michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
No to tak na gorąco. Świetny mecz całego zespołu. Serio. Ciężko wskazać kogoś "pod formą" w tym meczu. Nawet nie wiem, czy chcę szukać.
Mecz pod absolutną kontrolą. Spokojnie mogła być Manita dzisiaj. Totalnie rozwaliliśmy te madryckie mierdy.
Może jednak oznaczę te pozytywne aspekty.
Gavi i De Jong. Rządzili dzisiaj w środku pola. Coś pięknego.
Każdy piłkarz miał przebłyski, ale oni mam wrażenie, że cały występ swój oznaczali się kontrolą.
Kapitalny występ też Cancelo! Kilka naprawdę groźnych podań, ale i wyjść z piłką do przodu.
Kurcze. Naprawdę super. Tak się udowadnia, że się zasługuje na tytuł mistrza!
Lecimy po 100 pkt! Już tylko 3 mecze!
@Kgorecki2500 @macio_944 @mekston @Arkon @JimMorrisonFCB @GeneralXavi @barcelonaLM @Safrani @July_6_BcN @clyde
0
@Arkon Strasburg. Też dużo opuścił. Super profil, młody
0
@Arkon i kiedy on był w formie? Bo w tym sezonie 5 goli w lidze...to już Ferran lepszy
0
@Arkon no to zostawić jak jest, albo wziąć Panichelliego
0
@FcPortoFan1999 jedno i drugie
0
@FcPortoFan1999 objął w połowie sezonu drużynę, w największym kryzysie, drużyna w strefie spadkowej, atmosfera fatalna, kibice wściekli. Moim skromnym zdaniem - najlepiej się wiosną prezentują, oprócz oczywiście Lecha i GKSu
0
@FcPortoFan1999 no, ale co poradzisz? Papszun i tak wyciąga max z tej ekipy
0
@Arkon nie no. Nie chcę tutaj Vlaho. Nie pasuje moim zdaniem do Barcy i ja tam w jego odrodzenie u nas jakoś nie wierzę
0
@FcPortoFan1999 no oczywiście, że stracony, jeśli będą mieć 7 miejsce.
0
@Pedri16Future szczerze wątpię. Prędzej Lechia.
Niemniej jest to możliwe. 49 punktów mogą mieć i finalnie 6/7 miejsce.
2
Legia, jak utrzyma wynik, to 8 miejsce w tabeli xD
I to jest to, co mówiłem - wygrana z Lechem, to mieliby szansę na europejskie puchary. A tak? Finalnie będą na 7 miejscu i tyle. To jest max chyba, co mogą osiągnąć.
Nawet jak wygrają wszystko do końca, to 49 pkt będą mieć, czyli liczenie na to, że GKS i Zagłębie nie wygra żadnego meczu do końca. I max po 1 remisie...chociaż nawet nie wiem, czy wtedy nie będą za nimi. Czy to realne? No powiedzmy, że w sferze "możliwe, ale mało prawdopodobne".
@Kgorecki2500 @FcPortoFan1999 @Safrani @fart @Arkon
0
@Criss18Barca i koniecznie zagraniczny junior.
1
@FcPortoFan1999 o ile jest w stanie sobie wyobrazić 3x wygraną Widzewa, tak nie wydaje mi się, by nagle na dole wszyscy zaczęli wygrywać, a taka Legia przegrywać.
To już jest za duża przewaga. W sensie ten jeden punkt różnicy jednak dużo robi.
Arka ma 3 mecze z aktualnym TOP3 ligi. Oni spadną. Nie ma opcji, by pozostali. Moim zdaniem oczywiście.
Widzew ma dobry terminarz - utrzymają się ledwo, ale utrzymają.
Typuje spadek Termalici, Arki Gdynia i Korony Kielce właśnie.
Ostatnia kolejka zadecyduje, gdzie Cracovia z Koroną będą grać.
Jeszcze nie wiadomo jak z tymi 5 punktami Lechii Gdańsk. W sumie jakby im przywrócili, to mają praktycznie europejskie puchary
4
Walka o spadek wybitna.
De facto w walce są:
Arka Gdynia, Widzew Łódź, Lechia Gdańsk, Motor Lublin, Cracovia, Korona Kielce.
Legia Warszawa, Piast Gliwice i Pogoń Szczecin chyba już bezpieczne, nawet jakby wszystko przegrali do końca (bo są jakieś granice chyba). No, ale formalnie jeszcze też mogą spaść.
@FcPortoFan1999 @mekston @Kgorecki2500 @Safrani
2
Ale bramy dzisiaj w Częstochowie :O
1
@Criss18Barca jak gwiazdka obok nazwiska w Fifie 2002 WC xD
Ja proponuję też dać gwiazdkę. 6-ramienną
2
@BillyButcher tylko ślepi lub głupi są przeciw.
Owszem - można było krytycznie podchodzić, ale na zasadzie "przyjmijmy, ale na takiej i takiej zasadzie, a nie na takiej"
1
@tribo złośliwi powiedzą, że już wczesna pora hahaha
No, ale nie będę się oszukiwał. Nie spałem xD jutro luźniejszy dzień, to mogę sobie pozwolić :)
Aczkolwiek już padam. Meczu nie oglądam już. Widzę tylko, że Lakers dalej się, dzięki Bogu, trzymają..
