ze mną. Szkoda, że musi dojść do kontuzji Raphinhi i Yamala, by o tym się przekonać.
Jest ryzyko, że El Clasico bez ich obu będzie. Oby Rapha wrócił chociaż...
Tak czy siak. Nie mamy kompletnie nikogo o podobnej charakterystyce. No jest Roony...no, ale chłop nie dostawał minut. Zamiast mieć jeszcze jednego rasowego skrzydłowego, choćby ze szkółki, który mógłby zastępować regularnie Yamala w 75 minucie, albo raz na jakiś czas cały mecz zagrać, to nie - Yamal 90 minut mecz w mecz.
Oczywiście kontuzja mięśniowa, zmęczeniowa. Typowy uraz.

Bura należy się sroga za to także Deco, że w ogóle nie przygotował zespołu pod to.

A nam nie pozostaje nic innego jak wyjść 3-5-2 z Lewym i Ferranem w ataku. Bo jak inaczej?
Balde i tak gówno da. Nie wiem, jak on to teraz ułoży..

0

@jeonek dalej - Real musi wygrać wszystkie 6 meczów. To raz.
Nawet jeśli będzie remis w el Clasico, to zostaje im 5 pozostałych meczów, by wszystkie wygrać, a my byśmy musieli 3 mecze przegrać lub 2 mecze przegrać i 2 zremisować. Spośród 5 meczów. Tylko jedna wygrana? Wątpię. To się nie wydarzy. Wraca Raphinha przypominam. Wraca też Bernal.

3

Ten mecz tylko pokazał, że jak ważna jest szeroka kadra. Kolejny sezon i znowu wychodzi krótka kołdra. Flick też nikogo niestety młodego nie wprowadza, czego nie można było mówić o Koemanie, czy Xavim. To jest błąd moim zdaniem, ale.."zwycięzców się nie sądzi".

Na moje - potrzebujemy uniwersalnego skrzydłowego, mogącego grać na prawej i lewej stronie. 1 taki piłkarz. Yon Diomande jest takim piłkarzem, ale na moje - nie do wyjęcia. Do tego oczywiście pozostanie Roonego i brak wykupienia Rashforda.
Biorąc pod uwagę intensywność rozgrywek, to że walczymy o tryplet, a także fakt, że tych kontuzji sporo łapiemy w sezonie, to my potrzebujemy tych 26-28 zawodników, a nie 24, jak teraz. Przychodzi co do czego, a my nie mamy boków obrony, skrzydeł i środka napadu. I to też nie jest tak, że kontuzjowanych jest 10 piłkarzy. Mamy źle zbilansowany zespół i tyle.

0

@Marcelinho132 ale co Ty porównujesz? Zupełnie inna sytuacja.
Inna też była przewaga Arsenalu. City miało zaległe mecze, bodaj nawet dwa w pewnym momencie i była iluzja sporej przewagi.
Ostatnie 5 meczów to 11 do 9 w zdobytych punktach. 10 meczów? 24 do 20 dla City. Przypomnę - był bezpośredni pojedynek między nimi.
Mają 5 meczów do końca. My 6. Jesteśmy w nieporównywalnie lepszej sytuacji

0

@regatta52 Roony dobrze gra. Ale na lewym skrzydle, to totalnie nikogo nie mamy jakościowego.

1

@novy1899 zostały nam 2 mecze u siebie i 4 wyjazdy. U siebie mamy komplet zwycięstw. Raczej mała szansa, że przegramy wszystko do końca. 9 pkt w 6 meczach, to nie wiem, co by się musiało wydarzyć, byśmy to przewalili

5

Pyrrusowe zwycięstwo. Tracimy Cancelo i Yamala...o tyle dobrze, że liga praktycznie już wygrana..9 pkt i tylko 6 meczów do końca.

0

@Tigermaus oby się mylił. Może tylko naciągnięcie..

0

@Nazio_87 a wiesz to skąd?

0

Rashford xD
Nie wyczymie dzisiaj.

0

Lewy i Frankie za Ferrana i Olmo. Pedri wtedy wyżej niech idzie na "10"

3

Nie no. Jakim cudem tutaj był spalony? Jakiś żart?

6

Roony jest super. Mega wierzę w tego chłopaka. Oby pozostał u nas.

0

@Janas11224 jakiś kibic zawału dostał, albo coś takiego. Jeszcze nie podali co konkretnie

0

@Pablozeusz no na moje to tutaj za szybko nie wznowią. Powinien przerwać mecz i wznowić, jak się uspokoi

2

Jeszcze jakiś kibic kontuzjowany..
Przeklęty dzień

0

Oby tylko naciągnięcie. Klasyk za 2 tygodnie.

1

I kontuzja. No xD po prostu

1

Ewidentny karny

1

@tbas dokładnie. Fermin to typowa "10". Już tam mogliby dać tego Roonego

0

Wyczuwam po przerwie od razu Fermina i Lewego. Totalnie nic w ataku nie funkcjonuje. Gavi na środek na cito musi być przesunięty

5

Gavi na skrzydle...ech. czemu to jemu się robi, to ja nie wiem. Chłop typowo do środka pola na przecinaka..

1

@Vegeta88 ja Miodowe Lata uwielbiam przecież :D także dla mnie to też topka

1

@tomek8756 no oczywiście, że tak. Helenka robi kapitalną robotę tutaj!

2

@misterio ogólnie się przyjęło, że ŚWK dzielimy na 3 okresy. Z Waldkiem, bez Waldka, z Jolasią.

Bez Waldka najlepsze - 10/10
Z Waldkiem - 8/10
Z Jolasią - 2/10. Może 3/10.

2

@Vegeta88 no ja jednak uważam, że biorąc pod uwagę ilość odcinków, ich różnorodność, tematyki poruszane w tychże odcinkach - no to uważam, że jednak ŚWK to jest półkę wyżej.

Jest nawet hipoteza, że nie ma sytuacji, którą nie możnaby przedstawić za pomocą scenki ze ŚWK.

0

@Safrani ale trzeba przyznać, że tak powinien się zachowywać polski poseł. Bronić posłów ze swojego kraju, kiedy są atakowani. Szacun dla Anny

2

Oby Cancelo dzisiaj na skrzydle a Gavi z Pedrim na ŚP.

7



Świat Według Kiepskich to jest moim zdaniem bezdyskusyjnie najlepszy serial komediowy w tym kraju. Być może nawet najlepszy serial bez podziału na styl.
Żaden inny nie przedstawia tak dobrze natury człowieka, natury Polaka, rzeczywistości w Polsce na przełomie lat 90 i 00. Omawianych jest tak dużo wątków, że to jest niebywałe. Wszystko oczywiście w bardzo przyjemnej formie, z pozoru - głupkowatej, w krzywym zwierciadle.

No i te ponadczasowe postaci, nie do zastąpienia. Ferdek, Paździoch, Boczek, Halinka. To jest arcypoziom castingu.

Polsat też podjął najlepszą decyzję ever. Za darmo wrzuca najlepsze odcinki na YT. Zgarnia ogromne profity wizerunkowe z tego tytułu. Do tego same odcinki są oglądane każdorazowo po kilkaset tysięcy wyświetleń. Nagroda dla osoby decyzyjnej, premia solidna i order jakiś.

@Kgorecki2500 @tomek8756 @gumaz @Safrani @JimMorrisonFCB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?