2

@RosjaninBut nie no. Jeśli Lewy odchodzi, to tak - są pieniądze.
Fati też odchodzi przecież. Bardzo dużo budżetu zwalniamy tego lata.

12

Bardzo bym go chciał u nas. Serio. Zobaczcie, jak my wyglądamy bez Pedriego, a sorry, ale Pedri nie może grać 70 meczów w sezonie (klub + kadra) i jeszcze nie łapać przy tym kontuzji.
Takim zmiennik, to skarb.
Jakby się zgodził na średnio wysoką pensję, to super.

Poza tym on może od biedy grać wyżej, na "10", a także na PS! Nie zapominajmy o tym!

0

@Sulimo mhm. Tak chyba Mioduski twierdzi xD

Raków, Jaga, Lech. Wszyscy potrafią to robić. Czemu Legia miałaby nie potrafic? xD

0

@FcPortoFan1999 nie no. Oczywiście, że będzie im żal. Zwłaszcza Papszunowi

0

@Aragorn33 @Safrani nie zmienia to faktu, że Goniec to ścierwo i akurat w jego przypadku kłamali.

Nie wiem w czym tutaj Bosak manipuluje. Napisał przecież dokładnie, co Goniec musi zrobić i jeszcze ujawnił okoliczności tego zdarzenia.

@Aragorn33 sugerujesz, że sąd nie badał tutaj okoliczności? Czy jak?

0

Patrząc na to, jak układają się mecz w Lubinie, to Legioniści mogą cholernie żałować tego straconego w 96 minucie gola z Zabrzem.

6

@JimMorrisonFCB dokładnie. Potrzebujemy migrantów, a najlepiej ściągać tych:
1. Najlepiej wykształconych
2. Z polskimi korzeniami
3. Najbliższych nam kulturowo
4. Jak najmłodszych, by jak najwięcej składek byli w stanie płacić

Jednocześnie jednak trzeba dbać o rozwój firmy, bo praca musi być do cholery, a z tym obecnie jest spory problem

0

@Alex1995 ale naprawdę super zagrała Svitolina..Iga zresztą też źle nie grała. Wręcz przeciwnie. Bardzo dobrze.

1

@adi7adi8 to jest za mało powiedziane. Iga tutaj niezwykle pewnie. Nie jest to przypadek, bo to już któryś mecz z kolei.
Gra ze Svitoliną, która jest świetną tenisistką.

Iga gra z grubsza bez większych emocji.
Obie prezentują dzisiaj bardzo wysoki poziom.

4

Nie wiem, jak ten mecz się skończy, ale to, co widzę, to jest Iga z 2022-2024.
Dobry prognostyk przed zblizajacym się RG

@adi7adi8 @tbas @mekston @barcelonaLM @clyde @July_6_BcN

4

Balde trzeba sprzedać

1

@Safrani no to git. To to mamy ustalone :) o to mi chodziło, bo byłem przekonany, że próbujesz mnie przekonać do czegoś, co ja wiem hahaha

0

@Arkon no naturalnie, że bym wolał. Natomiast szukamy przede wszystkim "9"

0

@Arkon no to proponował Bosak bodaj 2 dni temu.

1

@Safrani w sensie kurła. Ja mam wrażenie, że Ty mnie próbujesz przekonać, że to debil, cymbał, a ja o tym wiem już od dawna xD

Nie wiem. Tak zrozumiałem to. Oczywiście o oznaczanie w tematach Konfy nie mam pretensji. Ogólnie w czymkolwiek, to mnie oznaczaj, bo lubię z Tobą dywagować. Natomiast tak po prostu odbieram to, jak poruszane są tematy cymbalstwa Berkowicza xD

1

Hearts dzisiaj w teorii mistrzem Szkocji może zostać. Nawet przy takich wynikach, to bilans bramek ma turbo na korzyść ich, a na niekorzyść Celticu

0

@Criss18Barca bo Szczena się wygadał, że będzie grał w podstawie xD

2

@Safrani autentycznie, jak masz mnie za każdym razem oznaczać w postach, pod wysrywami Berkowicza i próbować przekonywać przekonanego, to po co to?

