0

@tbas jasna rzecz.

1

@Kgorecki2500 serio warto!

0

@BojanKriKicz ja we Wrocławiu byłem w Cinema City Wroclavia

1

@takisobiektos oczywiście, że tak. Typowe odmóżdżenie! I to takie zdrowe, a nie w stylu Vegi

2

@PeRRy jak lubisz uniwersum, to warto. Ja się świetnie bawiłem w kinie. Ten kicz momentami był naprawdę...przyjemny. coś jak kino akcji lat 80/90.

2

No trwa ciąg dalszy wojenki Konfy z PiSem xD

https://www.facebook.com/share/r/18P4dUfU5W/

Swoją drogą ciekawe czy weszliśmy w nowy sposób przekazu medialnego w polskiej polityce. W sensie, czy teraz AI będzie nagminne? Chyba tak.

@Kgorecki2500 @tomek8756 @gumaz @Safrani

3

Byłem w IMAX na Mortal Kombat 2. Powiem Wam...sztosik film xD fajne poczucie humoru i niezła jatka. Zachowali formę turnieju i to najważniejsze.
Oczywiście proste kino, bez fabuły. Także tego też byłem świadomy.
@Kgorecki2500

0

@Arkon więzadło zerwał? Krzyżowe? Uuu...to odpada

2

@Safrani tu poleciał ewidentnie. Nie wiem skąd on to wziął i co w ogóle miał na myśli, bo ja tego kompletnie nie rozumiem xD

0

@gumaz hahahahha xD ładnie tam mają gaśniczaki pod kopułą xD

2

@macio_944 Byku. Jeszcze jedna kolejka tam jest. Benfica jeszcze może wyprzedzi Sporting, choć szanse są bliskie zeru..

1

Ogólnie dałem oceny +1/1,5 do tego, co redakcja, ale do jednego w sumie mógłbym się przyczepić.
Fermin zanotował niezwykle ważną asystę drugiego stopnia przy drugiej bramce. Min. Na +0,5 to powinno zasługiwać. Choć się zgodzę, że był jednym z mniej wyróżniających się zawodników. Na pewno na wyżej niż wyjściowa nota

0

@Arkon Panichelli jest kontuzjowany. Od tego wyjdźmy.
16 goli na 27 meczów w lidze. Skończyłby z ok. 20-22 golami w Ligue One.

6

@Safrani wielokrotnie już tłumaczyłem, że ja chcę zakończenia tej wojenki popisowskiej. Razem i Konfa przynajmniej potrafią sobie nawzajem przyznać rację i 100 razy bardziej wolę by oni zastąpili POPiS. Gardzę POPiSem, bo sprali ludziom łby do granic. Tyle ludzi, co w rodzinach się do siebie nie odzywa, bo za Tuskiem, albo za Kaczyńskim, to nie zliczę.
To jest kara dla naszego narodu za bycie cwaniakami.

I oczywiście, że Razem, czy Konfa nie są choć w połowie ok, ale bez wapienia są lepsi, bo choć trochę probują w merytorykę. Konfa teraz robi Projekt27, co jest akurat super sprawą, nawet jeśli się nie zgadzamy z nimi. Jest JAKAŚ PRÓBA DEBATY MERYTORYCZNEJ.

I w tym się zgadzam z @Cochise

0

@tbas ta sondażownia zawsze zaniżała Konfom.

Prawda jest taka, że PiS już 25% nie ma. Kaczyński o tym wie, stąd panika w PiSie

5

@KrychaFCB chłop w tym sezonie zyskał jakieś 30-40 milionów euro na wartości. Szczerze? Pewniej się z nim czuję, jak gramy, niż z Cubarsim, który oczywiście momentami jest najlepszym obrońcą na świecie, a momentami niestety odcina prąd.

0

@gumaz nie wiem czy dożyje takowych xD

1

@Zoker hahahhahahahahahha xD a za to się chętnie herbatki napiję :D

0

@JimMorrisonFCB czy ja wiem, czy taki spadek ligi? Myślę, że demonizujemy La Ligę, a wychwalamy pod niebiosa Premier League. Patrz, jak wygląda Serie A chociażby w tym sezonie..

