michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ProMILs 1:1 jak w PiSie w sumie haha
1
@macio_944 bierze się z kultury. Amerykanizacja nastąpiła, ale głównie w Europie. Ameryka Południowa i Azja mało co mówią po angielsku.
4
@Safrani fatalny pomysł. Jest dobrze. Po co to psuć?
Młodzi i tak się rozwijają. Jedyne, co to można wynagradzać klubom za to, że generują młodych
0
Gil Manzano nie pozwoli ich skrzywdzić xD
0
@VamosDeJong szpaleru nie będzie, to wiemy. Niemniej - obyśmy dzisiaj zostali campeones i bez stresu el Clasico. Rozwalić ich manitą i świętujemy na koniec
1
Przypominam - przynajmniej remis Espanyolu, to nasze mistrzostwo już dzisiaj.
0
@mekston 9 sekund do Piastriego, który tutaj nie ma tempa...
2
Jakby Max zjechał na 39 okrążeniu, to biorąc pod uwagę śr. Czas - 19 sekund w pitcie, to:
1. Wyjechałby 2 sekundy za Hamiltonem i 9 sekund za Piastrim.
2. Miałby 18 okrążeń, by gonić resztę na świeższej mieszance.
Finalnie Verstappen 5, ale i tak uważam, że kręciłby się wokół podium dzisiaj. Miał lepsze tempo i przy lepszych oponach - cisnąłby.
Oczywiście bardziej prawdopodobne, że finalnie skończyłby 4/5, no ale nadal...uważam, że to był zwyczajnie błąd strategiczny
1
@mekston może. Niemniej by walczył i by się zbliżał do podium. Nie wiemy co by było finalnie. Jakby zjechał, to wyjechałby 5-6 sekund za Piastrim
0
@mekston nie no. A jaki jest sens w tej pseudo walce z Russellem teraz? On nie ma opon. Spowalniają się i zaraz Hamilton ich dogoni
0
Max już chyba ze 30 sekund stracił, jak nie więcej xD jakie to są placki w tym RB, to ja pytań nie mam. Banda amatorów w dyrekcji tam siedzi xD
0
@kubix05 co się dzieje?
0
@mekston miał. Jakby zjechał na 40 okrążeniu, gdy miał 8 sekund przewagi nad Leclerciem
0
Grande strategia Redbulla..zamiast zjechać na ok. 40 okrążeniu i mieć totalną przewagę opon nad resztą (i zyskiwać do końca wyścigu), a także wyjechać tuż za Hamiltonem, to teraz łykniety przez Leclerca, Piastriego i zaraz Russella.
I mogą mieć pierdyliard obliczeń i miliony dolarów wydawać na te komputery, a i tak każdy przed TV lepiej to widzi xD
0
Nie no nie mogę, jak oni to zmaślili.
1
@mrboom nie. Nie wykupiłem karnetu, a kupić bilet bez tego, to graniczy z cudem
0
No błąd Redbulla. Trzeba było z 5 okrążeń temu zmienić opony na medy i gonić mając lepsze opony. A tak? Łykniety zostanie łatwo
0
No Max musiałby chyba zjechać. Opony nie wytrzymają do końca. Za wiele traci już
0
@MichuZ44 no czyli jak się nic nie wydarzy, to Max minimum 5 miejsce
2
No to Max chyba oczywisty cel. Odjechać tym z tyłu, zmienić na jakieś softy pod koniec, albo medy i liczyć, że Antonelli i Norris się będą bić i coś się będzie dziać..
0
@MichuZ44 łoo...było takie info? Dużo to?
1
Ale Max nadrobił do Piastriego. Tam chyba jakieś zdarzenie było..
0
@MichuZ44 czy ja wiem, czy tak uszkodzony ma?
1
Max odrabia jakieś 0,5s. Na okrążenie do Hamiltona.
Edit. Szybko dopadł Hamiltona. Chyba medy padają powoli
1
No to jeśli nie będzie konieczności zmiany na intery, to Max mega na tym zyska.
0
@mekston pytanie czy dostanie karę, a jak tak, to jaka?
1
@Bruti nie zmienili.
Ogólnie Max do deszczu powinien być przed Colapinto
0
Max co śmiga xD
Chyba jednak nie ma uszkodzonego skrzydła.
Już 12 i zaraz wyprzedzi pewnie kolejnych.
1
@Bykunntylko oby ciut później, by Max miał przewagę opon jeszcze, to sporo namiesza
1
Czemu kurde to tyle trwa do cholery...
Już dawno powinno być SC Ending