michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas jasna rzecz.
1
@Kgorecki2500 serio warto!
0
@BojanKriKicz ja we Wrocławiu byłem w Cinema City Wroclavia
1
@takisobiektos oczywiście, że tak. Typowe odmóżdżenie! I to takie zdrowe, a nie w stylu Vegi
2
@PeRRy jak lubisz uniwersum, to warto. Ja się świetnie bawiłem w kinie. Ten kicz momentami był naprawdę...przyjemny. coś jak kino akcji lat 80/90.
2
No trwa ciąg dalszy wojenki Konfy z PiSem xD
https://www.facebook.com/share/r/18P4dUfU5W/
Swoją drogą ciekawe czy weszliśmy w nowy sposób przekazu medialnego w polskiej polityce. W sensie, czy teraz AI będzie nagminne? Chyba tak.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @gumaz @Safrani
3
Byłem w IMAX na Mortal Kombat 2. Powiem Wam...sztosik film xD fajne poczucie humoru i niezła jatka. Zachowali formę turnieju i to najważniejsze.
Oczywiście proste kino, bez fabuły. Także tego też byłem świadomy.
@Kgorecki2500
0
@Arkon więzadło zerwał? Krzyżowe? Uuu...to odpada
2
@Safrani tu poleciał ewidentnie. Nie wiem skąd on to wziął i co w ogóle miał na myśli, bo ja tego kompletnie nie rozumiem xD
0
@gumaz hahahahha xD ładnie tam mają gaśniczaki pod kopułą xD
2
@macio_944 Byku. Jeszcze jedna kolejka tam jest. Benfica jeszcze może wyprzedzi Sporting, choć szanse są bliskie zeru..
1
Ogólnie dałem oceny +1/1,5 do tego, co redakcja, ale do jednego w sumie mógłbym się przyczepić.
Fermin zanotował niezwykle ważną asystę drugiego stopnia przy drugiej bramce. Min. Na +0,5 to powinno zasługiwać. Choć się zgodzę, że był jednym z mniej wyróżniających się zawodników. Na pewno na wyżej niż wyjściowa nota
0
@Arkon Panichelli jest kontuzjowany. Od tego wyjdźmy.
16 goli na 27 meczów w lidze. Skończyłby z ok. 20-22 golami w Ligue One.
6
@Safrani wielokrotnie już tłumaczyłem, że ja chcę zakończenia tej wojenki popisowskiej. Razem i Konfa przynajmniej potrafią sobie nawzajem przyznać rację i 100 razy bardziej wolę by oni zastąpili POPiS. Gardzę POPiSem, bo sprali ludziom łby do granic. Tyle ludzi, co w rodzinach się do siebie nie odzywa, bo za Tuskiem, albo za Kaczyńskim, to nie zliczę.
To jest kara dla naszego narodu za bycie cwaniakami.
I oczywiście, że Razem, czy Konfa nie są choć w połowie ok, ale bez wapienia są lepsi, bo choć trochę probują w merytorykę. Konfa teraz robi Projekt27, co jest akurat super sprawą, nawet jeśli się nie zgadzamy z nimi. Jest JAKAŚ PRÓBA DEBATY MERYTORYCZNEJ.
I w tym się zgadzam z @Cochise
0
@tbas ta sondażownia zawsze zaniżała Konfom.
Prawda jest taka, że PiS już 25% nie ma. Kaczyński o tym wie, stąd panika w PiSie
5
@KrychaFCB chłop w tym sezonie zyskał jakieś 30-40 milionów euro na wartości. Szczerze? Pewniej się z nim czuję, jak gramy, niż z Cubarsim, który oczywiście momentami jest najlepszym obrońcą na świecie, a momentami niestety odcina prąd.
0
@gumaz nie wiem czy dożyje takowych xD
1
@Zoker hahahhahahahahahha xD a za to się chętnie herbatki napiję :D
0
@JimMorrisonFCB czy ja wiem, czy taki spadek ligi? Myślę, że demonizujemy La Ligę, a wychwalamy pod niebiosa Premier League. Patrz, jak wygląda Serie A chociażby w tym sezonie..