Chociaż ponoć Reaves kontuzjowany przez SGA..
1
@tribo OKC. Raz, że mają sędziów po swojej stronie, co irytuje. No, ale obiektywnie to jest po prostu najlepsza drużyna w stawce. MOŻE Spurs będą w stanie się im przeciwstawić. Raczej nikt na wschodzie.
Ogólnie zachód jest dużo mocniejszy. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że każda z tych 4 drużyn na zachodzie - byłaby w finale NBA po stronie wschodu. No Lakers może by potrzebowali Luki Doncica...ale tak? Spurs zdecydowanie. OKC bezapelacyjnie. Minnesota raczej też. Lakers 50/50.
Wracając - OKC to najlepsza defensywa na obwodzie, cholernie szeroki skład (tam mogą dwie piątki wystawić po prawdzie..). No i do tego SGA, który potrafi wjechać pod kosz, albo rzucić z półdystansu.
Tam literalnie każdy coś wnosi. Nowoczesna koszykówka po prostu.
Szczerze, to ja myślę, że oni nie przegrają meczu w finale NBA, teraz w tej rundzie, a jedynie mogą w finale konferencji coś przegrać..
1
@tribo i takiego czegoś to było od cholery. Ot chociażby rzekomy faul ofensywny Smarta na Caruso...
1
@tribo Jakkolwiek się to nie skończy, to Lakers się stawiają. Zaczęły wchodzić trójki, ale padam na ryj. Drugiej połowy nie oglądam.
Czekam do przerwy co będzie. OKC i tak to pewnie wygra. Sędziowie się łapią na flopy. Oby w rewanżu sędziowie pozwalali na więcej..
0
Ja tam nie mam wymagań do Lakers przeciwko OKC. Wiadomo, że Oklahoma to wygra. Chcę tylko, by nie było totalnej różnicy na parkiecie i jakichś blowoutów pokroju 135-88.
Natomiast to sędziowanie w NBA nie pozwala w spokoju oglądać meczu. Oni nie widzą fauli, a łapią się na flopy. W obie strony zresztą, choć oczywiście OKC częściej korzysta na tym..
0
@Safrani no dlatego mówię. Nie ma co się sugerować jednym. To poważny błąd, a CBOS co raz bardziej momentami odlatuje. Tam trzeba patrzeć na strukturę wiekową i kto jak głosuje. CBOS świetny jest w przedstawianie danych.
1
@gumaz no IMO obecnie to mniej więcej:
KO 33-36%
PiS 21-25% (najciężej przewidzieć)
Konfa 13-16%
Korona Brauna 6-9%
Nowa Lewica 5-8%
PSL 3-5%
Razem 3-5%
PL2050 1-2%
Centrum 0,5-1,5%
Inni 1-3%
Mniej więcej coś takiego
0
@macio_944 to będzie wojna plemienna.
Wiem z pierwszej ręki, że NN (Mentzen) woli grać na przeczekanie. Tam jest mega niechęć do Tuska i Kaczyńskiego. Wprost jednak tego nie powiedzą, by nie ograniczać możliwości koalicyjnych.
Natomiast RN (Bosak) tutaj są ciągoty do PiSu. Także idealny scenariusz jest taki, że KO nie byłoby w stanie zrobić koalicji z Nową Nadzieją, a PiS z Ruchem Narodowym. To jest kluczowe.
Pamiętajmy, że demografia jest nieubłagana - PiS będzie tracić kosztem Konfy i Brauna.
5
Coś złego się stało z CBOS. Mieli już naprawdę dobry model.
Ten sondaż jest SUPER dla mnie pod kątem Konfy, ale obiektywnie - nie ma opcji by tak było xD
Dlatego NIE wolno patrzeć na pojedyncze sondaże, NIE wolno wyciągać wniosków tylko po jednym sondażu. Należy patrzeć na średnie.
Teraz jeszcze po akcji Mentzena też może pójść w górę, ale bez przesady..
Konfa nie ma więcej niż 16% teraz. Takie 13-16% bym powiedział.
Najważniejsze, że poza paroma outlierami, to w większości - PiS dostaje w cymbał i Brauniarze notują spadki. 6-7 KKP Brauna to bezpieczna strefa dla Polski :D
Tutaj podpompowane fest..
Ogólnie panuje duże niezdecydowanie na prawicy i to widać.
Dużo się dzieje.
@Kgorecki2500 @gumaz @Safrani
0
@Hadim ustawa o krypto była idiotyczna. Widziałem naście wypowiedzi ekspertów w temacie krypto.
I oczywiście nie zapobiegłoby aferze Zondacrypto. To tak wyprzedzając argument.
1
@Hadim Moim zdaniem ma chociażby lepszy PR. Wizerunkowo jest po prostu lepszy. No i jakby nie patrzeć - wetuje coś (choć nie wszystkie weta mi się podobają). Ma o tyle jednak łatwiej, że Kaczyński nie rządzi.
3
@robsesh ale Stary. Mi tego nie musisz mówić. Tylko ja tutaj mam pretensje o formę tego wszystkiego, a nie o istotę..
0
@Safrani no zobaczymy. Jest ciekawie