michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Xaviball sam butelkomat, przynajmniej tam gdzie byłem, działa bardzo sprawnie i o to pretensji nie mam. Natomiast sama idea, że najpierw pobierane są mi pieniądze pod przymusem i potem ja latam jak śmieciarz do sklepu - to zwyczajnie przekracza moje pojęcia godności.
2
@Dari0G na szczęście co raz więcej browarów decyduje się na sprzedaż w bezzwrotnych xD
1
@Dari0G no naprawdę też mam taką hipotezę. Jedna z takich teorii spiskowych xD oczywiście półżartem, bo wierzyć mi się nie chce, by takie coś na górze zapadło, ale jak inaczej to wytłumaczyć? Przecież ten system jest totalnie nielogiczny, fatalnie realizowany.
Najprostsze wytłumaczenie - kto na tym zarobił? Kto miał zarobić, ten zarobił, tylko pytanie kto?
11
@pt9 ja też nie. Dla mnie to jest zamienianie się w menela. Dziwię się, że są ludzie, którym to pasuje i uwaga - CIESZĄ SIĘ z tego. Łaskawcy im zwracają pieniądze, które najpierw sami wydali hahahaha
Nie no to jest po prostu żart nieśmieszny w jaki sposób u nas to wprowadzono xD
2
@Kgorecki2500 dokładnie. Nie ma gdzie tego zgłosić. Do UKOiKU?
Albo po złości będę do nich codziennie przez 3 miesiące z jedną butelką przychodził z innego sklepu z wydrukowaną ustawą.
14
Biedronka nie przyjęła mi szklanych butelek objętych systemem kaucyjnym, bo jak stwierdzili "nie mają takich na sklepie". Nie przyjęli "i co nam pan zrobi?"
Chore to jest. Wypieprzylem do kosza. Pieprzę to i nie będę kupował niczego w butelkach zwrotnych, objętych kaucją. To jest dymanie nas wszystkich i jeszcze jak debile, jak śmieciarze latamy do sklepu xD
Dzisiaj z całym workiem szedłem na zakupy jak ze śmieciami się chodzi xDDD
@mekston @Kgorecki2500 @Peciak @GeneralXavi @JimMorrisonFCB @tomek8756
0
@Prorokk Kopyta zrobił o tym piwie materiał.
0
@Colon hahahahah xD no to moja przyszłość chyba xD
1
@Kgorecki2500 na spokojnie do dostania online.
No, albo idź do Drink Hali na Rydygiera.
3
Wczoraj pisałem Wam o piwie Trybunał '90.
No co tu dużo mówić - okazał się fenomenem. Turbo sztos według naprawdę WIELU opinii. Przypomnę - dostępny w Biedronce za 5 zł i na dodatek BEZ kaucji i 12+12, czyli de facto 2,50 za butelkę xD
Kupiłem 4. Wypiłem 2 i ja to kurde mam pecha. Wyczuwalny mokry karton. Innymi słowy - DEBILE Z BIEDRONKI NIE SCHOWALI PIWA NA CZAS DO MARKETU. Stało pewnie na dworze na słońcu. Piwo jest świeże, więc nie ma opcji, by z innych powodów się utleniło.
No nic. Jutro trzeba kupić w innej Biedronce.
No, ale czuć super aromat i smak. Zwyczajnie ten posmak pozostaje, ale to nie wina piwa, a przechowywania go.
1
@Kgorecki2500 bezapelacyjnie najlepszy polityk na Lewicy. Tacy powinni być. Społecznicy, walczący z silniejszym, broniąc słabszego. To jest właśnie dla mnie definicja normalnego lewicowca. Ogromna strata dla Polski.
1
@Zoker no tak. Na ten moment jest to nie do przeskoczenia. Gratuluję zatem wybrania takiego zawodu/pracy! :) swoją drogą bardzo ciekawa
9
@Aragorn33 raz, to się może każdemu zdarzyć. Natomiast jemu to się zdarzyło po raz bodaj 4 albo 5. To jest zwyczajnie, albo tragiczny sędzia VAR, albo zwyczajnie robi to celowo. W obu przypadkach do wywalenia. Może być oczywiście jedno i drugie i ta opcja jest pewnie tą prawidłową
0
@Zoker ale to po prostu wyszukujesz kontraktorów, wykonawców, którzy przetransportują coś z firmy A do firmy B z jakiegoś punktu X do Y? I dodatkowo nadzorujesz ten transport, tak?
0
@pt9 dorzuć do tych problemów jeszcze rozwój robotyki, jak "Edward Warchocki", gdzie już są bardziej zaawansowane roboty, czy maszyny. Cała produkcja będzie sie opierała za chwilę na robotach
0
@Zoker a czym konkretnie się zajmujesz w tej logistyce? Jakie są takie 3 podstawowe rzeczy, codzienne, które do Ciebie należą? W sensie za co odpowiadasz w firmie
0
@KichuBlaugrana i słuszne są Twoje obawy. Grafików już praktycznie w pełni będzie można zastąpić za 2-3 lata. Może za 5, jeśli dynamika rozwoju nie będzie się aż tak zwiększać, jak teraz.
Skoro dzisiaj już wykoszono juniorów, którzy kodują proste strony? Wdrożenie juniora na odpowiedni poziom, to są 2-3 lata tak naprawdę. Znacznie lepiej zainwestować w mida lub seniora i dać mu narzędzia AI.
Kolejnym krokiem będzie ograniczenie liczby midów, a potem przyjdzie na seniorów.
