1

@mrboom nie. Nie wykupiłem karnetu, a kupić bilet bez tego, to graniczy z cudem

0

No błąd Redbulla. Trzeba było z 5 okrążeń temu zmienić opony na medy i gonić mając lepsze opony. A tak? Łykniety zostanie łatwo

0

No Max musiałby chyba zjechać. Opony nie wytrzymają do końca. Za wiele traci już

0

@MichuZ44 no czyli jak się nic nie wydarzy, to Max minimum 5 miejsce

2

No to Max chyba oczywisty cel. Odjechać tym z tyłu, zmienić na jakieś softy pod koniec, albo medy i liczyć, że Antonelli i Norris się będą bić i coś się będzie dziać..

0

@MichuZ44 łoo...było takie info? Dużo to?

1

Ale Max nadrobił do Piastriego. Tam chyba jakieś zdarzenie było..

0

@MichuZ44 czy ja wiem, czy tak uszkodzony ma?

1

Max odrabia jakieś 0,5s. Na okrążenie do Hamiltona.
Edit. Szybko dopadł Hamiltona. Chyba medy padają powoli

1

No to jeśli nie będzie konieczności zmiany na intery, to Max mega na tym zyska.

0

@mekston pytanie czy dostanie karę, a jak tak, to jaka?

1

@Bruti nie zmienili.
Ogólnie Max do deszczu powinien być przed Colapinto

0

Max co śmiga xD
Chyba jednak nie ma uszkodzonego skrzydła.
Już 12 i zaraz wyprzedzi pewnie kolejnych.

1

@Bykunntylko oby ciut później, by Max miał przewagę opon jeszcze, to sporo namiesza

1

Czemu kurde to tyle trwa do cholery...
Już dawno powinno być SC Ending

0

@Marcin199310 w aplikacji C+ tak

1

@Bykunn dokładnie. I jakieś Colapinta wyprzedzające Maxa, bo ten baterii nie ma

1

@Bykunn tak jakby wynikające ze słabości bolidów, nie?
Też mam takie wrażenie.

0

Ale szybko Max nadgonił czołówkę

0

Się zaczęło nieźle w F1

1

@mekston tam co chwilę pada z tego co widzę.

0

@mekston no zobaczymy. Wyścig zapowiada się wybornie

0

@mekston ma padać. Max w deszczowych warunkach to przekot. Poza tym RB chyba coś znaleźli..nowe skrzydło tylne maja

1

@fart toście zrobili ich łatwiutko

0

@BojanKriKicz no Boston dzisiaj naprawdę był karykaturą koszykówki.

Im brakuje centra. Po prostu. Powinni oddać 2 skrzydłowych za jednego centra porządnego. Mają 3 i żaden się nie nadaje do gry kombinacyjnej.

Spokojnie mogą się wymienić z Lakersami, którzy właśnie potrzebują skrzydłowych..
Chociaż Boston poza Brownem i Tatumem - wybitnych skrzydłowych nie ma.
Skład do rebuildu IMO

2

@tribo wybitny Embiid. Chłop reanimowany tam był z 4 razy tej nocy haha
A i tak zdobył najwięcej punktów i był najlepszy w drużynie, obok Maxeya

2

@BojanKriKicz 76ers ośmieszyli Boston. Nie wystarczy walić trójki xD
49 rzutów za 3 oddali hahahhaha

Ja rozumiem, że bez Jaysona Tatuma grali, ale bez przesady. Phila gra z Embiidem bez kolan i po operacji wyrostka robaczkowego i już w sumie z umierającą gwiazdą - Paulem Georgem.
No i Maxey - ten faktycznie jest przekot.

Nie zmienia faktu - Phila nie ma ławki za bardzo. Tak mało kto gra, a oni dosłownie ośmieszyli ekipę z Bostonu.

2

@BojanKriKicz on w każdym meczu wygląda, jakby miał wyzionąć ducha xD

Ale swoją drogą. Niebywale mnie irytują takie drużyny jak Celtics (nie chodzi o samą drużynę, tylko o styl gry). Nie lubię takich, co jedyne co potrafią, to walić po obwodzie

3

Nie no. Oby ta Phila przeszła, bo gra Celtics, to jest żenada. Tylko trójki. Jak Houston w swoim peaku...
Tego się oglądać nie da xD
Jeszcze teraz im przestały wpadać, to już w ogóle komicznie wygląda.
Oby +20 było dla 76ers na koniec 3 kwarty...
@BojanKriKicz @Encore

0

@BojanKriKicz gra normalnie. On calą pierwsza kwartę grał. Musi teraz odpocząć.

Ogólnie gwiżdżą pod Boston strasznie..
No, ale do tego przywykłem. Zawsze oni i OKC są faworyzowani w tej lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?