1

@gumaz no IMO obecnie to mniej więcej:
KO 33-36%
PiS 21-25% (najciężej przewidzieć)
Konfa 13-16%
Korona Brauna 6-9%
Nowa Lewica 5-8%
PSL 3-5%
Razem 3-5%
PL2050 1-2%
Centrum 0,5-1,5%
Inni 1-3%

Mniej więcej coś takiego

0

@macio_944 to będzie wojna plemienna.
Wiem z pierwszej ręki, że NN (Mentzen) woli grać na przeczekanie. Tam jest mega niechęć do Tuska i Kaczyńskiego. Wprost jednak tego nie powiedzą, by nie ograniczać możliwości koalicyjnych.

Natomiast RN (Bosak) tutaj są ciągoty do PiSu. Także idealny scenariusz jest taki, że KO nie byłoby w stanie zrobić koalicji z Nową Nadzieją, a PiS z Ruchem Narodowym. To jest kluczowe.

Pamiętajmy, że demografia jest nieubłagana - PiS będzie tracić kosztem Konfy i Brauna.

5



Coś złego się stało z CBOS. Mieli już naprawdę dobry model.
Ten sondaż jest SUPER dla mnie pod kątem Konfy, ale obiektywnie - nie ma opcji by tak było xD

Dlatego NIE wolno patrzeć na pojedyncze sondaże, NIE wolno wyciągać wniosków tylko po jednym sondażu. Należy patrzeć na średnie.

Teraz jeszcze po akcji Mentzena też może pójść w górę, ale bez przesady..
Konfa nie ma więcej niż 16% teraz. Takie 13-16% bym powiedział.

Najważniejsze, że poza paroma outlierami, to w większości - PiS dostaje w cymbał i Brauniarze notują spadki. 6-7 KKP Brauna to bezpieczna strefa dla Polski :D

Tutaj podpompowane fest..
Ogólnie panuje duże niezdecydowanie na prawicy i to widać.
Dużo się dzieje.

@Kgorecki2500 @gumaz @Safrani

0

@Hadim ustawa o krypto była idiotyczna. Widziałem naście wypowiedzi ekspertów w temacie krypto.
I oczywiście nie zapobiegłoby aferze Zondacrypto. To tak wyprzedzając argument.

1

@Hadim Moim zdaniem ma chociażby lepszy PR. Wizerunkowo jest po prostu lepszy. No i jakby nie patrzeć - wetuje coś (choć nie wszystkie weta mi się podobają). Ma o tyle jednak łatwiej, że Kaczyński nie rządzi.

3

@robsesh ale Stary. Mi tego nie musisz mówić. Tylko ja tutaj mam pretensje o formę tego wszystkiego, a nie o istotę..

0

@Safrani no zobaczymy. Jest ciekawie

3

@Safrani no myślę, że w 90% mogę się teraz podpisać pod tym :) w sensie pod tym, że to długopis Kaczyńskiego.

0

@Azi jeszcze jest ewentualność, że gangusom wisiał hajs. To też tłumaczy jego zachowanie. No i te gangusy mogły mu zabić żonę, by przymusić do spłaty długu.

No więc dobra. To też jest jakieś alternatywne rozwiązanie, ale znacznie bardziej mało prawdopodobne

0

@Azi Pytasz się, czemu go nie zamknęli, to Ci tłumacze, że prokuratura krajowa uznała, że były błędy na szczeblu okręgowym i przejęła sprawę. Być może go teraz szukają. Nie wiem. Nie śledzę tematu. Jedynie kropki połączyłem :)

Jeśli prawdą jest to, co na ten moment wiemy, to chłop się nie obroni i pójdzie w pasiak.

0

@gumaz bo wbrew obiegowej opinii, nie jesteśmy kontrolowani 24/7. To nie jest tak, że każdy nasz ruch jest śledzony, bo by zwyczajnie za dużo to kosztowało. Na pewne tropy wpadają z opóźnieniem. Jak wpadną, to bez problemu to zweryfikują, bo mają takie możliwości.

0

@Azi ta? To czemu prokuratura krajowa przejęła dochodzenie? Też tak mogę odbijać piłeczkę. Żyjemy w Polsce. Państwo z kartonu i dykty. Czego oczekujesz?
Zwykłych obywateli się dojeżdża, a przestępców wolno prowadzi.

2

@Safrani w jakim my kraju do cholery żyjemy.
Dobrze, że oddałem głos nieważny. Czułem kurde, że on finalnie będzie coś odwalał. Jest lepszy niż Duduś, ale do cholery...co to ma być? Takie pytanie? To jest poważne traktowanie obywateli?

Nie wiem w co oni się tam bawią, ale to jest kpina i babol za jednym zamachem

8

@Azi dla tego chłopa.
Też czytałem o tej sprawie. Nadto oczywista.

