michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrboom nie. Nie wykupiłem karnetu, a kupić bilet bez tego, to graniczy z cudem
0
No błąd Redbulla. Trzeba było z 5 okrążeń temu zmienić opony na medy i gonić mając lepsze opony. A tak? Łykniety zostanie łatwo
0
No Max musiałby chyba zjechać. Opony nie wytrzymają do końca. Za wiele traci już
0
@MichuZ44 no czyli jak się nic nie wydarzy, to Max minimum 5 miejsce
2
No to Max chyba oczywisty cel. Odjechać tym z tyłu, zmienić na jakieś softy pod koniec, albo medy i liczyć, że Antonelli i Norris się będą bić i coś się będzie dziać..
0
@MichuZ44 łoo...było takie info? Dużo to?
1
Ale Max nadrobił do Piastriego. Tam chyba jakieś zdarzenie było..
0
@MichuZ44 czy ja wiem, czy tak uszkodzony ma?
1
Max odrabia jakieś 0,5s. Na okrążenie do Hamiltona.
Edit. Szybko dopadł Hamiltona. Chyba medy padają powoli
1
No to jeśli nie będzie konieczności zmiany na intery, to Max mega na tym zyska.
0
@mekston pytanie czy dostanie karę, a jak tak, to jaka?
1
@Bruti nie zmienili.
Ogólnie Max do deszczu powinien być przed Colapinto
0
Max co śmiga xD
Chyba jednak nie ma uszkodzonego skrzydła.
Już 12 i zaraz wyprzedzi pewnie kolejnych.
1
@Bykunntylko oby ciut później, by Max miał przewagę opon jeszcze, to sporo namiesza
1
Czemu kurde to tyle trwa do cholery...
Już dawno powinno być SC Ending
0
@Marcin199310 w aplikacji C+ tak
1
@Bykunn dokładnie. I jakieś Colapinta wyprzedzające Maxa, bo ten baterii nie ma
1
@Bykunn tak jakby wynikające ze słabości bolidów, nie?
Też mam takie wrażenie.
0
Ale szybko Max nadgonił czołówkę
0
Się zaczęło nieźle w F1
1
@mekston tam co chwilę pada z tego co widzę.
0
@mekston no zobaczymy. Wyścig zapowiada się wybornie
0
@mekston ma padać. Max w deszczowych warunkach to przekot. Poza tym RB chyba coś znaleźli..nowe skrzydło tylne maja
1
@fart toście zrobili ich łatwiutko
0
@BojanKriKicz no Boston dzisiaj naprawdę był karykaturą koszykówki.
Im brakuje centra. Po prostu. Powinni oddać 2 skrzydłowych za jednego centra porządnego. Mają 3 i żaden się nie nadaje do gry kombinacyjnej.
Spokojnie mogą się wymienić z Lakersami, którzy właśnie potrzebują skrzydłowych..
Chociaż Boston poza Brownem i Tatumem - wybitnych skrzydłowych nie ma.
Skład do rebuildu IMO
2
@tribo wybitny Embiid. Chłop reanimowany tam był z 4 razy tej nocy haha
A i tak zdobył najwięcej punktów i był najlepszy w drużynie, obok Maxeya
2
@BojanKriKicz 76ers ośmieszyli Boston. Nie wystarczy walić trójki xD
49 rzutów za 3 oddali hahahhaha
Ja rozumiem, że bez Jaysona Tatuma grali, ale bez przesady. Phila gra z Embiidem bez kolan i po operacji wyrostka robaczkowego i już w sumie z umierającą gwiazdą - Paulem Georgem.
No i Maxey - ten faktycznie jest przekot.
Nie zmienia faktu - Phila nie ma ławki za bardzo. Tak mało kto gra, a oni dosłownie ośmieszyli ekipę z Bostonu.
2
@BojanKriKicz on w każdym meczu wygląda, jakby miał wyzionąć ducha xD
Ale swoją drogą. Niebywale mnie irytują takie drużyny jak Celtics (nie chodzi o samą drużynę, tylko o styl gry). Nie lubię takich, co jedyne co potrafią, to walić po obwodzie
3
Nie no. Oby ta Phila przeszła, bo gra Celtics, to jest żenada. Tylko trójki. Jak Houston w swoim peaku...
Tego się oglądać nie da xD
Jeszcze teraz im przestały wpadać, to już w ogóle komicznie wygląda.
Oby +20 było dla 76ers na koniec 3 kwarty...
@BojanKriKicz @Encore
0
@BojanKriKicz gra normalnie. On calą pierwsza kwartę grał. Musi teraz odpocząć.
Ogólnie gwiżdżą pod Boston strasznie..
No, ale do tego przywykłem. Zawsze oni i OKC są faworyzowani w tej lidze