0

@Pedri16Future Cancelo, Eric Garcia.
Tymże Cancelo mocno zrezygnował z pensji, więc realnie mniej.

No i Gavi jeszcze tyle ma.
Także..to jest ten kaliber budżetowy.

0

@gumaz ale to nie musisz się zakładać, bo ja finalnie uważam, że będą mieli bardzo podobny wynik. No chyba, że do reszty się zaczną kompromitować, ale na razie PSL i PL2050 przejmują tę pałeczkę w koalicji rządzącej xD
Tam będzie podobny wynik.

Wiem na zicher, że Braun nie ma praktycznie dołów. Poupychane są absurdalne osoby po oddziałach i finalnie na listy. Został rok, a Braun za dużo z tym nie robią. Jeszcze tą Czechową ukarali i ja ze stanowiska pogonili xD (Marta Czech).
Zbyt radykalna nawet, jak na nich.

Nie masz dołów, nie masz więcej niż 7%.
PL2050 stracił doły. To już Partia Centrum ma teraz większe niż oni.
Lewica ma spore doły. Razem teraz buduje (śmiem twierdzić, że to jedyna partia, która ma doły, ale nie ma góry hahahaha)
Konfa, a konkretnie Nowa Nadzieja ma aktualnie mocne doły i mocną górę.
KO mają super doły. Bardzo silna partia. PiSowi się sypią doły i to też wiem na zicher.

Kto tam pozostał? Nikt już chyba. Także...to wszystko ma znaczenie na finiszu i przychodzi co do czego, to liczą się doły. Jak nie ma kto rozwieszać plakatów, rozmawiać z ludźmi, motać tych ludzi na spotkania, to nie ma tematu.
Jak masz górę i masz doły, to masz kim to wszystko robić w kampanii.
Taki Mentzen porobił teraz mocne czystki. Część osób się wkurzyła i poszła w siną dal. Pogonił nierobów. I tak większość została i teraz buduje na silnym fundamencie.
Dużo osób Konfa wypromowała (Bocheńczak, Sośnierz, Możdżonek, Patryk Marjan, etc.). Oni teraz mogą jeździć po okręgach, robić spotkania, a doły im ogarniają.

Dlatego mnie śmieszą te sondaże momentami, bo finalnie, na finiszu, to 1/3 tych rzekomych wyborców Brauna - pójdzie zagłosować na Konfę. Wspomnisz moje słowa.

16

Jeśli prawdą jest, że Gordon będzie zarabiał 11 milionów euro, co ważne, BRUTTO, a nie NETTO (znając życie ktoś się walnął i jednak to netto miało być..xD), to będzie to kradzież wręcz.

Otrzymujemy klasowego skrzydłowego, który OWSZEM, miał słabszy okres. Niemniej pasuje świetnie pod filozofię Flicka. Rapha też miał słabszy sezon za Xaviego i co? Mental robi swoje.

Spokojnie. Młody, w miarę zdrowy chłop.
Oba skrzydła zapewni. Na środku od naprawdę mocnej biedy zagra.

Ja tam się cieszę. Raphinha, Yamal, Rashford, Gordon. Skrzydła na lata. Każdy co innego wnosi. Do tego przecież Roony, czy jakiś inny młodziak i gitara.

@barcelonaLM @macio_944 @Arkon @Safrani

0

@gumaz OGB się skompromitowało frekwencją w Krakowie. Pomylili się tak bardzo, jak IPSOS (bodaj) w prezydenckich w Exit Poll.

To było kluczowe, czy rada odwołana, czy nie. Machnęli się o 4 p.p. a to w cholerę. Złe wytyczne i złe markery mieli i poszło...

W sezonie ogórkowym robią sondaże pod tezę. Nikt im nic nie udowodni, bo oni nie przedstawiają suchych wyników, tylko przez klucz przepuszczają (wspomniane wytyczne i markery odpowiednie).

W to nie wierzysz, a w 11% Brauniarzy w poprzednim sondażu wierzysz? :)

Wiesz o co chodzi...

