michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja jestem naprawdę ciekaw, kogo my na tą obronę i na środek ataku sprowadzimy...
Jak odejście Lewego i Fatiego nie sprawi, że my wejdziemy do zasady 1:1, przy naprawdę dobrych przychodach już, to ja już naprawdę nie wiem...
A to warunek, by było nas stać na kogoś konkretnego
41
Czy tego chcemy czy nie - zrobił Double Double we wszystkich rozgrywkach, a często grał np. 20 minut, albo nie wchodził.
Można powiedzieć, że jakby grał w każdym meczu po 90 minut, to może być nawet miał 20g+20a
No i umie w wolne.
Jest, jaki jest, ale nikt nie wrzuca tak, jak on.
Najbardziej chimeryczny zawodnik, nieprzewidywalny i nigdy nie wiesz, jaką wersję jego wylosujesz...
No, ale..
30 baniek. Tanio. Lepiej mieć nie będziemy
2
@Kgorecki2500 ja na 2 i 3 temat mógłbym napisać kurła wypracowanie na po 500 słów xD
Super tematy. To podstawowa, czy rozszerzona matura?
1
@Kgorecki2500 dokładnie. Też tak robię. Zrobisz żarcie i masz na kilka dni. Nie wiem, jak Polak może myśleć inaczej xD
1
@FcPortoFan1999 no ale obiektywnie, GKS to nie pyrdek w tym sezonie, a Jaga grała na wyjeździe
1
@Safrani przynajmniej skrobię w tej postaci konsumujesz :)
Super danie
4
@ProMILs w sensie miałby wypaść z rytmu meczowego przed samym mundialem? XD
Pechowa kontuzja i tyle. Nie przewidzisz tego. Na treningu też mogło mu się to stać.
0
@FcPortoFan1999 tak. Jaga ogólnie dawała tyłka w tych najmniej oczekiwanych momentach..
0
@adi7adi8 no właśnie o to chodzi.
10
Kurde, ale szkoda, że Messi tego nie miał :(
6
Nawet w takim dniu te pierdoły nie potrafią, lub nie chcą grać do Lewego
2
Nie no ile razy bym tej powtórki nie oglądał, to ciągle tam nie widzę kontaktu xD
5
Szkoda tylko że nie dano tej powtórki z boku, bo tam gołym okiem było widać, że nie było kontaktu, a Gavi z kilkadziesiąt centymetrów za nim był...
Obaj sędziowie ślepi i głupi
0
Hahahahhahaha
Przecież tutaj nie było kontaktu nawet xD
Jaki druk xD
2
@Safrani @Arkon nawiasem. Lechia może spaść, a ma najwięcej (ex aquo z Lechem) strzelonych goli w lidze xD
0
@Safrani naprawdę wolałabyś Lubin niż Warszawę, czy Katowice w Europie?..
Wiem nawet który mecz xD
Swoją drogą. Ty masz dużo inside info.
Lechii cofną karę 5 pkt?
2
@Arkon no tak. Ja Legii nie lubię, ale patrzę na ranking. Oni reprezentują Polskę. Nie jesteśmy na poziomie choćby Portugalii w kwestii historycznej, by patrzeć wyłącznie klubem, jak to się patrzy w top5 lig..
My patrzymy przez pryzmat patriotyzmu. Legia też ma większe możliwości niż GKS.
No i czemu nie wierzysz? Jaga walczy do końca. Pogoń może odpuścić...ale czy odpuści? Myślę, że chcą się pożegnać godnie. A Legia i siebie wiadomo - będą walczyć o wygraną.
Także ja tutaj uważam, że niewiadoma głównie w Szczecinie. Reszta powinna wejść.
4
Legia wygra z Motorem Lublin. GKS przegra z Pogonią Szczecin, a Zagłębie z Jagiellonią. Ja to widzę oczami wyobraźni.
Jakby nie ten mecz z Zabrzem...
Ważne by Zagłębie dostało w cymbał. To jest kluczowe. Już ten GKS przeboleję w LKE. Wolę jednak Legię.
No i Jaga w el. LM
@Arkon @Safrani @Kgorecki2500 @FcPortoFan1999 @adi7adi8 @mekston
0
@Pedri16Future za wolno
6
@Croocers tylko my. Oni chyba jeszcze z 2 razy dostali po 10 pkt, ale 12 pkt na 95% tylko my im daliśmy. Wstyd jak nie wiem co
14
Ciekawe ile jeszcze muszą Żymianie pluć nam wszystkim w twarz, byśmy zrozumieli co się odwala?
Mordują sobie luźno kobiety i dzieci, dokonują czystek etnicznych, wpływają od lat na showbiznes, politykę, prawo w innych krajach, posądzają o antysemityzm za byle gówno i jeszcze potrafią wprost obrzucać błotem, bo ktoś raczy mieć inne zdanie niż jaśnie panowie z państwa, które znajduje się tam, gdzie chce i...prawie wygrywają konkurs Eurowizji, gdzie oni nawet do cholery w Europie nie leżą. Ich tutaj być nie powinno.
No i jeszcze my występujemy z tymi 12 pkt. W konkursie, gdzie wiadomo, że głównie liczy się to, jaki układ polityczny jest, albo czy to Twój sąsiad. Już mogliśmy tym Czechom dać i byłoby git. A jak nie to wybrać rzeczywiście utwór, który się nadaje na te 12 pkt. Nie wiem. Finlandię. Cokolwiek.
My naprawdę jesteśmy nienormalni. To poszło w świat i wstyd jak wiadomo co.
@Kgorecki2500 @FcPortoFan1999
0
@Aragorn33 podali przed chwilą
6
No.
O tyle dobrze.
Drugie miejsce Izraela i tak skandaliczne
0
@gmdfk wyszło 150, ale ogólnie xD
0
Izrael na podium xD
Pewnie wygrają. Będzie wojna jak nic xD
5
Izrael tam nieźle wygwizdywany jest xDDD
4
Dobra. Nie znam się na tym konkursie xD
Wszystko byleby tylko ten Izrael nie wygrał.
1
Chwila prawdy. Izrael...
Nie no ludu...co to ma być do cholery? Ich nawet tutaj nie powinno być.
Wygwizdują ich xD
1
Oby przynajmniej 150 od widzów i będzie super
0
@FcPortoFan1999 @Kgorecki2500 wątpię, ale zobaczymy.
Za dużo muzułmanów w Europie xD