Nie trawię go. Uważam, że jest w Konfie i NN tylko po to, by głosy Brauniarzy zbierać. Nie pozostaje mi nic innego jak tolerować go. Natomiast jeszcze raz - nie lubię go. Uważam za największego populistę w Konfie i zwyczajnie szkodzi

2

@Giwera Lewy to jest praktycznie gwarant wygrywania ligi. Chyba nikt w całej historii tyle razy nie wygrał mistrzostwa kraju, co Lewy.

W Lechu wygrał, potem Borussia, Bayern i teraz Barca. Dobrze liczę, że 14 razy?

Nawet Leo ma 13...

Lewy do tego 3 razy wicemistrz kraju.
W lidze to jest topowy piłkarz. W Europie bardziej miał pecha. Zresztą jak w Polsce...

1

@Safrani pytasz się mnie, czemu narkoman zachowuje się tak, jak narkoman?

O Berkowiczu moje zdanie znasz. Nie trawię go. Korwin był przynajmniej błyskotliwy i miał aurę wokół siebie. Wokół niego jest aura imprezowicza.

A nawiasem pisząc - prezydent Krakowa leci w tym miesiącu ze stanowiska. Tam jest kręcona gruba atmosfera na to. Duże parcie jest i będzie mocna frekwencja.

1

@gumaz czy tylko ja czuję to przymilanie się Kowalskiego do Konfy?

1

@Safrani ktoś naprawdę powinien się zająć Pawłowskim. Jakaś kontrola by się przydała i jemu i Marcinowi Dumie z Ibris. Jeden bawi się w spekulanta, a drugi notorycznie zawyża Nowej Lewicy (i zupełnym przypadkiem był kiedyś w SLD, co prawda w młodzieżówce, ale był).

Najgorsze z OGB jest to, że to najlepsza sondażownia PRZEDwyborcza. Nikt tak dobrze nie robi sondazow na ostatniej prostej. Natomiast, jeśli chodzi o sondaż w środku sezonu, to nawet CBOS jest czasem lepszy, niż oni

1

@JimMorrisonFCB To jest TYPOWY Pawłowski z ogórkowego sezonu. Naprawdę. Tutaj WPROST muszę pochwalić kolegę @Aragorn33 , który tę tezę formował już 2 lata temu! Mimo odmiennych poglądów - szacun, za jak się wydaje - słuszną tezę.
Od roku mniej więcej, zwyczajnie skłaniam się ku temu, że Pawłowski po prostu wymyśla te wyniki, zasłaniając się oczywiście "tajemniczym kluczem", byleby było głośno.
I nie jest głośno? Jest.

Kolejny sondaż, to będzie spadek Brauna, wzrost Konfy i PiSu. To ja już widzę w ciemno xD

1

@MessiForeverTheBest swoją drogą idealnie to obrazuje debatę w Polsce

0

@Mario96w ok. Czyli też w pierwszej kolejności mecze bezpośrednie, a dopiero później bramki. To fajnie. Weź teraz ułóż to xD

Ogólnie ciekawe, że Flashscore z automatu tego nie liczy

0

W ogóle. Espanyol w tym roku jeszcze nie wygrał meczu w lidze xD
18 meczów i ani jednej wygranej. Zaczęło się od meczu z nami.

Oby spadli i to kosztem Girony.
Girona ma 39 pkt, tyle co Espanyol i 3 inne drużyny. Zajmują 18 miejsce i w sumie chyba bilans bramek tutaj decyduje. Nie wiem co w sytuacji, gdy 5 drużyn ma tyle samo pkt xD

0

@Arkon no, ale takich środkowych napastników zwyczajnie za dużo nie ma na rynku, a stawiać na no name? Lipsk sobie może. My nie. My musimy mieć pewniaka.

0

@Arkon Próbna mobilizacja np. Jednej brygady, pozwoliłaby na to, by przeanalizować, gdzie mamy problemy w wojsku i je naprawić. Należy to zrobić w warunkach pokoju, a nie kiedy będzie realnie groził konflikt.

2

@Encore niesamowity wynik. I to w samej tylko La Lidze

Nie ma tutaj Pedriego, a on ma 10 pkt w kanadyjce. 2 gole i 10 asyst. 8 zawodników z dubletem.

0

@Arkon no to amen. Zostaliśmy w dupie. Naszym transferem będzie nowy kontrakt Lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?