Do tego dorzuc kryzys na rynku, który jest i zwyczajnie zleceń będzie mniej, a więcej osób, które się biją o te zlecenia ;)
0
@Ryoumen no tylko 100 baniek, by go wyjąć :/ czy ile?
0
@mientusek1407 ale zakładam, że jednak Cancelo, skoro mięśniówka dzisiaj, ewidentnie zakuło mocniej, to nie wykuruje się w 3 dni.
Alternatywa, to Balde. Sorry, ale nie. Chłop jednowymiarowy, bez formy, bez ogrania. Do sprzedaży.
Ewentualnie Pedri wyżej, a Fermin po lewej (LŚP), a Gavi i Frankie na środku.
Już mniejsza. Didaskalia.
0
@norbi77 a ja bym zaryzykował i wyszedł 3-5-2. Bo jak inaczej mamy grać?
Joan - Kounde, Cubarsi, Martin - Roony, Frankie, Pedri, Gavi, ciut wyżej Fermin - Ferran, Lewy. (Czyli takie 3-4-1-2 w sumie)
Ja wiem, że nie czas na eksperymenty, ale nie mamy lewej obrony i obu skrzydeł. Roony nie jest gwarantem, że będziemy w stanie to pociągnąć. Najgorzej, że lewą stroną i tak ataków nie będzie xD jeszcze ten Cancelo jak na złość wypadł.
0
@Encore no teraz ma okazję się wykazać.
0
@Faro to jest w sumie jego jedyny minus. Jeszcze to ustawienie linii obrony rozumiem. Po prostu dzięki temu tak gramy w ataku - tak trzeba. Wykonawcy są zwyczajnie zbyt przeciętni i brakuje lidera defensywy.
Jednak nie pojmuję tego zajeżdżania piłkarzy. To jest to, co ja cały czas piszę tutaj i wielu debatowało długo ze mną. Szkoda, że musi dojść do kontuzji Raphinhi i Yamala, by o tym się przekonać.
Jest ryzyko, że El Clasico bez ich obu będzie. Oby Rapha wrócił chociaż...
Tak czy siak. Nie mamy kompletnie nikogo o podobnej charakterystyce. No jest Roony...no, ale chłop nie dostawał minut. Zamiast mieć jeszcze jednego rasowego skrzydłowego, choćby ze szkółki, który mógłby zastępować regularnie Yamala w 75 minucie, albo raz na jakiś czas cały mecz zagrać, to nie - Yamal 90 minut mecz w mecz.
Oczywiście kontuzja mięśniowa, zmęczeniowa. Typowy uraz.
Bura należy się sroga za to także Deco, że w ogóle nie przygotował zespołu pod to.
A nam nie pozostaje nic innego jak wyjść 3-5-2 z Lewym i Ferranem w ataku. Bo jak inaczej?
Balde i tak gówno da. Nie wiem, jak on to teraz ułoży..
0
@jeonek dalej - Real musi wygrać wszystkie 6 meczów. To raz.
Nawet jeśli będzie remis w el Clasico, to zostaje im 5 pozostałych meczów, by wszystkie wygrać, a my byśmy musieli 3 mecze przegrać lub 2 mecze przegrać i 2 zremisować. Spośród 5 meczów. Tylko jedna wygrana? Wątpię. To się nie wydarzy. Wraca Raphinha przypominam. Wraca też Bernal.
3
Ten mecz tylko pokazał, że jak ważna jest szeroka kadra. Kolejny sezon i znowu wychodzi krótka kołdra. Flick też nikogo niestety młodego nie wprowadza, czego nie można było mówić o Koemanie, czy Xavim. To jest błąd moim zdaniem, ale.."zwycięzców się nie sądzi".
Na moje - potrzebujemy uniwersalnego skrzydłowego, mogącego grać na prawej i lewej stronie. 1 taki piłkarz. Yon Diomande jest takim piłkarzem, ale na moje - nie do wyjęcia. Do tego oczywiście pozostanie Roonego i brak wykupienia Rashforda.
Biorąc pod uwagę intensywność rozgrywek, to że walczymy o tryplet, a także fakt, że tych kontuzji sporo łapiemy w sezonie, to my potrzebujemy tych 26-28 zawodników, a nie 24, jak teraz. Przychodzi co do czego, a my nie mamy boków obrony, skrzydeł i środka napadu. I to też nie jest tak, że kontuzjowanych jest 10 piłkarzy. Mamy źle zbilansowany zespół i tyle.
0
@Marcelinho132 ale co Ty porównujesz? Zupełnie inna sytuacja.
Inna też była przewaga Arsenalu. City miało zaległe mecze, bodaj nawet dwa w pewnym momencie i była iluzja sporej przewagi.
Ostatnie 5 meczów to 11 do 9 w zdobytych punktach. 10 meczów? 24 do 20 dla City. Przypomnę - był bezpośredni pojedynek między nimi.
Mają 5 meczów do końca. My 6. Jesteśmy w nieporównywalnie lepszej sytuacji
0
@regatta52 Roony dobrze gra. Ale na lewym skrzydle, to totalnie nikogo nie mamy jakościowego.
1
@novy1899 zostały nam 2 mecze u siebie i 4 wyjazdy. U siebie mamy komplet zwycięstw. Raczej mała szansa, że przegramy wszystko do końca. 9 pkt w 6 meczach, to nie wiem, co by się musiało wydarzyć, byśmy to przewalili
5
Pyrrusowe zwycięstwo. Tracimy Cancelo i Yamala...o tyle dobrze, że liga praktycznie już wygrana..9 pkt i tylko 6 meczów do końca.
0
@Tigermaus oby się mylił. Może tylko naciągnięcie..
0
@Nazio_87 a wiesz to skąd?