Realnie KO ma 33-36%
PiS ma 23-26%
Konfa ma 13-16%
KKP ma 7-9%
Lewica ma 6-8%
Razem ma 3-5%
PSL ma 3-5%
PL2050 ma 1-2%
Pozostałe partie mają 1-3%

I tak to teraz wygląda. I powiem więcej - jest wyczuwalny przechył w prawo. Zbliża się też kryzys. Na razie są lekkie spadki na rynku np. pracy.
Zobaczymy jak to dalej pójdzie.

1

@Messibestplayerintheworld szkoda tylko, że to zbyt piękne. Byłbym oczywiście za tym, żeby tak się stało. I Rashford i Gordon to byłaby super opcja na rezerwę na skrzydłach. Widać, że poszli po rozum do głowy i że brakowało nam skrzydeł.
Do tego jakiś ŚN (jak np. 20 letni Carlos Espi) i skupić się wyłącznie na defensywie. Plus Bernardo Silva jeszcze. Super opcja, jak za darmo zawodnik dostępny i chce dla nas grać.

Koniecznie trzeba przewietrzyć boki obrony

0

@Zoker jeśli kupimy jego, to spokojnie Ferrana mógłby posadzić na ławkę. Mówię Ci, że my nie kupimy nikogo z górnej półki. Póki się z tym pogodzimy, tym lepiej dla nas. My nawet Bastoniego nie potrafimy kupić i już głosy o Kiwiorze, bo 2 razy tańszy xD

0

@Zoker ja myślę, że finalnie wyjdzie, że w ogóle nie kupimy napastnika innego, a z tych tanich wyborów, to jest jedyny sensowny. No może parę jeszcze jest...

Ale sam wiesz jak to się skończy..

0

@Zoker ja nie mówię, że to ma być jedyny kupiony napastnik.
Natomiast wiem, jak to się skończy - będziemy chcieli kupić kozaka i gówno z tego wyjdzie i zostaniemy z Ferranem. Dlatego wolę zaklepać tego Hiszpana młodego i tyle.

0

@Zoker no. O tym przecież piszę xD

0

@Zoker albo rezerwa w topowym klubie.
Gerard Martin to co? Podobny typ zawodnika pod kątem jakości, a wyrobił się.

0

@escarabajo tak. Wydałbym 20 milionów za gościa, który ma fizyczne zadatki na topowego środkowego napastnika, których jest co raz mniej w futbolowym świecie.
Potrzebujemy takiego wieżowca, który gra głową, który rywala przytrzyma, który w polu karnym będzie stwarzał zagrożenie.

Wolę jego, niż wydawać 100 baniek na kogoś w teorii kozaka. Kane i Haaland nie do wyjęcia. My nawet Osihmena nie jesteśmy w stanie sprowadzić.
A jak mamy kogoś brać, to właśnie z potencjałem.

Przypomnij sobie jak przyszedł do nas Pedri

0

@Zoker akurat Mingueza się wyrobił i na pewno byłby solidnym PO, nawet u nas, jakby wrócił.

0

@Edoss bo gra w Newcastle...
Raphinha też nie był jakiś wybitny w Leeds..
Nie wiem. Ja tam kupuje tego typu zawodnika

0

@escarabajo no a do Barcelony? Wydaje się świetnym kandydatem. I w końcu byśmy kupili kogoś nieoczywistego, a nie wydawali 150 milionów euro na gwiazdę...

3

@Kinginiesta @escarabajo
Chodziło mi o Carlos Espí z Levante

2

@Zoker sorry, ale ADHD mi się załączyło hahaha xD

Już uzupełniłem - Carlos Espí

0

@Edoss słuchaj. Zawodnik bodaj obunożny, ale prawa wiodąca. Może grać na każdej pozycji w ataku, nawet od biedy - na środku, ale wiadomo głównie lewe skrzydło i trochę mniej prawe.
Jak mamy nie mieć 28 zawodników, to musimy mieć więcej takich Cancelów, czy Erików Garciów.
Yamal wybitnie PS. Raphinha i Rashford wybitnie LS.
Roony chyba jednak nie ten kaliber.

2

Ćwiąkała zarzucił w sumie ciekawym zawodnikiem. Miałby się udać do Strasburga za kontuzjowanego świetnego Panichelliego...no, ale...

Carlos Espí z Levante
20 latek (w sumie 21, bo tyle kończy w lipcu). Kapitalna runda wiosenna. Byk 1,94m, ale dość ruchliwy!
Kurcze...nie kosztowałby miliony monet!
Sprawdzony na rynku hiszpańskim, bo 11 goli z czego większość wiosną.