Typ zabił swoją żonę, która była w 9 miesiącu ciąży. Dla hajsu. Nie ma zmiłowania dla takich.

8

@Safrani nie no. To musi być jakiś fake. Nie da się być tak...nienormalnym!
Przecież to jest vibe referendum z 2023. Nie ma opcji, bym się nabrał i brał w tym udział. Dość tego. Robienie idiotów z Polaków.

0

@Arkon znaczy...z punktu widzenia sprawiedliwości - niestety.
Z punktu widzenia wiary w resocjalizację i szanowania praw człowieka i uznawania nawet najgorszego przestępcę - jako człowieka. No to na szczęście, że będzie chroniony. Punkt widzenia

0

No Bayernowi sędziowie nie pozwolą dzisiaj wygrać.

1

@Kgorecki2500 e tam. Jakoś mnie kompletnie nie jara to uniwersum. Ani GW, ani Star Trek. Ani tego, ani tego nie oglądałem. Kojarzę tylko jakieś postaci, ale o co kaman w fabule, to nic nie wiem.

1

@Kgorecki2500 nigdy nie oglądałem gwiezdnych wojen

1

@Safrani w tym sensie. No pewnie tak.

Ogólnie tak powinno być, że mordercy siedzą z mordercami, gwałciciele z gwałcicielami, oszuści z oszustami, alimenciarze z alimenciarzami, złodzieje ze złodziejami.
To oczywiście idealny scenariusz i raczej ciężko o taką logistykę.

1

@Dari0G myślę, że tam nie ma zbyt dużo porządnych ludzi i to jest właśnie argument za tym, co napisałem. Jest coś takiego jak hierarchia przestępstw ;)

0

@Safrani w sensie, że już takie rzeczy się nie dzieją?

Pamiętam, że kiedyś z kolegą @Arkon rozmawialiśmy w tym temacie, ale nie pamiętam finalnie wniosków..

1

@Bilon87 myślę, że chłop w więzieniu to nie będzie mieć życia i zyska żeńskie imię :)

0

@draxidox ona przynajmniej mnie śpiewać xD a są takie co tylko wyglądają, a zero głosu

0

@Gall no akurat uważam, że obecny feminizm nienawidzi kobiet xD

No, ale tutaj to konto literalnie brzmi jak chłop.

2

@gumaz ja mam swoją teorię, że ten profil prowadzi chłop xD

Nie jest możliwym, by kobieta tak bardzo opierała feminizmowi wręcz xD

1

@BojanKriKicz



Przypomnij mi decyzję arbitrów w tej sytuacji? :)

Ogólnie rozumiem nie lubić Lakersów. Naprawdę. Natomiast OKC to jest klub, którego IMO aktualnie nie da się lubić xD Sami flopperzy, a także grający "brzydko" jak Dort.

Natomiast powiedzieć należy jasno. 4:0 będzie tak, jak pisałem. OKC cały mecz praktycznie pod kontrolą. Oni mają zmienników. Reaves totalny kasztan w Play-offach i to nie pierwszy raz.
Na miejscu Lakers, to pozbyłbym się go i sprowadził naprawdę jakiegoś kozaka na skrzydło. Długoterminowo się to opłaci.

0

@BojanKriKicz Lakersi poza LeBronem, to nie mają skrzydłowego.
Jakby nie patrzeć - brakuje Doncica, który siłą rzeczy robi różnicę..

Jest parę takich drużyn, których w tym sezonie zwyczajnie nie trawię i jedną z nich jest OKC. Straszne fory mają u sędziów i nie pojmuję zupełnie czemu.

Umówmy się. Oba te mecze to powinny być blow upy. Nikt tutaj nie oczekuje, że Lakers choćby na chwilę będą mieli cokolwiek do powiedzenia. Pierwsza połowa napawa optymizmem, bo jednak coś w tej defensywie grają. Trochę głupie błędy w ataku (klasycznie). No, ale zobaczymy jak kondycyjnie wytrzymają. OKC ma kim robić rotację.

0

No Lakers stawiają się w pierwszej kwarcie.
Gdyby nie LaRavia i Kennard, to pewnie Lakers by wyszli na prowadzenie. Luke rzucał z dziwnych pozycji, za to z czystych nie. SGA klasycznie - wymuszał faule xD parę razy sędziowie nie dali się nabrać.

Fenomenalny LeBron i Holmgren na początku. Zobaczymy jak to będzie dalej.

1

O widzę, że Cleveland już dostaje w cymbał w pierwszej kwarcie xD
Oby dalej tak poszło. Hardena nie trawię i życzę porażce każdej drużynie, która ma go w składzie. Poza tym uwielbiam Cade'a i oby Detroit było przedstawicielem wchodu w finale NBA

@takisobiektos @Encore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?