0

@Rifek samo to całe pesto ma 187kcal w 100g. Dałem całe, czyli 190kcal.
No, ale jak mówię. Zjadłem ok. 3/4

0

@Rafalloxfcb no właśnie nie. Stary. Sama puszka kukurydzy ma w pizdu kalorii, bo to węgle.
Dodaj do tego połączenie ok. 25g oleju (na tylu smazylem) i dorzucenie 30g masła.

No i finalnie tyle wyszło. A gdybym chciał zjeść całość, to by mi ponad 2k wyszło kcal na jeden posiłek. Jestem w stanie to orypać.

0

@alone49 słuszne Twoje zwątpienie hahahahha xD
Ruszyłem się walnąć na wyro xD

Zgadzam się. Zapomniałem o białku.

W sumie porcja, co zjadłem, wyszło:
B: 48g
T: 80g
W: 175g

Ciut za duzo węgli, kosztem białka.

0

@Striker jeszcze raz sprawdziłem i na moje się zgadza. Według mnie jest git

0

@tbas 200g makaronu mniej więcej. Normalna porcja przecież to jest xD

W sensie - byłem przekonany, że to wyjdzie jakieś 1200kcal na posiłek, a nie 1660 kcal

1

@Rifek
Stary.
Tutaj było jeszcze: 1 cukinia, 1 cebula, puszka kukurydzy, powiedzmy z 60g jogurtu (4 łyżki), a cebulę i cukinię smazylem na oleju, a potem dorzuciłem masła.
No i cały słoiczek czerwonego pesto, tego z Biedronki.
No i grana padano (ale nie jakoś dużo).
Dodatkowo 1 żółtko jaja do pierwszej porcji sobie wrzuciłem.

Zjadłem 3/4 porcji. Mniej więcej.

0

@Rafalloxfcb w sensie co? 200g makaronu na jedno posiedzenie, to dużo wg Ciebie? Przecież to normalna porcja jest.

1

@Safrani no ja lubię makaron, lubię mięso. Jednak dzisiaj postawiłem na wege.

No ja powiem szczerze w szoku trochę jestem, że aż taka różnica?

0

@Marcin199310 nie widziałem

0

Hearts się zesrali metr przed kiblem xD

0

@Striker no, ale przecież nie z samym pesto, tylko dorzuciłem składniki, etc. Niemniej - w pizdu kcal

Poza tym co to jest 100g makaronu xD to jest nic xD

0

@ProMILs edytowałem główny post. Tam wrzuciłem link

0

@ProMILs co Ty. 250g ugotowałem, a zjadłem 3/4.
Powalone to jest. Zaraz Ci wstawię tutaj zdjęcie i zjadłem 1,5 takiej porcji

2

Zaczęłam korzystać z Fitatu. Jak się okazuje - zwykły makaron penne z pesto - uwaga - BEZ MIĘSA - i taki obiad 1600kcal XDDDDDDDD
To przynajmniej wiem czemu nie chudnę, a trzymam wagę xD

Półtorej takiej porcji zjadłem:
https://zapodaj.net/plik-CXOkjLafi8

6

Goooooool Heeaaarts! Brawo!
No mocarne mają te stałe fragmenty

1

@FcPortoFan1999 dokładnie. Na dużo pozwalają tam

1

W Szkocji stabilnie - stare dobre sędziowanie. W Hiszpanii to by w ogóle nie grali i co chwilę wolne były xd

1

@ViscaelBarca2007 żebyś się nie zdziwił.

1

@FcPortoFan1999 całym sercem za Sercami hehe

1

@Safrani Ferran i Rashford. To są nasze transfery

0

@gumaz najwidoczniej xD

4

@Ilka bardzo żałuję, że nie udało mi się w życiu zobaczyć Lewego i Messiego na żywo w meczu Barcy :/

21

Dzięki Robert za wszystko! Uratowałeś nasz klub przed zostaniem drugim Milanem! Przyszedłeś w świetnej formie i ze świetnego klubu, do tego grajdołu w największym w historii kryzysie. Tego Ci nigdy nie zapomnę!

1

@siael tak? Widziałeś jak wygląda linia pomocy bez Pedriego?..

2

@RosjaninBut nie no. Jeśli Lewy odchodzi, to tak - są pieniądze.
Fati też odchodzi przecież. Bardzo dużo budżetu zwalniamy tego lata.

12

Bardzo bym go chciał u nas. Serio. Zobaczcie, jak my wyglądamy bez Pedriego, a sorry, ale Pedri nie może grać 70 meczów w sezonie (klub + kadra) i jeszcze nie łapać przy tym kontuzji.
Takim zmiennik, to skarb.
Jakby się zgodził na średnio wysoką pensję, to super.

Poza tym on może od biedy grać wyżej, na "10", a także na PS! Nie zapominajmy o tym!

0

@Sulimo mhm. Tak chyba Mioduski twierdzi xD

Raków, Jaga, Lech. Wszyscy potrafią to robić. Czemu Legia miałaby nie potrafic? xD

0

@FcPortoFan1999 nie no. Oczywiście, że będzie im żal. Zwłaszcza Papszunowi

0

@Aragorn33 @Safrani nie zmienia to faktu, że Goniec to ścierwo i akurat w jego przypadku kłamali.

Nie wiem w czym tutaj Bosak manipuluje. Napisał przecież dokładnie, co Goniec musi zrobić i jeszcze ujawnił okoliczności tego zdarzenia.

@Aragorn33 sugerujesz, że sąd nie badał tutaj okoliczności? Czy jak?

0

Patrząc na to, jak układają się mecz w Lubinie, to Legioniści mogą cholernie żałować tego straconego w 96 minucie gola z Zabrzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?