0

@Filipem myślę, że z Alejandro, to byśmy nie mieli dzisiaj 14 pkt przewagi. Chłop zmienił naszą defensywę w...ofensywie xD w końcu coś z boku obrony się dzieje. Dzisiaj całe skrzydło dostał do swojej dyspozycji. No i mega to wyglądało. Chłop wybitny. Niech popracuje nad formą fizyczną, kondycją i będzie sztos.

1

@Filipem ja tego nie kupuje. Aczkolwiek nikt tak nie wrzuca piłek jak on. Na stałe fragmenty gry jak znalazł. No, ale chłop 1,9m wzrostu i nie potrafi do cholery grać głową...
Ma szybkość, ale mam wrażenie, że biegnie i sam nie wie po co xD

Ma mankamenty. Jako tania opcja na skrzydło, jako uzupełnienie składu - spoko. Na podmęczonego rywala. Na drugą połowę, na słabsze drużyny. No, ale w LM w ćwierćfinale wzwyż, na finały CdR, na klasyki, czy mecze trudne na wyjeździe, etc. - sorry. No, ale kto inny musi zastąpić Raphinhę, czy Yamala.
Jakiś by się przydał niezły i młody skrzydłowy. Szybki. Ten młody z Lipska super opcja, bo i na LS i na PS może grać. Takiego potrzebujemy. Albo walić i lecimy po Pietuszewskiego xD

8

Tylko pragnę zauważyć jeszcze, że druga bramka dla nas zaczęła się od odbioru/przejęcia piłki przez Cancelo. Tego, który rzekomo bronić nie umie. Potem zagranie do Fermina, ten do Ferrana i gol.

2

@Filipem i najmniej goli straconych w lidze (no w sumie tyle, co Real, ale oni mecz mniej mają rozegrany). Inna kwestia, że Real też z obrony nie słynie.

My chyba lepiej gramy w obronie, niż może się wydawać...
Aczkolwiek przez obronę odpadliśmy z CdR i LM

3

@July_6_BcN i ja myślę, że my to zrobimy. Jesteśmy w gazie. Mecze co tydzień, więc jest odpoczynek. Real na kolanach, więc trzeba świniaka dobić na Camp Nou.
Powiem więcej.
Możemy osiągnąć historyczny rezultat i wybrać wszystkie 19 meczów i siebie.

2

@marcin62 Byku. Jak wygramy pozostałe mecze, to mamy 100 pkt. Drugi raz w naszej historii (2012/13). Tyle samo miał też Real (2011/12).
No, ale tamte czasy, to była czysta dominacja Barcy i Realu nad resztą ligi.
Łoiliśmy wszystkich i o mistrzostwie decydowały Klasyki tak naprawdę.
Inne budżety, inna liga.

Tutaj jednak Barca jest w największym kryzysie finansowym i mniej sportowym, od lat (choć dzięki Flickowi i jakby nie patrzeć - Laporcie - wychodzimy z tegoż kryzysu).

Pomijam, że targani kontuzjami jesteśmy i rzekomo bez napastnika gramy.
Mamy też 89 goli strzelonych i w sumie tylko 31 straconych, choć gramy bez obrony xD
Jakby nie patrzeć - najlepiej w ataku, najlepiej w obronie, w całej lidze.

6

No ogólnie wybór MVP nie taki oczywisty. Ja się zastanawiałem między nim, a Lewym i finalnie Lewego stawiam wyżej. Druga połowa kapitalna i dał nam wygraną. Joan zaś uchronił przed porażką..
Finalnie jednak stracił gola i w jednej sytuacji miał zwyczajnie szczęście, bo Budimir trafił w słupek.

0

@Ryoumen no myślę, że w ostatniej kolejce już się rozstrzygnęło. Real nie wygrał, a my pokonaliśmy Getafe...
Pytanie teraz, czy przypieczętujemy mistrza jutro, czy za tydzień

0

@MichuZ44 tak jest. Do tego w sumie się już sprowadza

1

14 pkt przewagi na 4 kolejki przed końcem (Real do rozegrania ma 5 meczów), to giga przewaga. Tego nie da się fizycznie przepieprzyć. Real MUSI wygrać wszystkie mecze a do tego my max 1 pkt możemy zdobyć. Inny scenariusz, to my jesteśmy campeones

14

Mówcie co chcecie. Lewy nam to wygrał. Kolejny mecz był decydujący.