Jak będzie miał asystentów, to nastrzela bramek. Na moje - warto zapłacić za niego te 20 parę milionów i mieć takiego napadziora. Co sądzicie?

@Arkon @Safrani @barcelonaLM @adi7adi8 @mekston @macio_944 @MOLESTA

0

@MOLESTA w sumie...Raphinha też był nieoczywisty. Gordon jako zawodnik, który rywalizowałby i z Yamalem i z Raphinhą?

Dla mnie spoko pomysł.

2

@lithotripter potem się ludzie dziwią skąd poparcie ma Konfa xD
@Ryoumen no to weto Prezydenta musi pójść. Trzeba obserwować, jak zagłosuje PiS za tym

0

@Ryoumen co Ty gadasz? :O

Serio się tym pochwalili. Nie wierzę po prostu xD
Myślę, że temat będzie mocno grzany przez miesiąc...

0

@lithotripter gdybyś nie rozwinął posta, to bym pomyślał, że mnie skontrowałeś tutaj hahahaha xD

No debilny to jest pomysł.

1

@lithotripter poczekaj. Bo w sumie teraz się zacząłem zastanawiać (po Twojej edycji postu), czy to był przytyk do mnie, czy do Pani Tomczak

1

@maroon dziura w NFZ. Z informacji jakie mam, to jest potężne niedofinansowanie i są zamykane kolejne oddziały, placówki, a w szpitalach pieniądze się powoli kończą, lub się skończyły. Przesuwane będą operacje na przyszły rok, etc.

To może być zapaść.

No, ale nie wiem, czy dlatego wrzucono ten idiotyczny pomysł...

0

@lithotripter naprawdę chcesz rozwijać sam projekt? Wydawało mi się, że już jest ogólna konkluzja, że to debilny pomysł sam przez się, więc skupiłem się konkretnie na aspekcie politycznym tego projektu i bezsensowności.

Zmiany ustawowe można podzielić na dwie główne grupy - szkodliwe/korzystne z punktu widzenia funkcjonowania Państwa/dla Obywateli.

Druga grupa - szkodliwe/korzystne politycznie dla pomysłodawcy.

Najlepsze są oczywiście te korzystne z obu stron. Ta jest szkodliwa w obu grupach xD

3



Polska 2050 popełnia jawne harakiri. To jest chyba najbardziej negatywnie odbierany projekt ustawy/pomysł tej kadencji Sejmu. Gratuluję Hołownidczykom! Wybraliście totalną klęskę w najbliższych wyborach i brak subwencji. Resztki elektoratu odejdą do KO i Konfy. Ewentualnie do Partii Centrum, ale ta to chyba nawet w notowaniach sondażowych nie występuje, więc...

Totalnie kretyński pomysł. Zamiast od razu się wycofać po reakcji społeczeństwa, to brną w to. Najważniejsze - swoi w komisjach zarobią!
Hołownia całkowicie utracił tam jakikolwiek wpływ, a Pełczyńska nie wiem co robi.

Napiszę rzecz nietypową dla mnie, ale muszę.
Współczuję Tuskowi takich koalicjantów. Serio. Lewica to jest jedno wielkie XD. Kręcą wałki na kilometrówkach, mają tam ludzi mających po kilka, czy kilkanaście mieszkań i ludzi moooocno kontrowersyjnych. Ludzie układu.

Do tego PL2050, które na 1 dobry pomysł, to potrafią zrobić kilka absurdalnych (system Kaucyjny i teraz te emerytury dla artystów).

KO, przy mojej całej antypatii do nich - mimo wszystko wiedzą co wolno, a czego nie wolno. Tego nie wolno, a PL2050 i tak w to brnie. Amatorzy.

@Kgorecki2500 @tomek8756 @gumaz @JimMorrisonFCB @Safrani @Bykunn @Comentateiro

1

@Kgorecki2500 ja też wystartuje. A co mi tam.

6

@MesQueUnClub_87 5h? Uuu ktoś tu ma NFZ premium wykupione :)

4

@Eklerek on zjadł dzieciaki czy te obiady?

1

@FcPortoFan1999 idealnie pasuje do GSW.
Ekipa dziadków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?