1

@FcPortoFan1999 w tym samym czasie, żeśmy napisali xD

Zbiórka zbiórką, ale Wisła Płock z Radomiakiem - musimy tutaj być. Ktoś musi czuwać nad warcie!

1

Radomiak goooooool!

5

@VamoSBarca88 ciekawe jaka będzie finalna liczba wyświetleń

0

Idealny wynik w Płocku, by utrzymać status "by Liga była ciekawsza".

0

@takisobiektos Ty mi lepiej powiedz jak to się stało, że Denver nie wygrało meczu z Minnesota? Jest już 3-1 w serii. Nie wygrali meczu, kiedy w pierwszej kwarcie odpadł DO KOŃCA SEZONU Divincenzo, z jakoś w połowie meczu - Edwards

0

@Laminedependencia no dobra, ale z tego co kojarzę, to obaj się tam wyzywali, bo Litewka wyzywał i obrażał myśliwych. Mniej więcej kojarzę o co chodzi.

Ja tam bym się nie spinał o to i uważam, że to jest niepotrzebne szukanie dziury w całym. Nie można mieć ani do Litewki, ani do Mozdzonka pretensji tutaj. Czasami tak jest.

0

@severius po owocach ich poznacie. I tyle w temacie. Ja żadnego polityka, z żadnej opcji, nie oceniam, póki nie rządzi i/lub nie sprzeda własnych ideaów.

4

@Sulimo w sensie co? Spinali się, bo mieli odmienne podejście do kwestii myśliwych. Litewka mocno atakował całe środowisko. Możdżonek mocno bronił całe środowisko. Po śmierci Litewki zwyczajnie zachował się Możdżonek tak, jak należało, czyli nie mówił źle o Litewce i go pożegnał. Pierwszy raz w życiu spotykasz się z tym, że po czyjejś śmierci ludzie odpuszczają i zakopują topór wojenny? Czy miał nie żegnać Litewki?

Ja tutaj też mam wielu z którymi się sprzeczam, czy o których mam delikatnie pisząc nie najlepsze mniemanie, ale jeśli nie daj Boże umrą, to nie widzę sensu, by czegoś miłego o nich nie napisać..

0

@takisobiektos ja też nie wiem, dlatego liczę, że Lakers awansują i wróci zdrowy Doncić. Reaves pewnie już mógłby wczoraj grać, ale chłopa oszczędzają.

W sumie, jeśli Lakers wejdą na poziom, na który potrafili już wejść w tym sezonie, to są w stanie powalczyć z OKC.
Wiem, że sędziowanie będzie po stronie Oklahomy, no w tym sezonie zawsze się gwiżdże pod nich. Serio. My narzekamy na Real, ale w NBA aż nadto widoczne jest, jak się forsuje SGA i jego kolegów.

Natomiast obiektywnie trzeba przyznać, że OKC, to najlepsza drużyna w lidze. Przekoty. Natomiast oczywiście, że mam nadzieję, że ktoś im utrze nosa. Jak nie Lakers (bo mimo wszystko typuje Sweep na korzyść OKC), to SAS, czy inny Boston..

0

@fotohobby no i ja wspomniałem właśnie o Wojcikowskim, który był społecznikiem i nagłaśniał afery, dokładnie w taki sposób, jak poseł Litewka. Takich posłów jest max kilku na kadencję. Reszta to tylko wystąpienia publiczne, populizm, albo siedzą cicho i są przyciskami dla prezesów partii. Z reguły mamy 1-3 na kadencję takich posłów.
Mariana Golińskiego nie kojarzę.

4

Brunes! Tak jest! Brawo!

0

@Arkon jako kierowca - byłbym wdzięczny, gdyby rowerzyści jeździli ścieżkami rowerowymi :) jednocześnie jestem za tym, by jak najwięcej tych ścieżek rowerowych było ;)

3

Brak karnego tutaj, to skandal kolejny

1

@EzioAuditoreDF no dzisiaj solidne 8

3

Totalna dominacja dzisiaj. Serio. Profesura w drugiej połowie.

1

@norbi77 no 4:0 powinno już być. Druga połowa, to profesura. Ogólnie od strzelenia pierwszej bramki, to mamy ten mecz praktycznie pod pełną kontrolą

38

Lewy to jest cichy bohater dzisiejszego spotkania. Nie zlicze ile pojedynków stoczył z tymi rzeźnikami i ile z nich wygrał.
No i oczywiście asysta dodatkowo

7

Lewy, ale pass! Pięknie!

3

Dziękuję dobranoc hehehe
No to co?
Campeeoooooneeees?? :)

1

Casado za Olmo powinien wejść teraz.

2

Pedri! Piękne zagranie! magiczne zagranie. Szkoda, że Fermin nie podał do Lewego

1

@Katalończyk 99 szczerze? Jak dzisiaj wygramy (oby!) to lepiej by na ławce siedział, ale nie wchodził.

0

@BulaKG na razie West Ham prowadzi, a oni remis z tragicznymi Wilkami

0

Rashford piłkarzem konkretów HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

0

Bardzo dobre zmiany Flicka. Przynajmniej na papierze

1

No i na moje Olmo tu faulował. Po nogach to odebrał. Niemniej. Kolejna sytuacja! Super. Wykorzystać szybko coś na 2:0

0

@karci0 no nie. Szybciej nogę wsunął ten z Getafe

1

@norbi77 btw - mecz się otworzył trochę. No i już mieliśmy dwie sytuacje groźne

0

@norbi77 tak. Dokładnie.
A swoją drogą - co sądzisz byśmy przeszli na 3-2-4-1?

W sensie: Martin, Cubarsi, Kounde - Gavi, Pedri - Cancelo, Fermin, Olmo, Roony - Lewy?

Czytaj - Cancelo trochę wyżej, Fermin bardziej na środek, Roonego trochę cofnąć.
Co sądzisz?

1

@norbi77 nie pierwszy raz - początek meczu i Olmo który się pogubił? Mógł do Roonego lub Lewego zagrać.
Później Roony miał hektary przestrzeni w polu karnym i walnął 10 metrów obok bramki. Cancelo też na lewej stronie stwarzał przestrzeń. Trochę tego było, JAK NA GETAFE!! Bo obiektywnie to dużo przestrzeni dzisiaj nie ma :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?