5
Ćwiąkała rypiący Real Madryt i chwalący Barcelonę. Czego chcieć więcej do porannej herbatki?
3
@PatrychoO jeszcze niech tylko Lewy zostanie...serio chciałbym, by jeszcze pograł 2-3 sezony, choćby miał na ławce siedzieć jako rezerwowy.
7
Jeszcze jedno. Myśmy to wygrali, myśmy rozgromili w lidze wszystkie te mierdy madryckie (Real i Atletico) i to pomimo takiego sędziowania.
18/18 wygranych meczów w lidze i możemy powtórzyć sukces Juve z 2013/14, gdzie wygrali wszystkie 19 meczów domowych (jedyny taki wyczyn w XXIw. W top5 lig). Swoją drogą Juve wtedy dowaliło 102 pkt.
Ośmielę stwierdzić, że przebilibyśmy ten rezultat, gdyby sędziowie sędziowali tak, jak należy. Koło 104-108 pkt by było możliwe na koniec ligi. I to przy takich problemach kadrowych, finansowych i ze stadionem!
Niebywałe.
@Safrani @Arkon @Kgorecki2500 @macio_944 @JimMorrisonFCB @GeneralXavi
0
@Arkon również świetny mecz.
0
@Arkon tego się obawiam, ale z niewolnika nie ma pracownika. Jak dostanie pierwszego napastnika w FC Barcelonie, to sorry, ale jednak to jest nie do odrzucenia. Zwłaszcza, że Chelsea dalej walczy o LM i...raczej nic z tego nie będzie.
0
@Kgorecki2500 a na moje nie dopuściliśmy Realu w drugiej połowie do niczego. Eric Garcia schował Viniego, a potem tego młodego. Gerard Martin to samo, top w drugiej połowie. De Jong odbiór meczu zaliczył. Nie no. Serio. Dominowaliśmy. Gdyby nie skuteczność, to byłaby manita
0
@barteq ej! Ziomuś! Nie napisałem, że inni słabo, a wręcz przeciwnie!
Oczywiście, że kapitalny ich występ. Jak mówię. Praktycznie bez słabych występów naszych!
0
@LukaszFan e tam. Fermin zagrywał przy drugim golu do Olmo!
Też ciągnął zespół na tej lewej stronie.
Rashford się urywał rywalom, także jak na niego, to i tak dużo.
Lewy - ok, ale też bez przesady :)
Jak mówisz. Pozostaje liczyć na wzmocnienia.
1
@Kgorecki2500 zaraz. Ja nie oceniam pod kątem widowiska. Oceniam, że mecz świetny w wykonaniu piłkarzy Barcelony. Po prostu kontrola, dominacja i praktycznie, poza jedną sytuacją w pierwszej połowie, nie dopuściliśmy Realu do niczego praktycznie. O to tylko mi chodzi. Świetnie wykonali swoją robotę. Mieli wygrać i dograć ten sezon. I tyle. Chociaż wiadomo - chcieliśmy Manitki
10
No to tak na gorąco. Świetny mecz całego zespołu. Serio. Ciężko wskazać kogoś "pod formą" w tym meczu. Nawet nie wiem, czy chcę szukać.
Mecz pod absolutną kontrolą. Spokojnie mogła być Manita dzisiaj. Totalnie rozwaliliśmy te madryckie mierdy.
Może jednak oznaczę te pozytywne aspekty.
Gavi i De Jong. Rządzili dzisiaj w środku pola. Coś pięknego.
Każdy piłkarz miał przebłyski, ale oni mam wrażenie, że cały występ swój oznaczali się kontrolą.
Kapitalny występ też Cancelo! Kilka naprawdę groźnych podań, ale i wyjść z piłką do przodu.
Kurcze. Naprawdę super. Tak się udowadnia, że się zasługuje na tytuł mistrza!
Lecimy po 100 pkt! Już tylko 3 mecze!
@Kgorecki2500 @macio_944 @mekston @Arkon @JimMorrisonFCB @GeneralXavi @barcelonaLM @Safrani @July_6_BcN @clyde
0
@Arkon Strasburg. Też dużo opuścił. Super profil, młody