5

Ćwiąkała rypiący Real Madryt i chwalący Barcelonę. Czego chcieć więcej do porannej herbatki?

3

@PatrychoO jeszcze niech tylko Lewy zostanie...serio chciałbym, by jeszcze pograł 2-3 sezony, choćby miał na ławce siedzieć jako rezerwowy.

7

Jeszcze jedno. Myśmy to wygrali, myśmy rozgromili w lidze wszystkie te mierdy madryckie (Real i Atletico) i to pomimo takiego sędziowania.
18/18 wygranych meczów w lidze i możemy powtórzyć sukces Juve z 2013/14, gdzie wygrali wszystkie 19 meczów domowych (jedyny taki wyczyn w XXIw. W top5 lig). Swoją drogą Juve wtedy dowaliło 102 pkt.

Ośmielę stwierdzić, że przebilibyśmy ten rezultat, gdyby sędziowie sędziowali tak, jak należy. Koło 104-108 pkt by było możliwe na koniec ligi. I to przy takich problemach kadrowych, finansowych i ze stadionem!
Niebywałe.

@Safrani @Arkon @Kgorecki2500 @macio_944 @JimMorrisonFCB @GeneralXavi

0

@Arkon również świetny mecz.

0

@Arkon tego się obawiam, ale z niewolnika nie ma pracownika. Jak dostanie pierwszego napastnika w FC Barcelonie, to sorry, ale jednak to jest nie do odrzucenia. Zwłaszcza, że Chelsea dalej walczy o LM i...raczej nic z tego nie będzie.

0

@Kgorecki2500 a na moje nie dopuściliśmy Realu w drugiej połowie do niczego. Eric Garcia schował Viniego, a potem tego młodego. Gerard Martin to samo, top w drugiej połowie. De Jong odbiór meczu zaliczył. Nie no. Serio. Dominowaliśmy. Gdyby nie skuteczność, to byłaby manita

0

@barteq ej! Ziomuś! Nie napisałem, że inni słabo, a wręcz przeciwnie!
Oczywiście, że kapitalny ich występ. Jak mówię. Praktycznie bez słabych występów naszych!

0

@LukaszFan e tam. Fermin zagrywał przy drugim golu do Olmo!
Też ciągnął zespół na tej lewej stronie.
Rashford się urywał rywalom, także jak na niego, to i tak dużo.
Lewy - ok, ale też bez przesady :)

Jak mówisz. Pozostaje liczyć na wzmocnienia.

1

@Kgorecki2500 zaraz. Ja nie oceniam pod kątem widowiska. Oceniam, że mecz świetny w wykonaniu piłkarzy Barcelony. Po prostu kontrola, dominacja i praktycznie, poza jedną sytuacją w pierwszej połowie, nie dopuściliśmy Realu do niczego praktycznie. O to tylko mi chodzi. Świetnie wykonali swoją robotę. Mieli wygrać i dograć ten sezon. I tyle. Chociaż wiadomo - chcieliśmy Manitki

10

No to tak na gorąco. Świetny mecz całego zespołu. Serio. Ciężko wskazać kogoś "pod formą" w tym meczu. Nawet nie wiem, czy chcę szukać.
Mecz pod absolutną kontrolą. Spokojnie mogła być Manita dzisiaj. Totalnie rozwaliliśmy te madryckie mierdy.

Może jednak oznaczę te pozytywne aspekty.
Gavi i De Jong. Rządzili dzisiaj w środku pola. Coś pięknego.
Każdy piłkarz miał przebłyski, ale oni mam wrażenie, że cały występ swój oznaczali się kontrolą.
Kapitalny występ też Cancelo! Kilka naprawdę groźnych podań, ale i wyjść z piłką do przodu.

Kurcze. Naprawdę super. Tak się udowadnia, że się zasługuje na tytuł mistrza!
Lecimy po 100 pkt! Już tylko 3 mecze!

@Kgorecki2500 @macio_944 @mekston @Arkon @JimMorrisonFCB @GeneralXavi @barcelonaLM @Safrani @July_6_BcN @clyde

0

@Arkon Strasburg. Też dużo opuścił. Super profil, młody

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?