michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rifek samo to całe pesto ma 187kcal w 100g. Dałem całe, czyli 190kcal.
No, ale jak mówię. Zjadłem ok. 3/4
0
@Rafalloxfcb no właśnie nie. Stary. Sama puszka kukurydzy ma w pizdu kalorii, bo to węgle.
Dodaj do tego połączenie ok. 25g oleju (na tylu smazylem) i dorzucenie 30g masła.
No i finalnie tyle wyszło. A gdybym chciał zjeść całość, to by mi ponad 2k wyszło kcal na jeden posiłek. Jestem w stanie to orypać.
0
@alone49 słuszne Twoje zwątpienie hahahahha xD
Ruszyłem się walnąć na wyro xD
Zgadzam się. Zapomniałem o białku.
W sumie porcja, co zjadłem, wyszło:
B: 48g
T: 80g
W: 175g
Ciut za duzo węgli, kosztem białka.
0
@Striker jeszcze raz sprawdziłem i na moje się zgadza. Według mnie jest git
0
@tbas 200g makaronu mniej więcej. Normalna porcja przecież to jest xD
W sensie - byłem przekonany, że to wyjdzie jakieś 1200kcal na posiłek, a nie 1660 kcal
1
@Rifek
Stary.
Tutaj było jeszcze: 1 cukinia, 1 cebula, puszka kukurydzy, powiedzmy z 60g jogurtu (4 łyżki), a cebulę i cukinię smazylem na oleju, a potem dorzuciłem masła.
No i cały słoiczek czerwonego pesto, tego z Biedronki.
No i grana padano (ale nie jakoś dużo).
Dodatkowo 1 żółtko jaja do pierwszej porcji sobie wrzuciłem.
Zjadłem 3/4 porcji. Mniej więcej.
0
@Rafalloxfcb w sensie co? 200g makaronu na jedno posiedzenie, to dużo wg Ciebie? Przecież to normalna porcja jest.
1
@Safrani no ja lubię makaron, lubię mięso. Jednak dzisiaj postawiłem na wege.
No ja powiem szczerze w szoku trochę jestem, że aż taka różnica?
0
@Marcin199310 nie widziałem
0
Hearts się zesrali metr przed kiblem xD
0
@Striker no, ale przecież nie z samym pesto, tylko dorzuciłem składniki, etc. Niemniej - w pizdu kcal
Poza tym co to jest 100g makaronu xD to jest nic xD
0
@ProMILs edytowałem główny post. Tam wrzuciłem link
0
@ProMILs co Ty. 250g ugotowałem, a zjadłem 3/4.
Powalone to jest. Zaraz Ci wstawię tutaj zdjęcie i zjadłem 1,5 takiej porcji
2
Zaczęłam korzystać z Fitatu. Jak się okazuje - zwykły makaron penne z pesto - uwaga - BEZ MIĘSA - i taki obiad 1600kcal XDDDDDDDD
To przynajmniej wiem czemu nie chudnę, a trzymam wagę xD
Półtorej takiej porcji zjadłem:
https://zapodaj.net/plik-CXOkjLafi8
6
Goooooool Heeaaarts! Brawo!
No mocarne mają te stałe fragmenty
1
@FcPortoFan1999 dokładnie. Na dużo pozwalają tam
1
W Szkocji stabilnie - stare dobre sędziowanie. W Hiszpanii to by w ogóle nie grali i co chwilę wolne były xd
1
@ViscaelBarca2007 żebyś się nie zdziwił.
1
@FcPortoFan1999 całym sercem za Sercami hehe
1
@Safrani Ferran i Rashford. To są nasze transfery
0
@gumaz najwidoczniej xD
4
@Ilka bardzo żałuję, że nie udało mi się w życiu zobaczyć Lewego i Messiego na żywo w meczu Barcy :/
21
Dzięki Robert za wszystko! Uratowałeś nasz klub przed zostaniem drugim Milanem! Przyszedłeś w świetnej formie i ze świetnego klubu, do tego grajdołu w największym w historii kryzysie. Tego Ci nigdy nie zapomnę!
1
@siael tak? Widziałeś jak wygląda linia pomocy bez Pedriego?..
2
@RosjaninBut nie no. Jeśli Lewy odchodzi, to tak - są pieniądze.
Fati też odchodzi przecież. Bardzo dużo budżetu zwalniamy tego lata.
12
Bardzo bym go chciał u nas. Serio. Zobaczcie, jak my wyglądamy bez Pedriego, a sorry, ale Pedri nie może grać 70 meczów w sezonie (klub + kadra) i jeszcze nie łapać przy tym kontuzji.
Takim zmiennik, to skarb.
Jakby się zgodził na średnio wysoką pensję, to super.
Poza tym on może od biedy grać wyżej, na "10", a także na PS! Nie zapominajmy o tym!
0
@Sulimo mhm. Tak chyba Mioduski twierdzi xD
Raków, Jaga, Lech. Wszyscy potrafią to robić. Czemu Legia miałaby nie potrafic? xD
0
@FcPortoFan1999 nie no. Oczywiście, że będzie im żal. Zwłaszcza Papszunowi
0
@Aragorn33 @Safrani nie zmienia to faktu, że Goniec to ścierwo i akurat w jego przypadku kłamali.
Nie wiem w czym tutaj Bosak manipuluje. Napisał przecież dokładnie, co Goniec musi zrobić i jeszcze ujawnił okoliczności tego zdarzenia.
@Aragorn33 sugerujesz, że sąd nie badał tutaj okoliczności? Czy jak?
0
Patrząc na to, jak układają się mecz w Lubinie, to Legioniści mogą cholernie żałować tego straconego w 96 minucie gola z Zabrzem.