Owszem. Nie było wiele sytuacji, ale sorry - jak takie Ferrany mu nie wykładają na sam na sam, to o czym mowa?...

Niech oni zaczną grać na Lewego, to będą bramki.

15

Ferran z Lewym nie gra, ale Lewy z Ferranem już tak. Byłaby asysta...

11

Czemu do Lewego teraz nie grał? Znowu się powtarza, że z Lewym nie grają...Robert miałby setkę..

2

@macio_944 no dokładnie. Tutaj 4 minuty. MOŻE 5. No, ale to naciągane. A chłop 8 dowalił xD

9

Araujo nie ten przycisk wcisnął i zrobił wślizg zamiast podania

0

8 minut hahahhahahahahahha robią co mogą xD

1

Ech. Nie dziwi, że po stronie Araujo wrzutka i gol..

No cóż. Jeszcze walczymy o mistrza..

1

@Kgorecki2500 wtopi. Realu już nie ma mentalnie w tym sezonie. Tam też kontuzje są..

1

Bramkarz jajami samobója strzelił

4

Game Over. Campeeoooooneeees jutro i tyle

2

@Roobo nie zgadzam się. Owszem. Nie wszystko wygra. Niemniej nie musi! Niech wygrywa co trzeci pojedynek i super.

Ten gol, to było jego firmowe zagranie. Patrz jak pokazał Rashfordowi co ma zrobić.
Nikt nie wrzuca piłek tak, jak Rashford...żeby on tylko lepiej myślał na boisku i miał lepszą technikę w przyjęciu piłki...

3

@macio_944 dać mu połowę pensji tej co ma (mniej chyba prawo zabrania w Hiszpanii) i niech będzie "tym drugim", który w takich meczach jak to, lub z Getafe - gra w wyjściowej jedenastce. On i Osihmen to super duet by był. I Ferrana opchnąć i gitarka

13

Rashford chyba jedyny, który w tym sezonie grał z Lewym i wrzucał mu regularnie piłki. To jest ironia losu w sumie, że akurat on..

W końcu wykorzystaliśmy mocne strony Lewego, czyli przepchanie się w polu karnym, ustawienie się, gra głową, instynkt strzelecki

3

No. I to jest właśnie Lewy. Musi zostać.

1

Cancelo super wygląda na tej lewej flance w ataku

0

@Barceloniarz987 Rapha na Real i gitara. Dzisiaj remis biorę w ciemno. 9 pkt przed klasykiem (lub 10, lub12) to jest super rezultat.

4

Szkoda, że Olmo z pierwszej teraz nie strzelał. Fajna akcja była i super piętka Lewego

0

@FcPortoFan1999 więc jeszcze raz. LBJ dominował w latach 2008-2018. Był postrachem i jednostkowo był najlepszy. Przed tym okresem i po tym okresie - miał konkurentów do tego miana

0

@FcPortoFan1999 co to znaczy wywalczone rzutem na taśmę? LeBron każdy tryumf był najlepszy na parkiecie.
Wytłumaczyłem Ci też, że 2008-2018 to LeBron był absolutnie najlepszym koszykarzem na świecie. Dominował. Miał zwyczajnie pecha, że trafił na najlepszy zespół w historii NBA, czyli GSW.
Ja przecież nie piszę, że LeBron to najlepszy koszykarz w historii. Pisze, że jest najlepszy w pewnych aspektach, tak samo Jordan jest najlepszy w pewnych aspektach i tyle ;)

To Wy próbujecie bronić tezy, że MJ to niekwestionowany GOAT (tak rozumiem Wasze wpisy).

Ja jedynie twierdzę, że to nie jest zero-jedynkowe i że wokół MJa urosło wiele mitów, podobnie jak wokół koszykówki lat 90

0

@Criss18Barca
1. Zmarzlik
2. Kurtz
3. Bewley

Taka będzie kolejność. Wysoko będzie Woryna. Okolice 6 miejsca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?